Tagy Německo

štítek: Německo

Smutný Deník Angely Merkelové

Když spustila Angela Merkelová v roce 2015 „svoji“ migrantskou politiku, tak do Evropy a především do Německa, země s jednou z nejvyšších sociálních podpor, začaly přicházet tisíce až stovky tisíc migrantů.

Syrský uprchlík v Německu: Sociální dávky nesmrdí, ale pracovat nebude. Proč by také měl...

“Já nebudu pracovat. Němci jsou lidé, kteří rádi vstávají brzy v šest ráno a pracují. To my uprchlíci nejsme. Sedím doma, se svou vodní dýmkou před televizí. Německo není moje země a nikdy nebudu pracovat pro tuto zemi."

Svobodnenoviny.eu: „Děkuji mámo Merkelová“: Syrský uprchlík žije v Německu na sociálních dávkách se dvěma...

Dokumentární film o syrském uprchlíkovi, který žije v Německu se svými dvěma ženami a šesti dětmi mnohé rozčílil. Nejenže je polygamie proti německému zákonu, ale jedna z jeho manželek se oženila ve 13 letech – a celá rodina žije ze státních dávek.

Svobodnenoviny.eu: Německý soud smetl ze stolu zákaz plavání v plaveckých bazénech v islámských plavkách...

Zákaz plavek, které jsou v souladu s islámským právem šaría, známé jako burkini, byl zrušen vyšším správním soudem v německém spolkovém městě Porýní-Falc poté, co soudce rozhodl, že zákaz porušuje ústavu.

Německo se ještě víc otevře migrantům

Balík, který obsahuje sedm zákonů přijal včera německý parlament. Ten obsahuje zcela nové pravidla týkající se azylu, ekonomické migrace a deportace odmítnutých žadatelů o azyl.

Německo zvažuje zařadit muslimské svátky do státních svátků země

Německý ministr vnitra Thomas De Maizière vzbudil rozruch, když navrhl rozšíření státních svátků v zemi o svátky muslimské.

Muslimové v Kolíně pospíchali na vlak: Zasáhla zásahovka

Na jednu stranu groteskní podívaná, která ovšem na druhé straně tristně ukazuje jakým napětím a nervozitou trpí islamizovaná západní společnost, se odehrála v útev Kolíně nad Rýnem.

Muslimský „festival cukru“ na konci ramadánu záměrně šíří strach a hrůzu

"Festival cukru" na konci ramadánu má hořkou pachuť, protože je to především demonstrace moci, která je důkazem toho, že islám stále více patří do Německa a že tady je jeho „místo“.

Senzace: 7,7 procenta uprchlíků v Německu by mohlo pracovat…

Co chtějí němečtí politici vládní koalice prezentovat jako "úspěch", to je prostě neuvěřitelné.

Návrh německého zákona o deportacích vyvolává zmíšené pocity

Navrhovanou legislativu kritizují také německé charitativní organizace. K nim se přidala i komisařka Rady Evropy (RE) pro lidská práva Dunja Mijatovičová, která vyjádřila německým zákonodárcům svůj nesouhlas nad návrhem legislativy, která má ulehčit deportace odmítnutých žadatelů o azyl z Německa.

Oblíbené články

Organizace islámské spolupráce vyzvala OSN, aby vyhlásila islamofobii za formu rasismu

Organizace islámské spolupráce (OIC) v březnu vyzvala generálního tajemníka OSN, aby svolal zvláštní zasedání Valného shromáždění OSN, vyhlásil islamofobii za formu rasismu a pověřil zvláštního zpravodaje monitorováním a bojem proti této hrozbě v západních zemích.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com