Tagy Politik

štítek: Politik

Tato věc může vážně Zemanovi prohrát prezidentské volby.

Zdá se, že je vše jasné a že je již rozhodnuto, že Miloš Zeman obhájí svůj prezidentský post, protože jeho protikandidáti jsou slabí a (s výjimkou Mirka Topolánka) nevýrazní. Objevují se i komentáře, že Zeman může svou funkci obhájit již v prvním kole.

Nejdražší světový politik zasedne do úřadu německého kancléře

Pro všechny Němce, kteří stále ovládají základy matematiky, by během několika týdnů nebo měsíců mohl obzvlášť zhořknout jeden den. To bude den, kdy bude Angela Merkelová již počtvrté jako kancléřka skládat přísahu.

Babiš: “Chceme aby nás v EU bylo slyšet! Neexistuje důvod, aby s návrhmi přicházeli...

Podľa Andreja Babiša, Česká republika má pozitívny vzťah s Európskou úniou, pretože tá zabezpečuje mier a voľný pohyb osôb v regióne.

Václav Klaus ml. podal žádost o rozvod po pěti letech manželství

Václav Klaus mladší dnes oznámil, že podal žiadosť o rozvod so svojou druhou manželkou Luciou, s ktorou majú štvorročnú dcérku. Podľa informácii českého denníka Blesk sa 48-ročný úspešný politik so svojou ženou nerozchádza v dobrom.

Babiš: “Pokud se po volbách stanu premiérem ČR, tak po 4 letech v politice...

Ak sa šéf hnutia ANO Andrej Babiš stane po októbrových voľbách premiérom Českej republiky, bude to len na jedno štvorročné volebné obdobie.

VIDEO: Je běžné, že jsou politici sexuální devianti?

Video z incidentu je opravdu znepokojivé.

Erdogan je diktátor a Merkelová je vymetená, tvrdí Kollár

Líder strany Sme rodina, Boris Kollár, pridal na Facebook video, v ktorom sa vyjadril k udalostiam, ktoré sa v poslednej dobe odohrali. V popise videa píše: “Niektorí politici nám tvrdia, že si máme na to zvyknúť. Ale...
Ivan David

Ivan David: Chtějí intergrovat muslimy, ale neumí integrovat vlastní lidi

Ivan David, exministr zdravotnictví komentoval současnou situaci ohledně integrování muslimů do naší společnosti, které podle tohoto bývalého politika není možné, jelikož nejsme zcela schopni integrovat ani vlastní obyvatelstvo. David totiž tvrdí, že je dnešní...

Tomio Okamura a návrh, který potěší živnostníky

Ve čtvrtek 3. prosince 2015 se v Brně uskutečnilo setkání Tomio Okamury s veřejností. Zajímavou myšlenkou je zrušení daňové povinnosti pro živnostníky, u kterých nedošlo k proplacení faktur za jejich zboží nebo provedenou práci. Tomio Okamura...

Karel Schwarzenberg vyslovil radost nad zánikem Čechů a vznikem euronároda

O tom co je cílem podporovatelů imigrace a islamizace nejlépe vypovídá věta, pronesená bývalým českým ministrem zahraničí a předsedou TOP 09 Karelem Schwarzenbergem „pomalu vzniká evropský lid“.   Ano, tím, že se zničí současný český národ. Karel...

Oblíbené články

Příběh z městečka Gora + VIDEO

Mestečko z 12 tisíc obyvateľmi v ktorom nie jej práca ani pre miestnych je nútené ubytovať 300 afrických migrantov, ktorý majú zabezpečené úplne všetky. Bodaj by sa pani vo videu nerozčulovala, keď jej pred úradom vysedáva polonahý vyškerený Piatok s iphonom v ruke a doma sedí syn, ktorý si ho nemôže dovoliť, pretože tam nie je práca.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com