Tagy Německo

štítek: Německo

Server představuje zločineckou arabskou rodinu z Německa: Loupí a krade táta, strýček, synkové i...

V posledních dnech a týdnech se v německých médiích probírá problematika arabských rodinných klanů, které se značnou měrou podílejí na organizovaném zločinu. Server Tagesspiegel nyní uvádí konkrétní příklad jednoho takového klanu.
Merkelová

Nemine ani týden, aby nedošlo k rvačkám Němců s migranty, loupežím a zejména sexuálním...

„Merkelová z politiky odejde, až bude chtít. A ona chtít ještě dlouho nebude. … Kancléřka je stabilně druhým nejoblíbenějším německým politikem, možná že už jí mají i mnozí voliči CDU plné zuby, ale stále u nich převažuje médii pěstovaný (zcela nesmyslný) kult Merkelové jako strážkyně stability a jistoty, což je pro konsensuálně zaměřené Němce to nejpodstatnější,“ říká historik a znalec Německa Aleš Valenta.

Merkelová svými dohodami přivede do Německa ještě více migrantů

Ujednání o migrantech mezi Španělskem a Německem to je jenom taková úlitba pro Němce, jak je Merkelová úspěšná a mainstream ji v tom podporuje.

Wagenknechtová: USA se bojí dohody mezi Ruskem a Německem

Evropa by měla navázat plodnou spolupráci s Ruskem, a nebýt v čele s USA proti Rusku, řekla v rozhovoru pro Frankfurter Allgemeine Sahra Wagenknechtová, předsedkyně německé parlamentní strany Die Linke.

Jako za války: Unikátní video zdevastovaného německého města po řádění migrantů

Tato část města, pravděpodobně Hamburku, již byla kulturně obohacena.

Tagesspiegel: Německo se stává zemí migrantů!

Každý čtvrtý obyvatel Německa, nepočítaje uprchlíky, má „migrační minulost“, a brzy se většina obyvatel velkých německých měst se také stane „přistěhovalci“.

Trump: Pouze ponížením Německa nebude Američan větší!

Angela Merkelová dělá velkou chybu v jednání s Trumpem. Vzpomínáte si na pěsti Donalda Trumpa s Receptem Tayyipem Erdoganem? Pokus o hraní s Vladimírem Putinem? Prezident obdivuje silné muže, ale ne, jak se zdá, silné ženy.
Merkelová

Merkelová a její vlády zničily rekordní objem německého bohatství a příští generace zdědí miliardy...

Merkelová a její vlády zničily rekordní objem německého bohatství a příští generace zdědí miliardy eur dluhů.

Takhle to prý vypadá s budoucností Merkelové v Německu. Čtěte velmi zajímavé souvislosti…

Nedávná azylová dohoda mezi Merkelovou a předsedou CSU a spolkovým ministrem vnitra Seehoferem, zakončená vzájemným „srdečným“ objetím, za které by se nemuseli stydět ani Husák s Brežněvem, na poslední chvíli odvrátila německou vládní krizi. Je tu však ještě jedna krize, kterou tato dohoda pouze zamaskovala, resp. oddálila, a to krize uvnitř CSU, která s vysokou pravděpodobností propukne naplno po podzimních zemských volbách v Bavorsku.
Merkelová

Známý ekonom: Málo kdo napáchal v době míru tolik škod jako Angela Merkelová. Údaje...

Německý ekonom Daniel Stelter v článku pro německý politický časopis Cicero ostře kritizoval kancléřku Angelu Merkelovou. Stelter píše, že následující pokolení Němců zdědí dluhy ve výši miliard euro a že Merkelová a její vláda zničily rekordní množství národního bohatství.

Oblíbené články

V Juhoafrickej republike zverejnili zoznam bielych farmárov, ktorým má byť vyvlastnená...

Juhoafrická skupina pre menšinové práva AfriForum nedávno prišla so zoznamom bielych poľnohospodárov, ktorých pozemky má Juhoafrická republika (JAR) zaistiť bez náhrady. Vláda však odmietla zverejniť podrobnosti o zozname.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com