Tagy Okamura

štítek: Okamura

FOTO Muslimové v obchoďáku. Okamura spustil peklo, vláda mu prý blokuje boj s islámem

Lídr SPD Tomio Okamura sdílel dnes na svém facebookovém profilu snímek z obchodního centra Chodov v Praze, kde u obchodu stáli lidé v nikábech. A rozhořela se diskuse.

„Straší, šíří poplašné zprávy a lže.“ Petříček si rýpl do Okamury ve věci přijímání...

Český ministr zahraničích věcí Tomáš Petříček na své osobní stránce na Twitteru obvinil předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru ze lži a překrucování informací ohledně přinucení Německem České republiky k přijímání migrantů.

Tomio Okamura: Takto Viktor Obrán reagoval na útoky Evropské unie proti Maďarsku. I my...

Takto Viktor Obrán reagoval na útoky Evropské unie proti Maďarsku. I my se musíme postavit proti vydírání a diktátu Bruselu!

Merkelová tvrdí, že národní státy by se měly vzdát své suverenity

Německá kancléřka Angela Merkelová nedávno prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.

Okamura (SPD): Populismus ministryně Maláčové

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministryně Maláčové na snížení platů politiků

„Souhlasíte s Lucií Bílou?“ Okamura sdílel výrok zpěvačky, který pobouřil český internet

Šéf politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura na svém účtu na Facebooku sdílel výrok, který v jednom z rozhovorů pronesla česká zpěvačka Lucie Bílá. Týkal se České republiky a uzavření hranic. A co si o názoru zlaté slavice myslí šéf SPD?

Tomio Okamura: Skandál z Bruselu. A česká média mlčí. Evropská komise chce nově dovážet...

Skandál z Bruselu. A česká média mlčí. Evropská komise chce nově dovážet toxické osivo z Ukrajiny a zneužívá COVID-krize, aby povolení prošlo bez rozpravy v Evropském parlamentu.

Okamura (SPD): Evropská unie nám škodí, a proto musí skončit

Komentář na facebookovém profilu k víceletému finančnímu rámci Evropské unie

Nas*aný Okamura: Šílený, co si Hamáček dovoluje. A drsná slova o EU

Předseda SPD Tomio Okamura poskytl rozhovor Svobodnému rádiu. Okomentoval situaci kolem koronaviru. Hned na úvod konstatoval, že musí všichni lidé táhnout za jeden provaz. Není prý čas na hledání toho, co se zanedbalo. Ale obratem se pustil do vlády Andreje Babiše (ANO) a kroutil hlavou nad tím, že chce nakoupit americké armádní vrtulníky za 14 miliard. Okamura konstatoval, že vrtulníků se nikdo nenají.

“Neskutečná arogance a drzost.” Okamura nenechal na Macronovi nitku suchou

Líder SPD Tomio Okamura sa na Facebooku pustil do francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvôli jeho kritike krajín Európskej únie. Francúzskej hlave štátu sa totiž nepáčilo, že niektoré krajiny zatvárajú hranice kvôli obavám zo šírenia nového koronavírusu
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com