Tagy Orbán

štítek: Orbán

Orbán navrhuje přerozdělit migrantů do celého světa, nejen do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán, který v zahraničí čelí kritice kvůli tvrdému postoji k migrantům, navrhl, aby se o migranty podělil celý svět. V projevu na Valném shromáždění OSN upozornil, že Evropa toto břemeno sama nezvládne

Maďarský premiér se rozvášnil a schytala to Evropská unie: “Nám nebude nikdo vnucovat názory...

„Budu používat silný výraz: v západní Evropě existuje liberální imperialismus, za účasti amerických demokratů a americké levice, která se pokouší prosadit svou světovou vizi, volbu hodnot a konceptů - včetně jejích názory na rodiny, jejich názory na migraci, na práci nebo konkrétněji na názory na nezaměstnanost - na země, které mají jiné myšlení o rodině, migraci, pořádku atd., “řekl Orbán a dodal, že mezinárodní soudy jsou často součástí této síti.

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

Matteo Salvini říká, že Maďarsko a jeho lidé jsou příkladem pro italských konzervativců

Maďarský lid je příkladem pro italské konzervativce, uvedl vůdce italské konzervativní ligy Liga Matteo Salvini na demonstraci v Římě v úterý, která sloužila jako první společné shromáždění tří italských konzervativních opozičních stran požadujících rezignaci italské levicové levice vláda.
Viktor Orbán

Islám je z jiného světa a v naší zemi ho nechceme, prohlásil Orbán

Islám do Evropy nepatří, je to systém pravidel jiného světa a my je v naší zemi nechceme. Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru pro německý magazín Focus ostře odsoudil snahy o integraci muslimských migrantů v Evropě. Ještě v červnu přitom arabským bankéřům tvrdil, že Maďarsko je islámu otevřené.

Tomio Okamura: Takto Viktor Obrán reagoval na útoky Evropské unie proti Maďarsku. I my...

Takto Viktor Obrán reagoval na útoky Evropské unie proti Maďarsku. I my se musíme postavit proti vydírání a diktátu Bruselu!
Viktor Orbán

Zásadní projev Viktora Orbána. To budete koukat

Ministerský předseda Maďarska Viktor Orbán vystoupil 26. července (2014) na XXV. letní univerzitě a studentském táboře v Bálványosi se zásadním projevem, který vzbudil velkou polemiku. Projev přinášíme v plném znění.

Orbán pod palbou kritiky EU: Von der Leyenová pohrozila Maďarsku řízením pro porušování unijních...

Předsedkyně Evropské komise v rozhovoru pro nedělník Bild am Sonntag oznámila, že pokud opatření přijaté v Maďarsku kvůli šíření koronaviru překročí povolenou mez, hrozí mu řízení pro porušování unijních smluv. Mezitím maďarský premiér Viktor Orbán oznámil prodloužení nařízení o omezení pohybu na veřejnosti až do odvolání.
Viktor Orbán

Je toto nejlepší projev evropského státníka? Viktor Orbán adresoval národu slova hodné velikána

Přinášíme vám burácející přímluvu maďarského premiéra Viktora Orbána, který adresoval národu 23. prosince 2017 a který proniká až pod kůži

Orbán se nebojí Erdogana: “Pokud pošlete migrantů z Turecka, použijeme hrubou sílu!”

Mezi spojenci Severoatlantické aliance to vře. V reakci na hrozby tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana poslat do Evropy několik milionů uprchlíků maďarský premiér Viktor Orbán varoval, že je připraven použit sílu, aby bránil maďarskou hranici.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com