Tagy Nemocnice

štítek: Nemocnice

Řecký podnikatel rozšiřuje nemocnici v Hořovicích. Přibyl nový pavilon pro nejtěžší dětské případy. V...

Nemocnice Hořovice spadající pod zdravotnický holding AKESO Řeka Sotiriose Zavalianise v řádu týdnů zprovozní nový pavilon „následné intenzivní péče“ (dříve oddělení chronické a resuscitační péče OCHRIP) pro dětské pacienty. U investice do pavilonu za 76 milionů ale Zavalianisovy plány nekončí. V plánu je další rozšíření nemocnice včetně výstavby zaměstnaneckých bytů v celkové hodnotě jedné miliardy korun. Zavalianis si od investice slibuje i přilákání nových zaměstnanců. Krajské zdravotnictví v Česku se v současnosti potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků.

Šílený: Rakouské nemocnice sužovány imigrantským násilím

Rakouské polikliniky a nemocnice, zejména v silně zaimigrované zemské části Vídeň, si čím dál více stěžují na imigrantské násilí a hrubiánskost.

USA porazili Islamský stát, syrský režim zbombardoval dvě nemocnice, použil chemické zbraně a ruský...

Dva dni po tom, čo sme informovali o zostrelení ruského lietadla a boji ruského pilota s teroristami do posledného náboja, si udalosť všimli aj mainstreamové médiá. Spôsob, akým o incidente informovala RTVS, však už naberá prvky grotesky.

Česká pacientka zemřela, když na ní při vyšetření spadl rentgen

Pri vyšetrení v Masarykovej nemocnici v českom meste Ústí nad Labem zomrela dnes pacientka po tom, ako na ňu spadol kus röntgenu. Nešťastie potvrdila hovorkyňa ústeckej polície Veronika Hyšplerová.

Šikanované židovské devče z Paříže skončilo v nemocnici, rodině přišli domů náboje

Zo školy v centre Paríža museli previezť do nemocnice 10-ročnú dievčinu po tom, čo sa stala obeťou šikanovania. Židovku jej spolužiaci niekoľko dní ponižovali slovne, tento týždeň ju napadli aj fyzicky.

Americká armáda a její bombový útok na nemocnici v Kunduzu

Americká armáda, respektive členové, jenž se podíleli na této akci, jsou podezřelí z úmyslného útoku na pracovníky nemocnice v Afghánském Kunduzu. K zničení nemocnice došlo už v minulém měsíci, ale teprve dnes se charitativní...

Těžce nemocná holčička: Chci umřít

Přesně tato slova šokovala rodiče malé pětileté holčičky, která je těžce nemocná a odmítá další léčbu. Julianna Snow trpí podle doktorů dědičnou chorobou označovanou jako Charcot-Marie-tooth syndrom. Tato choroba napadá motorický nervový systém a...

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com