Tagy Rakousko

štítek: Rakousko

Afghánec je podezřelý z toho, že zabil jednoho a zranil jiného člověka nožem v...

Afghánský muž, který útočil nožem, je podezřelý z toho, že v pondělí při sérii útoků v Rakousku zabil jednu osobu a těžce zranil druhou.

Rakouská ministryně zahraničí požaduje ochranu hranic jako má Maďarsko

Rakouská ministryně zahraničí Karin Kneissl odsoudila německou kancléřku Angelu Merkel za její rozhodnutí z roku 2015 přivítat migranty a řekla, že šlo o pobídku dalším. Ocenila maďarského premiéra Orbána za zabezpečení evropské hranice.

Islám do Evropy nepatří!

Islám nepatří do Rakouska ani do dalších zemí západního světa, je přesvědčeno 70 procent obyvatel Rakouska. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění salcburské univerzity. Jsme rádi, že hrozbu islamizace si uvědomují i naši rakouští sousedé, a bylo by dobře, kdybychom se proti islamizaci se státy Visegrádu i dalšími národy společně postavili.

Žádal o azyl v Rakousku, vyklubal se z něj Somálský pirát

O tom, že je potřeba detailně prověřovat každou žádost o azyl, by mohli vyprávět úředníci z rakouského Salzburgu. Migrace totiž může být jeden ze způsobů, jak se zločinci snaží utéci před spravedlností.

Ve vídeňských školách už je více muslimů než katolíků

Ve Vídni se účastní povinné školní docházky více muslimů než katolíků. Na základních školách a nových středních školách v rakouském hlavním městě bylo zařazeno 31.984 muslimských a 29.894 katolických žáků.

Rakousko se připravuje na repatriaci dětí podporujících IS

Rakousko se chystá repatriovat dva syny zastánce rakouského islámského státu, o kterém se předpokládá, že v Sýrii zemřel poté, co v roce 2014 zamířil do této země.

Svobodnenoviny.eu: Rakousko: Muslimští taxikáři odmítají přepravovat nevidomé s vodícími psy

Muslimští taxikáři v Rakousku odmítají přepravovat nevidomé s vodícími psy, protože v islámské kultuře jsou psi považováni za nečisté.

Rakouský ex-kancléř odmítl výzvu kapitánky Racketeové zachraňovat „klimatické uprchlíky“

Poté, co se kapitánka převaděčské lodi Racketeová v interview s německým deníkem Bild vyjádřila, že je potřeba zachraňovat nejen migranty v životní nouzi, ale i „klimatické“ imigranty, ozval se ze své dovolené v USA i kancléř nedávno padlé rakouské vlády Kurz.

Problém: Imigranti lynčují policisty

Podobně jako jinde západních v metropolích si i ve Vídni multikulturní bandy surově vyřizují své účty a nároky na „své“ území.

Obec odmítla nastěhování muslimské rodiny: Žaloba

Rakouská obec Dörfles odmítla nastěhování 11-členné muslimské rodiny, která si zde chtěla koupit dům.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com