Tagy Putin

štítek: Putin

Moskva trvá na sjednocení Ruska a Běloruska, tvrdí Lukašenko s tím, že takové něco...

Ruské vedení trvá na tom, že Rusko a Bělorusko třeba sjednotit do jednoho státu. V pátek to prohlásil běloruský prezident Alexandr Lukašenko a zároveň dodal, že on s něčím takovým nikdy nebude souhlasit.

Putin žertuje, Merkelová se mračí. Jen se na ni podívejte!

Ruský prezident Vladimír Putin si zavtipkoval na adresu Angely Merkelové a politiky Západu vůči Rusku. Německá kancléřka Angela Merkelová po něm ale hodila mrazivým pohledem. Není však jisté, zda to pochopila.

Putin to řekl na rovinu: „Jenom táta a máma“ a vylučuje legalizování homosexuálních manželství...

Prezident Vladimir Putin ve čtvrtek řekl, že Rusko nebude legalizovat homosexuální manželství, dokud bude v Kremlu.

Archiv: Američané vyhlásili nepřátelství Maďarsku. Orbán se prý chová jako Putin a odmítá úpadkové...

Úředníci maďarské vlády jsou pod sankcemi USA za korupci. Taková opatření přijímají USA jen proti nepřátelským zemím, nyní poprvé proti členu EU a NATO. Vypadá to tak, že Viktor Orbán překročil „červenou čáru“. Ale kdy?
Putin

Putin podepsal zákon zakazující kruté, zacházení se zvířaty

Ruský prezident Vladimir Putin podpísal zákon, ktorý zakazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami a stanovuje prísnejšie podmienky pre vlastníkov domácich zvierat. Legislatíva okrem iného zakazuje aj detské zoologické záhrady, zvieracie zápasy, ako aj kaviarne, kde zákazníci môžu prežiť čas v prítomnosti mačiek.

Archiv: Zásadní projev Vladimira Putina o Rusku a světě. Týká se i naší budoucnosti....

Letošní ročník Valdajského klubu se od minulých dost podstatně lišil, Putin ho využil po své podstatě pro ohlášení, výzvu Západu - "máme vlastní koncepci globalizace a nehodláme přebírat nebo účastnit se té vaší." V kontextu globální politiky se jedná o událost velkého významu, jež se plně projeví teprve v budoucnosti. Mezi analytiky se už nyní mluví o zakončení epochy "mnichovské řeči (2007)" a začátek epochy "valdajské řeči".

Putin shromažďuje pět velkých mocnosti světa

Rusko navrhuje tento rok uspořádat setkání hlav států - stálých členů Rady bezpečnosti OSN: jsou to USA, Rusko, Čína, Francie a Velká Británie. S takovou iniciativou přišel Vladimír Putin v Jeruzalémě a hlavní intrik je, že setkání by se mělo konat v Moskvě u příležitosti 75. výročí oslavy vítězství nad fašismem.
Putin

JAK DLOUHO JEŠTĚ VYDRŽÍ PUTIN?

Profesor Zubov říká, že maximálně rok, ale jeho optimismus bohužel nesdílím. Opozice je efektivně likvidována, což je snad jediné, co tam dělají pořádně.

Putin: Zdá sa, že v EÚ parlamente viacerí nevedia čítať alebo písať, alebo nemajú...

Rusko bude 9. mája oslavovať 75. výročie porážky hitlerovského Nemecka, ktorého hrôzovláda sa ukončila dobytím Berlína Červenou armádou. Vladimír Putin chce teraz sprístupniť širokej verejnosti archívne dokumenty, ktoré súvisia s druhou svetovou vojnou. Ruský prezident to vyhlásil v sobotu v St. Petersburgu, kde pri príležitosti stretnutia s ruskými vojnovými veteránmi si s nimi pripomenul výročie prelomenia blokády Leningradu nemeckým Wehrmachtom, o čo sa zaslúžila Červená armáda 18. januára 1944

Úradníci po celom Rusku sú v panike. Putin urobil krok, ktorý nemá na celom...

Úradníci po celom Rusku sú v stave paniky, píše Samer Ibrahim na Facebooku. Prezident Vladimír Putin podpísal nový protikorupčný zákon a jednu novelu. Informuje lajkit.cz .
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com