Tagy Schwarzenberg

štítek: schwarzenberg

Prezident Trump se nakazil terorismem, míní Schwarzenberg

To, že americký prezident Donald Trump nařídil zabití vlivného íránského generála Kasem Solejmáního, přičemž ani neobtěžoval podrobně vysvětlit, co ho k tomu vedlo, vyvolalo ve světě množství negativních reakcí.

Karel Schwarzenberg o svobodě slova: Kubera kecá, svobodu máme. Kdo se bojí mluvit, ať...

Exministr zahraniční a čestný šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg hrubě nesouhlasí s přesvědčením předsedy Senátu, že na svobodu slova můžeme už jen vzpomínat a lidé se bojí otevřeně říkat své názory. Schwarzenberg to řekl ParlamentnímListům.cz. Kdo se prý bojí mluvit, měl by “držet hubu".

Schwarzenberg Čechy nešetřil: Ztratili vlastenectví, trpí morem a za blahobyt musí být vděční EU...

Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se včera na svém účtu na Facebooku vyslovil k tomu, že byl před třiceti lety zvolen za prezidenta Československa Václav Havel. Uvedl, že ten den byl jeho nejšťastnějším dnem v životě a následně nastínil, co se u nás za tu dobu změnilo.

Havel si přál návrat sudetských Němců i jejich majetku

Karel Schwarzenberg a Václav Havel připravovali v 90. letech dohodu s Německem, která by sudetským Němcům umožnila návrat a vrácení majetku.

Schwarzenberg objevil velkou hrozbu, která je horší než komunisté

Čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg poskytl portálu Parlamentní listy rozhovor, ve kterém se zmínil například o hrozbě, kterou považuje za větší riziko, než jsou dnes dle něj komunisté. Kromě toho se ale Schwarzenberg vyjádřil i k hodně diskutované cestě poslance Zdeňka Ondráčka (KSČM) na Donbas a k mnohému dalšímu.

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

Z nemocnice, ve které přijal v úterý reportérku Deníku N Kalenskou, vyjádřil Karel Schwarzenberg mimořádnou spokojenost s prací nového ministra zahraničí Petříčka.

Schwarzenberg braní Petříčka: Pochvala banderovcům? Jen respektuje postoj hostitelské země

Schwarzenberg na výrok Václava Klause, že Česko nikdy nemělo zahraniční politiku, připomněl celou minulost a pustil se do demagogie. Na Facebooku včera zdůraznil nesouhlas s bývalým prezidentem republiky v otázce dočasného ministra zahraničí Petříčka.

To je od Karla Schwarzenberga nehorázná drzost…

To je od Karla Schwarzenberga nehorázná drzost, že právě on hovoří o tom, že český národ poklonkuje! Podle čestného předsedy TOP 09 Schwarzenberga jsme se jako český národ „rozhodli poklonkovat nejrůznějším mocipánům tohoto světa.

Ti lidé jsou zoufalí, řekl nám Karel Schwarzenberg o imigrantech. Pak vykládal, jak by...

„O politice zesnulého senátora Johna McCaina můžeme diskutovat, ale hrdinou byl bezpochyby,“ zhodnotil poslední zahraniční události čestný předseda TOP 09 a bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Pro ParlamentníListy.cz také prozradil, v čem výjimečně souhlasí s prezidentem Milošem Zemanem.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com