Tagy Německo

štítek: Německo

Rakousko: Afghánský migrant zatčen za bodnutí pracovníka azylového střediska a starší zemědělce k smrti

Afghánský migrant byl zatčen za vraždu 32letého sociálního pracovníka ve azylovém centru a 63letého zemědělce.

U.N. „Uprchlické přesídlení“ lety z Afriky začínají přistávat v Německu + VIDEO

Mezinárodní organizace pro migraci Organizace spojených národů (IOM) oznámila „vůbec první“ charterový let, který přepraví africké migranty přímo do Německa a další lety jsou již naplánovány.

Mnoho německých mladých lidí nechce židovské, turecké, LGBT nebo uprchlíky za sousedy, dokazují studie

Tato zjištění byla nedávno zveřejněna v Shell Youth Study, průzkumu zřízeném v roce 1953, který má pomoci objasnit postoje, hodnoty, návyky a sociální chování německých mladých lidí.

Strelba v Německu na synagogu: podezřelý živě točil svůj útok. Nový druh terorismu?

Podezřelý střelec při útoku na synagogu Yom Kippur v Německém městě Halle natáčel živě své běsnění na platformě Twitch. Je to poslední instance pro pravicových extremistů, kde zvyknou propagovat své zvěrstva.

Německo: 34 uprchlíků dováží 130 rodinných příslušníků a druhé manželky

Mnoho údajů o migraci v Německu mlčí, ale někdy se příběhy dostanou na povrch.

AfD se Merkelové zeptala, kdy hodlá odstoupit v reakci na to, co Německu provedla

Poslanec německé vlastenecké AfD v parlamentu konfrontoval Angelu Merkelovou se všemi jejími chybami, které měly tak hrozný dopad na Německo, a nakonec se jí zeptal: “Kdy odstoupíte?”

Orbán Němcům: Muslimské migranty jste chtěli vy, ne my

Multikulturalismus je iluze, migrační politika Angely Merkelové je chaotická a anarchická, a vedla k přílivu muslimských “vetřelců” vstupujících do Evropské unie. Maďarsko neukazuje solidaritu s Evropskou unií ve věci přijímání imigrantů, a nepřijalo jako Německo 2 miliony z nich, protože: “Rozdíl je ten: Oni migranty chtěli. My ne.” Řekl to maďarský premiér Orbán v nedělním rozhovoru pro německý BILD.

Ministr vnitra německa Horst Seehofer má jasno ohledně migrační krizy: Evropa na pokraji nové...

Evropa může brzy čelit masivnímu přílivu uprchlíků a migrantů, který bude ještě větší než na vrcholu neslavné krize, varoval německý ministr vnitra Horst Seehofer a naléhal na pomoc Řecku a Turecku.

V Německu chtějí žadatele o azyl vyškolit na řidiče nákladních aut a kamionů

Kvůli nedostatku profesionálních řidičů nákladních aut spustila německá trucková asociace nový projekt na trénink žadatelů o azyl, kteří by tuto práci mohli dělat.

Oblíbené články

Cíle zničeny: Velkolepé VIDEO ukazuje ruský systém protivzdušné obrany S-400 v...

Ruská S-400 je žhavá komodita. Indie a Turecko si mohou dovolit díky americkým sankcím získat protiraketový raketový systém. Moskva chce prozradit své působivé schopnosti v čerstvě zveřejněných záznamech z terénních zkoušek.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com