Tagy Porošenko

štítek: Porošenko

Porošenko: Osamostatnění ukrajinské ortodoxní církve je geopolitickou katastrofou Ruska

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko v rozhovoru s řeckým vydáním TaNea uvedl, že vytvoření nové církevní struktury, Ukrajinské pravoslavné církve (UPC), je geopolitickou katastrofou pro Rusko.

V parlamentu vyzvali Porošenka, aby vyhlásil Rusku válku!

Poslanec Vitalij Kuprij předložil Nejvyšší radě návrh s požadavkem na prezidenta Petro Porošenka na vyhlášení války Rusku. Zdá se, že šílenství na Ukrajině dosahuje nové úrovně.
Tymošenková

Tymošenková: Porošenko chce “ukrást” systém přepravy plynu

Systém přepravy plynu (GTS) na Ukrajině se může dostat do rukou prezidenta Petra Porošenka, upozornila Julia Tymošenková, předsedkyně strany Baťkivščyna.

Porošenko nazval tři věci, kterých se prý Rusko „bojí”!

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko sdělil, že čeho se podle jeho názoru Rusko "bojí". Napsal o tom na Twitteru.

Provokace před volbami? Putin se s Porošenkem nemazlí

Mezi Ruskem a Ukrajinou to opět vře. Čtyři roky po Euromajdanu a ruské anexi Krymu se znovu dostává na scénu riziko otevřeného válečného konfliktu. Podle ruského prezidenta Vladimíra Putina se však jeho ukrajinský protějšek Petro Porošenko pouze snaží prostřednictvím provokací v Černém moři odvést pozornost a získat politické body před blížícími se prezidentskými a parlamentními volbami. Informoval o tom britský deník The Guardian.

Porošenko: Chci zbraně, chci lodě NATO a Merkelová mu přikyvuje

Angela Merkelová znovu zasahuje do konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou a může přimět Německo k válce proti Rusku. Její cíl je jasný, chce dostat Ukrajinu do NATO a využije každou příležitost k dosažení tohoto cíle.

Kiska po stretnutí s Porošenkom: Tešíme sa, keď bude Ukrajina v EÚ a NATO,...

Slovensko sa teší na čas, keď bude Ukrajina súčasťou Európskej únie a NATO. Na pracovnej návšteve Kyjeva to v piatok vyhlásil prezident SR Andrej Kiska. Po rokovaní s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom dodal, že Ukrajina je na dobrej ceste a povzbudil ju k ďalším reformám

Porošenko začal přehlídku citací hymny ukrajinských nacionalistů + VIDEO

Ukrajinský prezident Petro Porošenko zahájil vojenskou přehlídku na Kresčatiku v Kyjevě citací čtyř veršů z hymny "Pochod ukrajinských nacionalistů".

Porošenko představil zmodernizovaný ruský tank T-72 + VIDEO

Na Ukrajině se testuje nový tank T-72AMT, píše na facebooku ukrajinský prezident Petro Porošenko.

“Mírotvorce“ Porošenko chce dostat na Ukrajinu více vojáků NATO + VIDEO

Porošenko oznámil svůj záměr rozšířit oblast společných cvičení s USA. Ukrajinský prezident chce v příštím roce navýšit počet účastníků cvičení Sea Breeze.

Oblíbené články

Le Penová: Evropská unie se snaží rozpoutat občanskou válku v Irsku

Evropská unie se snaží podmínkami Brexitu rozpoutat občanskou válku v Irsku, prohlásila předsedkyně pravicové francouzské strany Národní sdružení (bývalá Národní fronta) Marine Le Penová pro televizi BFMTV.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com