Tagy Novotný

štítek: novotný

Pavel Novotný má znovu policejní ochranu + audiorozhovor

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný v rozhovoru pro Rádio Impuls řekl, že má znovu policejní ochranu.

Dvojí metr české justice, aneb výroky Miloše Zemana vs. výroky Pavla Novotného

O tom, že česká justice není dlouhodobě v pořádku a zcela zdráva, je ten, kdo je s touto problematikou obeznámen, zcela ztotožněn.

Miluju Vietnamce a je mi líto migrantů, říká syn slavného televizního baviče Pavel Novotný

Budoucí starosta Pavel Novotný se v uplynulých komunálních volbách probojoval na místo starosty pražské části Řeporyje. V pořadu Rozstřel se Novotný mimo jiné rozpovídal o svém vztahu k Vietnamcům a migrantům.

„Krev“ u ambasády RF; Novotný: Řeporyje si vytírají p*del Ruskem, pravda zvítězí nad RF...

Dne 22. 5. 2020 Pavel Novotný se svou svitou v doprovodu početné ochranky od policie drmolil před ambasádou Ruské federace. Procesí jeho sympatizantů si sebou přineslo plastové konve – narážka na maršála SSSR Koněva. V jednu chvíli z jedné z konví vychrstla „krev“ na dlažbu. To vše v době anticovidových opatření.

Pracovali s Novotným. Teď ho sejmuli. „Lžou, donutím je k omluvě,“ hrozí starosta

Řeporyjského starostu ztrhali jeho bývalí kolegové. V článku na webu Expres.cz odhalili své zkušenosti s ním. „Kolegové s ním měli neustále problémy, redaktoři pod ním nechtěli dělat a vydavatelé se ho báli proto, že namísto práce pro značku pojede pouze na sebe,“ tvrdí Petr Konečný a Barbora Koukalová s tím, že loajalitu nemá Novotný ani k ODS. A u Zahradila narazil, protože neumí hrát první ligu a nesnese kritiku. Starosta už reagoval: „Donutím je opravit prokazatelné lži a omluvit se mi“.

A sakra: Po zlém! Tvrdě! Pavel Novotný vynadal lidem a ohromil o viru

Vláda od pondělní půlnoci nařídila zákaz vycházení s výjimkami cest do práce či obchodů, samozřejmě také za rodinou. Vládní činitelé pak doporučili nošení roušek. Ne všichni se tím však řídí. A to rozlítilo občanského demokrata Pavla Novotného. „Povolat armádu a zpřísnit nařízení, nekompromisně sankcionovat jejich porušení, stav hraničící se stanným právem. Ignorantů je prostě venku moc," uvedl.

Vyvadil rozšířil trestní oznámení na Novotného

Sociálními sítěmi koluje fotografie starosty městské části Praha Řeporyje Pavla Novotného, na níž má údajně hajlovat. Bývalý poslanec, senátor, náměstek ministra spravedlnosti a soudce Nejvyššího správního soudu Jiří Vyvadil se proto rozhodl trestní oznámení, které na starostu podal před několika týdny, rozšířit právě o tuto fotografii.

„Fašizoidní Pavel Novotný.“ Okamura podal žalobu na starostu Řeporyjí kvůli jeho chování „jako Hitler“

Předseda SPD Tomio Okamura byl hostem na Svobodném rádiu, kde při hovoru o starostovi Řeporyjí na něm nenechal nit suchou. Upozornil i na údajný špatný stav ODS, kdy Novotný svým chováním zastínil i předsedu Petra Fialu.

Konec Pavla Novotného v ODS? Padnul rázný návrh, a starosta překvapil

Konec řeporyjského starosty Pavla Novotného v ODS? To je jedna z věcí, kterou by si přál člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov. Ostatně on sám se ocitl na nedávném Novotného seznamu nepohodlných lidí.

„Šťastný NovýČok!“ Pavel Novotný se bojí otevírat poštu, po radě od policie

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se na svém facebookovém profilu podělil, jak otevírá denní poštu, která mu chodí na jeho úřad. Po svých kontroverzích se zřejmě bojí otevírat dopisy holýma rukama, a jak sám uvádí, tak se jal na radu kriminalistů používat k vyřizování písemností latexové rukavice. V diskuzi se začalo šířit, zdali za tím nestojí i obava, aby nebyl otrávený ruskou nervově paralytickou látkou novičok stejně jako ruský dvojitý agent Sergej Skripal v roce 2018. Podle britských vyšetřovatelů za útokem na Skripala stála Moskva a s tou aktuálně v Řeporyjích nemají příliš vlídné vztahy.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com