Tagy Německo

štítek: Německo

Maďarsko už nepatří do Evropy. V Německu kritizují Orbánovo uchvácení moci

Německá média tvrdě kritizují maďarského premiéra Viktora Orbána, který díky novému kontroverznímu zákonu může v době nouzového stavu zemi řídit pomocí dekretů. Orbán podle německého tisku ničí demokracii a nestoudně využívá koronavirus, aby rozšířil svou moc. Podle serveru magazínu Der Spiegel už Maďarsko politicky vůbec nepatří do Evropy.

Německo uzavírá hranice s Evropany, ale migranti stále mají povolení. Stačí vyslovit slovo “azyl”...

Německo uzavřelo hranice kvůli návštěvníkům z Evropy kvůli koronaviru, ale migranti žádající o azyl ze Středního východu a Afriky mají stále povolen vstup do země.

Všechno se bortí. A Angela Merkelová dostala strach

Zpravodajská agentura Reuters zaznamenala zamyšlení německé kancléřky Angely Merkelová nad oslabením doposud fungujícího „světového řádu“. Zejména s ohledem na plnění mezinárodních smluv v oblasti obchodu.

Mimořádné: Německo přestane přijímat uprchlíky kvůli koronaviru

EU přijala drastická opatření, aby se pokusila zpomalit šíření COVID-19 a účinně uzavřít hranice pro občany. Německo přestane přijímat uprchlíky, včetně tisíců uvízlých na turecko-řecké hranici.

Čtení jen pro silné povahy: Migrant z Iraqu napadl 33 letého muže v Německu....

33 letý Němec přišel o polovinu hlavy poté, co ho napadl migrant z Iráqu sekerou.

Německo je otevřeno přesídlení dětí z řeckých uprchlických táborů rohodlo po stretnutí s Merkelovou...

Německá vláda usiluje o „koalici ochotných“ převzít děti po celé Evropě. EU se chce vyhnout opakování uprchlické krize v roce 2015, protože tisíce uprchlíků a migrantů se shromažďují na řeckých hranicích.

Německo: Prudký nárůst útoků migrantů na policii “Migranti k nám nemají žádný respekt.”

"Policie nemůže vyhrát válku s námi Libanonci, protože ji početně převyšujeme... "Když budeme chtít, tak to bude platit pro celý Gelsenkirchen." - Libanonský klan v Gelsenkirchenu, Německo.

Německo otevírá svůj pracovní trh kvalifikovaným pracovníkům ze zemí mimo EU

Thomas Liebig, expert OECD varuje: „Samotné jméno je jasným signálem, že se otevíráme odborníkům ze zahraničí“.

Svobodnenoviny.eu: Německo nasazuje novou loď Sea-Watch 4 na záchranu migrantů ve Středomoří

Iniciativa United4Rescue podpořená protestantskou církví v Německu nasadila novou loď na záchranu migrantů ve Středomoří. „Sea-Watch 4“ má zahájit svoji první misi v dubnu.

Nemecko hlási tisícku ľudí s podozrením na koronavírus!

Nemecký minister zdravotníctva Jens Spahn v tejto súvislosti vyhlásil, že Nemecko sa ocitlo "na začiatku epidémie koronavírusu" po tom, ako bolo ochorenie potvrdené v už niekoľkých spolkových krajinách a to vrátane Hesenska, Bavorska či Bádenska-Württemberska.Nemecké...

Oblíbené články

Omezení v dálkové dopravě jsou aktuálně prodloužena do 30. dubna

Vzhledem k výrazně nižšímu počtu cestujících v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem v České republice je dočasně omezena dálková železniční doprava. Zcela přerušena je mezistátní doprava a utlumena je...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com