Tagy Pentagon

štítek: Pentagon

Pentagon oficiálně vydal tři krátké klipy ze setkání amerických pilotů s tím, co nazývají...

Více než dva roky po jejich úniku na online, Pentagon oficiálně vydal tři krátké klipy ze setkání amerických pilotů s tím, co nazývají „neidentifikované letecké jevy“.

DS: Pentagon hodlá sestřelovat ruské rakety pomocí kosmických laserů

Ministerstvo obrany USA chystá v roce 2023 zkoušky laserové zbraně se základnou ve vesmíru, která má sestřelovat rakety Ruska, Číny, Severní Koreje a Íránu, píše The Daily Star. Nicméně, podotýká list, tento projekt vůbec neznamená, že USA získají do výzbroje tyto prostředky, protože tomu mohou zabránit jejich charakteristiky, které nestačí pro úspěšné nasazení.

Bude válka? Pentagon se chystá k útoku proti všem. Ale největším nepřítelem je údajně...

Loni na podzim Bílý dům zveřejnil americkou Národní kybernetickou strategii, obratem podepsanou prezidentem Donaldem Trumpem.

NI má podezření, že Pentagon lže o schopnostech ruské vzdušné obrany!

Zaměstnanci Pentagonu záměrně podhodnocují účinnost ruských raketových systémů, aby odradili Turecko od nákupu protiletadlových raketových systémů S-400, napsal The National Interest.

Válka s Ruskem nezačne, pokud ji Washington nevyprovokuje!

Navzdory napjaté situaci dnes není nová studená válka, a nebude horká, pokud Washington nebude pokračovat v agresivní zahraniční politice v těch oblastech, které Rusko považuje za životně důležité.

V Pentagonu prohlásili, že USA jsou před hypersonickou zbraní Ruska bezmocné!

USA nemají obranu proti ruské hypersonické zbrani, prohlásil předseda Strategického velení Ozbrojených sil USA, generál John Hyten v úterý v průběhu jednání výboru amerického senátu o ozbrojených silách.

Pentagon okomentoval zprávy o přesunu SU-57 do Sýrie

USA nepokládají ruské stíhačky páté generace Su-57 za hrozbu pro své vojenské operace v Sýrii, prohlásil mluvčí Pentagonu Eric Pahon.

V Pentagonu řekli, jakou válku plánují s Ruskem a Čínou!

Zástupce předsedy náčelníků generálního štábu generál letectva USA, „druhá osoba v Pentagonu" Paul Selva, řekl, jaké mohou být války USA s Ruskem a Čínou, napsal Defense News.

Zombie, UFO, roboti-vrazi: Pentagon má plán pro jakýkoli konec světa!

Ministerstvo obrany USA se chystá ochránit své občany před létajícími talíři, chodícími mrtvými muži a chladnokrevnými vražednými stroji, informoval ABC News.

Ruské ministerstvo obrany obvinilo Pentagon ze lhaní celému světu!

Ministerstvo obrany upozornilo na rozpory mezi výroky amerického prezidenta Donald Trump o porážce „Islámského státu“ a o plánech Pentagonu zůstat v Sýrii až do vítězství nad terorismem.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com