Tagy OSN

štítek: OSN

OSN tlačí na Švédsko, aby dále zvyšovalo přistěhovalectví: „Musí pokračovat tak, jak tomu bylo...

Bylo oznámeno, že dohoda o migrační politice mírně tlumí masové přistěhovalectví do Švédska a klade poněkud vyšší nároky na migranty, kteří nyní budou čelit odporu zvnějšku. V kampani s dopadem chce OSN přinutit Švédsko, aby nejen nadále zůstalo „světovou humanitární supervelmocí“, ale také aby dále zvyšovalo přijímání migrantů.

Evropa by mohla vzít více migrantů ze Sýrie, říká vedoucí agentury OSN pro uprchlíky

Filippo Grandi uvedl, že pokud budou lépe spolupracovat, bude EU schopna vzít více uprchlíků z uprchlé země.

OSN neshledala Rusko vinným z útoků na civilisty v Sýrii. Human Rights Watch oznámila,...

Dokument však nezmiňuje Rusko, které je klíčovým politickým a vojenským spojencem syrského prezidenta Bashara al-Assada, píše The Guardian.

Šéf OSN vyzval k ukončení všech konfliktů, soustředit se třeba na zastavení koronaviru

Generální tajemník OSN António Guterres v pondělí vyzval k okamžitému příměří v rámci všech ozbrojených konfliktů na světě s cílem zastavit společně šíření pandemie koronavirus. "Je čas zastavit ozbrojené konflikty a soustředit se spolu na skutečný boj za naše životy," řekl Guterres.

OSN: Připravte se na „miliony“ dalších klimatických uprchlíků

Vysoký komisař OSN pro uprchlíky (UNHCR) minulý týden uvedl, že svět se musí připravit na to, že se miliony lidí vyhnaly ze svých domovů změnou klimatu.

OSN varuje: Do roku 2000 přijde zničení světa

Steven Goddard v archivu objevil článek z novin Vancouver Sun z 11.května 1982. Předkládá se tu prohlášení ekologického programu OSN z roku 1982. Tento program má zkratku UNEP, jeho zakladatelem je Maurice Strong. UNEP vznikl v témže roce jako proběhla Stockholmská konference - první OSN konference o životním prostředí (1972).

Svobodnenoviny.eu: OSN tvrdí, že globální masová migrace je způsobena změnou klimatu + VIDEO

Organizace spojených národů tvrdí, že za masovou migrací může změna klimatu způsobená člověkem.

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

OSN v Africe v podstatě byla proti tomu, aby se tam posílala nějaká pomoc. Lidi se na pomoc zvykli. Berou to tak, že Evropané mají povinnost pomáhat a pomoci se dožadují. Vůbec je nenapadne, že by měli něco dělat sami. Sami se o sebe starat. Žijí z toho, co jim přivezou z Evropy. Je to ten pořad, ze kterého cituji jednu humanitární pracovnici.

Séf OSN: EU potřebuje otevřené hranice, vždy v historii ji migrace obohatila

António Guterres, portugalský politik a v současnosti generální tajemník OSN tvrdí, že Evropské země musí převést imigrační politiku na Brusel.

OSN si bere do úst fotbalistu Messiho a hraje po bolševicku na prachsprostou závist...

OSN zveřejnila nesmyslné srovnání příjmů argentinského fotbalisty Lionela Messiho s příjmy fotbalistek ze sedmi nejlepších lid ženského fotbalu.

Oblíbené články

Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak...

Podle Multikulturního centra Praha do Rakouska imigranti nejčastěji přicházejí ze sousedního Německa, které je následováno Srbskem, Černou horou, Kosovem a Tureckem, přičemž víc než polovina všech přistěhovalců je z členských států EU. Ostatní migranti přichází nejčastěji z rodinných důvodů, za prací, nebo z humanitárních důvodů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com