Tagy Rakousko

štítek: Rakousko

Proti ilegálům: Rakousko vysílá policisty do Srbska

V rámci boje proti ilegální imigraci z Balkánu, na kterém se shodli zástupci 18 zemí vč. ČR minulý týden ve Vídni, jde Rakousko příkladem. Jako další počin schválil ministr vnitra Nehammer vyslání rakouského policejního kontingentu na pomoc při střežení makedonsko-srbské hranice u Preseva. Neprojdou!

Muslimští chlapci v Rakousku prosazují dívkám pravidla šaría. Šokující praktiky

Moslimskí chlapci v Rakúsku, ktorých do krajiny za lepším životom priviedli väčšinou rodičia, čoraz častejšie šikanujú dievčatá a snažia sa im nanútiť prísne pravidlá islamského práva šaría. Praktiky internetových propagátorov islamu v snahe prilákať nových radikálov sa tak dostávajú aj na školy.

Rakousko odmítlo kvóty na migranty a podpořilo Maďarsko, Česko a přísnou azylovou politiku Polska

Rakousko potvrdilo, že zachovává svou politiku v oblasti migrace a nepřijme žádných dalších žadatelů o azyl, ačkoli asi 150 nevládních organizací vyvíjelo nátlak na zemi, aby přijala migrantů ze Středního východu a Řecka během pandemie COVID-19.

U Valtic se dnes Afghánec s nožem pokusil zanásilnit 55-letou, ta ho kousla do...

Kousek od Valtic a Mikulova, na rakouské straně hranice, se dnes krátce po poledni u Poysdorfu 22-letý Afghánec s nožem pokusil přinutit 55-letou ženu k sexu.

Rakousko a Česká republika zavádějí nové podmínky vstupu od 14. dubna

Rakouská vláda rozhodla, že všichni cizinci, kteří do země vstoupí od 14. dubna, budou povinni prokázat, že pro test na COVID-19 byli testováni negativně v angličtině, francouzštině, němčině nebo italštině. Podle zprávy SchengenVisaInfo.com by test neměl být starší než čtyři dny.

Rakousko odmítá kvóty přistěhovalců, podporuje Maďarsko, Česko a přísné azylové politiky Polska. “Nátlak je...

Rakousko potvrzuje, že zachovává svou politiku v oblasti migrace a nepřijímá žádné další žadatele o azyl, přestože asi 150 nevládních organizací vyvíjelo nátlak na zemi, aby přijala migranty ze Středního východu uvíznuté v Řecku během pandemie COVID-19.

Viedeň potvrdila koronavírus!

Má ísť o 72-ročného muža, ktorý sa momentálne nachádza v nemocnici Rudolfstiftung. Bol hospitalizovaný pred 10 dňami s klasickými príznakmi chrípky a jeho stav je vážny. Vo štvrtok ho preložili do Nemocnice cisára Františka...

Imigranti okamžitě do karantény! : rakouský ex-ministr vnitra

Minulý rakouský ministr vnitra a předseda konzervativně-demokratické strany svobodných Herbert Kickl požaduje, aby vláda skončila s chlácholením občanů a podnikla účinná opatření na zabránění šíření koronaviru, který byl tento týden již detekován i v Rakousku.

Štrasburský soud uštědřil ránu ilegálům, převaděčům a sluníčkářům

Možná si i soudci ve štrasburském Soudu pro lidská práva už uvědomili, že takhle to dál nejde a že že si jako kapři vypouštějí rybník, a rozšafnému bobtnání imigračního a azylového práva přistřihli křidýlka.

RAKOUSKO JE NA TOM FAKT ŠPATNĚ! ŽENY NOSÍ islámský ŠÁTKY, ABY IM DALI MIGRANTI...

Doktor a bývalý poslanec Marcus Franz tvrdí, že biele dievčatá v Rakúsku začali nosiť islamské šatky, aby zabránili obťažovaniu od moslimských migrantov v uliciach.

Oblíbené články

George Soros nalévá do amerických prezidentských voleb v roce 2020, 50...

Miliardář George Soros utratil do volební kampaně Demokratů v roce 2020 více než 42,2 milionu EUR (50 milionů USD), což je rekordní částka, informoval Washington Free Beacon. Je to o 25,3 milionu EUR více (30 milionů $), které utratil v roce 2016 a zbývá ještě další tři měsíce, takže je spravedlivé předpokládat, že celková částka bude ještě vyšší.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com