Tagy Piráti

štítek: Piráti

Piráti: pionýři Evropy. Masivní zvýšení daní. Manželství gayů a leseb. Peníze bez práce

Piráti: pionýři Evropy. Masivní zvýšení daní. Manželství gayů a leseb. Peníze bez práce.

Uprchlíci vítejte, volají Piráti. Ví o tom STAN?

https://www.youtube.com/watch?v=u60DQcw3gqM

Souhlasíte s návrhem Pirátů, že každý občan má právo určit své pohlaví? ” Piráti...

To by například znamenalo, že muži (kteří určí ženské pohlaví) by mohly začít v ženském sportu. Tento návrh by přinesl komplikace i do škol, protože by umožnil chlapcům (kteří by určovali dívky) vstup do dívčích šaten a sprch.

Svazáci a bonzáci našich dnů: Jak rudí Piráti bojují proti svobodě slova. Proč chtějí...

EVA SVOBODOVÁ si všímá iniciativy svazáků z Pirátské strany, jež vedla ke zrušení vystoupení Tommyho Robinsona na konferenci v naší poslanecké sněmovně

Moskva varovala majitele lodí před rizikem pirátství Ukrajiny!

Ruské ministerstvo zahraničních věcí varovalo domácí lodní společnosti o skutečných rizicích pirátských nájezdů a zabavování lodí Ukrajinou.

Ruský plukovník o armádě USA: “Jsou to piráti 21. století. Ničí krajiny, nezodpovídají se...

Sila americkej armády je v beztrestnosti. Sú to piráti 21. storočia. Nikomu sa nezodpovedajú. Zničili Irak, Líbyu. A všetci, okrem Ruska, o tom mlčia, hovorí riaditeľ Centra výskumu verejných problémov národnej bezpečnosti plukovník Alexandr Žilin.

Zbořil: “Čekají Češi na zázrak? Podle výsledků voleb je to cítit!”

Letošní parlamentní volby byly jedinečné tím, že tentokrát se předvolební průzkumy přiblížily reálnému výsledku voleb. Co volbami voliči v Ústeckém kraji, kde drtivě zvítězilo ANO, politikům vzkázali?

Jiří Paroubek: “Pád sociální demokracie!”

Velmi významnou roli, a to větší, než kdykoliv před tím, sehrály vlastně strany antisystémové, anebo strany jdoucí mimo hlavní proud české politiky. Tedy Komunisté, Okamura a jeho sdružení kandidátů, Piráti a tak nebo onak také Babišovo hnutí ANO.

Oblíbené články

Další migranti na jihu Moravy. Vyskákali z návěsu kamionu u Vyškova...

Šest běženců vyskočilo podle svědků v pondělí z návěsu kamionu nedaleko Vyškova. Pochází pravděpodobně z Afghánistánu. „Podle telefonátu na linku 158 měli utéct do okolních polí. Vyslali jsme na místo několik policejních hlídek včetně psovoda a vrtulník," popsal policejní mluvčí Petr Vala.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com