Tagy Orbán

štítek: Orbán

Během vystoupení Viktora Orbána v parlamentu poslanec maďarské opozice drží transparent s nápisem: “lži”...

Maďarského předsedy vlády Viktora Orbána v pondělí přerušil v parlamentu opoziční poslanec, který odsoudil Orbanová "lži" a maďarskou "korupci".

Maďarská opozice vyhrála volby v Budapešti. Je to rána pro premiéra Orbána

Maďarská opozice zaznamenala šok, když vyhrála v nedělních volbách v Budapešti, což je první volební rána pro nacionalistického předsedy vlády Viktora Orbana od jeho nástupu k moci v roce 2010.

Retro: Orbán na Slovensku: Neexistuje žádný evropský národ! Varoval před bruselským superstátem.

Bojovný maďarský premiér vyrazil po těch vůdčích osobnostech EU, které chtějí vytvořit mýtus “Evropského národa.”
Orbán

Retro: Orbán v Praze: Kdokoliv podepíše Globální pakt o migraci, vystavuje své občany nebezpečí

Globální dokument o migraci je špatný dokument a kdokoliv jej podepíše, vystavuje vážnému riziku své vlastní občany, řekl maďarský premiér Orbán v Praze.

Orbán Němcům: Muslimské migranty jste chtěli vy, ne my

Multikulturalismus je iluze, migrační politika Angely Merkelové je chaotická a anarchická, a vedla k přílivu muslimských “vetřelců” vstupujících do Evropské unie. Maďarsko neukazuje solidaritu s Evropskou unií ve věci přijímání imigrantů, a nepřijalo jako Německo 2 miliony z nich, protože: “Rozdíl je ten: Oni migranty chtěli. My ne.” Řekl to maďarský premiér Orbán v nedělním rozhovoru pro německý BILD.
Viktor Orbán

“Maďarské hranice budou bránit maďarští vojáci. Nepřijmeme žádné kvóty,” vzkazuje Orbán

Maďarský premiér a miláček národa Viktor Orbán na svém Facebooku zveřejnil video z cesty na letiště do Bruselu, ve kterém zopakoval postoj Maďarska ke snahám Evropě vnutit etnickou proměnu obyvatelstva. Zdůraznil, že hranice jeho země budou bránit vojáci a policisté a Maďarsko nepřijme žádný přesídlovací program EU.

Orbán nabízí pomoc Itálii kontrolovat hranice a deportaci nelegálních migrantů

Maďarský premiér Viktor Orbán po svém znovuzvolení za prezidenta Fidesze o víkendu nabídl pomoc Itálii při kontrole hranic a deportaci nelegálních migrantů.

Orbán Německu: Maďarsko zpět žádné migranty nepřijme

Maďarsko nemůže a nechce vzít zpět žádné migranty, ale je ochotné pomoci nelegální migranty dopravit zpět do Řecka, řekl maďarský premiér Orbán v rozhovoru s německým ministrem vnitra Seehoferem v Berlíně, kde se setkal i s Angelou Merkelovou.

Maďarsko zůstane součástí Evropské unie, uvedl premiér Orban i když…

Maďarsko nemá v plánu opustit Evropskou unii, uvedl v neděli premiér Viktor Orban a dodal, že východní a západní členové bloku musí najít kompromis ohledně budoucnosti.
Viktor Orbán

Orbán: Conteho vláda sa oddelila od ľudu, podporuje migráciu a vpúšťa do Talianska migrantov...

Viktor Orbán zároveň odmietol výčitku talianskeho premiéra, že krajiny višegrádskej skupiny - Česko, Maďarsko, Poľsko a Slovensko - v oblasti migračnej politiky Rímu nijako nepomohli.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com