Tagy Politika

štítek: Politika

Hrnko píše promigračnej eurokomisárke: „Vyprosujem si, aby ste mňa a obrovskú väčšinu mojich spoluobčanov...

V sobotu sme informovali o kontroverzných vyjadreniach členky Európskej komisie Ylvy Johanssonovej zo Švédska, ktorá označila kritikov masovej migrácie za rasistov a extrémistov. Bývalý poslanec Národnej rady za SNS Anton Hrnko si v otvorenom liste takýto tón od eurokomisárky vyprosuje

Šokujúce prerieknutie Matoviča: Vládu de facto riadia mimovládky

Vieme si predstaviť, čo by robil liberálny mediálny mainstream a politická opozícia, ktorá teraz riadi štát, keby v televíznych diskusiách debatovali len koaliční politici podľa českého zvratu „ja na bráchu, brácha na mně“.

Robert De Niro říká, že Trumpovi nezáleží na tom, kolik lidí zemře na koronavirus....

De Niro, častý kritik prezidenta Trumpa uvedl, že je to až "Shakesperovské", jako členové pracovní skupiny pro koronavirus Bílého domu protiřečí Trumpovi.

Německý politik: Obama řekl Putinovi slova, která neměla být vyslovena

Západ udělal velké chyby ve vztahu k Rusku, když opakovaně odmítal brát v úvahu jeho zájmy, řekl v interview pro Die Welt známý německé politik Gregor Gysi, bývalý předseda frakce strany Die Linke (levice) ve spolkovém sněmu.

Petříček na nejvyšší míru rozezlen: Rusové před českým konzulátem zapálili dýmovnici

Tohle si moskálí odskáčí, takto se náš velký a kulturní český národ nenechá urážet od národa tak nanicovatého, podřadného a ničemného, jako je tenhle ruský pranárod, o kterém nikdo neví, odkud se na kontinentu vůbec vzal a odkud to vlastně do svých současných hranic přitáhl, a dnes není ničím jiným než jen zdrojem neklidu, pobouření a odporu v celém dříve tak klidném a pokojném evropském prostoru.

Katastrofa! Všímají si toho voliči? Brutální zneužití situace. Tady umírají lidé… Petr Žantovský je...

TÝDEN V MÉDIÍCH Nad mediálními výstupy dvou stran, které se v průzkumech přetahují o druhé místo v uctivé vzdálenosti za hnutím ANO, se v pravidelném přehledu zajímavostí týdne zamýšlí Petr Žantovský. Pirátská strana ho šokovala tím, že se snaží brutálně zneužít mimořádnou situaci a nabádá ke schválení manželství stejnopohlavních párů a přiznat jim možnost adoptovat děti. Občanští demokraté ho udivují tím, že se stávají stranou, která prosazuje myšlenky a způsoby prezentované řeporyjským starostou, jemuž jde přitom pouze o vlastní propagaci.

Chaos na slovenských cestách Matovič hodil na políciu. “Je to sabotáž!”

Ešte včera Matovič nariadil polícii kontrolovať každé vozidlo prechádzajúce z okresu do ďalšieho okresu.

Polský europoslanec: Rozsudek o migrujících kvótách evropského soudu je „směšný a ubohý“

Namísto pomoci svým členským státům v nouzi v době pandemie koronavirů se intuice EU zaměřují na zastaralé případy migrace a projekty týkající se klimatické neutrality, uvedl europoslanec EP pro právo a spravedlnost Patryk Jaki.

Minister školstva Gröhling sa kajal. Zabudol si dať ochrannú rúšku

Počas utorkového vyhlásenia na Úrade vlády SR si minister školstva, vedy, výskumu a športu Branislav Gröhling (SaS) nedal pozor a zopakoval chybu svojho predsedu z SaS Richarda Sulíka. Nedal si ochrannú rúšku, čím vystavil prítomných novinárov...

Macronova zuřivost v EU: francouzský vůdce „zklamán Merkelovou a Německem“ vzhledem ke rostoucímu napětí

„Zklamání“ EMMANUELA MACRONA vůči Angele Merklové a Německem je „mimořádně akutní“, protože napětí mezi dvěma těžkými váhami Evropské unie stále stoupá na znepokojující úroveň.

Oblíbené články

Něco se chystá? Satelitní snímky potvrzují rychlé čínské vojenské rozšíření na...

Nová zpráva v asijském online technologickém časopise Insider Paper uvádí satelitní zdroje s otevřeným zdrojovým kódem, aby potvrdila nejnovější rozšířené zprávy o hlavních čínských jednotkách PLA, které probíhají podél sporných čínsko-indických hraničních oblastí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com