Tagy Rusko

štítek: Rusko

Maříková srovnala ruskou a americkou vojenskou přítomnost ve světě. Výsledky vás překvapí

Poslankyně za SPD Karla Maříková na své stránce na Facebooku zveřejnila dvě mapy, které znázorňují vojenskou přítomnost Ruska a Spojených států ve světě. Z ní jasně vyplývá, že Rusko se Spojeným státům v počtu zahraničích vojenských misí nevyrovná.
Su-27

Video ruského stíhače Su-27 zachycujícího americký bombardér nad Černým mořem

Dne 28. srpna byli dva bojovníci Su-27 ze služebních sil protivzdušné obrany Jižního vojenského okruhu ve službě poté, co ruské systémy kontroly protivzdušné obrany detekovaly vzdušný cíl blížící se státní hranici země přes neutrální vody Černého moře, uvedlo Centrum národní obrany.

Zpráva S-400 z Ruska: Turecko musí získat povolení

Turecko musí získat povolení Ruska k prodeji systémů S-400 třetím zemím.

Rusko: Každou vypálenou raketu budeme považovat za atomový útok

Rusko bude jakoukoliv balistickou raketu vypálenou směrem na své území vnímat jako atomový útok, který si vyžádá aktivizaci ruského jaderného potenciálu. Oznámil to generální štáb ruské armády v článku v deníku Krasnaja zvezda.

Ruské stíhací letouny Su-57 nemusí být esa, v které země doufala

Ruský nedávno obnovený vojenský průmysl má velké naděje na to, co vidí jako korunový klenot ve svém novém arzenálu a v tom velmi obchodovatelný: stíhací stíhač páté generace Su-57. Problémy, které tento projekt doprovázejí od jeho založení v roce 2007, však naznačují, že bude dobrých mnoho let, než na něj může Kreml vydělat peníze.

V Rusku promluvili o způsobu totálního zničení USA

Rusko v odpovědi na výstup USA z Dohodě o likvidaci raket krátkého a středního doletu (INF Treaty) může vytvořit netradiční nosiče jaderných zbraní a vytvořit supervýkonné bojové hlavice. Tento názor vyjádřil korespondent Ruské akademie raketových věd a dělostřelectva Konstantin Sivkov v článku pro Vojensko-průmyslového kurýra.

Běloruské vojenské vybavení na ruské hranici. Je za tím Lukašenko? + VIDEO

Bělorusko sestavilo obrněné transportéry na hranici s Ruskem.

Ďalší incident nad Čiernym morom. Americké prieskumné lietadlo bolo zachytené ruskou stíhačkou Su-27. video

Ruský televízny kanál Zvezda zverejnil exkluzívne video incidentu s americkým lietadlom Р-8А Poseidon neďaleko ruských hraníc.

Rusko dokončilo testy strašidelného „Zirkonu“!

Testy hyperzvukové rakety „Zirkon“ jsou úspěšně dokončeny, informovalo ruské ministerstvo obrany.

“To vyvolává hrůzu”: egyptská média o nové éře po objevení S-500

Egyptský portál Sasapost napsal o nástupu nové éry ruské dominance na trhu se zbraněmi s příchodem protiletadlových raketových systémů S-500.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com