Tagy Revoluce

štítek: Revoluce

Ruská bio-revoluce, překvapivě ohlášená Putinem, najednou velmi znepokojuje a “ohrožuje” USA

Nečakaná aktivita Moskvy na tomto „bitevnom poli“ veľmi vystrašila USA. Rusko síce postavilo úspešnosť amerických trestných „útokov“ v Sýrii proti Asadovi do veľmi zlého svetla, čo Pentagon samozrejme popiera.

Mladí vykřikovali „nikdo vám nevěří“ místo „nikdo z nás vám nevěří“

Například jsem slyšel několik mladých lidí vykřikovat heslo „nikdo vám nevěří“ a asi zapomněli doplnit maličkost, text měl přece znít „nikdo z nás vám nevěří“, píše se v komentáři předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, který nazval Demonstrace proti volbám? To snad už ne!

Savčenková prohlásila, že všechny revoluce na Ukrajině byly plánovány za podpory Západu

Poslankyně Nejvyšší rady Ukrajiny Naděžda Savčenková prohlásila, že „oranžová revoluce“ v roce 2004 i Euromajdan let 2013-2014 probíhaly za podpory Západu.

Slovenský prezident Andrej Kiska se mýlil, krajina zatím nepropadla revoluci

Piatkových protestov sa podľa médií zúčastnilo viac ako 100 tisíc ľudí. Stále je to len necelých 2,5 percenta oprávnených voličov.

Neuvěřitelný nález, který přepíše historii lidské civilizace

Ruští archeologové objevili v Děnisovské jeskyni na Altaji ohromující artefakt – kamenný náramek starý 50 tisíc let. Předmět podle odborníků z Ústavu archeologie a etnografie při Ruské akademii věd zcela mění zavedená paradigmata v...
iran volby

Irán volí v prvních klíčových volbách od dohody o jaderném programu

Volby se odehrávají v pozadí ekonomických změn a snahy reformistů o zisk většího vlivu v obou institucích, kde dominují konzervativci. Výsledek voleb může ovlivnit šance reformistického prezidenta Hassana Rouhaniho na znovuzvolení v roce 2017.„Kdokoliv kdo má rád...

Anonymous připravuje mírovou revoluci na říjen: “Vyberte všechny peníze z účtu!”

Anonymous žádá všechny, aby ukázali velkým bankéřům v celém světě, že lidé nepotřebují kreditní ani platební karty, půjčky ani je samotné. Akce dostala název Black October 2015 a proběhne ve dnech 1. — 31. října.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com