Tagy Putin

štítek: Putin

POZOR. Blíži se něco hrozného. Joe Biden dal Putinovi ultimátum: USA zaútočí, pokud Rusko...

Ve čtvrtek ve svém projevu v Bílém domě varoval americký prezident Vladimira Putina, že řada amerických sankcí vůči Rusku mohla být mnohem přísnější. Biden však tvrdil, že nechce zhoršit již tak vysoké napětí s Moskvou.

Putin: Nový světový řád je v konečné fázi svého evropského mistrovského plánu

Mezitím co evropské národy truchlí nad mrtvými a připravují se na další vlnu „bezprostředních útoků“, prezident Putin varuje, že Nový světový řád je ve své závěrečné fázi svého „70letého mistrovského plánu pro Evropu“ a že se tento proces odteď jen urychlí.

Putin obviňuje Ukrajinu z provokací v telefonátu s Merkelovou. Merkelová nařídila Putinovi aby stáhl...

Ruský prezident Vladimir Putin obvinil Ukrajinu z provokativních akcí na východní Ukrajině, které vyvolaly tamní situaci během telefonátu s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, uvedl ve čtvrtek Kreml.

Putin o tradičních hodnotách

“Vidíme, jak většina euroatlantických zemí fakticky jde cestou odmítání svých kořenů, včetně křesťanských hodnot, které tvoří základ západní civilizace. Popírají se morální zásady a jakákoli tradiční identita: národní, kulturní, náboženská, nebo dokonce pohlavní. Provádí se politika, která řadí na stejnou úroveň velkoumnohodětnou rodinu a partnerství osob stejného pohlaví, víru v Boha a víru v Satana. Výstřelky politické korektnosti jdou tak daleko , že už se vážně mluví o registraci stran, jejichž cílem je podpora pedofilie. Lidé v mnoha evropských zemích se bojí nebo stydí mluvit o své náboženské příslušnosti. Ruší se a přejmenovávají svátky, aby stydlivě schovali podstatu těchto svátků – jejich morální základ. A tento model se agresivně snaží vnutit celému světu. Jsem přesvědčen, že to je přímá cesta k degradaci a primitivismu, k hluboké demografické a morální krizi.”
Putin

Ostře sledovaný projev Putina a jeho odpověď novináři z BBC (+ video s českými...

„Zdi“ mezi Ruskem a Západem, vyřešení krize na Ukrajině a rozvoj vztahů s Íránem. To jsou jenom některá zahraničně-politická témata, o kterých se včera hovořilo na velké tiskové konferenci ruského prezidenta. Vladimír Putin odpovídal na otázky novinářů déle, než tři hodiny.
Putin

„Putin si otevřeně dělá legraci z prezidenta USA.” Americká média komentují záměr nečekané výzvy...

Americký moderátor Sean Hannity označil Putinovo pozvání Bidena k debatám v živém přenosu za ponižující pro amerického prezidenta. Podle něj si je ruská strana plně vědomá skutečného zdravotního stavu Joea Bidena a může to využívat ve svůj prospěch. Nový pán Bílého domu nyní těžko zvládá řešení každodenních záležitostí, myslí si novinář.

Vytočený Putin rozcupoval Merkelovou jako nikdy! Tak tohle si za rámeček nedá!

Velmi kritický vzkaz poslal obyvatelům západních států ruský prezident Vladimir Putin. Kritizoval liberální hodnoty, práva gayů nebo migraci. Rozhodnutí přijmout uprchlíky označil za "kardinální chybu" německé kancléřky Angely Merkelové.

Macron a Merkelová diskutovali o potenciální spolupráci vakcín proti Sputniku V s Putinem

Francouzský prezident Emmanuel Macron a německá kancléřka Angela Merkelová diskutovali o možné spolupráci v oblasti vakcín s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v úterý na společné videokonferenci, uvedla Macronova kancelář a Kreml.

Putin nedovolí Spojeným státům hovořit s Ruskem z pozice síly, prohlásili v Kremlu

Spojeným státům se nepodaří mluvit s Ruskem z pozice síly, prohlásil tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov v rozhovoru pro noviny Argumenty a fakta. "To není možné. Američané nyní opakují jako mantru, že se všemi budou mluvit z pozice síly. Ani Putin, ani nikdo jiný z ruského vedení nedovolí Američanům ani nikomu jinému, aby s námi takto mluvil. To nepřichází v úvahu, "zdůraznil Peskov v rámci komentáře k možnosti přerušení diplomatických vztahů s Washingtonem.
Obama

Tohle musíte číst: Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Když jsem před pár dny poslouchal Porošenka, a pak Obamu v UNGA, neměl jsem naprosto žádných pochyb o faktu, že anglo-sionistická říše je ve válce s Ruskem. Přesto mnozí věří, že ruská reakce na to je neadekvátní. A podobně je zde neustálý příliv obvinění na adresu Putina ohledně politiky Ruska u krize na Ukrajině. Navrhuji zde nabídnout několik základních připomínek ohledně Putina, jeho závazků a jeho možností.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com