Tagy Řecko

štítek: Řecko

Řečtí vlastenci „uvítali“ migranty grilováním vepřového a pitím alkoholu

Členové pravicové skupiny „Enomenoi Makedonie“ (Spojení Makedonci) uspořádali grilování s alkoholem a vepřovým masem na protest proti přesunu migrantů na řeckou pevninu.

Zrůdnost v uprchlickém táboře na Lesbu: Holčičku (3) našli krvácející a pohlavně zneužitou

Do vyšetřování naprosto otřesného případu se pustily úřady na řeckém ostrově Lesbos. V uprchlickém táboře Kara Tepe, který vznikl namísto vyhořelé Morie, byla na záchodech objevena teprve tříletá afghánská holčička, již někdo brutálně znásilnil. S odkazem na agenturu AFP a lékaře z tábora to uvedl například německý portál DE24 News.

A je to tady. Řecko žaluje nevládní organizace za pašování nelegálních přistěhovalců

Řecko obvinilo sousední Turecko a několik evropských neziskových organizací, že se záměrně podílely na nelegálním pašování přistěhovalců ze Somálska na řecké ostrovy. Podle Řecka někteří z nich organizují cesty migrantů a maskují se za cestovní kanceláře.

Hrůza v Řecku: Muslimští migranti již otevřeně přebírají zemi do svých rukou. Blokády silnic,...

Maria Polizoidou přichází s otřesným svědectvím z řeckých měst a ostrovů trpících pod návalem muslimských migrantů, o čemž se z našich médií nedozvíme vůbec nic

Další požár v uprchlickém táboře na řeckém ostrově Samos

Požár vypukl v uprchlickém táboře na řeckém ostrově Samos, pouhé tři dny poté, co oblast zasáhlo ničivé zemětřesení.
Erdogan

Al-Jazeera: Turecko varuje Řecko před rozpoutáním války!

Turecký viceprezident Fuat Oktay varoval, že pokud se Řecko jednostranně rozhodne rozšířit své teritoriální vody, mohlo by to vést k válce.

Svobodnenoviny.eu: Řecko: Migranti se natáčejí, jak olizují dětská jídla v supermarketu

Migranti na řeckém ostrově Samos rozzlobili místního starostu poté, co se natáčeli, jak v supermarketu olizují dětské jídlo, zatímco země zažívá vzestup počtu případů na COVID-19.

Nový tábor pro uprchlíky v Řecku „horší než Moria“. Migrant Firuzeh: „V Morii jsme...

Jak se členské státy EU pokoušejí dohodnout na novém paktu o migraci, uprchlíci z Lesbosu byli přesunuti na nové místo, které je podle nich propastné. Z Lesbosu informuje Marianna Karakoulaki o podmínkách v táboře.

Migranti si na Lesbu úmyslně zapálili tábor. Nadvakrát. Teď by mohly tisíce z nich...

Migranti na řeckém ostrově Lesbos nadvakrát úmyslně zapálili uprchlický tábor Moria. „Někteří lidé nerespektují hostitelskou zemi,“ uvedl k incidentu mluvčí řecké vlády Stelios Petsas s tím, že ti, co tábor podpálili „si mysleli, že když podpálí Moriu, dostanou se urychleně z ostrova”, k čemuž nedojde. Zřejmě se však značně mýlil. Německo nyní ze shořelého tábora zvažuje přijetí tisícovek migrantů. Vláda kancléřky Angely Merkelové rovněž doufá, že bude uprchlický tábor na Lesbu obnoven a provozován Evropskou unií. O přijmutí migrantů se Německo chystá rozhodnout do středy.

Migranti na Lesbu odmítají stavbu nového tábora, střetli se s policií. „Slyšíte nás, paní...

Řecká policie v sobotu zasahovala slzným plynem při protestu rozhořčených migrantů, kteří se po nedávném požáru uprchlického tábora Moria na ostrově Lesbos ocitli bez přístřeší. Protestující žádali možnost ostrov opustit, zatímco úřady začaly se stavbou nového tábora pro uprchlíky.

Oblíbené články

PROBLÉM LÍBIVÝCH INFORMACÍ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A MOŽNOSTI ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Prakticky všechny sociální sítě, včetně všech nejoblíbenějších, jako je Facebook, Youtube nebo Whatsapp, jsou soukromé organizace. Sociální sítě, stejně jako všechny soukromé organizace, především vydělávají peníze a zisk je jejich hlavním cílem. Problematice objektivity zpráv sociálních sítí se systematicky věnuje autorka knihy Průmysl lží Alexandra Alvarová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com