Tagy Orbán

štítek: Orbán

Viktor Orbán

Švédští politici: Maďarsko a Polsko možná budou muset opustit EU

Švédští politici ostře kritizují Polsko a Maďarsko za jejich nedávná politická veta obnovovacího fondu a víceletého rozpočtu. Jdou až tak daleko, že říkají, že tyto dvě země hrají ošklivou hru, a zajímají se, zda jsou vůbec součástí evropské spolupráce.

Maďarsko se uchází o vítězství Trumpa, říká premiér Orbán

Trump „zachránil konzervativní Ameriku a přidal se k největším americkým prezidentům,“ říká maďarský premiér Viktor Orbán.

Svobodnenoviny.eu: Orbán: George Soros chce vytvořit smíšené etnické společnosti, zrušit vlastenectví a předat moc...

Miliardář a finančník George Soros se snaží urychlit migraci, aby zničil vlastenectví a předal moc světové elitě, píše předseda vlády Viktor Orbán v článku pro Magyar Nemzet, kde také diskutoval o tématech jako politická korektnost, liberální demokracie, a nadcházející volební bitvě Maďarska v roce 2022.
Viktor Orbán

Viktor Orbán prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské...

Maďarský premiér Viktor Orbán nedávno prohlásil, že středoevropské národy by se měly semknout, aby zachovaly své křesťanské kořeny v době, kdy západní Evropa experimentuje s homosexuálními rodinami, přistěhovalectvím a ateismem. Orbán má naprostou pravdu. Musíme bránit naši křesťanskou civilizaci a suverenitu našich národů! „Západní Evropa se vzdala křesťanské Evropy a namísto toho experimentuje s bezbožným vesmírem, duhovými rodinami, migrací a otevřenými společnostmi,“ řekl premiér také podle agentury Reuters.
Viktor Orbán

Orbán se pustil do paktu o migraci. Návrh paktu EK o migraci: Nový pás...

Jeden může svazovat balíček s obyčejným provázkem nebo sametovou stuhou. Může to být krásný zdobený obal nebo obyčejná lepenková krabice. Můžete jej předložit s úsměvem nebo předat s ponurým obličejem. Jde ale o to, co v tomto balíčku je. Ornament nijak nemění vnitřní obsah. A Evropská unie je opravdu dobrá v načechrání a zdobení něčeho, co nakonec nedává smysl.

Maďarský premiér Orbán: George Soros chce vytvořit smíšené etnické společnosti, zrušit nacionalismus a předat...

„Největší hrozbou pro národní sebeurčení je dnes globální síť obhájců otevřené společnosti, kteří se snaží zrušit národní správu. Cíle sítě George Sorose s neomezenými finančními a lidskými zdroji jsou jasné. Zrychlením migrace vytvoří smíšenou etnickou příslušnost , otevřené společnosti s cílem rozbít národní rozhodování a dát jej do rukou globální elity, “píše Orbán.

Viktor Orbán: 20% evropské populace bude do roku 2050 muslimů, ale střední Evropa volí...

„Odhaduje se, že do roku 2050 bude bez Ruska 20 procent evropské populace muslimských,“ píše premiér Orbán

Orbán zavřel hranice: Ví něco, co my ne? Evropská komise peče další imigrační kvóty....

IVAN LEHOTSKÝ přemýšlí, proč Orbán přistoupil k tak tvrdým opatřením na hranicích Maďarska, a v kontextu dění v Bruselu mu víc než jen trochu svítá
Viktor Orbán

Orbán tajne prijal 1300 migrantov. Šíril masovú hystériu, teraz nech to vysvetlí, reaguje Jobbik

Škandál, ktorý rozpútal rozhovor v denníku The Malta Times, v Maďarsku neutícha.

Orbán byl vizionářem terorismu, migrace a středoevropské jednoty, píše bulharský poslanec v nové knize

Maďarský premiér Viktor Orbán je ve střední Evropě ojedinělým jevem a před křivkou mnoha klíčových otázek, včetně migrace, terorismu a středoevropské jednoty, píše bulharský konzervativní politik Georgi Markov ve své knize „Fenomén Orbána“.

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com