Tagy Pyramidy

štítek: Pyramidy

Objev roku 2020?: „Tajemství“ uzavřené komory v novém pyramidovém místě odkryté archeology + VIDEO

Archeologové byli šokováni, když poprvé za více než 4 000 let otevřeli uzavřenou komoru v novém pyramidovém místě.

Vědci odhalili tajemství legendárních pyramid v městě Teotihuacán

Tunel je dlouhý 103 metrů. Vědci teď zjišťují, zda lze provést vykopávky.

V Antarktidě byly objeveny starobylé pyramidy

Tým expertů z USA a z Evropy se domnívá, že jde o dávné pyramidy.

Archeologové našli v Sudánu 16 pyramid

Veliký objev se povedl archeologům nedaleko sudánského města Gematon. Bylo zde nalezeno 16 pozůstatků starobylých pyramid. Podle odhadů mohou být pyramidy staré až 2000 let v království zvaném Kush. Tyto pyramidy byly velice populární...

Bermudský trojúhelník ukrývá krystalové pyramidy

Za použití sonaru, oceánograf Dr. Meyer Verlag, našel obrovské skleněné pyramidy v hloubce zhruba 2km. Za použití další technologie se podařilo vědcům identifikovat, že obě nalezené obrovské skleně pyramidy jsou vytvořeny ze substance připomínající křišťál a jsou 3x větší než-li Velká pyramida v Egyptě.

Záhadná ruská socha je 11 tisíc let stará – dvakrát starší než pyramidy

Záhadný dřevěný idol nalezený v ruském rašeliništi byl datován na 11 000 let stáří – a obsahuje kód, který nikdo neumí vyluštit. Šigirský idol je dvakrát tak starý jako pyramidy a Stonehenge – a je zdaleka nejstarší dřevěnou konstrukcí světa.

Neuvěřitelná realita: Obrovské pyramidy a sfingy nalezeny v Bermudském trojúhelníku

Dva vědci, Paul Weinzweig a Pauline Zalitzki, kteří pracují v blízkosti Kubánského pobřeží a využívající robotizovanou ponorku, potvrdili existenci gigantického města, nacházejícího se na dně oceánu. Území tohoto starověkého města zahrnuje několik sfing minimálně čtyři gigantické pyramidy a další struktury, které jsou naprosto perfektně rozmístěny uvnitř hranic legendárního Bermudského trojúhelníku.

Oblíbené články

Jak Vám cukr oslabuje imunitu?

Podle studií na výživy a odborníky na zdraví byste měli přehodnotit svůj zvyk na cukr. "Příliš mnoho cukru v systému umožňuje množení bakterií nebo virů ve větším množství, protože váš původní vrozený systém nefunguje dobře. Proto například diabetici mají více infekcí, "říká Dr. Michael Roizen, MD a COO s Cleveland Kliniky pro portál CNET.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com