Tagy Slovensko

štítek: Slovensko

Vypadá jako hrad Disney. Cizinci byli překvapeni krásou Slovenska + Video

Australští vlogeři navštívili Slovensko a natočili video ze své cesty. Uživatelé byli velmi překvapeni, nemysleli si, že Slovensko je tak pěkné. Mnozí byli inspirováni a chystají příští dovolenou do této země.

Čaputová u Merkelové: Německo, potřebujeme tě

Po návštěvě Francie, kde si Čaputová velice rozuměla s Emmanuelem Macronem, se slovenská prezidentka podívala i do Německa. Hovořila o sjednocení Evropy a o populismu. A jak informuje iDNES, prohlásila, že hlas Německa by měl být jasně slyšet. „Německou zkušenost dnes potřebujeme přenést i do celé Evropské unie,“ uvedla Čaputová. A i z Česka se ozval souhlas.

Slovenská policie zadržala 30 migrantů

Slovenská policie tvrdí, že zadrželi skupinu 30 migrantů, kteří se pokusili dostat do země ze sousedního Maďarska, a byly schovaný pod nákladním vlakem.

Přestává platit smlouva INF mezi USA a Ruskem. Ondrejcsák: Evropa se opět ocitla v...

Štátny tajomník ministerstva obrany Róbert Ondrejcsák napísal na Facebooku, že ukončenie zmluvy INF o balistických raketách medzi USA a Ruskom je ohrozením bezpečnosti pre európske štáty, ktoré podľa neho “nemajú žiadne spôsobilosti sa brániť” proti údajným ruským “útočným” raketám.

Všichni skončíme v base, psal Kočner Bodorovi. Reaguje Kaliňák i Kiska (podcast)

Denník N ráno vydal časť správ Mariana Kočnera s Norbertom Bödörom, ale aj s ľuďmi obvinenými v kauze zmenky.

Rozhovor pro Česko Aktuálně: “Slovensko neposkytlo domov žádným uprchlíkům,” Zuzana Vatráľová, vedoucí Úradu Medzinárodnej...

Zjišťovali jsme jak je to s migranty na Slovensku přímo od Úřadu Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) na Slovensku. Rozhovor je sice krátký, ale jsou tam důležité informace, abychom tedy věděli jak to bylo i v roce 2018 co jsme Vám přinesli článek z rubriky retro před pár dny.

V Evropě požádalo o azyl 160 tisíc lidí, Slovensko ho udělilo dvěma

LUXEMBURG - Počas prvých troch mesiacov tohto roka zaevidovali v krajinách Európskej únie, Nórsku a Švajčiarsku 160-tisíc žiadostí o azyl.

Ve zkratce ze Slovenska: Slovenskem se valí již druhý případ afrického moru prasat

Slovenskem se valí již druhý případ afrického moru prasat

“Som nepriateľ alkoholu,” Jožo M. Červeň, novinár a “alkoholik”

Metla ľudstva. Za tú je, právom, pokladaný alkohol a s ním spojený alkoholizmus. Podľa štatistických údajov je Slovensko v spotrebe alkoholu na dospelého obyvateľa na 19. mieste na svete. To zodpovedá 45 fľašiam tvrdého alkoholu na hlavu ročne. Ľudia teda pijú stále veľa a počty alkoholikov neklesajú.

„Vysvětluj, Čaputová, vysvětluj.“ Blaha promluvil o informační bombě, která otřese Slovenskem

Slovenský politik a poslanec Národní rady SR za stranu Směr-SD Ľuboš Blaha na sociální síti promluvil o informační bombě, která podle jeho slov pořádně zahýbe Slovenskem. Dle předsedy výboru NR SR tak prezidentka Zuzana Čaputová a bývalý kandidát na post prezidenta Robert Mistrík budou mít co vysvětlovat. Proč?
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com