Tagy Putin

štítek: Putin

“Zradci musí být potrestáni”: Prudká varování Vladimíra Putina Rusům, kteří se vracejí na Západ

Vladimir Putin byl v létě požádán aby se vyjádřil ohledně otravy bývalého ruského agenta a jeho dcery. Ruský prezident popřel, že by jeho vláda byla zapojena do této události, ale vyjadril se hlavně o tom co jsi myslí o zrádcích.

Svobodnenoviny.eu: Macron poučuje Putina o „právu protestovat“, navzdory vlastnímu zásahu proti Žlutým vestám

Emmanuel Macron využil příležitosti a řekl ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi, že „skutečná demokracie“ by měla s protestujícími zacházet s úctou. Ve Francii se však protestující proti Macronovi setkávají s policejními obušky posledních 40 víkendů.

Trump obnovuje výzvu k tomu, aby Rusko bylo přijato do G-7

Prezident Trump v úterý zopakoval svou výzvu, aby se Rusko mohlo znovu připojit ke skupině sedmi průmyslových národů, a uvedl, že je „vhodnější je mít v něm Rusko“.

Paříž naléhá na Putina, aby odpověděl na ukrajinské „nabídky“ ještě před rozhovory s Macronem

Francie doufá, že prezident Vladimir Putin bude pozitivně reagovat na kroky jeho ukrajinského protějšku Volodymyra Zelenského, aby ukončil pětiletý konflikt na východě země, uvedl v úterý francouzský prezident.

Putin Americe: Ukažte důkazy, že Sýrie použila chemické zbraně

Ve vystoupení před novináři dnes ruský prezident Putin vyzval Američany, aby ukázali důkazy o syrském použití chemických zbraní. Řekl...

Téměř 40 procent Rusů nechce Putina v dalším funkčním období

Číslo je nejvyšší za poslední roky. "Budeme svědky sílícího negativního trendu ve vztahu k prezidentovi," řekl ředitel Levadovho centra Lev Gudkov.

Putin může ukazovat měkčí stranu ruským sousedům

Parlament vyzval minulý týden Vladimíra Putina aby uvalil nové ekonomické sankce pro Gruzii na základě protkremských protestů.

Putin řekl, že ví o účasti „gruzínských odstřelovačů” na Majdanu!

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl, že si je vědom účasti gruzínských odstřelovačů na událostech na Majdanu v roce 2014, a vylučuje použití síly k obnovení pořádku od tehdejšího vedení Ukrajiny.

Tajná nahrávka vraj odhaľuje spoluprácu medzi Kremľom a Salviniho Ligou. Taliani sa na nej...

Portál Buzzfeed vyniesol na svetlo sveta údajne tajnú nahrávku, na ktorej sa traja Rusi zhovárajú s troma Talianmi o pronárodných silách v Európe a o tom, ako by bolo dobré tieto sily zjednotiť, pričom prosia Rusov o pomoc a podporu Salviniho Ligy. Médiá teraz tvrdia, že toto je dôkaz toho, že sa “Putinovo Rusko” snaží finančne podporovať krajne pravicové a nacionalistické sily v Európe, hoci napokon uznávajú, že k žiadnej pomoci možno ani nedošlo

Putin říká: Pro liberalizmus je příliv migrantů špatný

Ruský prezident Vladimir Putin vystřelil na summitu 20 v Japonsku nový širokopásmový program proti západnímu liberalizmu a řekl, že politiky, jako je přijetí migrantů, zranily zájmy lidí.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com