Tagy Putin

štítek: Putin

Putin byl nominován na Nobelovu cenu za mír. Proč?

Pokud ne Trump, proč ne Putin? Ruský prezident byl stejně jako jeho kolega ze Spojených států nominován na Nobelovu cenu míru. Kandidaturu předložil ruský spisovatel Sergej Komkov. Kandidatura byla oznámena 10. září.

Putin zotrel reportéra: Základne USA sú po celom svete a my sa chováme agresívne?!...

Šokujúca odpoveď novinárovi BBC od prezidenta Vladimíra Putina z roku 2015 sa stala na internete hitom. My vám ju prinášame s českými titulkami. Putin hovorí o tom, že americké základne sa nachádzajú na celom svete a ich obviňujú z toho, že sú agresívni.

Lukašenko: Požádal jsem Putina o některé druhy zbraní

Alexander Lukašenko uvedl, že během rozhovoru s prezidentem Vladimírem Putinem ho požádal, aby dodával Bělorusku určité druhy zbraní. Kreml popírá, že by vůdci hovořili o dodávkách nových zbraní do Běloruska.

Putin sa ospravedlnil Vučičovi za status Zacharovovej. Neuveríte, čo vyviedla

Ruský prezident Vladimir Putin pristúpil k neobvyklému kroku a ospravedlnil sa svojmu srbskému náprotivku Aleksandarovi Vučičovi za kontroverzný príspevok, ktorý na sociálnej sieti Facebook uverejnila hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Marija Zacharovová

Geniální speciální operace, kterou nenápadně provedl Putin v těchto dnech

Stále si nemohu zvyknout, že když se Rusko střetá s velkými hrozbami a Putin mlčí, tak to znamená, že probíhá další speciální operace, o níž se dozvíme až poté, co utichne informační rozruch. Ne nadarmo nazval Trump v těchto dnech Putina geniálním šachistou na geopolitickém poli. Připomeňme si chronologii důležitých událostí v Bělorusku.

Pošle Putin do Běloruska armádu? Český generál Šándor vysvětlil, co se bude v Bělorusku...

Politická krize v Bělorusku vyvolala otázky, zda se Rusko nepokusí prezidenta Alexandra Lukašenka vojensky podpořit. Nakolik je to pravděpodobné, zhodnotil v rozhovoru pro Český rozhlas bývalý velitel české Vojenské zpravodajské služby Andor Šándor

Vměšování do vnitřních záležitostí Běloruska je nepřijatelné, varoval Putin Merkelovou

Ruský prezident Vladimir Putin o napjaté situaci v Bělorusku telefonicky hovořil s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Řekl jí, že Rusko považuje vnější vměšování do vnitřních záležitostí Běloruska za nepřijatelné.

Zásadní projev Vladimira Putina o Rusku a světě. Týká se i naší budoucnosti. Čtěte,...

Letošní ročník (2014) Valdajského klubu se od minulých dost podstatně lišil, Putin ho využil po své podstatě pro ohlášení, výzvu Západu - "máme vlastní koncepci globalizace a nehodláme přebírat nebo účastnit se té vaší." V kontextu globální politiky se jedná o událost velkého významu, jež se plně projeví teprve v budoucnosti. Mezi analytiky se už nyní mluví o zakončení epochy "mnichovské řeči (2007)" a začátek epochy "valdajské řeči".

V Rusku velmi uznávaná politoložka otevřeně pro PL: Rusko nepotřebuje Česko, Slovensko, Polsko či...

Říše zla, Putinův autoritářský režim nebo říše bratří Slovanů, bojovník za spravedlivější mnohapolární svět, hodný méďa. Dnešní Rusko je nazýváno mnoha jmény. Bez zbytečného démonizování zemi, kde se zanedlouho budou konat prezidentské volby, popisuje významná ruská politoložka arménského původu Karine Gevorgyan. Mluví o suverenitě, demokracii, Putinovi, homosexuálech, jaderných zbraních a dalších tématech.

Zásadní projev Vladimira Putina o Rusku a světě. Týká se i naší budoucnosti. Čtěte,...

Letošní ročník Valdajského klubu se od minulých dost podstatně lišil, Putin ho využil po své podstatě pro ohlášení, výzvu Západu - "máme vlastní koncepci globalizace a nehodláme přebírat nebo účastnit se té vaší." V kontextu globální politiky se jedná o událost velkého významu, jež se plně projeví teprve v budoucnosti. Mezi analytiky se už nyní mluví o zakončení epochy "mnichovské řeči (2007)" a začátek epochy "valdajské řeči".
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com