Tagy Rusko

štítek: Rusko

NATO vyzývá Rusko, aby zničilo novou raketu, varuje před reakcí

NATO v úterý vyzvalo Rusko, aby zničilo novou raketu před srpnovou lhůtou a zachránilo smlouvu, která udržuje jaderné hlavice na zemi z Evropy nebo bude čelit rozhodnější reakci aliance v regionu.

V USA se zhrozili postoje Středoevropanů k Rusku!

Odborníci z Atlantické rady analyzovali postoje zemí střední Evropy vůči Rusku a Spojeným státům a označili je za „alarmující trend“.

Putin říká, že vztahy mezi USA a Ruskem jsou „horší a horší“

Prezident Vladimir Putin uvedl, že vztahy mezi Moskvou a Washingtonem se zhoršují a zhoršují, přičemž v rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek uvedl, že současná vláda USA uložila Rusku desítky sankcí.

Putin: Vazby mezi Ruskem, Čínou na „bezprecedentní úrovni“

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl, že vazby mezi Čínou a Ruskem jsou na "bezprecedentní úrovni" ve středu během státní návštěvy čínského prezidenta Xi Jinpinga, podle CNBC.

Turecko neodstoupí od smlouvy o nákupu ruského systému S-400, tvrdí Erdogan

I přes nátlaku ze strany Spojených států Turecko nezruší smlouvu o nákupu systému protivzdušné obrany.
Ruská armáda

Rusko odsune případ Ukrajiny nad podporou rebelů na soud

Rusko v pondělí oznámilo slyšení na Mezinárodním soudním dvoru (ICJ), že soudu chybí soudní pravomoc v případě Ukrajiny proti Moskvě ohledně údajné podpory proruských separatistů na Krymu a východní Ukrajině.

Nejvyšší vojenský zpravodaj USA říká, že Rusko „pravděpodobně“ nedodržuje zákaz jaderných zkoušek

Spojené státy uvedly, že Rusko „pravděpodobně“ nedodržuje mezinárodní smlouvu, která by zakazuje testování jaderných zbraní, ale nepřestala přímo obviňovat zemi z provádění nelegálních testů s nízkými výnosy, protože válka obvinění z porušování kontrol zbraní se stupňuje mezi Washingtonem a Moskvou.

Putinovi ukázali letouny Tu-214 a modernizované Tu-160 a Tu-22 + VIDEO

Ruský prezident Vladimir Putin si v Kazani na letišti leteckého závodu Gorbunova prohlédl několik druhů letecké techniky, včetně modernizovaných Tu-160, Tu-22 a Tu-95MS.

Britský ministr zahraničí obvinil Rusko z pokusu narušit demokracii v Evropě

Britský ministr zahraničí Jeremy Hunt prohlásil, že pokus o převrat v Černé Hoře v roce 2016 byl „jedním z nejhorších příkladů ruských pokusů narušit evropskou demokracii“, přestože Moskva opakovaně prohlásila, že tato obvinění jsou neopodstatněná.

Exploze v ruské továrně na chemikálie si vyžádala tři oběti

Tři oběti na životech a jednoho zraněného si vyžádal dnešní výbuch v chemické továrně Azot ve městě Berezniki v Permském kraji na východě evropské části Ruska.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com