Tagy Salvini

štítek: salvini

Dva čeští poslanci se odvolávají na stíhání Matteo Salviniho

Vedoucí strany svobody a přímé demokracie (SPD) a poslanec Tomio Okamura se rozhodli předat dopis italskému velvyslanectví v Praze na podporu svého přítele, senátora a předsedy Lega Nord, Mattea Salviniho.

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký...

Mateo Salvini je hrozbou pro současné držitele moci v Itálii. Vyhrál by totiž volby. A zřejmě je také vyhraje. Proto se ho italský senát snaží diskreditovat a strčit do vězení.

Akčná podívaná. 11 000 migrantů přistalo na italském pobřeží během jediného týdne, Salvini obviňuje...

Podle deníku Le Figaro italské ministerstvo vnitra ve svém prohlášení oznámilo, že zdravotní a ekonomická krize spojená s koronavírusem „vytváří mimořádný příliv ekonomických migrantů, přičemž mnozí z nich přistávají na turistickém ostrově Lampedusa, v těsné blízkosti rekreantů. "

Matteovi Salvinimu hrozí až 15 let za mřížemi za “uzavření hranic”

Po celé Evropě se sbírají podpisy na podporu Mattea Salviniho, který čelí až 15 letům vězení za "uzavření hranic". A to díky tomu, že byl italským Senátem vydán k trestnímu stíhání. Kdo sdílíte názor, že nikoli ochrana hranic, ale jejich neomezené otevření komukoli je trestné - podepisujte. Českou a slovenskou verzi petice vytvořila paní Monika Pilloni.

Podle francouzského intelektuála, univerzitního profesora a ultra-liberálního filosofa (chápej “krále slniečkářů”), Itálie musí vděčit...

Podle francouzského intelektuála, univerzitního profesora a ultra-liberálního filosofa (chápej "krále slniečkárov"), Itálie musí vděčit Evropské Unii, že existuje, jinak by se vytratilo z mapy Evropy ... 😁🤣👍 To byl první vtip.

Rozčúlený Salvini po návšteve migračného centra: „Nenašiel som žiadnych utečencov, sú tu len silní...

Vedúci strany Liga a bývalý taliansky minister vnútra Matteo Salvini tvrdo kritizoval vládu vedenú Giuseppeom Contem. Stalo sa tak v rámci návštevy migračného centra na Lampeduse 23. júla

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

Matteo Salvini říká, že Maďarsko a jeho lidé jsou příkladem pro italských konzervativců

Maďarský lid je příkladem pro italské konzervativce, uvedl vůdce italské konzervativní ligy Liga Matteo Salvini na demonstraci v Římě v úterý, která sloužila jako první společné shromáždění tří italských konzervativních opozičních stran požadujících rezignaci italské levicové levice vláda.

Soros útočí na Salviniho, říká, že chce Itálii vyřadit z EU a Eurozóny

Soros uvedl v rozhovoru, který dal minulý týden italským novinám Il Sole 24 Ore. Mluvil v souvislosti s vysvětlením důležitosti zabránění jiným členským státům EU v tom, aby sledovaly cestu Spojeného království k odchodu z bloku.

Děs: Salvini míří pistolí na dvojici migrantů: Krajně pravicového politika pobouřil italský umělec. “To...

Šéfa italské protiimigračnej populistické strany Liga Mattea Salviniho pohoršila socha, která ho od pasu nahoru znázorňuje, jak střílí pistolí na dvojici migrantů na voru. V druhé ruce má růženec.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com