Tagy Německo

štítek: Německo

Němci chtějí odstranit Babiše přes Milion chvilek, protože překáží zrušení Benešových dekretů

V roce 2017 se v Mariánských Lázních sešly špičky sudetoněmeckého Landsmanschaftu za účelem vnitřního školení českých osob veřejného, mediálního a politického života.
Islám

Pouze křesťanští migranti by mohli zachránit budoucnost Evropy, říká německý expert na teologii. To...

Abychom zachránili identitu Evropy, je za potřebí podle odborníků na systematickou teologii z řad migrantů, kteří přišli jako uprchlíci z konfliktních zón na Blízkém východě, aby našli útočiště v různých evropských zemích, byli identifikováni křesťané.
Německo

V Německu řádí zločinecké klany ze Středního východu + děsivé VIDEO

V nedávno vysílaném dokumentu německé veřejnoprávní televize ARD o německých Ganzích - nebo klanech, jak se jim říká v Německu - tvořených rozvětvenými zločineckými rodinami pocházejícími převážně ze Středního východu, šéf německého Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Münch řekl: "V třetině všech našich vyšetřování figurovali jako podezřelí zejména imigranti - budeme muset tento jev velmi pečlivě sledovat. "
Merkelová

Německo: Zneužívání migrační krize

Podle zprávy vyžádané německou vládou, stojí za více než 90 % nárůstu zločinnosti v Dolním Sasku nově příchozí žadatelé o azyl.

Německo: Prudký nárůst útoků migrantů na policii “Migranti k nám nemají žádný respekt.”

"Policie nemůže vyhrát válku s námi Libanonci, protože ji početně převyšujeme... "Když budeme chtít, tak to bude platit pro celý Gelsenkirchen." - Libanonský klan v Gelsenkirchenu, Německo.

Nemecku hrozí obrovská katastrofa: Rozpad štátu, nezamestnanosť, rozpredaj krajiny do cudziny

Americký veľvyslanec v Nemecku vyslovil hrozbu, ktorá by mohla znamenať pre Nemecko a pre celú Európu doslova katastrofu. Zato, že Nemecko neplní svoju povinnosť dávať dve percentá HDP na militarizmus, pohrozil odchodom amerických okupačných vojsk z Nemecka

Orbán Němcům: Muslimské migranty jste chtěli vy, ne my

Multikulturalismus je iluze, migrační politika Angely Merkelové je chaotická a anarchická, a vedla k přílivu muslimských “vetřelců” vstupujících do Evropské unie. Maďarsko neukazuje solidaritu s Evropskou unií ve věci přijímání imigrantů, a nepřijalo jako Německo 2 miliony z nich, protože: “Rozdíl je ten: Oni migranty chtěli. My ne.” Řekl to maďarský premiér Orbán v nedělním rozhovoru pro německý BILD.

Němci se nejvíce obávají uprchlíků, změny klimatu

Změna klimatu učinila největší skok směrem k vrcholu měsíčního průzkumu německého sentimentu. Přes 16 procentních bodů pokles, azylová politika zůstala hlavním zájmem pro většinu Němců, podle průzkumu.

Německá policie zastřelila útočníka s nožem, který křičel ‘Allahu Akbar’

Německá policie tvrdí, že turecký muž s nožem a který kričel „Allahu akbar“ byl zastřelen, když se v neděli večer pokusil zaútočit na dva důstojníky v Gelsenkirchenu.

Německé železnice čelí kritice, zveřejnili osobní údaje o Grete bez jejího souhlasu

Švédska aktivistka Greta Thunbergová sa po klimatickej konferencii v Madride rozhodla prežiť vianočné a novoročné sviatky doma. Jej cesta vlakom do Švédska si vyslúžila nemalú pozornosť médií aj verejnosti. Komunikáciu medzi mladou Švédkou a nemeckými železnicami si všimli aj nemecké úrady.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com