Tagy Orbán

štítek: Orbán

Viktor Orbán

Ukrajinský tisk: Viktor Orbán je šéfem cigaretové mafie + VIDEO

Nový protimaďarský materiál prochází ukrajinskými portály a půlhodinový film analyzující ukrajinskou cigaretovou mafii již byl zveřejněn na sociálních médiích.

Svobodnenoviny.eu: Orbán o evropské migrační krizi: „Milióny dorazí, naším úkolem je bránit náš lid“

Maďarský premiér Viktor Orbán varoval své občany a evropské občany, že migrační krize zdaleka neskončila a že evropské národní státy musí být připraveny a ochotné podniknout kroky k nápravě globalizačních chyb EU, selhání a let bezohlednosti.

Maďarský premiér Orbán takto vyběhnul s delegací Spojených států… Šlo o Rusko

Delegace členů obou komor amerického Kongresu po oficiální návštěvě Budapešti vyjádřila znepokojení tím, že se jim nepodařilo setkat s maďarským premiérem Viktorem Orbánem a promluvit o politických krocích jeho vlády, které „otevřely dveře ruskému malignímu vlivu“. Uvedli to v tiskové zprávě kanceláře většinového vůdce Stenyho Hoyera.

Maďarský premiér Viktor Orbán: Spolupráce Ruska a Evropy má klíčový význam

Maďarský premiér Viktor Orbán se v rozhovoru pro německý deník „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ vyjádřil pro úzkou spolupráci s Ruskem v oblasti energetiky.

Maďarský premiér: Migrační krize se může zopakovat s novou sílou

Maďarský premiér Viktor Orbán prohlásil v interview pro list Die Welt, že se migrační krize může, podle jeho mínění, zopakovat „s ještě větší sílou“, a že ministři vnitra zemí Schengenu mají zřídit nový orgán pro řešení otázek migrace.

Orbán chce od nové EU potrestání těch, kdo nechali do Evropy přijít miliony migrantů

Maďarský premiér Orbán, který včera prohlásil, že dny Evropské komise jsou sečteny, hovořil o tom, že volby v roce 2019 přinesou do vedení EU novou krev. Očekává se úspěch pravicových, protimigračních stran, a ty budou mít podle Orbána jeden důležitý úkol.

Svobodnenoviny.eu: Aliance Salviniho a Orbána: „Pokud vyhraje levice, Evropa se stane islámských kalifátem“

Maďarský premiér Viktor Orbán a italský ministr vnitra Matteo Salvini plánují bojovat proti současné agendě EU.

Svobodnenoviny.eu: Orbán: Maďarsko a Itálie dokázaly, že nelegální masová migrace může být zastavena

Úsilí Maďarska a Itálie chránit evropské hranice v posledních třech letech „prokázalo, že není pravda, že migraci nelze zastavit,“ prohlásil maďarský premiér Viktor Orbán.

Retro: Evropské standardy buranství! Zdravil opilý předseda Evropské komise Juncker nacistickým pozdravem? + VIDEO

Během vrcholného zasedání Východního partnerství v Rize přivítal předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker komentoval příchod maďarského premiéra Viktora Orbána slovy: „Diktátor přichází.“

Svobodnenoviny.eu: Orbán: Evropské volby definují budoucnost „křesťanské evropské kultury“

Vládnoucí strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána byla v březnu suspendována z mocné pravicové konzervativní aliance v EU – Evropské lidové strany – navzdory nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu, které se mají konat ve dnech 23. – 26. května.

Oblíbené články

Straší v paláci Linares?

V 80. letech začaly kolovat zvěsti o tom, že v paláci Linares na náměstí Cibeles ve španělském Madridu se zjevují duchové. Roku 1987 psycholožka Carmen Sánchez de Castro potvrdila, že když v budově dělala výzkum, zaslechla podivné zvuky a útočili na ni neznámé síly.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com