Tagy Rozhovor

štítek: Rozhovor

Jestli je Tito krvavý pes, co je potom Albrightová? Langšádlová vykládala o demokracii NATO,...

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Pokud Evropě něco hrozí, je to nestabilní situace na Balkáně. Tak to vidí poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, jehož matka z území bývalé Jugoslávie pochází. „Josip Broz Tito patří k vítězům a k těm, kdo porazili fašismus. Neznám nikoho, koho by mohl Marek Výborný doporučit z našich politiků nedávné, nebo i minulé doby, ke komu vzhlížejí lidé všech generací,“ vysvětlil v rozhovoru k názorové výměně mezi ním a předsedou lidovců ve Sněmovně. Pro ParlamentníListy.cz mimo jiné řekl, že krev a nenávist na Balkáně přišla až s takzvanou demokratizací, protože předtím to bylo naposledy, kdy tamní obyvatelé žili v klidu.

Ben Kuras: Merkelová a Juncker? Největší vlastizrádci všech dob. Kam se na Macrona hrabou...

„Bude-li Evropa mít za 50 let ještě nějaké dějiny, Macron spolu s Merkelovou a Junckerem v nich budou zaznamenáni jako největší vlastizrádci všech dob. Dnes je těžké se rozhodovat, jestli to dělají z přesvědčení, z blbosti nebo za čí peníze. Ale specificky Macronovy výroky jsou mimo hranice racionality. Jestliže se sem přesune půl Afriky, jak může nacionalismus být smrtelný? Nacionalismus evropský, nebo africký? A smrtelný pro koho?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz publicista Benjamin Kuras. Mluví i o štvanici na Židy ve Francii, či že Trump musí opět vyhrát, protože „v této chvíli tam není nikdo jiný, kdo by dokázal Ameriku zachránit před marxistickým převratem“.

Proč tajit identitu pachatele znásilnění?

Když se objevily před pár dny v médiích informace o mladém muži z Afriky, který na Litoměřicku znásilnil 16letou dívku, sluníčkářští mediální hysterici zaútočili.

“Bojujem. Iné mi totiž nezostáva,” Jaroslav S., kolpoltér Nota Bene

Na krajinu padla obloha. Lialo, ako nikdy predtým. Kvapky, ktoré sa z nebies spúšťali, boli veľké ako hrach. Nebolo kde sa pred nimi ujsť, krajina bola bez stromov. A tak som zaliezol do najbližšieho mohutného kríku, kde aspoň väčšina kvapiek nenašla si cestu.

Jakým šíleně destrukčním vývojem prošlo za posledních pár let Švédsko, jak těžce nezvládá imigraci,...

Jakým šíleně destrukčním vývojem prošlo za posledních pár let Švédsko, jak těžce nezvládá imigraci, i problémy s ní spojené, a kam asi takový vývoj spěje prozradila v rozhovoru pro PL Češka, žijící od roku 1969 ve Švédsku. Z jejího povídání vybíráme...

Tyto volby jsou referendem o EU. ANO, ČSSD, TOP 09 či ODS kolaborují s...

„Naším hlavním sdělením je, že když Babiš, Piráti, ODS, ČSSD, TOP 09, STAN, lidovci a další brání lidem, aby se k Evropské unii vyjádřili v referendu, lidé mohou svůj odpor k EU vyjádřit ve volbách do Evropského parlamentu. Jinou možnost nemají. Tyto volby jsou referendem o EU," řekl nám k blížícím se volbám do Evropského parlamentu místopředseda SPD Radim Fiala.

Rozhovor pre Českoaktuálně: Prezidentský kandidát Martin Daňo

"Budem prvý prezident, čo otvorí brány ľudom na 365 dní v roku a pretaví ich vôľu aj do svojich rozhodnutí," povedal v exkluzívnom rozhovore Martin Daňo, nezávislý kandidát na slovenského prezidenta

Václav Klaus ml.: Podporuji Salviniho. Na mé dítě naběhl Štětina. V ČT jsou občané...

ROZHOVOR Apolitičnost škol? Ne docela. „Můj syn chodil na gymnázium a byla tam akce, nějaký filmový festival. Někteří lidé ve škole na to kývli a ředitel posvětil, ať tam jdou. No a na té akci pak na děti naběhl europoslanec Štětina,“ vzpomíná poslanec Václav Klaus mladší (ODS) na příhodu, kterou zažil jeho syn coby student gymnázia. „On do nich začal bezostyšně hustit něco o tom, kdo je hodný a kdo je zlý,“ komentuje Štětinův výstup Klaus. Zkritizoval rovněž ČT, zejména dětský kanál Déčko, a také zpravodajství, ke kterému má výhrady dlouhodobě. „Některá politická hnutí jako Piráti a TOP 09 jsou hájeni, k některým se přistupuje opatrně a někteří jsou jako dobytek, kterého se každý má štítit a je tak o nich referováno,“ říká Klaus. A na závěr šokoval, v době eurovoleb totiž hlasem nepodpoří ODS. Mohl by ale volit Mattea Salviniho...

Svobodnenoviny.eu: Jožo Ráž otevřeně: Na Slovensku mají peníze jen ti, kteří je nakradli! Putin...

Za jeho názory jej někteří obviňují, jiní obdivují. Určitě tomu tak bude i teď, když se lídr kapely Elán rozpovídal o tom, jak se žilo za komunismu a co se mu nezdá v dnešní době.

James Shikwati: Preboha, prestaňte prosím vás s tou pomocou!

Keňský ekonomický expert James Shikwati (35) tvrdí, že pomoc Afrike viac škodí než pomáha.

Oblíbené články

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com