Tagy OSN

štítek: OSN

Séf OSN: EU potřebuje otevřené hranice, vždy v historii ji migrace obohatila

António Guterres, portugalský politik a v současnosti generální tajemník OSN tvrdí, že Evropské země musí převést imigrační politiku na Brusel.

OSN si bere do úst fotbalistu Messiho a hraje po bolševicku na prachsprostou závist...

OSN zveřejnila nesmyslné srovnání příjmů argentinského fotbalisty Lionela Messiho s příjmy fotbalistek ze sedmi nejlepších lid ženského fotbalu.

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.

Svobodnenoviny.eu: Generální tajemník OSN: „Otevřené hranice jsou zdrojem evropské síly“

Členské státy EU musí předat svou pravomoc omezovat přistěhovalectví technokratům, neboť podle generálního tajemníka OSN Antonia Guterrese „byl kontinent v průběhu své historie obohacen rozmanitostí“.

Sorosova OSN zaútočila na Maďarsko

OSN chce inicializovat řízení proti Maďarsku, protože odsoudilo syrského občana Ahmeda H. za terorismus.

Maďarský ministr zahraničí: OSN podporuje migraci a terorismus

Na tiskové konferenci po mítinku V4 a Turecka prohlásil maďarský ministr zahraničí Szijjártó, že OSN komisař pro lidská práva plánuje vést proti Maďarsku řízení za to, že Maďarsko odsoudilo syrského státního příslušníka za terorismus.

Dnes sa na Valnom zhromaždení OSN v New Yorku podpisuje globálny pakt o utečencoch....

Dnes na Valnom zhromaždení OSN v New Yorku zástupcovia členských štátov schvaľujú Globálny pakt o utečencoch. Ide o ďalší zo série dokumentov v rámci agendy 2030, ku ktorej sa Slovensko vo všeobecnosti zaviazalo už v roku 2015. O tomto pakte, na rozdiel od toho migračného, bolo dosiaľ úplné ticho. Prečo?

OSN IOM 2017: Migrace je nevyhnutelná, nezbytná a žádoucí

Již v roce 2017 napsala OSN Mezinárodní organizace pro migraci IOM:"S 244 milióny lidí na pochodu je migrace nevyhnutelná, nezbytná a ŽÁDOUCÍ."

Podvody a manipulace s uprchlíky. OSN vyhodila z okna miliony dolarů

Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) promrhal v Ugandě miliony dolarů, které byly určené na řešení největší současné uprchlické krize v Africe. Interní auditor odhalil praxi přemrštěného fakturování, podvodů a nedodržování předpisů, která agentuře způsobila velké finanční škody. Dnes o tom informovala agentura Reuters.
Soros

OSN-Soros-bruselské neziskovky stupňují nátlak na evropské státy

Neziskovky Open Arms, SOS Mediterranea a Sea Watch svolaly v Římě tiskovku.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com