Tagy Salvini

štítek: salvini

Dostanou bažiny Salviniho do basy? Migrační vlna opět sílí. Kde všude je válka? Podrazácké...

Monika Pilloni informuje čtenáře Protiproudu o situaci na italské migrační frontě, kde se po skandálním odstavení Salviniho opět rozjíždí migrační byznys na plné obrátky.

Italský ministr vnitra Salvini skončil s Nutellou, překážejí mu v ní oříšky z Turecka

Bývalý italský ministr vnitra Matteo Salvini, který je již delší nejpopulárnějším italským politikem, v pátek prohlásil, že už nebude jíst Nutellu.

Salvini: Extrémisté Merkelová, Junker a Macron zradili Evropu

Evropské vlastenecké strany z jedenácti zemí se sešly v Miláně, přičemž se dá předpokládat, že frakce, kterou složili, bude po letošních eurovolbách třetí nejsilnější v Europarlamentu.

Prokuratura vyšetřuje Salviniho kvůli zákazu vplout lodi s migranty do italského přístavu

Šéf Ligy Severu v reakci uvedl, že je to pro něj medaile, protože jako ministr vnitra chránil hranice, bezpečnost a čest Itálie.

Snaží se ho umlčet: extremistický liberál napadl Matteo Salviniho v Neapoli + VIDEO

Liberální extremista se pokusil fyzicky napadnout italského populistického vůdce Mattea Salviniho v ulicích Neapole. Pokus o útok proběhl v pátek.

Salvinimu roste popularita, podporuje ho více voličů než vládní koalici

Pro bývalého italského ministra vnitra Mattea Salviniho se věci nemohly vyvíjet lépe: Čím déle je u moci levicová koalice, tím více roste jeho popularita.

Matteo Salvini komentuje přistěhovalectví za nové levicové vlády odkdy ho zbavili moci. Ta čísla!

Šéf italské strany Liga, Matteo Salvini, vyčítá nové koaliční vládě, že po opätovnomm otevřením hranic migrantům a zahraničním nevládním organizacím opět se situace začíná vymiká zpod kontroli.

Retro: Salvini: “Macron nemá co udělovat Itálii nějaké lekce”

V rozhovoru pro CNN se italský ministr vnitra Matteo Salvini znovu pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona.

Svobodnenoviny.eu: Rada Evropy vyzývá EU, aby obnovila záchranné operace ve Středomoří

Parlamentní shromáždění Rady Evropy vyzvalo členské státy EU, aby obnovily námořní záchrannou operaci ve Středomoří. Orgán, který není ve spojení s Evropskou unií, zdůraznil, že je povinností členských států EU „nedovolit, aby se ve Středomoří utopili lidé“.

Orbán nabízí pomoc Itálii kontrolovat hranice a deportaci nelegálních migrantů

Maďarský premiér Viktor Orbán po svém znovuzvolení za prezidenta Fidesze o víkendu nabídl pomoc Itálii při kontrole hranic a deportaci nelegálních migrantů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com