Tagy Rozhovor

štítek: Rozhovor

Veronika Žilková: U uprchlíků je to pud přírody. Časem k těm novým samcům půjdeme...

„Je to silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům...,“ zamýšlí se v rozhovoru ParlamentníchListů.cz populární herečka Veronika Žilková nad příčinami napadení některých žen v Německu, v Rakousku, ale i v dalších zemích.

Vůči islámu je třeba použít sílu, nikoliv uhýbat rostoucím požadavkům, říká druhé částí rozhovoru...

Zveřejňujeme druhou část rozhovoru, který poskytl pro MegaZprávy.cz Martin Konvička, český politický aktivista, entomolog a docent na Jihočeské univerzitě. První část jsme uvedli v pondělí.

Situace v Evropě se nelepší, řekl pro ČeskoAktuálně.cz Martin Konvička, český politický aktivista, entomolog...

Jste znám svým negativním postojem k islámu a spojujete jej často s ilegální imigrací. Psychiatr Peter Pöthe, který jezdí pomáhat migrantům do Řecka, tvrdil, v rozhovoru pro Reflex, že tamní migranti nejsou radikální a islám v podstatě neprovozují. Prý se zradikalizují jen v případě, že je necháme „za branou“ Evropské Unie, což by pro nás prý mohla být v budoucnu hrozba. Máme tedy migranty přijímat, abychom je měli na očích a mohli zabránit jejich radikalizaci?

Rozhovor pro ČeskoAktuálně: „Ak chceme zmeniť Slovensko na krajinu bez Goríl a Kočnerovcov, nestačí...

Mgr. Natália Blahová, rod. Kániková (* 19. február 1974, Trnava) je slovenská politička, od roku 2010 do roku 2012 a od roku 2016 pôsobila ako poslankyňa NR SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS). V roku 2014 kandidovala do eurovolieb za stranu SaS. Do parlamentných volieb v roku 2016 kandidovala na 12. mieste za stranu SaS. Získala 9 226 platných prednostných hlasov. Bola predsedníčkou poslaneckého klubu SaS a overovateľkou výboru NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny. V roku 2019 bola z SaS vylúčená a následne vstúpila do Demokratickej strany. V apríli 2017 iniciovala odvolávanie ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera. Jej blog spustil kauzu Čistý deň. Na schôdzi mala takmer trojhodinové vystúpenie, kde citovala z výpovedí údajných bývalých klientov zariadenia.

„Čtvrtou říši nedovolíme!” Okamura o EU, stíhání Salviniho a českých Pirátech: Zásadní nařčení

„Vlastenci evropských národů porazili třetí říši a nedovolíme vznik říše čtvrté,“ říká místopředseda Sněmovny a předseda SPD Tomio Okamura k zahájení trestního stíhání Mattea Salviniho v Itálii. Ten čelí problémům kvůli zadržování lodí s migranty a šéf hnutí to vidí jako snahu zastrašit vlastence. Nelíbí se mu ani zákaz vlaječek v europarlamentu, který prý přišel hlavně kvůli poslancům SPD. V rozhovoru pro ParlmanentníListy.cz rovněž vysvětloval, co přesně znamená navrhovaná novela zákona o zahalování, a prohlásil, že Piráti boří a ničí a neopatrnou zahraniční politikou připravují Českou republiku o peníze.
Saúdská Arábie

Rozhovor: Proč arabští imigranti neimigrují do bohatých arabských zemí? Evropa se musí probrat!

Proč arabští imigranti neimigrují do bohatých arabských zemí?

Radim Uzel: Člověk je od přírody muž, nebo žena. Nenechte si to vymluvit, ani...

Vidíme, že sociální sítě rozšiřují tradiční představu o pohlaví občanů. Šílenství nebere konce. Milenci si možná začnou posílat formální elektronické souhlasy k legálnímu pohlavnímu aktu. Rodiče, aby se pomalu báli pohladit své vlastní děti. Zpovídáme sexuologa a gynekologa MUDr. Radima Uzla, CSc., proč se lidem vnucuje (digitální) samota, unisex…

Karel Gott a KSČ? Milan Lasica pro PL o vyrovnání s minulostí či o...

„Celý život jsem říkal jen to, co si opravdu myslím,“ konstatuje v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz nadcházející jubilant (80 let), legendární herec, režisér, textař, moderátor a zpěvák Milan Lasica. S tradičním inteligentním humorem jemu vlastním hovoří o svých pocitech z rozdělení federace a o vyrovnávání se s komunistickou minulostí, které se podle něj ještě dlouho nezdaří. Vzdává hold Karlu Gottovi, vysvětluje, proč by dnešním umělcům prospěla trocha komunistické cenzury nebo proč bychom měli Václavu Klausovi postavit pomník...

“Dôverujem našim voličom, pre ktorých ponúkame funkčný a odborne rozpracovaný program,” povedal Richard Sulík...

Kto je Richard Sulík Od mája 2014 je europoslancom, od marca 2009 predsedom SaS, a ako vo svojom životopise uvádza, od nepamäti liberálom.

A toto víte? Ivan Bartoš PL informoval o Babišovi. I o Milionu chvilek

ROZHOVOR „Hledáme s ostatními sněmovními stranami průniky, ve kterých můžeme lépe fungovat. Zároveň je třeba říct, že to, proti čemu se ohrazujeme v případě Andreje Babiše a jeho vlády, nám vadilo již na konci první dekády tohoto tisíciletí, a proto Piráti vznikli. Bylo by proto nyní z naší strany nelogické tvořit s těmito entitami koalice a další podobné svazky,“ vysvětluje předseda České pirátské strany Ivan Bartoš. „I když se Andrej Babiš od politiků ČSSD a ODS, které tak rád kritizuje, liší tím, že si ČR skrze zakázky, lidi na ministerstvech, ale i dotace sám privatizuje, nemohou ho porazit politici, kteří reprezentují nezdravý způsob vládnutí. To je zcela zřejmé,“ dodává.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com