Tagy Neziskovky

štítek: neziskovky

Salvini navrhuje mastnou pokutu za každého dovezeného migranta. To je vyhlášení války, zuří neziskovky

Italský ministr vnitra Matteo Salvini přišel s nápadem napařit tučnou pokutu každé neziskové organizaci, která do země doveze nelegálního migranta.

Primátor Neapole neziskovkám: Převezmu od vás migranty a čluny je zavezu do Neapole. Uvidíme,...

Migrační neziskovky utvořily flotilu a oslovily sluníčkářská italská města a oblasti, aby jim pomohly podkopat vládní politiku a aby se samy přihlásily o odebírání dovážených migrantů.

Rakouský vicekancléř: Ekonomiku a neziskovky asi nezajímá, jaký chaos a utrpení svým imigrantským byznysem...

Rakouský vicekancléř Heinz-Christian Strache (svobodní, FPÖ) se vyslovil pro koncept „Pevnost Evropa“ a vyzval k ochraně evropské hranice po vzoru Austrálie, kdy jsou imigranti vraceni nebo izolováni v do detenčních center na odlehlých ostrovech.

Aktivisté neziskovky pomáhající uprchlíkům je učili lhát a to tak, aby měli šanci získat...

Členové humanitární organizace "Advokáti bez hranic" učili v Řecku migranty, jak mají předstírat že jsou uprchlíci nebo křesťané.

Neziskovky se bouří proti Babišovi. Tímto opatřením prý ztížil život cizincům v ČR

Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) se rozhodla přitvrdit vůči cizincům. Neziskové organizace důrazně nesouhlasí.

Chlebíčky a pohlavní orgány! Andrej Babiš to natřel neziskovkám

Financování neziskového sektoru musí být transparentní, smysluplné a mít nějaké prokazatelné výsledky, řekl novinářům premiér Andrej Babiš. A k tomu přidal jednu příhodu, jak prý tato smysluplnost vypadá dnes.

Role neziskovek jako pašeráků potvrzena! V Řecku jednu rozprášili, pomáhala uprchlíkům špionážními metodami

Řecká policie obvinila několik osob z nedovoleného napomáhání migrantům dostat se do země. Zatčeni byli řecký a irský občan a syrská uprchlice pobývající v Německu, kde dostala stipendium na soukromé univerzitě v Berlíně. Dalších 27 lidí, z toho 22 cizinců, je vyšetřováno na svobodě.

Jsou to zemští škůdci, pijavice a paraziti rozkládající národ, které musíme odstřihnout od zdrojů....

ANKETA ČT24 informovala, že ministryně financí Alena Schillerová by chtěla snížit státní dotace neziskovým organizacím o tři miliardy korun oproti 13,6 miliardy, které dostaly neziskovky vloni. O peníze ale nemají přijít neziskovky pomáhající hendikepovaným, starším či sociálně slabým lidem a neziskovky podporující sport.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com