Tagy Rusko

štítek: Rusko

Výdaje USA a NATO už dvacetinásobně převyšují ruské!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

Rusko vyzvalo se zamyslet při srovnání výdajů na obranu NATO a RUSKA!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

Šojgu: USA musí vysvětlit vojenskou přítomnost v blízkosti hranic Ruska

Ruský ministr obrany říká, že USA obviňují Rusko z "agresivity", zatímco jejich vlastní armáda postupuje stále blíž k ruským hranicím, a vyzývá Washington, aby vysvětlil, proč jeho vojenské základny se přibližují k Rusku.

Moskva podrážděně Londýnu: Rusko nemusí k Salisbury nic vysvětlovat!

Rusko nemusí dávat jakékoliv vysvětlení incidentu v Salisbury, Rusko dosud neobdrželo žádné informace, kromě obvinění, uvedl místopředseda výboru pro obranu Dumy Jurij Švytkin.

Hospodářské sankce proti Rusku se prodlouží. Schválilo to zasedání zemí EU na summitu

Představitelé členských států Evropské unie se na summitu, který se koná v Bruselu, dohodli, že o další půlrok prodlouží hospodářské sankce vůči Rusku.

MW: „Smrtící” Su-34 je zřejmě nejlepší stíhací bombardér na světě!

Ruský Su-34 je patrně nejmodernější a nejlepší údernou stíhačkou na světě, napsalo vydání vojenského časopisu Military Watch.

Západ chce vytlačit Rusko z Evropy, ale může rozpoutat další konflikt

Na návrh Moldavské republiky přijalo Valné shromáždění rezoluci, přikazující ruským mírovým jednotkám opustit Podněstří, 64 států hlasovalo pro, 14 bylo proti a 83 států se zdrželo.

Americké drony mapovaly území budoucího bojiště u ruských hranic

Americké strategické bezpilotní letadlo Drone Global Hawk a hlídkové protiponorkové letadlo v neděli strávily mnoho hodin hlídkováním poblíž námořních hranic Ruska na Černém moři.

TF1: Až bude embargo zrušeno, Rusko si již všechno vyrobí samo!

Rusko dováží krávy francouzského chovu, používá francouzské stroje a technologie, konzultuje vše s francouzskými odborníky a nakonec vyrábí analogy evropských sýrů a mléka.

Times: USA plánují snížit speciální síly v Africe kvůli Číně a Rusku!

V příštích třech letech může Pentagon snížit počet bojových jednotek speciálních sil, kteří se účastní „tajných" afrických operací, na polovinu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com