Tagy Politika

štítek: Politika

Svobodnenoviny.eu: Podvodník Joe Biden musí být zatčen, stíhán a uvězněn pro dobro USA

„Jako šéf Demokratické strany je kariérní politický zločinec Joe Biden hlavním pachatelem největšího volebního podvodu a volební krádeže v dějinách Spojených států. Uvěznění, nikoli inaugurace Bidena je jediným přijatelným výsledkem amerických voleb 2020. Stejně tak musí být pro dobro země rozpuštěna Demokratická strana. Jako figurka zločinecké organizace na úrovni RICO by Bidenova nejlepší šance vyhnout se trestu smrti byla identifikovat všechny jeho kolegy komunisty, kteří plánují totální svržení Ameriky.

Podle tradice Trump zanechal Bidenovi v Oválné pracovně dopis. Co v něm bylo?

Podle tradice Trump zanechal Bidenovi v Oválné pracovně dopis.

Trump se stal třetím americkým prezidentem odvolaným z funkce. Kdo byli ostatní?

Sněmovna reprezentantů Spojených států hlasovala o obvinění prezidenta Donalda Trumpa po bezprecedentních nepokojích v budově Kapitolu minulý týden. Tímto kolem obžaloby se Donald Trump zapsal do historie tím, že se stal jediným americkým prezidentem, který byl obžalován podruhé.

„Budoucí premiér. Seznamte se.“ Snímek Ivana Bartoše rozesmál sociální sítě

Ivan Bartoš, který povede stranu Piráti do sněmovních voleb v příštím roce jako lídr a kandidát na premiéra, se dnes na Facebooku pochlubil fotografií vánočního stromu, sám se objevil ve velmi neobvyklé podobě.

Minářovu hnutí Lidé PRO se zatím nepodařilo nashromáždit ani pět procent potřebných podpisů. Co...

V prosinci minulého roku se na české politické scéně objevilo nové hnutí Lidé PRO, za kterým stojí bývalý šéf Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář. Aby však tento subjekt mohl kandidovat do parlamentních voleb, musí sesbírat půl milionu podpisů. To se však hnutí měsíc po spuštění webu nepodařilo, podpořilo ho jenom necelých pět procent lidí.

Vojna na Facebooku: Matovič zablokoval Chmelára kvôli jeho komentáru v ktorom píše, že premiér...

Slovenský politický analytik Eduard Chmelár na svojom profile na Facebooku vyzýval k tomu, aby si ľudia nepokazili svoju náladu politikou. Viedlo ho k tomu to, že premiér Igor Matovič ho zablokoval kvôli vyjadreniu, ktoré mu zanechal analytik na sieti

Konec vlády? Hamáček to nevyloučil po nouzovém stavu. Babiš: Ať si klidně jdou

Vicepremiér a šéf ČSSD Jan Hamáček nevyloučil odchod sociálních demokratů z vlády. V České televizi nevyloučil ani diskusi o předčasných volbách. Spory uvnitř vládní koalice se totiž stupňují. Největší byl okolo daňového balíčku, který ruší superhrubou mzdu. Nový průzkum navíc ukázal, že by hnutí ANO sice vyhrálo volby, oproti říjnu ale oslabilo.

George Clooney se opřel do maďarského premiéra: Je příkladem zloby a nenávisti! Orbán vrací...

Maďarská vláda se ohradila vůči slovům hollywoodského herce George Clooneyho, který v rozhovoru pro magazín GQ označil premiéra Viktora Orbána za jeden z příkladů "zloby a nenávisti" ve světě. Mluvčí kabinetu prohlásil, že americký herec a režisér tlumočí názory amerického finančníka a filantropa maďarského původu George Sorose. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Zbabelec

Celé Slovensko s napätím čaká na zajtrajšok. V nádeji na obrovskú zmenu. Tentoraz ale už skutočnú. Slovák precitol z volebného opojenia, kedy hlasoval za zmenu a dostal na čelo novej vlády Igora Matoviča a...

Oblíbené články

PROBLÉM LÍBIVÝCH INFORMACÍ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A MOŽNOSTI ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Prakticky všechny sociální sítě, včetně všech nejoblíbenějších, jako je Facebook, Youtube nebo Whatsapp, jsou soukromé organizace. Sociální sítě, stejně jako všechny soukromé organizace, především vydělávají peníze a zisk je jejich hlavním cílem. Problematice objektivity zpráv sociálních sítí se systematicky věnuje autorka knihy Průmysl lží Alexandra Alvarová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com