Tagy Německo

štítek: Německo

Merkelová

Omračujúca premena Nemecka od migračnej krízy: Nárast počtu vrážd o stovky percent. A nielen...

Heinz-Christian Strache na sociálnej sieti uverejnil čísla z oficiálnych štatistík nemeckého Spolkového kriminálneho úradu, ktorý monitoruje kriminalitu.

Účtování s Merkel: Německý armádní generál kandiduje za AfD

Ztráta podpory současné německé imigrační vlády kancléřky Merkel v řadách policie a armády je již několik let veřejným tajemstvím.

Nemecku hrozí obrovská katastrofa: Rozpad štátu, nezamestnanosť, rozpredaj krajiny do cudziny

Americký veľvyslanec v Nemecku vyslovil hrozbu, ktorá by mohla znamenať pre Nemecko a pre celú Európu doslova katastrofu. Zato, že Nemecko neplní svoju povinnosť dávať dve percentá HDP na militarizmus, pohrozil odchodom amerických okupačných vojsk z Nemecka

Německé úřady se rozzlobily, protože islámské centrum v Mnichově podporuje bití „nešťastných“ žen

Německo čelilo v roce 2015 velkému přílivu migrantů ze Středního východu, po kterém následovalo zvýšení zločinu v celé zemi a protesty Němců, kteří požadovali změny migrační politiky.

Varování před cestami do Německa

Podle ministerstva zahraničních věcí Absurdistánu není cestování do Spolkové republiky Německo doporučeno, protože bezpečnostní situace je alarmující.

Perfektní příklad integrace, hlásalo se o Afričanovi, který v pondělí zabil dítě

Německý policejní prezident Dieter Romann v úterý na tiskové konferenci uvedl, že Eritrejec (40), který v pondělí ve Frankfurtu nad Mohanem shodil ženu s dítětem (†8) na koleje před přijíždějící vlak, byl uváděn jako učebnicový příklad perfektní integrace, informoval server Novinky.cz.

Politička německých zelených nevidí problém ve vražedných útocích uprchlíků, ale v tom, že oběti...

Politička Zelených Valerie Wilms vzkazuje maminkám, co by jim taky chtěl nějakej pán hodit dítě pod vlak: "Nestůjte na nástupišti blízko kolejiště a všechno bude fajn."

Horor ve Frankfurtu, když chlapec (8) je zabit vlakem poté, co on a jeho...

Osmiletý chlapec byl zabit vlakem poté, co ho „cizinec oblečený v tmavém oblečení“ vytlačil z jeho nástupiště v Německu.

Mannheim: Orientálci obťažovali ženu v električke. Tiekla krv

Mannheim – druhé najväčšie mesto Bádenska-Württemberska – na sútoku Rýna s Neckarom, je zlopovestne známe vysokou kriminalitou cudzincov, najmä arabských a tureckých klanov.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com