Tagy Německo

štítek: Německo

Dvojí migrace žene Německo do ekonomické a sociální krize

První migrace je zřejmá každému, kdo se projde centry měst, v posledních letech probíhá imigrace do Německa, jde o nelegální příliv imigrantů s nízkou kvalifikací, kteří jsou z velké části závislí na vládních podporách.

Syřan, který pobodal Němku, nechápe své zatčení. Bodnout toho, kdo vás urazí, je prý...

Sedmnáctiletý syrský žadatel o azyl se přiznal k pobodáni o sedm let starší Němky. Tvrdí, že pobodání nebo zabití někoho, kdo ho urazil, je v jeho kultuře přijatelné.

Neuvěřitelné: Soukromá škola odmítla dítě člena AfD, podle úřadu nejde o diskriminaci

Soukromá berlínská základní škola se nedopustila diskriminace, když nepřijala dceru politika protiimigrační strany Alternativa pro Německo (AfD).

Zneužití dětí v Německu začíná často ve velmi útlém věku

Je to šokující, ale sexuální zneužívání dětí téměř v polovině případů začíná už ve věku do šesti let a většinou za ním stojí někdo v rodině.

Malér s uprchlíky v Německu: Nezvládají integrační kurzy, některé jsou dokonce podfuk

Počet migrantů, kteří selhávají v kurzech němčiny a integrace, roste. Německý migrační úřad zjistil, že někteří provozovatelé kurzů falšovali dokumenty a účastnili se podvodů.

Já jsem z IS, nechte mě v Německu. Nejúčinnější triky migrantů, jak se vyhnout...

Loni opustilo Německo asi 27 tisíc nelegálních migrantů, i když by toto číslo mělo činit 57 tisíc. Zástupce ministerstva vnitra Steve Alter v rozhovoru pro Sputnik potvrdil, že tito lidé většinou nemají cestovní doklady, anebo se je prostě nepodařilo najít v den deportace. Cizinci jsou povinni sami požádat o cestovní pas, ale nedělají to.

Svobodnenoviny.eu: „Uprchlík“ v Německu spáchal přes 100 trestných činů, než začal být monitorován a...

Německo se konečně rozhodlo deportovat 20letého nigerijského žadatele o azyl, jenž spáchal více než 100 zločinů od doby, kdy vstoupil do země v březnu roku 2017.

Máme málo migrantů, potřebujeme 10 milionů dalších. Německo volá po nových uprchlících

Německo trpí nedostatkem lidí, konkrétně těch v produktivním věku. Podle studie, o níž informoval server Spiegel, by země na záchranu ekonomiky potřebovala více než 10 milionů dalších migrantů.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com