Tagy Papež

štítek: Papež

Papež František

Rok 2017: Šokující slova papeže Františka k migraci. Byl to vůbec on?

Počet imigrantů má svou mez. A tou je možnost integrace. To sdělil během tiskové konference na palubě letadla při návratu z Kolumbie papež František. Papež zareagoval mimo jiné na otázku italského novináře, který se zajímal o migraci v souvislosti s postojem italské církve. Ta totiž nyní podle všeho vyjádřila pochopení pro novou politiku vlády, která chce omezit naloďování migrantů v Libyi.

Před 39 lety turecký terorista zaútočil na polského papeže Jana Pavla II. Atentátnik Agca...

Ve svém vystoupení ke publiku vysílaném z Říma si papež František připomněl útok na papeže Jana Pavla II. 13. května 1981, při kterém turecký terorista Mehmet Ali Agca ho střelil a zranil.

Papež ignoruje italskou vládu procházením prázdnými ulicemi

Zdá se, že papež František ignoruje radu vydanou italskou vládou, aby zůstaly lidé uvnitř uprostřed blokády koronaviry v zemi, protože katolický vůdce se vydal do prázdných ulic, aby se modlil za konec smrtícího viru.

Konec světa: Papežův „život se změní“, přijetí se ukázalo jako proroctví „splněno“

Konec světa uvidí „život se obrátil vzhůru nohama“ podle papeže, který může být jen poslední částí skládačky, pokud má bizarní 900 let staré proroctví pravdu.

Globální pakt “nového humanismu”. Katolická jeptiška odsoudila novou iniciativu papeže Františka jako ‚démonickou‘: Do...

Papež sezval náboženské a politické vůdce, aby podepsali ‚Globální pakt‘ o vytvoření ‚nového humanismu‘, což je návrh, o kterém matka Miriam říká, že je „na zruinování naší společnosti, zruinování naší kultury a na zničení rodiny.“

Papež se omlouvá za plácnutí ženské ruky věřící. “Neměl jsem tak zareagovat” + VIDEO

Papež František se ve středu omluvil za to, že na Silvestr udeřil ženu veřící, když ho popadla a trhla směrem k ní.

Papež ruší „papežské tajemství“ pro vyšetřování sexuálního zneužívání

Papež František v úterý oznámil rozsáhlé změny ve způsobu, jakým římskokatolická církev řeší případy sexuálního zneužívání nezletilých, a ruší pravidlo „papežského tajemství“, které je dříve pokrývalo.

Orbán je po Čaputové a papeži Františkovi 3. nejoblíbenějším zahraničním politikem

Z průzkumu provedeného pražským volebním institutem STEM vyplynulo, že mezi zahraničními politiky byl maďarský premiér Viktor Orbán třetím nejoblíbenějším zahraničním politikem mezi českými respondenty.

Papež František plánuje přijmout dalších 33 žadatelů o azyl z řeckého Lesbosu

Papež František vyslal na řecký ostrov Lesbos kardinála, který má přivézt do Říma 33 žadatelů o azyl. Konrad Krajewski se vydal na cestu v pondělí a vrátit by se měl ve středu spolu s migranty.

Papež se zastal gayů, jejich diskriminaci přirovnal k nacismu

Podle papeže někteří politici zastávají dokonalý model kultury vylučování a nenávisti.

Oblíbené články

„Udělej smyčku“: Údajný pokus o lynčování vyšetřovaný v Indianě. Otřesné VIDEO

Důstojníci ministerstva přírodních zdrojů v Indianě vyšetřují údajný lynčovací pokus namířený proti černochovi o víkendu poté, co se na internetu objevilo více videí z incidentu.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com