Tagy Německo

štítek: Německo

Německo ztrácí svou tvář? Takto se modlili muslimové na náměstí v Německém městě Herne...

Videoklip velké skupiny muslimů, kteří převzali mohutnou pěší ulici v Herne v Německu, aby se modlili, se objevil na sociálních médiích. Píše portál Voice of Europe.

„Němci nikdy nedělají malé chyby. Obvykle na ně doplatila celá Evropa.“ Tento scénář rozvoje...

Bývalý velvyslanec Jaroslav Bašta poskytl rozhovor Parlamentním listům, v němž okomentoval současné dění ve světě, včetně prezidentských voleb USA a teroristických útoků v Evropě. Nechyběla i některá poučení i pro Českou republiku.

Německo chce znovu ovládnout Evropu, ale ani tuhle válku nevyhraje

Od dob úsvitu moderních věků hrají v dějinách Evropy hlavní role Řím (Itálie), Frankové, tedy dnes Francie, a Germáni, dnes Německo. Zvláštní postavení pak má Anglie. Je v logice dějin, že každá z těchto pevninských mocností se pokusila přetvořit Evropu k obrazu svému. V naší paměti uvízlo Německo jako pořadatel největších lidských jatek v Evropě spíše díky tomu, že v minulosti si musel každý vojenský a politický vrahoun najít dostatek lidí, kteří by tohle zabíjení udělali pěkně "ručně". Teprve moderní doba dokázala vyvražďovat lidi průmyslově, což využil jeden z nejprůmyslovějších státu světa - Německo. Oni ani staří Římané ani katolíci a protestanti za třicetileté války neměli tyhle technické možnosti a Napoleon, až na gilotinu, taky ne, že.

Německá policie zastavila tisíce migrantů s falešnými papíry nastupujících na lety z Řecku

Policie tvrdí, že loni zastavila více než 5 000 migrantů, kteří se pokoušeli letět z Řecka do Německa. Německo plánuje vyslat na letištích více důstojníků, aby se zabránilo „pašování lidí“.

Angela Merkelová: Cílem nového návrhu je větší integrace migrantů v Německu

Za posledních 15 let němečtí politici a statistici označovali cizince a jejich potomky žijící v Německu jako „lidi s migračním původem“. Cílem nového návrhu je to však změnit.

V Německu se údajně našel lék na Covid-19!

Podle německého ministerstva zdravotnictví němečtí lékaři neuposlechli zdravotní zákon WHO, který požaduje neprovádět pitvy při úmrtích na koronavirus a díky tomu zjistili, že smrt nemá na svědomí virus, ale bakterie. To vede ke krevním sraženinám a ke smrti pacienta. Německo,...

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny...

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny – muslimové tvrdí, že v těchto čtvrtích platí právo šáría.

Německá policie předala Česku 23 migrantů, našli je u hranic v dodávkách

Třiadvacet migrantů objevili němečtí policisté ve třech dodávkách, které zastavili u města Selb nedaleko hranice s Českem. Dvacet mužů a tři ženy byli podle nich „namačkaní ve velmi malém prostoru“, informovala agentura DPA. Všechny migranty i tři převaděče předala německá spolková policie do Česka.

„Solidarita“ v praxi. Německo se vybodlo na EU a bez jejího souhlasu si koupilo...

Státy 27-cítky se volky-nevolky dohodly, že nákup vakcín pro ně EU zajistí centrálně, a nebudou sjednávat vlastní konkurenční paralelní kontrakty.

Na koronavírusom skúšanú Európu sa valí jedna pohroma za druhou!

Ako keby nám nestačila britská mutácia koronavírusu, tak v Bavorsku sa objavila nová mutácia SARS-CoV-2. Informáciu priniesol spravodajský portál Politico s odvolaním sa na miestne média. Nový variant bol zistený ešte minulý týždeň u...

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com