Tagy Rusko

štítek: Rusko

Rusku shořel Notre Dame. Coby předzvěst dalšího…

Ruská televize Rossia24 se včera víc než mnohé jiné evropské věnovala nejen s invetigativitou, ale i s patrnou zúčastněností sledování požáru katedrály Notre Dame v Paříži.

Rusko schválilo kontroverzní zákon. Bude hlídat internet

Poslanci Státní dumy - dolní komory ruského parlamentu dnes schválili návrh zákona, který dá státním orgánům rozsáhlejší pravomoci ohledně kontroly internetu. Informovala o tom agentura AP.
NATO

Potrestat Rusko: NATO postupuje do Černého moře

NATO plánuje schválit nový protiruský „balík opatření“ pro zajištění bezpečnosti plavby ukrajinských lodí v Černém moři. Rozhodnutí o tom může být přijato už na schůzce ministrů zahraničí aliance, která začne 3. dubna ve Washingtonu.

Svobodnenoviny.eu: Vesmírná válka mezi USA a Ruskem uvězní lidstvo na Zemi, bez ohledu na...

Úřadující americký ministr obrany Patrick Shanahan může tvrdit, že USA vyhrají jakoukoli válku ve vesmíru, aniž by si uvědomil, že takový konflikt navždy učiní vězně z lidstva na Zemi. Naštěstí jsou jeho slova jen propaganda, říkají analytici.

P.C.Roberts: Fareed Zakaria žádá na CNN Trumpa o rozpoutání války s Ruskem

Máme zde v cizině narozeného imbecila a rádoby novináře Fareeda Zakariu, požadujícího v CNN prezidenta Trumpa, aby ještě víc vyeskaloval napětí s Ruskem, a to mezi jinými i těmito slovy: „Trump není ochoten jít do konfrontace s Putinem ani v jediné otázce...stane se Venezuela oním bodem obratu, kterým prezident konečně ukončí svoji ústupčivost?“

Business Insider: Nejmocnější zbraně NATO pro válku s Ruskem!

Americký portál Business Insider vyjmenoval „nejsilnější" zbraně zemí NATO, které by aliance mohla využít při hypotetickém konfliktu s Ruskem.

“Rusko ani Venezuela nejsou provincie USA!”, poslala Zachárova Ameriku jaksepatří do…

Mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace, María Zachárova, v reakci na výzvu USA, ať Rusko vojensky nespolupracuje s Venezuelou, Americe vzkázala, že "Rusko ani Venezuela nejsou provinciemi USA!".

Ruská armáda tvoří novou strategii. Analytik vysvětlil, co je hlavním cílem

Náčelník generálního štábu ruských ozbrojených sil Valerij Gerasimov na půdě ruské akademie vojenských věd počátkem března přednesl zprávu o oficiálním pohledu na vývoj vojenské strategie a vědy, připomíná vojenský analytik Dmitrij Stefanovič v komentáři pro server Moscow Times. Expert z Ruské rady pro mezinárodní vztahy dodává, že publikovaná verze dokumentu - ačkoliv je upravená - představuje klíč k pochopení názorů předního ruského vojenského velitele a jeho týmu na současný i budoucí charakter ozbrojených konfliktů.

Zdroj prozradil, proč ruští vojáci navštívili Venezuelu

Dvě ruská letadla se skupinou ruských vojáků dorazila v sobotu na venezuelské mezinárodní letiště Simón Bolívar International Airport poblíž Caracasu. Sputniku to prozradil diplomatický zdroj v Caracasu.

Kolik ponorek bude mít Rusko do roku 2023?

Podmořské síly ruského námořnictva se v příštích třech letech budou skládat z asi 80 ponorek, s ohledem na stavbu šesti atomových ponorek projektu 636 pro Pacifické loďstvo, sdělil RIA Novosti informovaný zdroj.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com