Tagy Putin

štítek: Putin

Putin řekl, že ví o účasti „gruzínských odstřelovačů” na Majdanu!

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl, že si je vědom účasti gruzínských odstřelovačů na událostech na Majdanu v roce 2014, a vylučuje použití síly k obnovení pořádku od tehdejšího vedení Ukrajiny.

Tajná nahrávka vraj odhaľuje spoluprácu medzi Kremľom a Salviniho Ligou. Taliani sa na nej...

Portál Buzzfeed vyniesol na svetlo sveta údajne tajnú nahrávku, na ktorej sa traja Rusi zhovárajú s troma Talianmi o pronárodných silách v Európe a o tom, ako by bolo dobré tieto sily zjednotiť, pričom prosia Rusov o pomoc a podporu Salviniho Ligy. Médiá teraz tvrdia, že toto je dôkaz toho, že sa “Putinovo Rusko” snaží finančne podporovať krajne pravicové a nacionalistické sily v Európe, hoci napokon uznávajú, že k žiadnej pomoci možno ani nedošlo

Putin říká: Pro liberalizmus je příliv migrantů špatný

Ruský prezident Vladimir Putin vystřelil na summitu 20 v Japonsku nový širokopásmový program proti západnímu liberalizmu a řekl, že politiky, jako je přijetí migrantů, zranily zájmy lidí.

Putin: Donald je talentovaný člověk!

Celá historie lidstva je spojena s vojenskými konflikty, ale po objevení jaderných zbraní se riziko globálních konfliktů snížilo právě kvůli možným globálním tragickým následkům pro celé lidstvo v případě takového konfliktu mezi jadernými mocnostmi, uvedl Putin.

Putin ohlásil doktrínu, která nemá obdoby. Jeho slova otřásla Američany i západními partnery

Ruský prezident na ekonomickom fóre v Petrohrade 7. júna 2019 naznačil, že Rusi začnú vystupovať podstatne aktívnejšie voči Američanom a Britom, ktorí už svojími agresívnymi krokmi postupne vyčerpali ruskú trpezlivosť.

Rusko a Putin: Je popularita prezidenta v úpadku?

Během několika měsíců ruského prezidenta Vladimíra Putina, který nastoupil na své čtvrté funkční období, Rusko hostilo Světový pohár.

Putin říká, že vztahy mezi USA a Ruskem jsou „horší a horší“

Prezident Vladimir Putin uvedl, že vztahy mezi Moskvou a Washingtonem se zhoršují a zhoršují, přičemž v rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek uvedl, že současná vláda USA uložila Rusku desítky sankcí.

Le Figaro: Proč nebyl Putin pozván k oslavám vylodění v Normandii?

Před pěti lety patřil Vladimir Putin k těm, kteří byli pozváni k oslavám vylodění spojeneckých vojsk v Normandii, díky čemuž se také podařilo vytvořit normanský formát na Ukrajině.

Putin říká, že americká vojenská intervence ve Venezuele by byla katastrofa

Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek varoval, že americká vojenská intervence ve Venezuele by byla katastrofa a řekla, že ani spojenci Washingtonu takový postup nepodpořili.

Putin řekl, kdo se stane vládcem světa

Prezident Vladimir Putin se účastní setkání o vývoji technologií v oblasti umělé inteligence v programátorské škole. Podle něj ten, kdo si může v této oblasti zajistit monopol, se stane „vládcem světa“, uvedl to ve čtvrtek.

Oblíbené články

Merkelové je 65 let: může „věčná kancléřka“ opustit svou funkci kvůli...

Německá kancléřka Angela Merkelová slaví ve středu 65. narozeniny. Bývalá vědecká pracovnice v oblasti fyziky z východního Německa už téměř 14 let nepřetržitě stojí v čele německé vlády.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com