Tagy Rozhovor

štítek: Rozhovor

Petr Pelikán: Žádní migranti, jen 12 azylantů? Projděte se po Praze, černoši nahánějí turisty....

ROZHOVOR „Jedním z mediálních klišé je čísi výrok, že tu žádní migranti nejsou, že máme 12 azylantů, ani nevím, kdo a kdy ho vyslovil. Projděte se po Praze. Odkud se vzali všichni ti černoši, kteří na Václaváku nahánějí turisty do nočních podniků, nebo v mariňáckých oblečcích zvou na projížďku po Vltavě?“ říká v rozhovoru zostra arabista Petr Pelikán. Prozrazuje také, proč si myslí, že v souvislosti s politikou evropských zemí, co se týká migrantů, přetrvává „systémová chyba“ a proč odmítnuté žadatele o azyl není „nikdo schopen donutit odjet“.

Moslimskí migranti sú hrozba. Nulová tolerancia. Iná kultúra, tobôž taká militantná a štítiaca sa...

„Moslimskí migranti predstavujú hrozbu zániku dnešnej Európy. Niekam budú musieť ísť. Jediná cesta je vrátiť ich tam, odkiaľ prišli – nulová tolerancia. Iná kultúra, tobôž taká militantná a štítiaca sa práce, je neakceptovateľná,“ hovorí v krátkom rozhovore pre Parlamentné listy spisovateľ Egon Wiener, ktorému v máji vychádza nová kniha Za okny jsou Sudety.

Soud rozhodl, že když se vám někdo vloupá do domu a usadí se tam,...

Stanislav Jánský má trvalé bydliště na Praze 3 již 16 let a bydlí jednu minutu chůze od takzvaného sociálního centra Klinika, které provozují lidé navázaní na levicově extremistické autonomistické, anarchistické a squatterské hnutí. „Nejtrapnější roli zde evidentně sehrává Andrej Babiš. Ten na oko dělá, že je proti. Přitom jeho nejbližší spolupracovníci a média Kliniku podporují a kryjí. Třeba primátorka Krnáčová, ministr spravedlnosti Pelikán,“ říká Jánský. „Loni mi jeden známý, který pracuje v byrokracii EU, prozradil, že v první vlně pro nás mají naplánováno 30 tisíc ‚Syřanů‘ z Asie a Afriky, a celkově mluvil o jednom milionu imigrantů přidělených do ČR v horizontu deseti let,“ dodal.

Exluzivní rozhovor pro ČeskoAktuálně a Megazprávy: Rozhovor s Jaroslavem Foldynou: Dnešní doba přináší mnoho...

O rozhovor jsme požádali českého politika, poslance Poslanecké sněmovny PČR pana Jaroslava Foldynu. Jeho odpovědi na naše otázky zveřejňujeme v nezkrácené podobě.

Radim Uzel v ráži: Jsme ve válce proti viru, demokracie stranou. Všichni na tlamu...

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Opozice, ať si nevyskakuje a poslouchá. Na Andreji Babišovi je sympatické, že se ptá odborníků. To si v dnešní pandemické době myslí uznávaný sexuolog a porodník Radim Uzel. Osmdesátiletý doktor, který měl i politické ambice, už prý nemá co ztratit, takže od něj politickou korektnost neočekávejte. Naopak. Říká natvrdo to, co si mnozí myslí, ale bojí se to veřejně říct.

“Situace je v Čechách nezvládnutá,” myslí si youtuber Jindřich Karel

Tentokrát jsme poskytli prostor youtuberovi Jindřichu Karlovi, který je spíš znám pod nickem jkcze. Na svém účtu má hned několik zajímavých videí, ve kterých prezentuje to, co si mnoho lidí jen šeptá. Zde publikujeme dvě nejnovější videa.

Český epidemiolog: Zamoření koronavirus je přirozenější, než držet lidi v přísné karanténě

Český epidemiolog a člen poradní skupiny COVID Rastislav Maďar v rozhovoru pro MF DNES tvrdí, že zamořování v populaci se děje téměř neustále, protože existuje řetězec bezpříznakových nákaz. "Už jsem navrhoval, aby se používal výraz přirozená imunizace populace," vymezuje se epidemiolog proti pojmu, který podle něj lidí během současné epidemie koronavirus zbytečně straší.

Ivan Bartoš pro PL: Piráti věděli, jak sehnat roušky. Vládu to nezajímalo

ROZHOVOR „Vláda a tým PRistů kolem Andreje Babiše by si měli konečně uvědomit, že toto není hra o počet minut v televizi a o jejich preference, ale že tu jde o životy skutečných lidí. Raději ať dělá méně tiskových konferencí a dělá věci promyšleně a napoprvé správně,“ říká Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany. „Dnes platí: Kdo rychle pomáhá – dvakrát pomáhá. Když někdo dostane peníze za půl roku, už to bude skoro jedno. Jasně, jednoduše a rychle. Podpora jednotlivců a domácností. Podpora malých a středních firem. Testy, testy a zase testy. Ať víme, na čem jsme a ať to ví i vláda, než bude navrhovat nevratné změny. Ať je jasné, kdy si budeme moci společně říci, že jsme to skutečně zvládli,“ dodává.

Česká podnikatelka v Německu: Na Čechy jsem pyšná, jak to zvládají. Kam se na...

ROZHOVOR „Jsem pyšná na Čechy, protože jsou disciplinovaní. To by mě v životě nenapadlo, že se takto semkneme. Kam se na ně hrabou Němci,“ říká česká podnikatelka v Německu Bohumila Kamenzová. „Po deseti dnech jsem byla v pondělí v Česku. To byl pro mě úplně jiný svět. Jak to bylo všechno dokonale organizované, z Německa jsem to neznala. Úplně úžasná disciplinovanost, všichni roušky, všichni drželi odstupy. Pak jsem v českém obchodě našla obrovské regály toaletního papíru. Tady v Německu je to problém číslo jedna. Fotila jsem si to tam a posílala fotky Němcům,“ dodává.

Andrej z Čapího hnízda má aspoň mozek. Na tragické Merkelové vidíte, jak bychom taky...

ROZHOVOR „Andrej Babiš s jeho vládním týmem současnou situaci zvládá, protože mu neschází rozhodnost. A především není hloupý jako ta slavná Angela,“ říká k aktuální situaci známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová, která před časem získala i ocenění Právník roku 2019 v oblasti správní právo. „Slyšela jsem řadu lidí – no pomoz Bůh, než takoví principálové z Prahy, to raději Andrej z Čapího hnízda, protože ten má aspoň mozek,“ dodává. Zmiňuje i to, že u voleb musejí být idealisté nahrazeni realisty. „Chtěla bych slyšet, kdo by dnes v české hospodě řekl, pusťme sem ty imigranty – se všemi jejich nemocemi, dědičnou zátěží, výchovou k nenávisti k nám, s jejich neznámým původem... tito lidé budou jednak nevolitelní, a do té hospody aby si vzali ochranku.“ Advokátka také doufá, že tyto týdny znamenají definitivní konec činnosti spolku Milion chvilek.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com