Tagy Orbán

štítek: Orbán

Viktor Orbán

Orbán tajne prijal 1300 migrantov. Šíril masovú hystériu, teraz nech to vysvetlí, reaguje Jobbik

Škandál, ktorý rozpútal rozhovor v denníku The Malta Times, v Maďarsku neutícha.

Orbán byl vizionářem terorismu, migrace a středoevropské jednoty, píše bulharský poslanec v nové knize

Maďarský premiér Viktor Orbán je ve střední Evropě ojedinělým jevem a před křivkou mnoha klíčových otázek, včetně migrace, terorismu a středoevropské jednoty, píše bulharský konzervativní politik Georgi Markov ve své knize „Fenomén Orbána“.
Viktor Orbán

Orbán: Kdybych dělal politiku jako Merkelová, vyhnali by mě z úřadu

Před pár dny v roce 2018 přinesl německý Bild interview s Viktorem Orbánem. Reportéři německého deníku kladli maďarskému premiérovi otázky týkající se především uprchlické krize, ale dotkli se i témata Ruska a USA, Sorose, antisemitismu a příštím evropských voleb. Orbán v odpovědích nezůstal nic dlužen své pověsti lídra, který v antimigračnej politice nezná slovo kompromis.

Každý ilegální migrant je biologickou zdravotní hrozbou, říká Orbán

Každý migrant, který chce vstoupit ilegálně na území Maďarska, znamená pro zemi biologickou zdravotní hrozbu, čemuž je třeba za každou cenu zabránit, domnívá se předseda maďarské vlády Viktor Orbán. Řekl to v pravidelném pátečním rozhovoru pro veřejnoprávní rozhlas Kossuth Radio

Orbán: Tvrdě na migranty. Chráníš hranice, chráníš zdraví. Maďarsko svou policii nezradí

Viktor Orbán promluvil k národu a konstatoval, že Maďarsko první vlnu koronavirové epidemie zvládá a může zvládnout i případnou druhou vlnu. Vyžaduje to však, aby Maďarsko zůstalo ostražité, nedalo se obalamutit Západem, aby na rozdíl od Američanů a západní Evropy důvěřovalo své armádě a policii a aby postupovalo proti migrantům se stejnou tvrdostí jako doposud.

Orbán: “Na rozdíl od Německa chceme maďarské děti, ne migrantů”

Maďarsko nevěří v řešení svých demografických problémů prostřednictvím imigrace, protože zkušenosti ukazují, že imigranti nemohou být integrováni do společnosti, řekl maďarský premiér Viktor Orbán ve svém týdenním rozhovoru pro rádio Kossuth.

Orbán navrhuje přerozdělit migrantů do celého světa, nejen do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán, který v zahraničí čelí kritice kvůli tvrdému postoji k migrantům, navrhl, aby se o migranty podělil celý svět. V projevu na Valném shromáždění OSN upozornil, že Evropa toto břemeno sama nezvládne

Maďarský premiér se rozvášnil a schytala to Evropská unie: “Nám nebude nikdo vnucovat názory...

„Budu používat silný výraz: v západní Evropě existuje liberální imperialismus, za účasti amerických demokratů a americké levice, která se pokouší prosadit svou světovou vizi, volbu hodnot a konceptů - včetně jejích názory na rodiny, jejich názory na migraci, na práci nebo konkrétněji na názory na nezaměstnanost - na země, které mají jiné myšlení o rodině, migraci, pořádku atd., “řekl Orbán a dodal, že mezinárodní soudy jsou často součástí této síti.

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

Matteo Salvini říká, že Maďarsko a jeho lidé jsou příkladem pro italských konzervativců

Maďarský lid je příkladem pro italské konzervativce, uvedl vůdce italské konzervativní ligy Liga Matteo Salvini na demonstraci v Římě v úterý, která sloužila jako první společné shromáždění tří italských konzervativních opozičních stran požadujících rezignaci italské levicové levice vláda.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com