Tagy Orbán

štítek: Orbán

Populističtí vůdci vyjadřují podporu Orbánovmu nouzovému zákonu. Salvini: “Dobrá práce můj přítelel Viktor Orbán…”

Ačkoli vláda maďarského předsedy vlády Viktora Orbána, kdy v pondělí schválila nouzový zákon o ochraně koronavirů, z každé strany následně přijelo velké množství kritiky a Orbán dostává stejná ocenění chvály od pravicových populistů v celé Evropě.
Orbán

Politici požadují, aby Maďarsko bylo Evropskou unií potrestáno. Bývalý italský premiér: “Za to co...

Bývalý italský premiér Matteo Renzi byl mezi sborem hlasů, který požadoval, aby Evropská unie podnikla kroky proti Maďarsku.

Maďarsko už nepatří do Evropy. V Německu kritizují Orbánovo uchvácení moci

Německá média tvrdě kritizují maďarského premiéra Viktora Orbána, který díky novému kontroverznímu zákonu může v době nouzového stavu zemi řídit pomocí dekretů. Orbán podle německého tisku ničí demokracii a nestoudně využívá koronavirus, aby rozšířil svou moc. Podle serveru magazínu Der Spiegel už Maďarsko politicky vůbec nepatří do Evropy.

Viktor Orbán hledá nové síly v boji proti koronaviru

Kritici doma i v zahraničí odsoudili „zákon o obraně proti koronavírům“ a uvedli, že dává Orbanovi zbytečnou a neomezenou moc v lstivosti, aby utvrdil jeho vedení, spíše než aby bojoval s virem.

“Maďarské hranice budou bránit maďarští vojáci. Nepřijmeme žádné kvóty,” vzkazuje Orbán

Maďarský premiér a miláček národa Viktor Orbán na svém Facebooku zveřejnil video z cesty na letiště do Bruselu, ve kterém zopakoval postoj Maďarska ke snahám Evropě vnutit etnickou proměnu obyvatelstva. Zdůraznil, že hranice jeho země budou bránit vojáci a policisté a Maďarsko nepřijme žádný přesídlovací program EU.

Orbán Evropské komisi po kritice ohledne opatření pro koronavir: “Když nám nechcete pomoci, tak...

Maďarský konzervativní premiér Viktor Orbán měl velmi jasnou odpověď na kritiku Evropské komise za mimořádná opatření, která se snaží vypořádat s vypuknutím koronaviru (COVID-19): Pokud nám nepomůžete, přestaňte nás urážet.
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Byli jsme jeden centimetr od odchodu z EPP

"Pokud se EPP nepostavý za Maďarsko, budeme muset zahájit nové, křesťansko-demokratické evropské hnutí. Kromě včerejšího hlasování Evropského parlamentu předseda vlády hovořil o vztazích V4 s Rakouskem, o „vězeňských dohodách“ v Maďarsku a o případu segregace Romů v Gyöngyöspatě.

Viktor Orbán říká, že imigrace je zodpovědná za epidemii koronavirů

Maďarský premiér Viktor Orbán jednoznačně postavil vinu za propuknutí koronaviry v Evropě na imigraci a potvrdil, že Maďarsko je před křivkou v porozumění nebezpečí migrace.

Maďarsko se vzpírá europřídělu imigrantů. Přistěhovalecká politika EU je podle Orbána šílenstvím

Maďarská vláda se obrátila na občany s dotazníkem, v němž se mají vyjádřit k otázce případného přijetí imigrantů v rámci unijního přerozdělování.
Orbán

Viktor Orbán: “Řád je základem svobody a proto musíme chránit hranice, zastavit tok migrantů...

"Po éře liberálních a globálních iluzí „na naše dveře klepe éra střízlivosti“, uvedl premiér Viktor Orbán na slavnostním shromáždění policejních sborů při příležitosti 100. výročí svého založení v pátek.

Oblíbené články

Michael Jackson tajemství odhaleno: Jak vědci vyřešili slavný antigravitační tanec. Tak...

MICHAEL JACKSON zachytil fantazii milionů fanoušků po celém světě svými brilantními tanečními pohyby, včetně jeho zdánlivě nemožného antigravitačního tanca - ale skupina neurovědců konečně odemkla jeho tajemství.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com