Tagy Německo

štítek: Německo

Malou Němku ve škole bijí muslimové. Učitelka: “Ať nosí šátek a neříká, že je...

Portál Bild zveřejnil příběh matky dívky z dominantně neněmeckého města v Německu, Frankfurtu nad Mohanem, která byla ve škole šikana svými muslimskými spolužačkami do takové míry, že se bála chodit do školy.

Migranti nesnášejí krev Evropanů, Němci shánějí dárce mezi Afričany a Araby

Chorí utečenci mávajú zdravotné ťažkosti po transfúzii krvi Európanov. Nemci preto hľadajú viac darcov medzi prisťahovalcami najmä z Afriky a Blízkeho východu. Projekt, ktorý zároveň skúma krv rôznych etník, podporila Európska únia.

Svobodnenoviny.eu: Syrský stážista sexuálně obtěžoval dvě čtyřleté děti v německé mateřské škole

Pětatřicetiletý syrský internista podle německé policie sexuálně obtěžoval dvě čtyřleté děti – jedno, když si dávala odpoledního šlofíka – ve školce ve městě Neubrandenburg v německém státě Mecklenburg-Vorpommern. Pětatřicetiletý muž byl obviněn ze sexuálního zneužívání dětí.

Primátor německého města: Rodiče se kvůli migrantům bojí o své děti

Vstupní přijímací zařízení v německém městě Suhl v Durynsku je považováno za hotspot zločinu a dochází k pravidelným trestným činům a násilí.

Německo jako ženské safari: imigranti si lovili ženy + VIDEO

Co je pro jednu kulturu jako vysoká hohodnota, je pro druhou vítaná příležitost k laciné perverzi. Emancipované ženy v Evropě jsou tak pro imigranty vítaným bezprizorním veřejným statkem hned po sociálních dávkách. Takový evropský harém, či ještě hůře – ženské safari. Doslova. Čtěte dál.

Německý soud vystěhuje starší pár z domova, aby ubytoval uprchlíky

76letý muž a jeho 73letá partnerka musí opustit svůj šestizbový byt, který si pronajímají 25 let

Německo: Strmý nárůst útoků s nožem

Imigrační politika otevřených dveří kancléřky Angely Merkelové uvedla do pohybu zrychlující se spirálu násilí, kde stále více lidí chodí na veřejnosti ozbrojeno noži – i kvůli sebeobraně.

Jak jeden islamistický migrant stál německé daňové poplatníky více než 5 milionů EUR. Nebudete...

Německý stát utratil více než 5 milionů EUR na hlídání jednoho syrského migranta v malé německé vesnici Bitterfeld, přičemž tento muž byl považován za tak vážnou teroristickou hrozbu, že v posledních třech letech vyžadoval nepřetržitou policejní přítomnost.

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..

Hrozné! Migranti popsali své první dny v Německu. Už je ale lépe

Německá stanice Deutsche Welle přišla s příběhem syrského migranta Samera Serawana a jeho manželky Arije. Ti přišli do Berlína v roce 2015. „Musíte se vypořádat s ďáblem,“ popsal o převáděčích. Na cestu do Berlína použili balkánskou cestu. Berlínský i státní program na podporu migrantů byl prý značně podfinancovaný. „Byly to hrozné dny,“ vylíčil své dny v detenčním táboře na letišti Tempelhof. Nyní si dvojice otevřela svou vlastní restauraci, kde vaří blízkovýchodní jídlo, ovšem pořádají i workshopy. „Problém je to slovo integrace. Dlouho to znamenalo: přimět lidi žít jako Němci. Ale to není integrace. Integrace je, když žijeme společně, když najdeme společné body mezi námi,“ popsal

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com