Tagy Raketa

štítek: Raketa

Ruský generální štáb: “Syrská vzdušná obrana zničila 46 raket!”

Syrská vzdušná obrana sestřelila 46 raket, které USA a spojenci vypustili na Damašek a okolí 14. dubna. Informoval o tom velitel operačního centra generálního štábu RF generál-plukovník Sergej Rudskoj.

Ruské okřídlené rakety znepokojily USA

USA jsou znepokojeny novými okřídlenými raketami, které byly vyvinuty v Rusku, prohlásila náčelnice Severního velení amerických ozbrojených sil generálka Lori Robinsonová v průběhu jednání v Senátu.

Rusko vyvíjí zbraně bleskové rychlosti, chirurgické přesnosti a brutální ničivé síly!

Nejnovější vysoce přesné zbraně mohou v budoucnu nahradit zbraně jaderné a stát se tak novým faktorem globálního zastrašování. Spojené státy se v této oblasti snaží získat náskok nad „zbytkem světa“.

V Kongresu se dozvěděli, jak prý může KLDR zničit populaci USA!

Jeden elektromagnetický puls vyvolaný jaderným výbuchem může mít za následek smrt 90 procent obyvatel USA, uvedl portál Business Insider s odkazem na zprávu americkému Kongresu.

KLDR podporuje myšlenku úplného zákazu jaderných zbraní

KLDR podporuje myšlenku úplného zákazu jaderných zbraní, prohlásil náměstek stálého zástupce Severní Koreje při OSN Kim Ying-ren.

USA odhalili pravděpodobnou příčinu třetí světové války!

Analytické centrum RAND Corporation (stát Kalifornie, USA) označil nekontrolované šíření hypersonických raket za hrozbu, která může vyprovokovat velký konflikt, zejména třetí světovou válku. Na zprávu expertů upozornil Motherboard.

Astronom prohlásil, že na USA spadla čínská raketa! VIDEO

Dnes v noci se obyvatelé USA stali svědky neobyčejné podívané – nad územím Ameriky prolétly a shořely zbytky nejnovější čínské rakety Čchang-čeng 7 (CZ 7), prohlásil astronom Jonathan McDowell ve svém mikroblogu na Twitteru.[youtube...

Tchaj-wan: Vypálili jsme raketu na Čínu omylem!

Vyšetřování ministerstva obrany Tchaj-wanu s incidentem vypuštění rakety z tchajwanské lodi ve směru čínské pevniny ukázal, že k tomu došlo v důsledku „chyby a procesních porušení", nikoliv záměrem provokovat Peking, uvedla agentura Bloomberg.Nedávno tchajwanská...

SpaceX Falcon slaví úspěch! Raketa se bezpečně vrátila domů

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Elon Musk, vlastník vesmírné společnosti SpaceX, má tak důvod k oslavám. Jeho raketa Falcon 9 se dokázala vrátit zpět na zem po svém pobytu ve vesmíru, kam dokázala dopravit 11...

Oblíbené články

Desatero ke strachu z islámu teologa Tomáše Halíka

Inspirován zářijovým projevem papeže Františka před oběma komorami amerického Kongresu napsal držitel Templetonovy ceny, teolog a religionista Tomáš Halík pro LN esej jako příspěvek do aktuální české debaty o islámu a lidech, kteří v Evropě hledají azyl před válečným běsněním a terorem náboženských fanatiků. Svému textu vtiskl podobu „desatera argumentů“, kterým chce přispět ke klidnější a věcnější diskusi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com