Tagy Papež František

štítek: Papež František

Papež František: “Otevřeme naše přístavy pro migranti.”

Během setkání zaměřeného na přivítání migrantů a lidí v nouzi bylo vidět, že hlava katolické církve jakoby hrdě držela špendlík „Otevřeme naše přístavy“.

Řád papeže Františka: „Proč musí být Benedikt zastaven a antikoncepční pravidlo uvolněno?“

Papež Benedikt musí být zastaven a antikoncepční pravidlo uvolněno papežem Františkem, aby zachránil katolickou církev, vatikánský expert pochmurně varoval.

Papeži Františku-ty potřebuješ, aby ti Ježíš zlískal záda důtkami za tvé pokrytectví. Evropu nelze...

Nedávno papež František opět otevřel svá Jidášská ústa, aby lidem v Evropě sdělil, že Evropa je jako Sára, neplodná žena Abraháma, kterou oplodní uprchlíci. Co nám chtěl ten žid v papežském rouše vlastně sdělit??? Sděluje nám skutečné záměry mocných tohoto světa, nebo svá zbožná přání???

Papež František: Islám a křesťanství mají stejné hodnoty

Papež František během své pravidelné týdenní audience řekl davům shromážděným na Svatopetrském náměstí, že i přes rozdíly jsou i islám a křesťanství podobnější, než se na první pohled zdá.

Papež František žádá “drastická opatření” na boj proti “klimatickým nouzovým situacím”

Lidské bytosti způsobily "klimatickou krizi, která vážně ohrožuje samotnou přírodu a život", prohlásil v neděli papež František, předtím než vyzval "drastická opatření" na boj proti globálnímu oteplování.

Skandál jaký tu ještě nebyl: Proč papež František kryje sexuální excesy prelátů? Homomafie v...

MICHAL SEMÍN se zabývá bezprecedentní výzvou k rezignaci papeže Františka a vysvětluje, kde je příčina současné katastrofální situace v Církvi i v celém křesťanském světě

Papež František migrantům: „Víte, co vlastně jste? Jste bojovníci naděje!“

Papež František v neděli odletěl do italské Bologny, kde se sešel s velkou skupinou migrantů a uprchlíků, které nazýval „bojovníky naděje“, přičemž trval na tom, že by národy konečně migrantům měly otevřít doširoka cesty.

Papež František spustil dvouletou kampaň za převýchovu lidí, aby migranty nevnímali jako zkázu

Papež František ve středu spustil dvouletou kampaň za převýchovu lidí, aby migranty nevnímali jako zkázu, nýbrž aby se u nich po celém světě podnítily více vítačské postoje.

Papež poskytne Ukrajině 6 milionů eur na humanitární pomoc

Jedná se o pomoc v souvislosti s válkou na východě země.

Oblíbené články

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak...

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa, které je následováno Srbskem, Černou horou, Kosovem a Tureckem, přičemž víc než polovina všech přistěhovalců je z členských států EU. Ostatní migranti přichází nejčastěji z rodinných důvodů, za prací, nebo z humanitárních důvodů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com