Tagy Řecko

štítek: Řecko

Řecko: Turecké ozbrojené síly se zmocní řeckého území! Ignorují suvernitu hranic Řecka a Evropské...

Řecké ozbrojené síly hlásí, že turečtí vojáci a policie trvale okupovali řecké území podél jejich sdílené hranice, v očividném ignorování suverenity Řecka i Evropské unie.

Řecko: EU financuje turecké vojenské síly, které obtěžují Řecko

Turecké ozbrojené síly mají dlouhou historii zastrašování Řecka. Napětí letos vzrostlo, když Turecko uvolnilo novou vlnu nelegálních migrantů v Řecku, jeho stíhací letouny obtěžovaly helikoptéru, která nesla dva nejlepší řecké vojenské velitele, a její personál vystřelil přes hranice na řecké území, jak to dříve psal portál Voice of Europe.

Zprávy z Řecka: Migranti kolem Théb přepadli a okradli řecké farmáře

„Po zřízení nového ubytovacího centra pro migranty, kteří byli na pevninu odvezeni z řeckých ostrovů, došlo v okolí Théb, kde nový tábor stojí, k růstu kriminality. Migranti z tábora podle řeckého serveru pronews.gr pořádají nájezdy na pole řeckých farmářů, kterým kradou úrodu," napsal europoslanec Ivan David.

Řecko: Turci znovu střílejí poblíž hranic Evrosu

Při prvním incidentu, ke kterému došlo v úterý večer, řecký personál informoval o výstřelech ze sluchu z vesnice Marasia na tureckém břehu řeky Evros, jak uvádí Ekathimerini. Evros leží podél hranice.

Grécka vláda predáva ďalšie prístavy, aby mala peniaze na obranu vonkajšej hranice EÚ +...

Grécko vykonáva prácu na vonkajšej hranici EÚ. Gréckym policajtom a vojakom sa v marci podarilo odraziť pokus o preniknutie cca 140-tisíc migrantov do EÚ organizovaného tureckými orgánmi.

Drama: Turecký voják střílí na německé pohraniční vojáky na řecko-turecké hranici. Jeden z vojáků...

Německá armáda hlídala hranici Evropské unie poblíž řeckého města Tikhero v regionu Evros jako součást evropských pohraničních sil Frontex. Uvádí se, že turecké pohraniční stráže vystřelily alespoň jeden výstřel.

Drama na moři. Turecké lodě přepravující nelegálních migrantů byly zastaveny řeckou pobřežní stráží +...

Několik tureckých lodím doprovázejících nelegální migranty na ostrov Lesbos bylo zabráněno vniknutím řecké pobřežní stráže do řeckých teritoriálních vod, odhalila dramatická videa.

Chaos na ostrově Chios: Nepokoje migrantů na řeckou pravoslavnou Svatou sobotu. Zapálené auta, stany...

Migranti žijící na východním egejském řeckém ostrově Chios zahájili požáry a zaútočili na policii na pravoslavnou Svatou sobotu do časných ranních hodin velikonoční neděle.

Turecko vyhrožuje Řecku válkou …

Turecko a Řecko na hraně války. Turecko žádá NATO, aby Řecku zakázalo bránit tureckému námořnictvu v pašování migrantů do EU a džihádistů a zbraní do Libye. Drzost tureckého prezidenta Recepa Erdogana zřejmě nemá žádné meze. Loni vyhlásila Rada bezpečnosti OSN embargo na vývoz zbraní do Libye.

Shlédněte než to smažou. Bitva dvou migrantských gangů v táboře Moria se zvrhla, když...

Dva gangy převážně afghánských migrantů se o víkendu střetly v nechvalně známém táboře Moria na řeckém ostrově Lesbos, přestože byly „zamčeny“.

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com