Tagy Rusko

štítek: Rusko

Americký vojenský atašé v Poľsku: „Rusi nemajú právo považovať sa za rovnocenných s Američanmi“

Ak vezmeme do úvahy, že Poľsko nie je najprívetivejším štátom k Rusku na svete, bolo logické predpokladať, že si USA v tejto krajine ponechajú oficiálneho zástupcu, ktorý nebude o nič menej horlivý voči Moskve. Všetko sa ale nakoniec ukázalo inak …

Daily Mail: Počet ruských ponorek v Atlantiku bere dech

Počet ruských ponorek působících v severním Atlantiku prudce stoupl, věnuje se tomu britský bulvární deník Daily Mail, který vyjmenovává ruské ponorky, které byly v Atlantském oceánu zpozorovány.

Odborníci předpověděli porážku Ruska ve válce s Japonskem!

Odborníci z ruského „Vojenského průmyslového kurýra“ se domnívají, že Japonsko má nad Ruskem v lokálním konfliktu vojenskou převahu, a to je třeba vzít v úvahu.

Rand: V první fázi války s Ruskem budou nejlepší F-35!

V případě vojenského konfliktu s Ruskem by země NATO měly zmodernizovat své letecké flotily, aby poskytly podporu těm zemím, které nemají v provozu bojová letadla páté generace F-35 Lightning II.

Světová válka 3: Rusko v „hluboké krizi“, protože ODMÍTÁNÍ USA ohledně prodloužení jaderné smlouvy...

Ruský zdroj na velvyslanectví v Moskvě ve Washingtonu uvedl, že země je znepokojena nedostatkem důvěry mezi oběma zeměmi a kvůli tomu neobnoví Smlouvu o omezení nových strategických zbraní. Nová dohoda START a USA a Ruska byla podepsána v roce 2010 a její platnost vyprší v únoru příštího roku, přičemž smlouva omezuje množství jaderných zbraní, které si obě země mohou hromadit. Přichází to, když se vztahy mezi oběma zeměmi ochladily, jak se blíží americké volby.

Američané zkouší připravenost Rusů, tentokrát v Černém moři (VIDEO)

Americké námořnictvo se dostalo na „dvorek“ Rusů - v oblasti Černého moře poblíž ruské vojenské základny na Krymu, Sevastopolu.

Moskva se nebojí hrozeb Washingtonu a dodá systémy S-400 Íránu

Na otázku, zda má Moskva obavy ze sankcí USA, pokud se Rusko rozhodne prodat protiletadlové raketové systémy S-400 Íránu, řekl ruský diplomat místním sdělovacím prostředkům, že Moskva se Washingtonu nebojí a že pokud by je chtěl Írán koupit, systémy budou doručeny, informuje BulgarianMilitary.com s odvoláním na EurAsia.

PRÁVĚ TEĎ: Obrovskou evakuaci si vyžádal mohutný výbuch muničního skladu nedaleko Moskvy

K události došlo v Rjazanské oblasti jihovýchodně od Moskvy. Důsledkem je masivní výbuch a následný požár muničního skladu. Hasiči s požárem stále bojují, podle záchranářských týmů každých pět až deset sekund dochází k dalším...

Americké bombardéry útočily na ruský Kaliningrad

Dva bombardéry amerického letectva B-52 provedly simulovaný útok na Kaliningrad, který představuje vážnou hrozbu pro síly NATO v Evropě, píše Forbes.

Stovky amerických bombardérů proti ruské protivzdušné obraně – říkají odborníci + VIDEO

V nepřítomnosti dochází ke sporu mezi americkými a ruskými vojenskými experty. Předmětem sporu je možnost, že Spojené státy použijí sto nebo dvě stě bombardérů k prolomení systému protivzdušné obrany Kaliningradu, který je jedním z pilířů ruské obrany.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com