Tagy Rusko

štítek: Rusko

USA prohledávají ruské S-400 na Krymu a Sýrii a snaží se prolomit ruský vzdušný...

Jde o práci ve dvojicích. Současně robot často operuje na samých hranicích vzdušného prostoru, což nutí ruskou S-400 pracovat v aktivním režimu, zatímco vojenské průzkumné letadlo skenuje elektronické signály a zpracovává je.

Koronavir v Rusku: Co se děje v Rusku s koronavirem? Je COVID-19 v Rusku?...

Jelikož pandemie koronavirů stále ničí země po celém světě, bylo v důsledku toho vzato 10 069 životů. Ale co Rusko, je tam COVID-19?

P.C.Roberts: Sankcionované a démonizované Rusko nabízí Západu pomoc

V odpovědi na výzvu italského premiéra G.Conteho, která zazněla v jeho rozhovoru v telefonickém rozhovoru s Vladimírem Putinem, je Rusko připraveno vyslat týmy lékařů, ochranná zařízení a zdravotní vybavení do Itálie s cílem pomoci zde v boji proti viru COVID-19.

Americký vojenský magazín: Ruský Su-35 je hrozbou pro americké stíhací letouny

Text článku, publikovaného 14. března, uvádí, že Su-35 lze postavit proti americkým stíhačům letectva F-15, F-18 a dokonce F-35.

Americké stíhačky doprovázely ruské Tu-142

Americké stíhačky F-22 a CF-18 doprovodily dvě ruská námořní hlídková a protiponorková letadla Tu-142 v oblasti Aljašky.

Norské stíhačky F-35 byly poprvé vyslány, aby zachytily ruské stíhací letouny + dramatické VIDEO

Dva norští stíhači F-35A tajně zachytili dvojici ruských protiletadlových válečných letadel z pobřeží Norska během víkendu, což se podle několika zpráv zdálo být první záchytnou misí trysky zahrnující ruské letadlo.

Válka v Sýrii: Ruský vojenský dron byl sestřelen nad provincií Raqqa v Sýrii

Před několika hodinami teroristé ze skupiny Syrské národní armády zničili ruský bezpilotní vzdušný dron.

Čo stojí za aktivitou ruských ponoriek v severnom Atlantiku?

Studená vojna, ktorá sa po druhej svetovej vojne rozbehla medzi USA a ZSSR skončila podľa oficiálnych údajov a zápiskom v roku 1989 pádom Berlínskeho múru. Ľudia sa radovali, že roky napätia a strachu pred jadrovým útokom a možným bojovým konfliktom dvoch najsilnejších aktérov sa skončili. Naozaj je ale tomu tak?

Co dokáže nejnovější ruský obrněný vůz Tigr-M? Vojáci odhalili jeho schopnosti u hranic s...

Rozvědčíci v ruském Burjatsku testovali nejnovější obrněné vozy Tigr-M. Stroje se poprvé zapojily do cvičení. Jednotky rychlého nasazení na vozech Tigr zamířily do oblasti ovládané „teroristy“.

Válka v Sýrii: Raketové útoky MiG-23 ve velkém měřítku na tureckou leteckou základnu v...

Dnes je to největší vojenská letecká základna v Libyi, kontrolovaná Tureckem, na kterou pravidelně útočí libyjská národní armáda.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com