Tagy Skripal

štítek: Skripal

V Británii si najali experta na jedy ještě před případem Skripal!

Hackeři Anonymous zveřejnili dokumenty, podle nichž zaměstnanci projektu Integrity Initiative několik let před incidentem v Salisbury žádali o vyhoštění ruských diplomatů z Velké Británie.

Putin se pustil do Skripala. A to velice ostře. Padla tato slova

Ačkoli ruská strana se rezolutně brání obviňování z účasti na použití Novičoku v britském Salisbury, Vladimir Putin se k tématu až doposud příliš nevyjadřoval. Nyní učinil výjimku na energetickém fóru v Moskvě.

Nemecké médiá: Skripaľ pracoval pre rozviedky štyroch krajín NATO, vrátane Česka

“Bývalý sovietsky dvojitý agent Sergej Skripaľ, ktorý v dôsledku marcovej otravy takmer zomrel, pracoval podľa časopisu Focus až do roku 2017 pre štyri spravodajské služby NATO. Odhalil pritom niekoľko aktívnych špiónov ruskej vojenskej rozviedky GRU,” píše Focus s odvolaním sa na vysoko postaveného pracovníka ACCI v Bruseli.

Fraška se Skripalem nekončí: Mají britští Bondové v hledáčku dvě ruské bukvice? Aby se...

Soudně uvažující člověk by rozhodně nezkoušel po totálně zpackané protiruské provokaci s dvojitým agentem Skripalem celý případ znovu oživovat. Už tak byl plný zjevných a nesmazatelných nepravd, lží a nesmyslů. A mohl by být rád, že většina západní veřejnosti (narozdíl od politiků) nad případem tak nějak mávla rukou, protože účelovost z něj trčí jak sláma z bot.

Skripala podle mě neotrávil Novičok, řekl v ČT expert. Moderátor jen „čuměl“

Česká televize si pozvala do vysílání pořadu Horizont ČT24 lékaře z Jihočeské univerzity, aby povyprávěl o tom, jak se britským lékařům podařilo zachránit Sergeje a Julii Skripalovi z otravy Novičokem. Lékař však redaktora zjevně velmi překvapil, když pronesl, že pokud by skutečně byli otráveni Novičokem, bylo by jejich vyléčení podle dostupných informací lékařským úspěchem spíše na úrovni zázraku.

Chtějí USA diplomaticky vycouvat z kolosálního průšvihu “Skripal”?

Americké ministerstvo zahraničí nabídlo Rusku, aby vyslalo nové diplomaty, kteří nahradí šedesát diplomatů předtím deportovaných z této země. Uvedla to internetová stránka Yahoo News.

Nečekaný zvrat: Britští experti nedokázali potvrdit, že novičok v kauze Skripal pochází z Ruska!

Britskí experti z vedeckovýskumného strediska Porton Down nedokázali určiť “presný zdroj” výroby bojovej nervovoparalytickej látky novičok, ktorou boli pred mesiacom otrávení bývalý ruský dvojitý agent Sergej Skripaľ a jeho dcéra.

Bašta: Proč Babiš nectí presumpci neviny v případu Skripal?

Ke známému románu F. M. Dostojevského přirovnal kauzu otrávení bývalého plukovníka GRU Skripala a jeho dcery Julie britský ministr zahraničí Boris Johnson. Píše v komentáři Jaroslav Bašta.

Ruský velvyslanec v Londýně vysvětlit, kdo stojí za případem Skripala!

Mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Ruska vo Veľkej Británii Alexandr Jakovenko v interview pre reláciu Výsledky týždňa na televíznom programe NTV povedal, že „prípad Skripaľa“ je provokácia uskutočnená britskými tajnými službami.

Advance: “Západ využije případ Skripal k izolaci Ruska či změně režimu!”

Po Spojeném království oznámily Spojené státy a evropské země vyhoštění ruských diplomatů, ale je to jen jedna z etap rozsáhlé kampaně proti Rusku.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com