Tagy S-400

štítek: S-400

Erdogan: použití S-400 proti tureckým stíhačkám bude agresí

Prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan v interview pro CNN prohlásil, že bude pokládat za agresi použití protiletadlových komplexů S-400 Triumf proti tureckým stíhačkám nad Sýrií.

Ruský důstojník prozradil, proč systémy S-400 přivádějí USA do zuřivosti

USA jsou nuceny používat "špinavé" metody konkurence na trhu se zbraněmi, protože ruské úspěchy ohrožují rozvoj amerického vojensko-průmyslového komplexu. Pentagon zvažoval možnost uvalení sankcí na Indii v souvislosti s akvizicí ruských protiletadlových raketových systémů Triumf. Ačkoliv USA nakonec ultimátum zrušily, neznamená to, že se americké elity se situací smířili.

Spojené státy oznámili sankce proti tureckému předsednictví obranného průmyslu (SSB) v souvislosti s nákupem...

Ministerstvo zahraničí 14. prosince oznámilo sankce proti tureckému předsednictví obranného průmyslu (SSB) v souvislosti s nákupem ruského raketového systému země-vzduch S-400 v zemi - což je krok, který Trumpova administrativa ohrožuje již více než rok.

Zpráva S-400 z Ruska: Turecko musí získat povolení

Turecko musí získat povolení Ruska k prodeji systémů S-400 třetím zemím.

USA testovaly radar podezřele podobný ruskému radaru S-400. Výsledky Vás překvapý

Mezník přichází méně než pět měsíců poté, co americká armáda vybrala Raytheona, aby postavil LTAMDS, radar nové generace, který porazí pokročilé hrozby, jako jsou hypersonické zbraně.

National Interest důrazně varuje před S-400: Jde o smrtonosnou zbraň!

Nové rakety, radarové technologie a široké použití dělají z protiletadlových raketových systémů S-400 impozantní a smrtící zbraň, které se je třeba obávat.

USA požiadali, aby sa Turecko zrieklo ruských komplexov S-400

Spojené štáty požiadali, aby sa Turecko zrieklo nákupu ruských protilietadlových raketových systémov S-400 v prospech dodávok amerických systémov Patriot. Informovali o tom v sobotu 5. januára turecké noviny Yeni Safak.

Nejméně 13 zemí navzdory sankcím chce koupit ruský systém S-400

Nejméně 13 zemí vyjádřilo zájem o koupi ruského raketového systému S-400, a to navzdory sankcím ze strany USA, uvedla americká TV stanice CNBC.

Ruská armáda po nasazení nového systému v Sýrii: Ať si zkusí Turecko “zalétat” nad...

Před několika dny začala používat ruská armáda v Sýrii nový protiletadlový raketový systém, který je hrozbou pro nepřátelské letectvo, které by se v budoucnu snažilo vniknout do leteckého prostoru Sýrie. Jedná se tak o reakci ruského...

Oblíbené články

Václavova koncepce české státnosti

Zřetelným dokladem změny zahraničněpolitické orientace českého státu za Václavovy vlády je změna zasvěcení nově zbudovaného ústředního chrámu na Pražském hradě. Se stavbou tohoto kostela...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com