Tagy Rakousko

štítek: Rakousko

Rakouský kancléř Kurz: Je strašidelné, že většina lidí na sociálních dávkách žije ve Vídni....

Rakouská vláda zatím poctivě plní své předvolební sliby a zaujala tvrdý postoj vůči imigrantům. Kancléř Sebastian Kurz je proto čím dál populárnější doma i v Evropě, kde jej vnímají převážně jako zachránce tradičních stran před vlnou antisystémových hnutí. Poslední zpřísnění postoje vůči imigrantům oznámil rakouský kancléř minulé pondělí. Podle vládního návrhu by cizinci, kteří neumějí německy, měli mít omezené sociální dávky.

Rakousko odmítá další migranty

Vídeň hodlá brzy "oznámit Evropské komisi, že (již) nepřijme žádné další osoby". Rakousko ještě vloni v červnu nabídlo 229 takových míst. Během pěti let obdrželo téměř 200 000 žádostí o azyl a pomocí trojice humanitních programů...

Souhlas: Rakouský kancléř říká, že boje proti nedovolenému přistěhovalectví je stejně důležité jako změna...

Ale místo toho, aby obnovil spojenectví své konzervativní Lidové strany s ultrakonzervativní stranou Svobody, Kurz se odrazil od úplatkářského skandálu spáchaného jeho bývalým koaličním partnerem a rozhodl se zkusit vytvořit novou koalici se středo-levou Zelenou stranou.

Veřejnost je šokována. Policie ze Salcburku očividně nezvládá migrantů. Budou zranění policejního sboru v...

Vo štvrti populárnej pre búrlivý nočný život na seba cez víkend narazila hŕstka zle vybavených policajtov s davom nahnevaných a evidentne agresívnych migrantov. Získať kontrolu nad situáciou sa podarilo až po niekoľkých hodinách. Iba s veľkým úsilím mohli byť niektorí lídri zatknutí a minimálne jeden policajt bol zranený

Migrant obviněn z vraždy údajně lhal o původu, aby se vyhnul deportaci

Policie zjistila důkazy nasvědčující tomu, že Mohammad A., který je souzen za vraždu 87letého v německém Durynsku, mohl oklamat německé migrační orgány o tom, že jsou z Afghánistánu.

Afghánec je podezřelý z toho, že zabil jednoho a zranil jiného člověka nožem v...

Afghánský muž, který útočil nožem, je podezřelý z toho, že v pondělí při sérii útoků v Rakousku zabil jednu osobu a těžce zranil druhou.

Rakouská ministryně zahraničí požaduje ochranu hranic jako má Maďarsko

Rakouská ministryně zahraničí Karin Kneissl odsoudila německou kancléřku Angelu Merkel za její rozhodnutí z roku 2015 přivítat migranty a řekla, že šlo o pobídku dalším. Ocenila maďarského premiéra Orbána za zabezpečení evropské hranice.

Islám do Evropy nepatří!

Islám nepatří do Rakouska ani do dalších zemí západního světa, je přesvědčeno 70 procent obyvatel Rakouska. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění salcburské univerzity. Jsme rádi, že hrozbu islamizace si uvědomují i naši rakouští sousedé, a bylo by dobře, kdybychom se proti islamizaci se státy Visegrádu i dalšími národy společně postavili.

Žádal o azyl v Rakousku, vyklubal se z něj Somálský pirát

O tom, že je potřeba detailně prověřovat každou žádost o azyl, by mohli vyprávět úředníci z rakouského Salzburgu. Migrace totiž může být jeden ze způsobů, jak se zločinci snaží utéci před spravedlností.

Ve vídeňských školách už je více muslimů než katolíků

Ve Vídni se účastní povinné školní docházky více muslimů než katolíků. Na základních školách a nových středních školách v rakouském hlavním městě bylo zařazeno 31.984 muslimských a 29.894 katolických žáků.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com