Tagy Politika

štítek: Politika

George Soros nalévá do amerických prezidentských voleb v roce 2020, 50 milionů dolarů, aby...

Miliardář George Soros utratil do volební kampaně Demokratů v roce 2020 více než 42,2 milionu EUR (50 milionů USD), což je rekordní částka, informoval Washington Free Beacon. Je to o 25,3 milionu EUR více (30 milionů $), které utratil v roce 2016 a zbývá ještě další tři měsíce, takže je spravedlivé předpokládat, že celková částka bude ještě vyšší.

Vím, co zachrání ČSSD, říká Jiří Paroubek + audiorozhovor

Jiří Paroubek se vydal zachraňovat sociální demokracii. Bývalý premiér a předseda této strany i ve vysílání Rádia Impuls potvrdil spolupráci s šéfem ČSSD Janem Hamáčkem a některými dalšími sociálními demokraty. Paroubek prohlásil, že ví, jak zvednout volební preference a výsledky.

ROZUMNÍ Petra Hanniga kandidují ve všech krajích. Odevzdali kandidátky jako je…

Politická strana ROZUMNÍ – Petr Hannig – za spravedlnost a životní jistoty jako jedna z prvních zaregistrovala své kandidátky do krajských zastupitelstev pro krajské volby, které se uskuteční v říjnu 2020. Strana kandiduje ve všech krajích, ve všech krajích má kandidátky zcela plné nebo téměř plné a odevzdala je rovněž jako jedna z prvních politických stran.

Dominik Feri váhá nad setrváním ve Sněmovně + audiorozhovor

Poslanec za TOP 09 ve vysílání Rádia Impuls řekl, že se o kandidatuře v příštích sněmovních volbách definitivně rozhodne až 3 měsíce před nimi. Teď má Dominik Feri plnou hlavu státnic a jeho setrvání v politice pro něj není dořešeným tématem.

Exposlanec Marček žiada ústavných činiteľov, aby prešetrili, či je Matovič zdravotne spôsobilý vykonávať funkciu...

Bývalý nezaradený poslanec NR SR a občiansky aktivista Peter Marček zverejnil na sociálnej sieti výzvu, v ktorej v mene občanov Slovenskej republiky dôrazne žiada predstaviteľov nášho štátu, aby dali prešetriť zdravotný stav súčasného predsedu vlády.

„Straší, šíří poplašné zprávy a lže.“ Petříček si rýpl do Okamury ve věci přijímání...

Český ministr zahraničích věcí Tomáš Petříček na své osobní stránce na Twitteru obvinil předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru ze lži a překrucování informací ohledně přinucení Německem České republiky k přijímání migrantů.

Petr Fiala (ODS): Cirkus premiéra Babiše dosáhl nového dna

Určitě si ještě pamatujete na nekonečné tiskovky premiéra Babiše na začátku koronakrize. Několikrát denně desítky minut nesouvislého proudu slov o tom, jak je vše pod kontrolou a jak hrdinsky vláda bojuje. Když se situace začala zhoršovat, premiér se schoval a do popředí vystrčil epidemiologa Prymulu. Když se situace zlepšila, epidemiologa upozadil a vedoucí úlohu v boji s pandemií přebral znovu on.

Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová získala antiekologickou cenu Ropák

Dostálová cenu dostala za zrychlenou přípravu nového stavebního zákona na základě memoranda o spolupráci mezi ministerstvem pro místní rozvoj a Hospodářskou komorou. Podle Miroslava Patrika ze spolku Děti Země, který anketu pořádá, se tímto tato...

Vládne špehovanie Slovákov má trpkú dohru

Štefan bol políciou obvinený z vyhrážania sa bombovými útokmi, pričom bol k tomu motivovaný aj vývojom politickej situácie na Slovensku. „Pisateľ sa vyhrážal, že k útokom dôjde, ak vláda nesplní do konca apríla jeho požiadavky...

Kostlivec ve skříni. Babiš po čtyřech letech odhalil velké tajemství Bartoše

Český premiér Andrej Babiš prohlásil, že předseda České pirátské strany Ivan Bartoš v roce 2014 chtěl kandidovat za stranu ANO na primátora Prahy. Babiš říká, že má písemné důkazy. Bartoš mezitím řekl, že to byla jen sranda, informuje o tom iDnes.cz.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com