Tagy Okamura

štítek: Okamura

Lidé z ČT, radím vám dobře, nepouštějte už Okamuru na obrazovku

Dlouhý čas jste dokázali být dost moudří, obezřetní i předvídaví na to, abyste ve svých posluchačích dokázali udržovat dojem, že žádná Strana přímé demokracie (SPD), včetně jejího předsedy Tomio Okamury neexistuje. A to prostě tím, že jste o této straně nemluvili, Okamury jste se na nic neptali – a panovalo tak útěšlivé ticho po pěšině.

Okamura vyhlásil petici proti zřízení nových migračních center v ČR. Zabraňme dotacím pro neziskovky,...

Předseda SPD Tomio Okamura se postavil proti vládním dotacím pro neziskovky za účelem zřízení čtyř migračních center. Český poslanec rovněž zveřejnil příspěvek na Facebooku, v němž vyzval k podepsání petice proti zřízení nových center pro imigranty. Podle něj jde o bezpečnost občanů České republiky.

„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou

Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.

Dva čeští poslanci se odvolávají na stíhání Matteo Salviniho

Vedoucí strany svobody a přímé demokracie (SPD) a poslanec Tomio Okamura se rozhodli předat dopis italskému velvyslanectví v Praze na podporu svého přítele, senátora a předsedy Lega Nord, Mattea Salviniho.

FOTO Muslimové v obchoďáku. Okamura spustil peklo, vláda mu prý blokuje boj s islámem

Lídr SPD Tomio Okamura sdílel dnes na svém facebookovém profilu snímek z obchodního centra Chodov v Praze, kde u obchodu stáli lidé v nikábech. A rozhořela se diskuse.

„Straší, šíří poplašné zprávy a lže.“ Petříček si rýpl do Okamury ve věci přijímání...

Český ministr zahraničích věcí Tomáš Petříček na své osobní stránce na Twitteru obvinil předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru ze lži a překrucování informací ohledně přinucení Německem České republiky k přijímání migrantů.

Tomio Okamura: Takto Viktor Obrán reagoval na útoky Evropské unie proti Maďarsku. I my...

Takto Viktor Obrán reagoval na útoky Evropské unie proti Maďarsku. I my se musíme postavit proti vydírání a diktátu Bruselu!

Merkelová tvrdí, že národní státy by se měly vzdát své suverenity

Německá kancléřka Angela Merkelová nedávno prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.

Okamura (SPD): Populismus ministryně Maláčové

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministryně Maláčové na snížení platů politiků

„Souhlasíte s Lucií Bílou?“ Okamura sdílel výrok zpěvačky, který pobouřil český internet

Šéf politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura na svém účtu na Facebooku sdílel výrok, který v jednom z rozhovorů pronesla česká zpěvačka Lucie Bílá. Týkal se České republiky a uzavření hranic. A co si o názoru zlaté slavice myslí šéf SPD?

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com