Tagy Německo

štítek: Německo

Tak to je opravdu síla. Angela Mekel dokopala Andreje Babiše způsobem, který dosud česká...

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Máme tady otřesný výsledek vítací politiky Mutti Merkel a multikulturalismu. Každý třetí Němec bude...

Máme tady otřesný výsledek vítací politiky Mutti Merkel a multikulturalismu. Každý třetí Němec bude do roku 2040 přistěhovaleckého původu, uvedl přední německý odborník na migraci, ekonom Herbert Brücker. Ve velkých německých městech bude mít za dvacet let imigrantské kořeny až 70 procent obyvatel! Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Německo, Británie, Francie, Švédsko či jiné země západní Evropy zničené imigrací, podporujte prosím hnutí SPD.

Známý ekonom: Málo kdo napáchal v době míru tolik škod jako Angela Merkelová. Údaje...

Německý ekonom Daniel Stelter v článku pro německý politický časopis Cicero ostře kritizoval kancléřku Angelu Merkelovou. Stelter píše, že následující pokolení Němců zdědí dluhy ve výši miliard euro a že Merkelová a její vláda zničily rekordní množství národního bohatství.
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

Němci chtějí odstranit Babiše přes Milion chvilek, protože překáží zrušení Benešových dekretů

V roce 2017 se v Mariánských Lázních sešly špičky sudetoněmeckého Landsmanschaftu za účelem vnitřního školení českých osob veřejného, mediálního a politického života.

O nebezpečí proměny Německa v Germanistán!

Po dlouhou dobu lidé z různých částí světa emigrovali do Německa, zatímco Němci často hledají spásu v zahraničí, píše rakouský portál Contra Magazin.

Video nejostudnější chvíle v německém parlamentu. Za pár minut několik tisíc zhlédnutí

Video levicových členů německého parlamentu, které sabotuje chvilku ticha pro dívku zavražděnou migrantem, je velmi sledované. Za posledních 24 hodin bylo vzhlédnuto 30 000 krát.

„Nicneříkající prázdné fráze“: Tagesspiegel zhodnotil projevy Angely Merkelové

Projev německé kancléřky Angely Merkelové je velmi nudný. Je zbavena citově zbarvené slovní zásoby, napsal Der Tagesspiege ve svém ironickém vhledu do charakteristiky političky.

Německé orgány odepřely státní příslušnost „žadatelů o azyl“ ve věci znásilnění

Policie zatkla skupinu migrantů podezřelých z skupinového znásilnění čtrnáctileté dívky v německém Ulmu.

Islamizace v přímém přenosu: Muslim poprvé na čele velkého německého města. Po volbách v...

Minulou neděli si 52,9 procent voličů Hannover vybralo muslima Belita Onaya ze strany Zelených za primátora města

Oblíbené články

Spor o hidžáb: Nejvyšší soud se zastal Somálky, ČR musí tolerovat...

Nejvyšší soud (NS) se zastal somálské dívky, která chtěla na zdravotnické škole v Česku nosit hidžáb. Zákaz muslimského šátku při teoretické výuce nemá žádný legitimní cíl. Česká republika musí akceptovat a tolerovat náboženský pluralismus, nesmí diskriminovat či naopak bezdůvodně zvýhodňovat některý z náboženských směrů, rozhodl Nejvyšší soud.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com