Tagy Schwarzenberg

štítek: schwarzenberg

Schwarzenberg objevil velkou hrozbu, která je horší než komunisté

Čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg poskytl portálu Parlamentní listy rozhovor, ve kterém se zmínil například o hrozbě, kterou považuje za větší riziko, než jsou dnes dle něj komunisté. Kromě toho se ale Schwarzenberg vyjádřil i k hodně diskutované cestě poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) na Donbas a k mnohému dalšímu.

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

Z nemocnice, ve které přijal v úterý reportérku Deníku N Kalenskou, vyjádřil Karel Schwarzenberg mimořádnou spokojenost s prací nového ministra zahraničí Petříčka.

Schwarzenberg braní Petříčka: Pochvala banderovcům? Jen respektuje postoj hostitelské země

Schwarzenberg na výrok Václava Klause, že Česko nikdy nemělo zahraniční politiku, připomněl celou minulost a pustil se do demagogie. Na Facebooku včera zdůraznil nesouhlas s bývalým prezidentem republiky v otázce dočasného ministra zahraničí Petříčka.

To je od Karla Schwarzenberga nehorázná drzost…

To je od Karla Schwarzenberga nehorázná drzost, že právě on hovoří o tom, že český národ poklonkuje! Podle čestného předsedy TOP 09 Schwarzenberga jsme se jako český národ „rozhodli poklonkovat nejrůznějším mocipánům tohoto světa.

Ti lidé jsou zoufalí, řekl nám Karel Schwarzenberg o imigrantech. Pak vykládal, jak by...

„O politice zesnulého senátora Johna McCaina můžeme diskutovat, ale hrdinou byl bezpochyby,“ zhodnotil poslední zahraniční události čestný předseda TOP 09 a bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Pro ParlamentníListy.cz také prozradil, v čem výjimečně souhlasí s prezidentem Milošem Zemanem.

Oblíbené články

Orbán

Nizozemský velvyslanec srovnal Maďarsko s Islámským Státem, protože nepřijímá migranty. Má...

Tamas Menczer, Maďarský státní tajemník pro komunikaci a mezinárodní zastoupení prozradil, že bývalý holandský velvyslanec v Maďarsku srovnal tuto zemi s Islámským státem, protože odmítala přijímat migranty.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com