Tagy Politika

štítek: Politika

Ministr Hamáček před prokurátorkou typu Urválka

Vzpomenout na doby politických procesů, vedených v adesátých letech minulého století prokurátorem státního soudu Josefem Urválkem, nám v pondělním pořadu Interview 24 umožnila moderátorka Kroužková v on line debatě s předsedou ČSSD a místopředsedou vlády a ministrem Janem Hamáčkem.

Ve volbách přivedu ČSSD ke dvoucifernému zisku, říká Kateřina Valachová

Poslankyně Kateřina Valachová věří ve volební úspěch sociální demokracie. Podle ní ale nastane jenom v momentě, kdy se sama stane předsedkyní strany. Někdejší ministryně školství Valachová to řekla v našem pořadu Benešovský Impuls.
Putin

Ostře sledovaný projev Putina a jeho odpověď novináři z BBC (+ video s českými...

„Zdi“ mezi Ruskem a Západem, vyřešení krize na Ukrajině a rozvoj vztahů s Íránem. To jsou jenom některá zahraničně-politická témata, o kterých se včera hovořilo na velké tiskové konferenci ruského prezidenta. Vladimír Putin odpovídal na otázky novinářů déle, než tři hodiny.

Vytočený Putin rozcupoval Merkelovou jako nikdy! Tak tohle si za rámeček nedá!

Velmi kritický vzkaz poslal obyvatelům západních států ruský prezident Vladimir Putin. Kritizoval liberální hodnoty, práva gayů nebo migraci. Rozhodnutí přijmout uprchlíky označil za "kardinální chybu" německé kancléřky Angely Merkelové.

Putin nedovolí Spojeným státům hovořit s Ruskem z pozice síly, prohlásili v Kremlu

Spojeným státům se nepodaří mluvit s Ruskem z pozice síly, prohlásil tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov v rozhovoru pro noviny Argumenty a fakta. "To není možné. Američané nyní opakují jako mantru, že se všemi budou mluvit z pozice síly. Ani Putin, ani nikdo jiný z ruského vedení nedovolí Američanům ani nikomu jinému, aby s námi takto mluvil. To nepřichází v úvahu, "zdůraznil Peskov v rámci komentáře k možnosti přerušení diplomatických vztahů s Washingtonem.

To je katastrofa. Co že to vlastně ve Sněmovně všechno máme ?

Počítám-li dobře, celkem 95 komisí, delegací, výborů a podvýborů. Každý či každá by měl či měla mít předsedu a místopředsedu. Obsazuje se tedy minimálně 190 pozic . A komise, delegace, výbory a podvýbory potřebují ale samozřejmě také členy !

Proč bude Ivan Bartoš premiérem. Piráti jsou si tak jistí svým vítězstvím, že přestali...

Piráti jsou si tak jistí svým vítězstvím, že přestali předstírat poctivost, slušnost a respektování základních demokratických pravidel. Kandidát na ředitele olomouckých nemocnic bude zkoušen z recitace pirátských pouček. Při výběru kandidátů to bude hrát větší roli než znalost zdravotnictví. To není fáma ani utajovaná praxe. Tak to zapsali do oficiálního dokumentu při vyhlášení výběrového řízení.

Video: Biden jsi nemohl vzpomenout, jak se jmenoval Pentagon, ani na jméno jeho vlastního...

Joe „co tady dělám“ Biden předvedl další znepokojivé vystoupení během pondělního vystoupení, když si nemohl vzpomenout, jak se jmenoval Pentagon, ani jméno jeho vlastního ministra obrany, který před pár minutami promluvil na stejném pódiu.

Petříčkova prasárna, kradené vakcíny? Kšeft za 500 mega v plné nahotě. Nešlo mlčet

Nechybělo mnoho a český stát naletěl podvodníkům a za brutálně vysokou cenu nakoupil vakcínu proti koronaviru z černého trhu. Transakci přitom prosazoval ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), který za odmítnutí nabídky Ministerstvo zdravotnictví zkritizoval. ParlamentníListy.cz zjišťovaly, o co ve věci jde a kde se pochybná nabídka vzala. Redakce má k dispozici kompletní dokumentaci nabídky, která je vzhledem k finančnímu rozsahu mimořádně útlá. Ministerstvo zahraničí mlčí a nereaguje na dotazy.

Stanislav Křeeček má podle mě v této věci pravdu…

Stanislav Křeeček má podle mě v této věci pravdu. V první řadě chci říci, že pan Křeček má právo na svůj názor, kritiku žádných národů a etnik bychom neměli zakazovat. Hnutí SPD si váží všech pracovitých a slušných Romů a má je mezi svými členy, ale faktem je, že mezi Romy je hodně nepřizpůsobivých a že i v starších statistikách, když se to ještě dalo hlásit, Romové měli o hodně obyvatel více zločin a nezaměstnanost. To je fakt. Problémy se nevyřeší zavřením úst lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com