Tagy Peníze

štítek: Peníze

Migrant vzkazuje z Německa: Přijď sem, dostaneš tady peníze a za nic!

V posledních týdnech se hodně píše o klanových zločinech v německých městech, kterých se dopustilo několik velkých arabských rodů.

Co pomohlo Clintonové převzít moc v Demokratické straně?

S překvapením se čtou paměti bývalé předsedkyně DNC Donny Brazile, jak Hillary Clintonová převzala Demokratickou stranu a "vyšachovala“ Bernieho Sanderse. Píše autor článku v American Thinker.

Kdyby si nevšiml nenápadného detailu, mohli mu z bankovního účtu ukrást všechny peníze! Toto...

Většina z nás má alespoň jednu platební kartu. Každý z nás potřebuje občas použít bankomat a pro zloděje je to ideální místo, aby nás mohl okrást. Jedná se o usnadnění přístupu k našim údajům a našemu účtu. Přečtěte si, jak se chránit před skimmerem a jak může vypadat.

Únik dokumentů údajně dokazuje existenci miliardových účtů světových státníků v daňových rájích

Jedenáct milionů dokumentů uniklo z panamské advokátní kanceláře Mossack Fonseca, která je známá svou diskrétností a důvěrností. Tato kancelář pomáhala po čtyřicet let své existence svým klientům prát peníze, vyhýbat se dopadům sankcí nebo placení...

Islámskému státu docházejí peníze

Na začátku svého působení měl IS k dispozici velkou sumu peněz, podle studie Rand Corporation v roce 2014 vlastnil aktiva v hodnotě až 875 milionů dolarů. Tato částka se ještě navýšila po zabrání iráckých bank, ze kterých...

Co se nám stane po vystoupení z EU?

Řekněme, že od 1. 1. 2016, tedy po 12 letech, vystoupíme z EU. Co se stane? Poznáme to vůbec nějak, nebo se pro nás vůbec nic nezmění?Je možné, že se staneme druhým Švýcarskem a...

Jaroslav Dušek: Už ani banky a pojišťovny nevěří na peníze!

Prvně jsem říkal, že je to nesmysl. Co já tam budu dělat, když si sednu před ty lidi, kteří jedou na ten výkon? A oni mi říkali: Ne – ne, víte, ono se to už trochu mění. My máme takový cyklus vzdělávání.

Oblíbené články

Magda Vášáryová: Tradičná rodina nikdy neexistovala, je to len súčasť hybridnej...

V spoločnosti je asi len desať percent hrdinov. Netreba sa povyšovať nad tých zvyšných 90 percent, pretože chcú, aby prežili, napríklad kvôli deťom alebo rodičom. Lenže vo chvíli, keď sa rozhoduje, kam bude spoločnosť smerovať, je to zničujúci pomer, myslí si Magda Vášáryová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com