Tagy Politika

štítek: Politika

Juncker : «Odmítání masové imigrace je nacionalizmus a xenofóbie!»

Národy mají takovou vládu, jakou si zaslouží, říká se. A zdá se, že to patí úplně příkladně o předsedovi Evropské komise Junckerovi a EU.

Servilní Pelikán se podbízel zahraniční velmoci, myslí si prezident Zeman. A přidal i důvod,...

Nový týden přinesl také nový díl pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov. Moderátor Jaromír Soukup s prezidentem Milošem Zemanem otevřeli diskusi nad tématy, které rezonují v české politické společnosti. Společně se zastavili u personálních změn ve vládě, státního rozpočtu, ale také u kauzy Nikulin a dalších.
Merkelová

Západ má strach ze Zelenského, Merkelová volala Porošenkovi

Jak uvedl mluvčí spolkové vlády Steffen Seibert kancléřka Angela Merkelová 1.dubna telefonovala s ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem.

Svobodnenoviny.eu: Šojdrová viní Řeky, že ji kazí „sirotčí kampaň“. A Syřani málo utíkají? A...

A jestli neumřela, tak tam sirotky hledá dodnes. To asi nejlépe vystihuje kampaň europoslankyně Michaely Šojdrové, která si na hledání syrských sirotků takřka založila politickou kariéru. A zdá se, že už i Řekové ji prokoukli…

Co odpověděl v hospodě dělník na dotaz: A co prezidenta, máš ho rád?

Občas zazní od známých osobností žertovné příběhy, jejich vzpomínky provází humor, vtipy i kruté žerty, kterými oni glosují a komentují aktuální dění. Někdy přijdou k smíchu nebo jen k pousmání, ale nutí také k zamyšlení. Na tenhle vtip z minulého století si vzpomenul bývalý ministr Ivan David.
Soros

Poslední dny britské demokracie: Soros financuje zrušení Brexitu. Sází na rozklad. Platí Pátou kolonu...

REDAKCE PROTIPROUD přináší rozbor příčin, proč se Brexit dostal do slepé uličky a hrozí jeho ochromení, které může vyústit v nové referendum

Svobodnenoviny.eu: Ministr Petříček ocenil M. Albright a J. Solanu za krveprolití v Srbsku

„Humanitární bombardování…“ Výraz, který se všeobecně vžil v souvislosti s vojenským napadením Srbska vojsky NATO. Na této agresi měli rozhodující podíl M. Albright a J. Solana, které ministr Petříček ocenil za „zásluhy…“

Oligarchové, komik, agent Kremlu. Profesor promluvil o situaci na Ukrajině

Prezidentské volby na Ukrajině mají být milníkem v politické konsolidaci země, konstatuje profesor Nikolas Gvosdev v komentáři pro server National Interest. Expert na mezinárodní vztahy, který přednáší na prestižní U.S. Naval War College, vysvětluje, že "modro-oranžové" rozdělení, jež charakterizovalo ukrajinskou politiku a stavělo zvolené prezidenty před volby, zda navazovat užší vztahy s euroatlantickým světem, nebo obnovit těsnější vztah s Ruskem, již není klíčovým faktorem.

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

Z nemocnice, ve které přijal v úterý reportérku Deníku N Kalenskou, vyjádřil Karel Schwarzenberg mimořádnou spokojenost s prací nového ministra zahraničí Petříčka.

Stanislav Milota o Václavu Havlovi zásadně mluvil jako o Veškrnovi

"Ze všech oslavných nekrologů o nedávno zemřelém Stanislavu Milotovi kupodivu vypadlo, že tenhle slavný kameraman, chartista a disident byl také členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání," uvedl na svém facebookovém profilu hudebník a publicista Petr Štěpánek.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com