Tagy Rusko

štítek: Rusko

Ruská bio-revoluce, překvapivě ohlášená Putinem, najednou velmi znepokojuje a “ohrožuje” USA

Nečakaná aktivita Moskvy na tomto „bitevnom poli“ veľmi vystrašila USA. Rusko síce postavilo úspešnosť amerických trestných „útokov“ v Sýrii proti Asadovi do veľmi zlého svetla, čo Pentagon samozrejme popiera.

Největší bazén v největší muslimské komunitě v Rusku zakázal vstup muslimským ženám do bazénu

Aktivisté se zlobili, když plavecký bazén zakázal muslimským ženám vstup, ale sportovní centrum tvrdí, že rozhodnutí bylo založeno na finančních důvodech a nikoli náboženských.

Nový ruský stíhací letoun Su-34 bude schopen detekovat a sestřelit neviditelné cíle

Ruský Aerospace Forces obdrží „Super-Obranyschopnost“. Již letos začne sériová výroba aktualizované verze bombardéru Su-34 píše portál BulgarianMiltary.com, který cituje Izvestia. Stroju je přidělen index HBO - „nové funkce“. Letadlo bude vybaveno moderním střelivem, vylepšeným elektronickým válečným vybavením a jedinečnými průzkumnými kontejnery. Modernizace je založena na zkušenostech získaných během nepřátelských akcí v Sýrii.

Ruské stíhačky MiG-31 při značné oblačnosti jedním tahem vyhnaly „narušitele“ vzdušného prostoru

Ruské stíhací letouny MiG-31 na Kamčatce v rámci kontroly výkonu bojové služby provedly zachycení „narušitele“ ruského vzdušného prostoru.

Ruské systémy protivzdušné obrany S-400 pomohou Íránu sestřelit americké stíhačky F-35

Ruské systémy protivzdušné obrany rozmístěné v Sýrii poskytnou Íránu všechny potřebné informace o pokusech USA a útocích na islámskou republiku ze západního směru.

Lavrov: Rusko postupně vyřazuje dolar z ruské ekonomiky!

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v rozhovoru The Times of India uvedl, že ruská ekonomika postupně opouští dolar. Potvrdil tak oficiální ruskou politiku dedolarizace.

USA znepokojila ruská stíhačka „zabiják“ šesté generace

Americká média se znepokojením oznámila začátek práce na nejnovější ruské stíhačce šesté generace, která má časem nahradit Su-57 PAK-FA. Experti se obávají, že tento stroj budoucnosti se stane skutečným „zabijákem“ F-35 a F-22.

V USA předpověděli vlastnosti budoucích ruských MiG-41 a Su-60!

Americký časopis Military Watch se zabýval hodnocením ruských vojenských letadel budoucnosti šesté generace.

Další geniální tah – Putin vytvořil nejlépe krytou měnu zlatem!

USA mají dvě nepopiratelná prvenství. Za prvé jsou státem s největším HDP na světě, které přesahuje 22% celosvětové ekonomiky. Za druhé jsou státem s největším reálným dluhem na světě, který přesahuje 100% HDP této země!

Ruská Státní duma nazvala zemi, která první padne jako oběť v případě útoku NATO...

Náčelník generálního štábu Ozbrojených sil Ruské federace Valery Gerasimov prohlásil, že Severoatlantická aliance se připravuje na velký vojenský konflikt. Podle jeho názoru je to možné posoudit na základě scénářů vypracovaných na cvičeních členských zemí bloku v posledních letech.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com