Tagy Polsko

štítek: Polsko

Stále chcete jet pracovat do Polska? Takhle dopadnete!

Ukrajinská agentura v Nikopoli využila pro billboard fotografii z obálky polského vydání Newsweek, aby odradila obyvatele města, zejména Ukrajince, před odjezdem do Polska.

Polsko posiluje ukrajinskou armádu? + VIDEO

Vlaky naložené samohybnými houfnicemi ráže 122mm, tzv.Gvozdik směřují z Polska na Ukrajinu, přesunují se také po silnici, vše už je v pohybu na území Zakarpatské oblasti na Ukrajině.

USA v NATO ukončily sny Polska o americké základně!

Zástupkyně Spojených států do NATO ukončila otázku umístění stálé americké základny v Polsku. Řekla, že Washington tuto záležitost nezvažuje, napsala Gazeta Polska.

Kreml: Plány Polska budou znamenat ruskou vojenskou reakci!

Umístění americké vojenské základny v Polsku je suverénním právem Varšavy, ale bude to znamenat reakci Moskvy, prohlásil mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

Izraelský voják Polákům: Také máte podíl na holokaustu!

Ve čtvrtek 17. května se izraelský voják objevil v muzeu osvětimského tábora s praporem s nápisem polštině: "Také jste se na něm podíleli".

Prinesie profesionálna európska armáda porážku Poľska i Ukrajiny?

V priebehu posledných dní európske úradne osoby na najvyššej úrovni urobili celý rad prehlásení na tému obrany. Hlavná myšlienka všetkých bola rovnaká: Európa musí byť pripravená brániť sa sama a nespoliehať na Ameriku, a to čo najskôr, píše v úvode svojho komentára Gevorg Mirzajan.

ZDF: Rusko je Achilova pata polsko-českého přátelství!

Na nadcházejícím zasedání polského prezidenta Andrzeje Dudy a jeho českého protějška Miloše Zemana se bude diskutovat o mnoha tématech, z nichž ve většině sdílejí stejné názory, uvedla německá televizní stanice ZDF.

Sorošův parní válec jde na Visegrádskou čtyřku na plný plyn!

Niektoré veci spolu nesúvisia. Soroš možno ani žiadny parný valec nevlastní. Ale iné veci spolu súvisieť môžu. Niekedy tie čriepky do seba pekne zapadajú, a čo viac, začnú spolu dávať celkový obraz.

Bič na neposlušné krajiny V4: Německo má nový plán!

Nová nemecká vládla prišla na to ako prinútiť neposlušné krajiny EÚ, aby dodržiavali požiadavky Bruselu.

Pokud dojde k další válce, tak to může být v Polsku

Mnoho vojáků NATO a na Ukrajině varuje, že Moskva se připravuje na válku - skutečnou válku. Dokonce i vojenské scénáře běloruské armády směřují k válce.

Oblíbené články

Charita v podání Kataru? Mešity po celé Francii. V Marseille jich...

Že má Francie velice početnou muslimskou komunitu, je většině lidí známo. Ale kde tato komunita bere peníze na obrovské a opulentní mešity, kde imámové hlásají svou ideologii? Saúdská Arábie, zněl by odhad. Ale není tomu tak, i když bychom nebyli daleko. Stopy totiž vedou do Kataru. Kolik peněz přišlo na stavby, kde se scházejí vyznavači proroka Muhammada, z této země, odhaluje článek Gatestone Institutu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com