Tagy Politika

štítek: Politika

Drsný odkaz Donalda Trumpa odporcom jeho politiky v Sýrii: „Nancy Pelosiová je vážne chorý...

Americký prezident Donald Trump nemá žiadne pochopenie pre kampaň svojich politických odporcov, ktorí v Kongrese rozpútali zúrivú kritiku jeho rozhodnutia stiahnuť amerických vojakov zo severovýchodnej Sýrie a ukončiť vojenskú podporu Kurdov

Krásná poslankyně se vysmála sluníčkářskému historikovi. Vy nás chcete poučovat?

Historik Michal Stehlík nabídl předsedovi SPD Tomio Okamurovi a jeho kolegům lekci z českých dějin. Poslanci ho však setřeli. Sám historik má máslo na hlavě.

„Myslel jsem, že budu obviněn z pedofilie či znásilnění.“ Poslanec Ondráček se vysmál nařčení...

V médiích se nyní objevily zprávy o tom, že poslanec Zdeněk Ondráček za KSČM zřejmě opisoval ve své disertační práci. Politik měl kopírovat celé pasáže z jiných prací, aniž by uvedl jejich zdroj. Sám Ondráček se k tomu vyjádřil na svém účtu na Facebooku.

Retro: Macron vyhodil velvyslance v Maďarsku, který chválil Orbánovu migrační politiku

Francouzský prezident Macron nahradil velvyslance v Maďarsku poté, co do médií uniklo memo, ve kterém diplomat chválí Orbánovu migrační politiku. Eric Fournier byl během víkendu nahrazen Pascalem Andreanim.

Macron uznal, že kdyby Francie vyhlásila referendum o EU, země z ní vystoupí

Francouzský prezident Macron při rozhovoru s britským novinářem Andrew Marrem šokoval diváky, když přiznal, že pokud by Francie vyhlásila referendum o setrvání v EU, francouzský lid byl hlasoval pro vystoupení.

Horáček chce do senátu, ač po zpackané prezidentské volbě tvrdil, že nemá politice co...

Neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček zvažuje svou kandidaturu do Senátu, i když po prezidentské volbě prohlásil, že politice nemá co nabídnout. Stanovil si několik podmínek, které přibližuje v rozhovoru pro Český rozhlas Plus.

Nový průzkum odhaluje, že Salvini je nejdůvěryhodnějším italským politikem

Podle nového průzkumu je bývalý italský ministr vnitra Matteo Salvini nyní nejdůvěryhodnějším politikem země.

EET zvýší nedostatek řemeslníků, myslí si pirát Ferjenčík + audiorozhovor

Na úbytku řemeslníků bude mít podíl i Elektronická evidence tržeb. Myslí si to poslanec za Piráty Mikuláš Ferjenčík.

Sulík podal žalobu na Blahu. Za status na facebooku žiada 25 000 eur

Predseda SaS Richard Sulík podal žalobu na poslanca Smeru-SD Ľuboša Blahu. Blaha o tom informoval vo videu na sociálnej sieti. Sulík teraz žiada 25 000 eur za nemajetkovú ujmu, ktorú mu vraj spôsobil facebookový status Blahu, v ktorom sa poslanec vyjadroval k matke zavraždenej Martiny Kušnírovej

Focus uvedl, co pomůže „velkému lišákovi“ z Francie

Francouzský prezident Emmanuel Macron chce, aby se z „nemocného člověka Evropy“ jeho země změnila na hlavního zprostředkovatele v urovnání světových krizí, píše Focus. Chce mj. znovu integrovat Rusko do evropského společenství. Za tím stojí ale také zcela egoistické záměry. Vrhá se do zahraniční politiky, aby se dostal z těžké vnitropolitické situace, soudí německý časopis.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com