Tagy Rusko

štítek: Rusko

P.C.Roberts: Jste-li rozhodnuti nechat se očkovat proti Covidu, zajeďte si do Ruska

Ruská věda, která je ve všeobecném smyslu nadřazena vědě západní a je víc vužívána pro dobro lidí než pro dobro elitních agend, vyvinula první skutečnou vakcínu proti Covidu, která je účinnější než vakcíny západní a nevykazuje žádné vedlejší škodlivé účinky.

Nebenzya opět kriticky v OSN: Vaši přátelé jsou pouze ti, kteří vám nemohou říci...

Vasilij Nebenzya, ruský zástupce při OSN, odhalil pravdu o Spojených státech, které si svým způsobem vybírají svých "přátel". Ruské a světová média dnes soupeří o citace prohlášení stálého zástupce Ruské federace při OSN Vasilije Nebenzyu, se kterým odpověděl na vyjádření bývalé americké představitelky Nikki Haleyovej.

USA jsou hluboce znepokojeny narůstající netolerancí Ruska vůči svobodě slova

Spojené státy jsou "hluboce znepokojeny" narůstající netolerancí Ruska vůči svobodě slova a projevu. V den šestého výročí vraždy ruského opozičního politika Borise Nemcova se tak v sobotu vyjádřil americký ministr zahraničí Antony Blinken, jehož citovala agentura AFP.

Video: Mučení v ruském vězení zapříčinilo smrt vězně

Video, které ukazuje bití vězňů v trestanecké kolonii v Jaroslavli ve středním Rusku zveřejnila v úterý nezávislé médium Novaja gazeta. V roce 2020 bylo za týrání vězňů ve stejné trestanecké kolonii usvědčeno 11 policistů vězeňské služby.
Putin

Putin: Západ už má inú náladu pri téme novej ruskej výzbroje

Prezident RF Vladimír Putin hovoril o zmene nálad zahraničia, keď sa hovorí o ruskej výzbroji.

Generál Dempsey: u Ruska se objevil hrozný potenciál ve vesmíru

Rusko se snaží vytvořit podmínky, v nichž nebude moci NATO plnit své úkoly, prohlásil předseda Sjednoceného výboru náčelníků štábů USA generál Martin Dempsey na setkání se zástupci Obranných sil Irska v Dublinu. Bylo to oznámeno na oficiálních webových stránkách Ministerstva obrany USA.

Rusko ukázalo let strategického bombardéru Tu-95MS (VIDEO)

Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo na svém kanálu na YouTube video z cvičného letu strategického bombardéru Tu-95MS, nosiče raket, patřící do letecké složky atomové triády. .

Rusi vymysleli zaručenú obranu pred NATO

Vraj „nový spôsob“ (lebo na Slovensku sa o niečom podobnom už písalo) spočíva v preventívnom (predstihovom) alebo protismernom nasadení vzdušno-kozmických síl. Ruskí vojenskí vedci ho predstavili v časopise „Vzdušno-kozmické sily. Teória a prax“.

V Pentagonu informovali o možnosti jaderné války s Ruskem

Velitel Strategického velitelství USA, admirál Charles Richard promluvil o možnosti jaderné války s Ruskem nebo Čínou. Napsal o ní ve článku pro únorové číslo oficiálního časopisu Námořní akademie Spojených států.

Rusko varuje USA před vysíláním válečných lodí do Černého moře

Americké námořnictvo zvýšilo svoji vojenskou přítomnost v Černém moři a vyslalo tam flotilu dvou torpédoborců a tankerů, píše The Times.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com