Tagy OSN

štítek: OSN

OSN: Připravte se na „miliony“ dalších klimatických uprchlíků

Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) minulý týden uvedl, že svět se musí připravit na to, že se miliony lidí vyhnaly ze svých domovů změnou klimatu.

OSN varuje: Do roku 2000 přijde zničení světa

Steven Goddard v archivu objevil článek z novin Vancouver Sun z 11.května 1982. Předkládá se tu prohlášení ekologického programu OSN z roku 1982. Tento program má zkratku UNEP, jeho zakladatelem je Maurice Strong. UNEP vznikl v témže roce jako proběhla Stockholmská konference - první OSN konference o životním prostředí (1972).

Svobodnenoviny.eu: OSN tvrdí, že globální masová migrace je způsobena změnou klimatu + VIDEO

Organizace spojených národů tvrdí, že za masovou migrací může změna klimatu způsobená člověkem.

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

OSN v Africe v podstatě byla proti tomu, aby se tam posílala nějaká pomoc. Lidi se na pomoc zvykli. Berou to tak, že Evropané mají povinnost pomáhat a pomoci se dožadují. Vůbec je nenapadne, že by měli něco dělat sami. Sami se o sebe starat. Žijí z toho, co jim přivezou z Evropy. Je to ten pořad, ze kterého cituji jednu humanitární pracovnici.

Séf OSN: EU potřebuje otevřené hranice, vždy v historii ji migrace obohatila

António Guterres, portugalský politik a v současnosti generální tajemník OSN tvrdí, že Evropské země musí převést imigrační politiku na Brusel.

OSN si bere do úst fotbalistu Messiho a hraje po bolševicku na prachsprostou závist...

OSN zveřejnila nesmyslné srovnání příjmů argentinského fotbalisty Lionela Messiho s příjmy fotbalistek ze sedmi nejlepších lid ženského fotbalu.

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.

Svobodnenoviny.eu: Generální tajemník OSN: „Otevřené hranice jsou zdrojem evropské síly“

Členské státy EU musí předat svou pravomoc omezovat přistěhovalectví technokratům, neboť podle generálního tajemníka OSN Antonia Guterrese „byl kontinent v průběhu své historie obohacen rozmanitostí“.

Sorosova OSN zaútočila na Maďarsko

OSN chce inicializovat řízení proti Maďarsku, protože odsoudilo syrského občana Ahmeda H. za terorismus.

Maďarský ministr zahraničí: OSN podporuje migraci a terorismus

Na tiskové konferenci po mítinku V4 a Turecka prohlásil maďarský ministr zahraničí Szijjártó, že OSN komisař pro lidská práva plánuje vést proti Maďarsku řízení za to, že Maďarsko odsoudilo syrského státního příslušníka za terorismus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com