Tagy Norsko

štítek: Norsko

Norská křesťanská univerzita použila v reklamě ženu, která měla na sobě hidžáb. Tvrdá kritika

Předmětem propagace je „Odbornost v oblasti párové a rodinné terapie, poradenství, řešení krizí, vztahů a vytváření sítí“.

Dánsko a Norsko uzavírají hranice pro všechny kromě „žadatelů o azyl“

Zatímco Švédsko, Finsko a Island stále mají otevřené hranice, Dánsko a Norsko uzavřely své hranice - s výjimkou tzv. „Žadatelů o azyl“ - navzdory skutečnosti, že mnoho z nich pocházelo z oblastí zamořených koronaviry v severní Itálii, píše dánský deník Berlingske zprávy.

Norské stíhačky F-35 byly poprvé vyslány, aby zachytily ruské stíhací letouny + dramatické VIDEO

Dva norští stíhači F-35A tajně zachytili dvojici ruských protiletadlových válečných letadel z pobřeží Norska během víkendu, což se podle několika zpráv zdálo být první záchytnou misí trysky zahrnující ruské letadlo.

Norsko vezme 600 migrantů evakuovaných do Rwandy z Libye

Norsko tvrdí, že z libyjských zadržovacích středisek bude evakuováno do Rwandy 600 žadatelů o azyl, protože skandinávská země chce zastavit někdy smrtící pašování migrantů přes Středozemní moře.

Norsko je další země zničená imigrací a islamizací a je pro nás odstrašujícím příkladem,...

Norsko je další země zničená imigrací a islamizací a je pro nás odstrašujícím příkladem, kam to nesmíme nechat dojít. Brutální útoky imigrantů ničí kdysi pověstnou skandinávskou idylku. Do roku 2040 bude mít hlavní město Oslo z poloviny imigrantskou populaci. Přistěhovalci – zejména Palestinci, Iráčané a Afghánci – páchají násilnější trestné činy než ostatní občané Norska (včetně jiných skupin přistěhovalců), migranti byli nadměrně zastoupeni v 65 z 80 kategorií trestných činů. Tohle v naší zemi nechceme. Společně se ubráníme.

Norové jsou v šoku. Statistiky úřadů potvrdily vysokou kriminalitu muslimských uprchlíků

Také Norsko začíná pociťovat problémy spojene s imigraci. Narůstající násilná kriminalita přiměla urady poprvé zveřejnit statistiku původu pachatelu, ackoliv dosud tvrdily, ze nic takového nevedou.

„Přál bych si, abych mohl říci více“: Norská kritika ohledně multi-miliardového nákupu F-35. Přísně...

Po masivních obranných investicích v Oslu jsou F-35 navrženy tak, aby se staly novou páteří norských ozbrojených sil a očekává se, že budou plně funkční v roce 2025.

Vůdce skupiny proti „islamizaci“ Norska byl napaden několika muži poté, co během demonstrace zapálil...

Vůdce skupiny proti „islamizaci“ Norska byl napaden několika muži poté, co během demonstrace zapálil kopii Koránu. Záběry ukazují, že policie zasahuje, aby zastavila šarvátku.

Norsko: Vedoucí kanalizační agentury v Oslu naléhá na lidi, aby se močili do sprchy...

Frode Hult, který pracuje v Agentuře pro vodu a kanalizaci v Oslu, byl zesměšňován v norských sociálních médiích poté, co řekl, že lidé v Oslu by měli čůrat do sprchy, aby šetřili vodu.

Muslimové v Norsku si stěžují. Diskriminace: Pětatřicet procent muslimských přistěhovalců tvrdí, že nezískali práci,...

Náboženství je pro přistěhovalce důležitější než pro zbytek norského obyvatelstva. Podle článku Norského statistického úřadu (Norský statistický úřad) na jeho webové stránce. To je případ, zda jde o křesťany nebo muslimy, hinduisty nebo buddhisty.

Oblíbené články

Požitek z fotbalového televizního přenosu z roku 1996

Kdysi, čímž mám na mysli éru sportovních reportérů jako byli Laufer, Mašlonka, Zelenay, Zikmund, Holubec, Polák a další, bylo sledování sportovních přenosů pro diváky svátkem. Slyšeli krásný český či slovenský jazyk, reportéři mluvili jen když měli co říct, a mlčeli, když vycítili, že teď je na mlčení pravá chvíle.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com