Tagy Poslanecká sněmovna

štítek: Poslanecká sněmovna

Mladí vykřikovali „nikdo vám nevěří“ místo „nikdo z nás vám nevěří“

Například jsem slyšel několik mladých lidí vykřikovat heslo „nikdo vám nevěří“ a asi zapomněli doplnit maličkost, text měl přece znít „nikdo z nás vám nevěří“, píše se v komentáři předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, který nazval Demonstrace proti volbám? To snad už ne!

Obvinění se dá lehce vyrobit, tvrdí Čunek a do vlády by šel s Babišem

KDU-ČSL by podle hejtmana Zlínského kraje, senátora a bývalého předsedy lidovců Jiřího Čunka měla jednat o vstupu do vlády bez ohledu na trestní stíhání Andreje Babiše, což Čunek uvedl mimo jiné druhé únorové pondělí v pořadu Interview ČT24.

Babiš nevylučuje předčasné volby, důležitější než důvěra sněmovny je pro něho důvěra voličů

Český premiér Andrej Babiš z hnutia ANO nevylúčil, že pokiaľ jeho druhá vláda nezíska dôveru Poslaneckej snemovne do mája tohto roku, mohli by sa konať predčasné voľby. Babiš to povedal v sobotnom rozhovore pre denník Právo.

Rath přišel s jednou hodně pikantní teorií, která se týká Babišova OLAFa. Pokud má...

Veřejný prostor opanovala zpráva OLAF. Pod mediální palbou zůstávají skryté další scény tohoto zajímavého příběhu.

Vítěz českých voleb Babiš chce vytvořit protiuprchlickou alianci

Podnikatel Andrej Babiš v kampani využil populistickou protiuprchlickou vlnu. Vzhledem ke svému chování je často nazýván "Trump of Prague".

Jak by dopadly volby v domovech seniorů? Agentura Lidé v řiti zná odpověď!

Agentura Lidé v řiti zveřejnila výsledky z tradiční akce, při které dobrovolníci mezi seniory v domovech seniorů zjišťovali , jak by dopadly volby do Poslanecké sněmovny PČR, kdyby volili jen dříve narození občané. A jak to dopadlo?

Půl národa váha, jen třetina českých voličů ví, koho volit – rozhodne posledný týden

V utorok ráno padne so zákazom zverejňovania prieskumov na Českú republiku predvolebná tma. Avšak práve v týchto posledných dňoch, hodinách a minútach sa o tohtoročnom politickom súboji rozhodne, zamýšľa sa dnes webové vydanie denníka Lidové noviny.

Austrálii hrozí předčasné volby

Politická situace v Austrálii se prudce zhoršuje. Toto pondělí Senát již podruhé zamítl reformu pracovního zákona. Na tiskové konferenci premiér Turnbull následně oznámil, že má v plánu 3. května požádat generálního guvernéra o rozpuštění parlamentu. Australská ústava...

Polská vláda schválila nový zákon, který vyvolal vlnu kontroverze

Zastupitelé Evropské unie se již před několika dny vyjádřili tak, že se v budoucnosti obávají nově zvolené vlády Polska, která způsobila svým zvolením vlnu odporu mezi obyvateli Polska. Jednalo se o schválení nového zákona vládou,...

Slovenský podnikatel: Politici umí jen hledat sponzory a krást majetek

Boris Kollár, úspěšný podnikatel, jenž se narodil na Slovensku v Bratislavě, se při svém rozhovoru vyjádřil ohledně současné politické scény, která je pod palbou ze strany občanů. Podle Borise Kollára, když se řekne v...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com