Tagy Německo

štítek: Německo

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se integrovat

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
Islámský učitel

Německý ministr vnitra navrhuje zavést muslimské státní svátky

Německý ministr vnitra Thomas de Maizière, člen Křesťanskodemokratické unie kancléřky Angely Merkelové, navrhuje zavést v zemi muslimské státní svátky. Podle něj by se významné dny islámu nimi mohly stát v oblastech Německa obývaných větším počtem muslimů.

Video: Imigrant ve vlaku brutálně zaútočil na ženu

O cestování s imigranty mohou lidé na Západě vyprávět, tedy - kdyby směli... Okázalá emancipace nedělá našim jinokulturním spoluobčanům dobře, by je vytáčí doběla. To si musí každá/ý přebrat jak chce.

Velvyslanec Israng uvedl, že Německo bude řešit migraci během svého předsednictví v EU. Bohužel...

„Víme, že nemá smysl nutit členské státy k přijímání migrantů,“ říká velvyslanec Christoph Israng

Video: Německá policie zastřelila v Brémách imigranta s nožem. O rasizmus prý nejde

Ve čtvrtek zastřelila německá policie v Brémách imigranta s nožem. V prohlášení se hned dušuje, že to se současnou společenskou diskuzí kelem protestů černochů nesouvisí. O rasizmus prý nejde. Alespoň ze strany policie.

Bývalý šéf východoněmecké rozvědky řekl, co udržuje Západ od války s Ruskem

Západ by již dávno rozpoutal válku s Ruskem, pokud by nemělo jaderné zbraně, prohlásil bývalý ředitel rozvědky NDR Werner Großmann v rozhovoru pro agenturu Sputnik Deutschland.

Přibližuje se to! Muslimští uprchlíci a imigranti zaútočili na německou policií a dočasně ovládli...

"SITUACE PODOBNÉ OBČANSKÉ VÁLCE" VE STUTTGARTU. V noci ze soboty 20.června na neděli došlo v Německém Stuttgartu k masivnímu plundrování a rabování. V centru města nedaleko stuttgartského Landtagu se v noci sešlo kolem pětiset převážně mladých mužů (tmavší pleti), kde si udělali párty.

Arabské klany v Duisburgu terorizují obyvatele i policii

Ve městě Duisburg-Marxloh, které se již několik let potýká s trestnými činy Arabůse situace stále zhoršuje.

Německo: Berlín plánuje vzít z Řecka dalších 300 migrantů

Andreas Geisel, berlínský státní senátor pro vnitřní záležitosti a člen Sociálně demokratické strany, předložil v úterý státní návrh zákona.

Německu dochází trpělivost. Chce, aby EU rozdělila uprchlíky do členských zemí

Evropská komise by měla přijít se systémem přerozdělování uprchlíků z přetížených táborů v Řecku do členských států Evropské unie. Uvedla to podle agentury DPA zmocněnkyně německé vlády pro lidská práva a humanitární záležitosti Bärbel Koflerová.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com