Tagy Polsko

štítek: Polsko

Rusko se zoufale snaží zabránit Polsku, aby přijalo americké jaderné zbraně a zahajuje nové...

Rusko je stále pevně proti tomu, aby Polsko hostovalo jaderné zbraně USA na půdě a podle ruského portálu Niezavisimaya Gazeta zahajuje nová vojenská cvičení, která budou postavena na možném zaměření jaderných zbraní, které by se mohly nacházet v Polsku.

Vyslankyně USA: Když ne Německo, tak jaderné zbraně dostane Polsko

Pokud to Německo neudělá, tak možná Polsko? Tato myšlenková zkratka vyplývá z prohlášení přičítaného její excelenci, paní Georgette Mosbacherové - velvyslankyně USA ve Varšavě, píše se na polském webu Obserwator Polityczny .

Tabu, o kterém se mlčí, ale každý o něm ví

Duchovní katastofou nedozírného rozsahu jsou tisícky zneužívaných dětí a nezletilých, které jsou po celém území Polska léta zneužívany. A slova varšavského arcibiskupa Artura Hosera v tomto kontextu vyznívají víc než divně, když si myslí, že...

Na česko-polské hranici se střílelo

Polští vojáci vypálili dva varovné výstřely, aby zastavili muže, který překročil hranici severně od Opavy. Podle polských médií muž vystoupil z auta a zkoušel hranici překonat pěšky. Na výzvy vojáků přitom nereagoval.

Polsko, Maďarsko a Česko se chránily před „cizí kulturou islámu“ odmítnutím kvót migrantů, říká...

Polsko, Česká republika a Maďarsko se zachránily před „mimozemskou kulturou“ islámu, když odmítly kvóty migrantů, uvedl polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro v rozhovoru pro polskou veřejnou televizi (TVP).

Koronavirus: Češi a Poláci se scházejí, aby protestovali proti uzavřeným hranicím

„Hraniční oblast se diametrálně liší od života v metropolích, jako je Varšava nebo Praha. Jsme opravdu jedno město,“ říká starostka Českého Těšína Gabriela Hřebačková.
Evropská unie

EU: Polsko, Maďarsko a Česká republika porušily právo EU

Toto rozhodnutí účinně odstraňuje svrchovanost členských států EU při přijímání vlastních rozhodnutí týkajících se dodržování veřejného práva, pořádku a národní bezpečnosti v souvislosti s migrační politikou EU, pokud jsou tato rozhodnutí v rozporu se závazky EU.
Merkelová

Polsko: Premiér Morawiecki říká Merkelové, že EU potřebuje v období krize s koronaviry ambicióznější...

Polský premiér Mateusz Morawiecki řekl německé kancléřke Angele Merkelové během videokonference, že pandemie vyvolaná hospodářská krize vyžaduje ambicióznější přístup k rozpočtu EU, uvedl tiskový mluvčí polské vlády Piotr Muller během briefingu s novináři.

Polsko chystá imigrantům drsné přivítání

Obytné kontejnery, ostnatý drát a stráže. To v případě migrační krize čeká na všechny, kdo se do Polska pokusí ilegálně proniknout a žádat zde o azyl.

V Polsku mají ohledně imigrantů jasno (VIDEO)

V Polsku mají ohledně imigrantů jasno

Oblíbené články

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme...

Skutečně složitá otázka. V její složitosti je však skryt jednoduchý a legitimní postoj k celé záležitosti. Zabij-nebo budeš zabit. Chraň svou kulturu a národ do posledního náboje-jinak budou zničeny. Možná Vám to přijde jako krutost, ale oni-ti druzí, nejednají jinak a neštítí se doslova ničeho.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com