Tagy Putin

štítek: Putin

Biden vyhrožuje Putinovi a žádá peníze na záchranu Ameriky. Názor

Bývalý viceprezident a kandidát na prezidenta USA ve volbách roku 2020 Joe Biden vystoupil s mimořádnou video výzvou, v níž prohlásil, že „dny Putinovy tyranie skončí“.

VIDEO Putin vytočený jako nikdy: „80 tisíc jsem řekl! Vaše odpovědnost! Lidi čekají.“ Celé...

Ruský prezident Vladimir Putin ztratil trpělivost s některými hlavami federálních subjektů Ruské federace a dal jim to ostře najevo přímo ve vysílání hlavních zpráv na celostátním Prvním kanálu. Nařídil totiž, že každý lékař, který se staral o nakažené nemocí COVID-19, dostane 80 tisíc rublů. A podřízení gubernátoři jeho příkaz jaksi nevyplnili...

Putin ohlásil doktrínu otevřeného globálního soupeření s USA

Alexander Chaldej na portáli iarex venuje svoju pozornosť prejavu ruského prezidenta Vladimíra Putina, v ktorom ruský prezident naznačil, že Rusi začnú vystupovať podstatne aktívnejšie voči Američanom a Britom, ktorí už svojími agresívnymi krokmi postupne vyčerpali ruskú trpezlivosť. Vďaka americkým krokom na politickej scéne sa prehlbuje spolupráca Ruska a Číny v politickej či ekonomickej oblasti, k tandemu Rusko a Čína sa pripája čoraz viac krajín.

Zabíjí Vladimir Putin novináře? Galerie mrtvých kritiků Putinova režimu

Možná byl Maxim Borodin v depresi způsobem, který jeho přátelé prostě nepoznali, a v roce 2018 skočil z balkonu v pátém patře v ruském Jekatěrinburgu.

Evropa by měla odsoudit rozdělení Československa, míní Putin

Ruský prezident Vladimir Putin sa domnieva, že kolegovia v Európe by mali odsúdiť rozdelenie Československa, ku ktorému došlo krátko pred druhou svetovou vojnou v dôsledku tzv. Mníchovskej dohody

Kdo je pan Putin, jak se dostal k moci, proč je na západě tak...

"Who is mister Putin?" Kdo je pan Putin? - památná věta, kterou pronesli udivení zahraniční novináři v reakci na oznámení Jelcinova nástupce. Tato otázka trápí Západ už 13 let a stále ho nemohou podle svých měřítek, včetně morálních, nijak zařadit a je pro ně záhadou. Pravičák? Levičák? Konzervativec? Liberál? Těmito otázkami se západní analytici trápí už nejeden rok a nemohou tomu přijít na kloub, protože Putin operuje nad touto úrovní.

Německý politik: Obama řekl Putinovi slova, která neměla být vyslovena

Západ udělal velké chyby ve vztahu k Rusku, když opakovaně odmítal brát v úvahu jeho zájmy, řekl v interview pro Die Welt známý německé politik Gregor Gysi, bývalý předseda frakce strany Die Linke (levice) ve spolkovém sněmu.
Putin

Putin promluvil o technologii, která bude hrozivější než jaderná zbraň

Ruský prezident Vladimir Putin se domnívá, že v nejbližší budoucnosti genetické programování lidí podle předepsaných charakteristik se stane skutečností, a to bude možná hrozivější než jaderná zbraň. O tom ruská hlava státu hovořila na setkání s účastníky Světového festivalu mládeže a studentstva.
Putin

Je tohle začátek III. světové války? Rozzlobený Putin otvírá archivy: Šokující důkazy, že Německo...

Ruský prezident Vladimir Putin před několika dny odtajnil 75 let staré dosud utajované archivy SSSR, které Rudá armáda získala na konci války ve Varšavě a v Berlíně. Učinil tak v reakci na pokus Evropské unie vnutit do školních učebnic lživou verzi, že válku začal Hitler společně a rovným dílem se Stalinem.

TASS: Putin nevylučuje odchod zemí východní Evropy z EU

Ruský prezident Vladimir Putin ve středu nevyloučil možnost, že by země východní Evropy o několik let mohli začít zvažovat svůj odchod z EU.

Oblíbené články

Orbán pod palbou kritiky EU: Von der Leyenová pohrozila Maďarsku řízením...

Předsedkyně Evropské komise v rozhovoru pro nedělník Bild am Sonntag oznámila, že pokud opatření přijaté v Maďarsku kvůli šíření koronaviru překročí povolenou mez, hrozí mu řízení pro porušování unijních smluv. Mezitím maďarský premiér Viktor Orbán oznámil prodloužení nařízení o omezení pohybu na veřejnosti až do odvolání.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com