Tagy Neziskovky

štítek: neziskovky

Anabáze uprchlíků z lodí německých neziskovek skončila. Přijme je osm zemí EU

Devětačtyřicet migrantů ze dvou lodí německých nevládních organizací se může vylodit na Maltě. Následně budou přerozděleni mezi osm zemí Evropské unie. Oznámil to dnes podle agentury DPA maltský premiér Joseph Muscat na tiskové konferenci. Komisař EU pro vnitro Dimitris Avramopulos těmto státům poděkoval za solidaritu.

Primátor Neapole neziskovkám: Převezmu od vás migranty a čluny je zavezu do Neapole. Uvidíme,...

Migrační neziskovky utvořily flotilu a oslovily sluníčkářská italská města a oblasti, aby jim pomohly podkopat vládní politiku a aby se samy přihlásily o odebírání dovážených migrantů.

Rakouský vicekancléř: Ekonomiku a neziskovky asi nezajímá, jaký chaos a utrpení svým imigrantským byznysem...

Rakouský vicekancléř Heinz-Christian Strache (svobodní, FPÖ) se vyslovil pro koncept „Pevnost Evropa“ a vyzval k ochraně evropské hranice po vzoru Austrálie, kdy jsou imigranti vraceni nebo izolováni v do detenčních center na odlehlých ostrovech.

Aktivisté neziskovky pomáhající uprchlíkům je učili lhát a to tak, aby měli šanci získat...

Členové humanitární organizace "Advokáti bez hranic" učili v Řecku migranty, jak mají předstírat že jsou uprchlíci nebo křesťané.

Neziskovky se bouří proti Babišovi. Tímto opatřením prý ztížil život cizincům v ČR

Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) se rozhodla přitvrdit vůči cizincům. Neziskové organizace důrazně nesouhlasí.

Chlebíčky a pohlavní orgány! Andrej Babiš to natřel neziskovkám

Financování neziskového sektoru musí být transparentní, smysluplné a mít nějaké prokazatelné výsledky, řekl novinářům premiér Andrej Babiš. A k tomu přidal jednu příhodu, jak prý tato smysluplnost vypadá dnes.

Role neziskovek jako pašeráků potvrzena! V Řecku jednu rozprášili, pomáhala uprchlíkům špionážními metodami

Řecká policie obvinila několik osob z nedovoleného napomáhání migrantům dostat se do země. Zatčeni byli řecký a irský občan a syrská uprchlice pobývající v Německu, kde dostala stipendium na soukromé univerzitě v Berlíně. Dalších 27 lidí, z toho 22 cizinců, je vyšetřováno na svobodě.

Jsou to zemští škůdci, pijavice a paraziti rozkládající národ, které musíme odstřihnout od zdrojů....

ANKETA ČT24 informovala, že ministryně financí Alena Schillerová by chtěla snížit státní dotace neziskovým organizacím o tři miliardy korun oproti 13,6 miliardy, které dostaly neziskovky vloni. O peníze ale nemají přijít neziskovky pomáhající hendikepovaným, starším či sociálně slabým lidem a neziskovky podporující sport.

Oblíbené články

Zpěvák Dan Nekonečný zemřel

Módní fanatik, milovník rozkoše, žluté barvy, ohně a třpytek, showman, zpěvák a tanečník Daniel Nekonečný (†52) dnes zemřel.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com