Tagy Peníze

štítek: Peníze

Migrant vzkazuje z Německa: Přijď sem, dostaneš tady peníze a za nic!

V posledních týdnech se hodně píše o klanových zločinech v německých městech, kterých se dopustilo několik velkých arabských rodů.

Co pomohlo Clintonové převzít moc v Demokratické straně?

S překvapením se čtou paměti bývalé předsedkyně DNC Donny Brazile, jak Hillary Clintonová převzala Demokratickou stranu a "vyšachovala“ Bernieho Sanderse. Píše autor článku v American Thinker.

Kdyby si nevšiml nenápadného detailu, mohli mu z bankovního účtu ukrást všechny peníze! Toto...

Většina z nás má alespoň jednu platební kartu. Každý z nás potřebuje občas použít bankomat a pro zloděje je to ideální místo, aby nás mohl okrást. Jedná se o usnadnění přístupu k našim údajům a našemu účtu. Přečtěte si, jak se chránit před skimmerem a jak může vypadat.

Únik dokumentů údajně dokazuje existenci miliardových účtů světových státníků v daňových rájích

Jedenáct milionů dokumentů uniklo z panamské advokátní kanceláře Mossack Fonseca, která je známá svou diskrétností a důvěrností. Tato kancelář pomáhala po čtyřicet let své existence svým klientům prát peníze, vyhýbat se dopadům sankcí nebo placení...

Islámskému státu docházejí peníze

Na začátku svého působení měl IS k dispozici velkou sumu peněz, podle studie Rand Corporation v roce 2014 vlastnil aktiva v hodnotě až 875 milionů dolarů. Tato částka se ještě navýšila po zabrání iráckých bank, ze kterých...

Co se nám stane po vystoupení z EU?

Řekněme, že od 1. 1. 2016, tedy po 12 letech, vystoupíme z EU. Co se stane? Poznáme to vůbec nějak, nebo se pro nás vůbec nic nezmění?Je možné, že se staneme druhým Švýcarskem a...

Jaroslav Dušek: Už ani banky a pojišťovny nevěří na peníze!

Prvně jsem říkal, že je to nesmysl. Co já tam budu dělat, když si sednu před ty lidi, kteří jedou na ten výkon? A oni mi říkali: Ne – ne, víte, ono se to už trochu mění. My máme takový cyklus vzdělávání.

Oblíbené články

Zlé, pani Merkelová… Tereza Spencerová cíti nervozitu: Ide o Západ a...

OKNO DO SVETA TEREZY SPENCEROVEJ „Áno, to museli byť časy, keď ešte existovala Varšavská zmluva! Pretože teraz sú USA na svojich spojencov ako psy a zadarmo nič nedajú...“ komentuje analytička Tereza Spencerová zhoršujúce sa vzťahy medzi USA a európskou „polovicou“ NATO, čo znepokojene komentovala nemecká kancelárka Angela Merkelová. A bude horšie, glosuje v súvislosti s nadchádzajúcim summitom NATO. V rámci pravidelného zhrnutia udalostí z ostatných dní na Parlamentných listoch sa Spencerová venuje aj čerstvej výročnej správe BIS.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com