Tagy Orbán

štítek: Orbán

Orbán Němcům: Muslimské migranty jste chtěli vy, ne my

Multikulturalismus je iluze, migrační politika Angely Merkelové je chaotická a anarchická, a vedla k přílivu muslimských “vetřelců” vstupujících do Evropské unie. Maďarsko neukazuje solidaritu s Evropskou unií ve věci přijímání imigrantů, a nepřijalo jako Německo 2 miliony z nich, protože: “Rozdíl je ten: Oni migranty chtěli. My ne.” Řekl to maďarský premiér Orbán v nedělním rozhovoru pro německý BILD.

„Využije k tomu všechny prostředky.“ Orbán prozradil, o co se snaží Soros v Evropě....

Důsledky migrační krize a hospodářské potíže eurozóny budou hlavními problémy příštího roku, se kterými se bude muset Evropská unie potýkat. Prohlásil to maďarský premiér Viktor Orbán, který obvinil amerického finančníka George Sorose z cílené podpory migrace.

Orbánova vláda prohlásila, že bude podporovat válku, pokud to zabrání návalu uprchlíků do Evropy!

Maďarská vláda vyhlásila, bude podporovat válku, pokud by měla zabránit návalu uprchlíků do Evropy. V Evropském parlamentu vládnoucí strana hlasovala za odsouzení Turecka, ale oficiální postoj Maďarské vlády je takový, že Turci musí být podporováni, jinak se "směrem k Evropě valí záplava migrantů".

Maďarský premiér: Nevidíme tyto lidi jako uprchlíky, vidíme je jako muslimské útočníky

V rozhovoru pro německé noviny Bild nazval maďarský premiér Viktor Orban migrační krizi invazí.

„Bitva“ mezi Junckerem a Orbánem: „Nacionalismus může vést k válce“

Jean-Claude Juncker řekl italskému veřejnoprávnímu televiznímu kanálu RAI1, že se nestará o kampaň maďarské vlády proti němu, ale je znepokojen xenofobií premiéra Viktora Orbana, nepřátelství vůči cizincům.

Orbán: „Evropa je pro Evropany a potřebuje vůdce, aby ji bránili“, „migrace by měla...

V rozhlasovém programu „Dobré ráno, Maďarsko“ předseda vlády Viktor Orbán uvedl, že ve volbách do EU musí být vyslán silný signál do Bruselu: „Chceme změnu a Evropu, která chrání její hranice na zemi i na moři“.

Orbán je po Čaputové a papeži Františkovi 3. nejoblíbenějším zahraničním politikem

Z průzkumu provedeného pražským volebním institutem STEM vyplynulo, že mezi zahraničními politiky byl maďarský premiér Viktor Orbán třetím nejoblíbenějším zahraničním politikem mezi českými respondenty.

Orbán: Čtyři z pěti pronásledovaných lidí na světě jsou křesťané a Evropa neustále mlčí

Predseda maďarskej vlády zároveň odmietol masovú imigráciu, ktorá nerobí rozdiely a nazval ju “časovanou bombou” pre Európu.

Viktor Orbán: nevládní organizace, které jsou za otevřené hranice jsou „nepřátele Evropy“

Premiér Viktor Orbán v pátek v rozhovoru prohlásil, že ochrana maďarských ekonomických úspěchů bude v roce 2020 nejvyšším úkolem a dodal, že by bylo udržení ekonomického růstu s nepříznivým dopadem eurozóny na vrchol hospodářského růstu.
Orbán

Viktor Orbán na rovinu: Západní Evropa je u konce, centrální je budoucnost

Maďarský premiér Viktor Orbán říká, že situace v západní Evropě znamená, že kontinent musí hledat světlou budoucnost ve středoevropských zemích, jako je Maďarsko a Česká republika.

Oblíbené články

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací...

Tohle Gréta neuslyší ráda. :-) Český vědec, geolog Karel Mach, vyvrací klima-hysterické báchorky o člověkem způsobeném globálním oteplování. V období pravěkých třetihor bylo na našem území o 10 °C více, než je nyní! Ke změně klimatu a teplot v minulosti docházelo vždy. Co si o tom myslíte Vy?
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com