Tagy Politika

štítek: Politika

Bývalý prezident SSSR Gorbačov si zahrál v reklamě amerického řetězce pizzy. Budete ohromeni, z...

Bývalý prezident SSSR Michail Gorbačov si v devadesátých letech zahrál v reklamě amerického řetězce restaurací Pizza Hut.

Ministr Čavušoglu obvinil prezidenta Macrona z podpory terorismu

Turecký ministr zahraničí obvinil francouzského prezidenta z podpory terorismu. Mevlut Cavusoglu novinářům řekl, že Emmanuel Macron chtěl být lídrem Evropy, ale zatím se jen "potácí".

Václav Klaus mladší: Navrhnu politickým neziskovkám škrtnout peníze ze státního rozpočtu. Měli by dostat...

RADEK POKORNÝ přináší zprávu a video z již dvacátých sedmých Hovorů na pravici pořádaných konzervativní Akcí D.O.S.T. - tentokrát zaměřených na Pátou kolonu zvanou politické neziskovky
Orbán

Orbán varoval před liberální iluzí: Maďarů lze nahradit pouze Maďary, ne cizinci

Maďarský premiér vystoupil s projevem na akci rady, která je společným fórem organizací Maďarů žijících po celém světě.

Tajemné restituce Václava Havla

Václav Havel nabyl po své sametové revoluci v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.

Orbán by už dávno vystoupil z EU, ale Putin mu to nedovolí!

Orbánova zahraniční politika je na první pohled absurdní, určitá logika v ní vsaje je. Kšefty přece jdou a předseda vlády může říct, že nyní získají mnohem více výhod, jako kdyby splynuli jen se západním řádem.

Jan Ruml oznámil kandidaturu do Senátu

Jan Ruml chce kandidovat do Senátu. Bývalý disident a signatář Charty 77 to řekl v dnešním zpravodajském speciálu Rádia Impuls ke 30. výročí sametové revoluce.

Orbán: Lepší spolupráce mezi Západem a Ruskem v zájmu Maďarska

Maďarský premiér Viktor Orbán po setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem ve středu řekl, že zájem Maďarska spočívá ve zlepšení spolupráce mezi Západem a Ruskem.

Drsný odkaz Donalda Trumpa odporcom jeho politiky v Sýrii: „Nancy Pelosiová je vážne chorý...

Americký prezident Donald Trump nemá žiadne pochopenie pre kampaň svojich politických odporcov, ktorí v Kongrese rozpútali zúrivú kritiku jeho rozhodnutia stiahnuť amerických vojakov zo severovýchodnej Sýrie a ukončiť vojenskú podporu Kurdov

Krásná poslankyně se vysmála sluníčkářskému historikovi. Vy nás chcete poučovat?

Historik Michal Stehlík nabídl předsedovi SPD Tomio Okamurovi a jeho kolegům lekci z českých dějin. Poslanci ho však setřeli. Sám historik má máslo na hlavě.

Oblíbené články

Spor o hidžáb: Nejvyšší soud se zastal Somálky, ČR musí tolerovat...

Nejvyšší soud (NS) se zastal somálské dívky, která chtěla na zdravotnické škole v Česku nosit hidžáb. Zákaz muslimského šátku při teoretické výuce nemá žádný legitimní cíl. Česká republika musí akceptovat a tolerovat náboženský pluralismus, nesmí diskriminovat či naopak bezdůvodně zvýhodňovat některý z náboženských směrů, rozhodl Nejvyšší soud.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com