Tagy Německo

štítek: Německo

Exministr vnitra Seehofer. Muslimové k Německu patří

O tom, že muslimové do Německa patří, je přesvědčen spolkový ministr vnitra Horst Seehofer. Řekl to ve středu v Berlíně na začátku jednání zástupců německé vlády s představiteli místních muslimů. V minulosti přitom hovořil o tom, že k zemi islám nepatří.

Německo: Migranty musí přijímat všechny členské země EU

Debata o migraci je ve své podstatě debatou o evropském federalismu a o tom, do jaké míry umožní členské státy Evropské unii, aby si uzurpovala jejich rozhodovací pravomoci.

Podle Strany zelených musí Německo zpřísnit své cíle ve snižování emisí

Německo bude muset zlepšit své emisní cíle pro období po roce 2030 na základě žaloby koalice klimatických aktivistů. Jak ve svém stanovisku uvedla Strana zelených, podle rozhodnutí soudu současné německé zákony nevratně odsouvají vysokou...

V Německu uvedli, co stojí za zhoršením vztahů Ruska a Česka

Na diplomatickou krizi, která vznikla mezi Ruskou federací a Českou republikou, by se mělo nahlížet z pohledu zájmů USA. V rozhovoru pro TV 360, to uvedl Waldemar Herdt, člen mezinárodního výboru Spolkového sněmu.

Německý tisk připouští, že většina „migrantů lodí“ jsou není skutečnými uprchlíky + FOTO

Německé noviny Die Welt připustily, že většina migrantů přicházejících na člunech přes Středozemní moře jsou není opravdovými uprchlíky a je nepravděpodobné, že získají azyl.

„Inshallah“ je nyní oficiálně německé slovo

Slovo bylo rozpoznáno nejuznávanějším německým slovníkem Duden, který dříve přidal také turecký výraz „oha“.

JOE BIDEN varoval Německo, že „využije všechny dostupné páky“ k zastavení plynovodu Nord Stream...

Nová vláda ve Washingtonu varovala, že podle mluvčího pana Bidena je „odhodláno použít všechny dostupné páky k zabránění dokončení Nord Stream 2“. V pondělí USA uvedly, že nebudou dělat kompromisy ve svém odhodlání zabránit Německu v zapojení do plynovodu na zemní plyn z Ruska do srdce EU. Německo doufalo, že nová Bidenova administrativa bude příznivější, než byla Trumpova vláda vůči projektu plynovodu.

Spoveď nemeckej policajtky: Moslimovia pred policajtmi nemajú absolútne žiadny rešpekt

Tania Kambouriová, policajtka v nemeckom meste Bochum, dcéra gréckych prisťahovalcov a autorka. 32-ročná Tania napísala knihu s názvom „Nemecko v modrom svetle – tiesňové volanie jednej policajtky“. V nej Kambouriová opisuje svoje skúsenosti, že stále viac ľudí má menší rešpekt k polícii. Policajtka si myslí, že to platí najmä pre moslimských imigrantov

Německo by mělo ilegálním migrantům vyplatit 1 500 eur koronavirové pomoci a udělit jim...

27 německých poslanců podepsalo dopis žádající o finanční pomoc ilegálům stejně jako o udělení amnestie pro ně a suspendování deportací.
Merkelová

Německo a Itálie se rozhodly opustit politiku EU, protože Merkelová požaduje schválení ruské vakcíny

Oliver řekl: „Německá kancléřka Angela Merkelová hovořila o vakcínách, hovořila po summitu mezi federální vládou v Berlíně a vůdci 16 německých států.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com