Tagy Schwarzenberg

štítek: schwarzenberg

„Žádné další výstupy z EU nebudou.“ Toto vyjádření Karla Schwarzenberga o brexitu české patrioty...

Karel Schwarzenberg byl hostem ve vysílání České televize, kde se hovořilo o Velké Británii po brexitu. Další státy následovat Londýn nebudou, ačkoli se „bude remcat“, obzvláště v České republice, řekl.

Kalousek i Schwarzenberg jsou nahraditelní, říká Pekarová + audiorozhovor

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v rozhovoru pro Rádio Impuls řekla, že stranu nepoznamená avizovaný odchod Miroslava Kalouska a Karla Schwarzenberga z Poslanecké sněmovny: „Všichni jsou nahraditelní. Je potřeba obměňovat kádry a dávat do popředí lidi, kteří zatím tak známí nejsou. Jakmile ale dostanou příležitost, tak mají šanci se rychle vypracovat.“

Karel Schwarzenberg (Top 09): Chceme azyl pro obyvatele Hongkongu

Karel Schwarzenberg a Top 09 vyzývá vládu ČR, aby nabídla azyl všem „nepohodlným“ občanům Hongkongu, kterým hrozí čínské pronásledování či vězení.

Čestný předseda TOP09 Schwarzenberg šíří desinformace a lži o běloších a černoších v USA

Když je třeba kopnout si do prezidenta Miloše Zemana za kritiku amerického neomarxistického hnutí Black Lives Matter, tak je českým pravdoláskařům dobrá kdejaká lež a manipulace. Čestný předseda TOP09 Karel Schwarzenberg napsal na svém facebookovém profilu lež o počtu černochů a bělochů zabitých americkou policií.

“Evropský parlament je náš společný parlament.” Schwarzenberg brání rezoluci Bruselu

Potom, čo sa objavili informácie o rezolúcii Európskeho parlamentu odsudzujúcej údajný konflikt záujmov premiéra Andreja Babiša, vyrojili sa medzi českými politikmi rôzne názory na vec. Nedávno sa k tomu vyjadrila aj česká ministerka pre miestny rozvoj Klára Dostálová a na jej slová dnes reagoval tiež čestný predseda TOP 09 Karel Schwarzenberg

Představoval by prezident Schwarzenberg bezpečnostní riziko pro český stát?

Karel Schwarzenberg, celým jménem KARL JOHANNES Nepomuk Joseph Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Menas 12. kníže ze Schwarzenbergu, okněžněný hrabě v Kleggau, hrabě ze Sulzu, vévoda Krumlovský (*Praha 10.12.1937)

„Nepos*at se!“ přeje si Schwarzenberg v kauze „ruský jed“. Foldyna mluví o pitomcích, Okamura...

ANKETA Psychopat, divadlo, vymyšlený příběh o vražedných agentech? Nejen to zaznělo v anketě mezi politiky o údajné hrozbě třem politikům ze strany Ruska. „Hlavně se nesmíme posrat,“ reagoval Karel Schwarzenberg.

Je to vážné, hodně vážné! Kalousek pohrozil ozbrojeným odporem proti vládě. Teď se přidal...

ANKETA Dát moc parlamentu do rukou premiérovi v případě krize? Vládě to ve fázi zpracování diskutovaného návrhu navrhl resort obrany. Premiér to následně odmítl a ministr začal brát zpátečku. Jak se k tomu staví poslanci? A co říkají na prohlášení poslance Kalouska, který vyzval k ozbrojeného odboji vůči vládě? ParlamentníListy.cz položily anketní otázku.

Prezident Trump se nakazil terorismem, míní Schwarzenberg

To, že americký prezident Donald Trump nařídil zabití vlivného íránského generála Kasem Solejmáního, přičemž ani neobtěžoval podrobně vysvětlit, co ho k tomu vedlo, vyvolalo ve světě množství negativních reakcí.

Karel Schwarzenberg o svobodě slova: Kubera kecá, svobodu máme. Kdo se bojí mluvit, ať...

Exministr zahraniční a čestný šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg hrubě nesouhlasí s přesvědčením předsedy Senátu, že na svobodu slova můžeme už jen vzpomínat a lidé se bojí otevřeně říkat své názory. Schwarzenberg to řekl ParlamentnímListům.cz. Kdo se prý bojí mluvit, měl by “držet hubu".
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com