Tagy Porošenko

štítek: Porošenko

Zápis rozhovorů Porošenka a Bidena o miliardovém úplatku?

Jsme na začátku obrovského skandálu? Pokud ano, a potvrdí se informace z Kyjeva, bude mít asi souboj Donalda Trumpa a Joe Bidena krátké trvání.

Uvízlý tanker u Oděsy je spojen s Porošenkovými pašeráckými plány

V noci 23.listopadu bouře vyvrhla malý tanker Delfi na pláž u Oděsy. Loď před tím byla několik hodin v oděském zálivu a nesnažila se vplout do přístavu a ani nevolala SOS.

Poslankyně Nejvyšší rady: Porošenko připravuje puč!

Poslankyně Zelenského strany Liza Boguckaja během 1.zasedání ukrajinské Nejvyšší rady oznámila v SMS záměr bývalého prezidenta Ukrajiny Petro Porošenko provést převrat.

Petra Porošenka mienia súdiť za rozkrádanie štátneho majetku vo zvlášť veľkom rozsahu – 300...

Proti teraz už bývalému prezidentovi Ukrajiny Petrovi Porošenkovi začali trestné stíhania vo viacerých kauzách, najnovšie pribudla ďalšia. Sťažnosť na exhlavu štátu podal právnik Andrej Portnov, obhajujúci záujmy tiež bývalého prezidenta Viktora Janukoviča. Advokát to oznámil na svojej stránke na sieti Telegram

Porošenkovy zločiny již vyšetřuje zvláštní skupina

Na Ukrajině i v zahraničí již působí „neformální skupina lidí“, jejímž úkolem je postavit před soud současného prezidenta republiky Petro Porošenka a jeho nejbližší spolupracovníky.

Svobodnenoviny.eu: Marně se Merkelová snaží, společně bude se svým Porošenkem na hlavu poražena

Je dobré si připomenout, jak před pěti lety tehdejší politici Obama, Biden či zvlášť fanatický McCain, Tusk či Sikorski a hlavně Mutti Merkel podporovali euromajdan. A když Rusko zareagovalo na útok rychlým a ostrým rázným protitlakem, Západ chytl amok a jedny sankce následovaly druhé.
Merkelová

Západ má strach ze Zelenského, Merkelová volala Porošenkovi

Jak uvedl mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert kancléřka Angela Merkelová 1.dubna telefonovala s ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem.

Svobodnenoviny.eu: Porošenko se připravuje na útěk z Ukrajiny, tvrdí bývalý ministr

Bývalý ukrajinský ministr hospodářství Vladimir Lanovoy uvedl, že současný prezident Ukrajiny Petro Porošenko se připravuje na útěk do zahraničí, v případě, že prohraje volby.

Porošenko: Osamostatnění ukrajinské ortodoxní církve je geopolitickou katastrofou Ruska

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko v rozhovoru s řeckým vydáním TaNea uvedl, že vytvoření nové církevní struktury, Ukrajinské pravoslavné církve (UPC), je geopolitickou katastrofou pro Rusko.

V parlamentu vyzvali Porošenka, aby vyhlásil Rusku válku!

Poslanec Vitalij Kuprij předložil Nejvyšší radě návrh s požadavkem na prezidenta Petro Porošenka na vyhlášení války Rusku. Zdá se, že šílenství na Ukrajině dosahuje nové úrovně.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com