Tagy Rusko

štítek: Rusko

Známý americký admirál prozradil, jak se zachová NATO v případě konfliktu mezi Ruskem a...

V případě, že by došlo mezi Ruskem a Ukrajinou k válce, budou Washington a NATO „kategoricky proti, ale nepodniknou žádné kroky“. V článku pro Bloomberg to uvedl admirál amerického námořnictva ve výslužbě a bývalý vrchní velitel Severoatlantické aliance James Stavridis.

Zásah proti ilegálnym migrantom v Rusku + VIDEO

Príslušníci ruských bezpečnostných zložiek pri razii proti ilegálnym migrantom.

Muslimové budou za 15 let tvořit třetinu obyvatel Ruska, tvrdí velký muftí. Pravoslavná církev...

Za 15 let bude téměř třetina ruské populace vyznávat islám, předpověděl velký muftí Ruska s odvoláním na demografické trendy. „Podle prognóz odborníků, o jejichž kompetenci nepochybuji, během půldruhé dekády budou 30 procent obyvatelstva Ruska představovat muslimové,“ prohlásil předseda rady muslimských duchovních Ravil Gajnutdin na konferenci, uspořádané ve Státní dumě, dolní komoře ruského parlamentu.

Německo nebude podporovat NATO v jakýchkoli budoucích válkách s Ruskem – expert

Přední západní analytik radí, aby Německo nikdy nešlo proti Rusku vojenskou akci, i když se Vladimir Putin rozhodl napadnout evropské spojence NATO.

Ukrajinské námořnictvo je prý připraveno válčit s Ruskem!

Ukrajinské námořnictvo (Navy) se připravuje na rozsáhlé vojenské operace s Ruskem, uvedl v rozhovoru pro noviny „Dumskaja“ velitel námořnictva admirál Alexej Neižpapa.

Tři muslimové vs. rus (VIDEO). Na provokaci skupiny muslimů reagoval Rus přímočaře a pohotově

Na provokaci skupiny muslimů reagoval Rus přímočaře a pohotově. Když se na něj vrhli tři muslimové, zakročili i jiní kolemjdoucí, kteří více upřednostňují férovku než to, co viděli.

P.C.Roberts: Lze se vyhnout válce s Ruskem?

Ruský časopis Russian Free Press vyzval koncem dubna P.C.Robertse k interview na námět: Je možno vyhnout se konfliktu mezi Ruskou federací a Spojenými státy?

Alexey Navaľnyj obvinil Vladimira Putina z pokusu ovládnout Rusko „navždy“ a zajímat se pouze...

Je to první veřejné vystoupení opozičního politika od zahájení 2,5letého vězení, které je považováno za trest za jeho divokou kritiku Kremlu.

V Německu uvedli, co stojí za zhoršením vztahů Ruska a Česka

Na diplomatickou krizi, která vznikla mezi Ruskou federací a Českou republikou, by se mělo nahlížet z pohledu zájmů USA. V rozhovoru pro TV 360, to uvedl Waldemar Herdt, člen mezinárodního výboru Spolkového sněmu.

Rusové by se mohli na ambasádě zabarikádovat, říká Vondra

Europoslanec a bývalý ministr zahraničí Alexandr Vondra v rozhovoru pro Rádio Impuls řekl, že ruští diplomaté by se na ambasádě v Praze mohli v krajním případě zabarikádovat

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com