Tagy Očkovanie

štítek: očkovanie

Obyčajné mydlo sa ukázalo v prevencii infekčných ochorení účinnejšie ako očkovanie

Vedecká štúdia uverejnená v Lancet informuje, že v roku 2002 skupina britských vedcov pod vedením Dr. Stephena P. Luby, uskutočnila prospektívny radomizovaný kontrolný experiment v Karáči v Pakistane.

Česká vláda chce finančne odškodňovať deti, ktorým povinné očkovanie poškodí zdravie. Kedy sa k...

Na tému povinného očkovania detí sa vedú ostré debaty. Zástancovia tvrdia, že to je potrebné kvôli tzv. kolektívnej imunite a odporcovia zas argumentujú viacerými škodlivými účinkami očkovania, ktoré poškodzujú zdravie detí. Česká republika má zavedené povinné očkovanie, a tak sa česká vláda rozhodla, že poskytne aspoň malú náplasť a bude odškodňovať deti, ktorým očkovanie poškodí zdravie. Na Slovensku sa o takom niečom zatiaľ ani neuvažuje.

Oblíbené články

Pokrytectví o uprchlících

Níže jsou uvedena dvě schémata z poslední výroční zprávy OSN o situaci uprchlíků ve světě, nazvané „Globální trendy UNHCR 2018“. Přestože tyto obrázky nezahrnují emocionální ránu ohledně mrtvoly utonulého dítěte - která byla nedávno vyplavena na pobřeží, když se jeho rodina pokoušela utéci ze země, kterou se USA a jejich spojenci „snažili osvobodit“ tím, že ji vybombardovali - každý z těchto dvou obrázků obsahuje mnohem větší a důležitější poselství, než jakákoli taková srdcervoucí fotografie nebo příběh.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com