Tagy Německo

štítek: Německo

Jak jeden islamistický migrant stál německé daňové poplatníky více než 5 milionů EUR. Nebudete...

Německý stát utratil více než 5 milionů EUR na hlídání jednoho syrského migranta v malé německé vesnici Bitterfeld, přičemž tento muž byl považován za tak vážnou teroristickou hrozbu, že v posledních třech letech vyžadoval nepřetržitou policejní přítomnost.

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..

Hrozné! Migranti popsali své první dny v Německu. Už je ale lépe

Německá stanice Deutsche Welle přišla s příběhem syrského migranta Samera Serawana a jeho manželky Arije. Ti přišli do Berlína v roce 2015. „Musíte se vypořádat s ďáblem,“ popsal o převáděčích. Na cestu do Berlína použili balkánskou cestu. Berlínský i státní program na podporu migrantů byl prý značně podfinancovaný. „Byly to hrozné dny,“ vylíčil své dny v detenčním táboře na letišti Tempelhof. Nyní si dvojice otevřela svou vlastní restauraci, kde vaří blízkovýchodní jídlo, ovšem pořádají i workshopy. „Problém je to slovo integrace. Dlouho to znamenalo: přimět lidi žít jako Němci. Ale to není integrace. Integrace je, když žijeme společně, když najdeme společné body mezi námi,“ popsal

Afričan hodil osmileté dítě pod vlak. Teď se za vraždu omluvil. Do vězení nepůjde,...

Eritrejec, který v červenci loňského roku shodil ve Frankfurtu nad Mohanem pod přijíždějící rychlovlak ICE ženu s dítětem, se ve středu za svůj čin omluvil. Předmětem kritiky se nyní na sociálních sítích stala skutečnost, že se vyhne vězení kvůli psychické poruše. Názor přidal například programátor a informatik Pavel Cimbál nebo hokejový trenér Martin Stloukal.

VIDEO, které ukazuje, co se stalo s Německem. Němke zůstaly jen oči pro pláč

V nemeckom meste Bonn sa podarilo natočiť video, ktoré hovorí za všetko! Plačúca nemecká žena pozoruje z okna oslavy moslimských mužov, ktorí oslavujú islamský sviatok.

Hrůza. 5 migrantů zabilo ježka v Německu poté, co použilo zvíře jako míč na...

Pět mladých migrantů v jihozápadním německém městě Rastatt kopalo do ježka, kterí sloužil jako míč pro fotbal v zahradách místního barokního paláce, informoval místní zpravodajský portál Karlsruhe Insider.

Afghánský migrant v Německu znásilnil 11-letá dívka a byl propuštěn. Poslankyně Maříková klade nepříjemné...

V německém Dortmundu došlo ke dvěma tragickým událostem. Třiadvacetiletý migrující z Afghánistánu znásilnil 11-letou dívku, byl ale následně propuštěn z vazby. O několik týdnů později násilník spáchal další podobný zločin, jehož obětí se stala 13-letá Němka. Česká poslankyně Karla Maříková opakovaně varovala před nebezpečím nelegální migrace.

Na migranty máte, důchodcům nedáte! Nekupujte noviny, lžou. Východní Němci se zase naštvali

V německém Sasku to opět vřelo, tentokrát v městečku Köthen, které se nachází na severozápad od Lipska poblíž Labe. Demonstrovalo se tu opět proti imigrantům, ale také proti německým médiím a německé vládě. Na místě byly protestovat oba tábory, takže se dostavila i policie, která měla za úkol je od sebe udržet. Video s reportáží pochází od televize Prima a je dostupné na jejím facebookovém kanálu.

Migrant v Německu: “Vy se smějete, ale za chvíli bude islámský svět všude! Budete...

Na demonstraci v Německu se do konfliktu dostali dvě strany. Aktivista, který hovoří o hrozbách islámu a mladý německý muslim, který opačně tvrdí, že islám pohltí všechno a všechny.

Německý prezident slíbil muslimům, že bude bojovat proti rasismu

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier přislíbil v pátek muslimům žijícím v Německu rozhodné kroky v boji proti rasismu. Informovala o tom agentura DPA.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com