Tagy Politika

štítek: Politika

Danko sa vrátil k bozkávaniu výložiek. Pôvodne to myslel ako žart voči Sulíkovi či...

Šéf vládnej SNS a predseda parlamentu Andrej Danko pred odchodom na letné prázdniny poskytol rozhovor týždenníku Plus 7 dní, kde po roku komentoval a vysvetlil scénku s vymenovaním za kapitána, kde na tlačovej konferencii pobozkal vojenské výložky. Mnohí ho za to kritizovali a smiali sa. Danko však vysvetľuje, že pôvodne to myslel úplne inak a malo ísť o žart. Aj vďaka tomuto incidentu sa údajne naučil brať politiku menej osobne. Okrem toho v rozhovore kritizuje opozíciu za teatrálnosť a neodbornosť.

Pokud by vyhrála Clintonová, volby by byly spravedlivé!

Přesvědčeno o vítězství Clintonové před volbami v roce 2016 ujistilo americké ministerstvo pro vnitřní bezpečnost Národní výbor republikánů, že Rusko nemůže ovlivnit výsledek hlasování.

Babiš v MF DNES: Chovanec zradil. Kdo zradí jednou, asi zradí vždycky. Malé je...

K sobotní snídani si čtenáři mohou přečíst velký, třístránkový rozhovor, který deníku MF DNES poskytl jeho vlastník, předseda vlády Andrej Babiš. S redaktorem Petrem Kolářem si povídali hlavně o nové vládě a okolnostech, za kterých dostala důvěru.

Tak tohle je snad jeden z nejlepších projevů mladého Klause… Sdílejte, než to smažou...

VIDEO zde: https://www.facebook.com/vaclavklausml/videos/705783019752926/ (euportal.cz, foto: Shutterstock)

Tak už konečně máte, co jste chtěli?

Tak jsme se konečně dočkali!

Brutální přestřelka Grebeníčka s Němcovou. Když mu jmenovala zločiny komunismu, setřel ji: Není to...

Vřavu rozpoutal v Poslanecké sněmovně poslanec KSČM Miroslav Grebeníček. Po jeho slovech totiž vystoupila velmi emotivně poslankyně za ODS Miroslava Němcová a nastala přestřelka, do níž se zapojili i další poslanci.

Jaroslav Bašta: Morálka paní kancléřky

Obávám se, že k základní charakteristice současné světové, evropské i české zahraniční politiky patří ztráta všech dosavadních jistot a mantinelů.Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jaroslav Bašta.

Francouzský prezident Macron se podřizuje arabskému světu. Ve Francii se zatím úřady zabývají likvidací...

Toto je tragická slepá ulička, do které dospěl falešný francouzský "sekularismus": ten nyní dovoluje veřejné projevy islámu ve Francii, ale zakazuje veřejné projevy křesťanství.

Německý ministr vnitra Seehofer potvrdil odchod z vlády!

Ministr vnitra a předseda bavorské Křesťansko-sociální unie (CSU) Horst Seehofer potvrdil, že nabídl své straně rezignaci na své funkcí. Hrozí tak rozpoad vládní koalice v Německu.

Fiala a Kalousek dostali vzkaz od vlivného politika. Co na něj asi řeknou?

Před pár hodinami byla jmenována nová vláda Andreje Babiše, tentokrát s reálnou šancí na získání důvěry. Je to první vláda po Listopadu, která se zcela nepokrytě opírá o podporu komunistů.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com