Tagy Okamura

štítek: Okamura

Merkelová tvrdí, že národní státy by se měly vzdát své suverenity

Německá kancléřka Angela Merkelová nedávno prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.

Okamura (SPD): Populismus ministryně Maláčové

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministryně Maláčové na snížení platů politiků

„Souhlasíte s Lucií Bílou?“ Okamura sdílel výrok zpěvačky, který pobouřil český internet

Šéf politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura na svém účtu na Facebooku sdílel výrok, který v jednom z rozhovorů pronesla česká zpěvačka Lucie Bílá. Týkal se České republiky a uzavření hranic. A co si o názoru zlaté slavice myslí šéf SPD?

Tomio Okamura: Skandál z Bruselu. A česká média mlčí. Evropská komise chce nově dovážet...

Skandál z Bruselu. A česká média mlčí. Evropská komise chce nově dovážet toxické osivo z Ukrajiny a zneužívá COVID-krize, aby povolení prošlo bez rozpravy v Evropském parlamentu.

Okamura (SPD): Evropská unie nám škodí, a proto musí skončit

Komentář na facebookovém profilu k víceletému finančnímu rámci Evropské unie

Nas*aný Okamura: Šílený, co si Hamáček dovoluje. A drsná slova o EU

Předseda SPD Tomio Okamura poskytl rozhovor Svobodnému rádiu. Okomentoval situaci kolem koronaviru. Hned na úvod konstatoval, že musí všichni lidé táhnout za jeden provaz. Není prý čas na hledání toho, co se zanedbalo. Ale obratem se pustil do vlády Andreje Babiše (ANO) a kroutil hlavou nad tím, že chce nakoupit americké armádní vrtulníky za 14 miliard. Okamura konstatoval, že vrtulníků se nikdo nenají.

“Neskutečná arogance a drzost.” Okamura nenechal na Macronovi nitku suchou

Líder SPD Tomio Okamura sa na Facebooku pustil do francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvôli jeho kritike krajín Európskej únie. Francúzskej hlave štátu sa totiž nepáčilo, že niektoré krajiny zatvárajú hranice kvôli obavám zo šírenia nového koronavírusu

Okamura se tvrdě pustil do AI: Tato sluníčkářská neziskovka napadá postup Řecka při obraně...

Šéf SPD Tomio Okamura se na svém Facebooku pořádně opřel do neziskové organizace Amnesty International (AI). Právě ta totiž podle jeho názoru napadá postup Řecka při obraně před nelegálními imigranty. Co dalšího Okamura uvedl? A opravdu politické neziskovky napojené na George Sorose podporují nezákonnou migraci?

Tomio Okamura: Babišova vláda plýtvá peníze na neadresné sociální dávky a „neziskovky”

Vládě ANO, ČSSD s podporou KSČM docházejí peníze na jejich sliby voličům. Proto vláda hledá další cesty jak zvýšit příjmy státního rozpočtu zavedením dalších daní.

Okamura: Lež je dnes označována za pravdu a pravda za dezinformaci. Svět globalistů a...

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a český poslanec Tomio Okamura zveřejnil na svém profilu na Facebooku příspěvek, ve kterém reagoval na prezidentku Zuzanu Čaputovú, která za největší výzvu, které čelí Západ, označila vzestup populismu, extremismu a dezinformací, které prý rozdělují společnost
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com