Tagy Nato

štítek: Nato

Afgánci získali moderní protiletadlové rakety a začínají masakrovat letectvo NATO …

Vzhledem k tomu, že většina základen "spojenců" v Afghánistánu je primárně zásobována letecky, znamená informace (byť oficiálně popřená) o sestřelení afghánského vrtulníku s vysokými činiteli oficiální afghánské armády Talibanem bezprostředně po startu přenosným protiletadlovým systémem velmi špatnou zprávu pro vojáky všech zahraničních armád, přítomných v zemi.

Metropole džihádu: Výlet strojem času, aneb okénko do budoucnosti. Plačící učitel. Přišlo to tak...

IVAN POLEDNÍK má rád anglickou snídani i anglickou módu, tak se jel po letech mrknout do Birminghamu - a rozhodl se pevně, že už tam nepojede, protože si chce uchovat život, zdraví a naději

Biden: Hlavním cílem Putina není obnova SSSR, ale zničení NATO a EU

Na akci, kterou předsedal ředitel Chatham House sir Robin Niblett, bývalý víceprezident Joe Biden varoval před nebezpečím toho, co nazval "upadajícím, ale agresivním Ruskem".

CM: NATO provokuje Rusko manévry na ukrajinském nebi!

Ukrajina provede na svém území společné „nebezpečné“ manévry se Spojenými státy a dalšími členskými zeměmi NATO, uvedl reportér Contra Magazin.

Šedá zóna pokrytectví aliance NATO

Tento týden byl skutečně povedený! Bylo třeba snažit se tolerovat pokrytectví a hysterii Spojených států a jejich partnerů v NATO. Nactiutrhačná obvinění proti Rusku a zejména Číně mohou být sotva absurdnější, nebo nepříčetnější.

Preventivní úder NATO vůči Rusku? Expert nešetří kritikou

Devět hodin je ve světě jaderné diplomacie dlouhá doba, konstatuje bezpečnostní expert a publicista Edward Lucas v komentáři pro server Washington Post. Viceprezident think tanku Center for European Policy Analysis připomíná, že tak dlouho trvalo americké vyslankyni při NATO Kay Bailey Hutchisonové vyjasnit svou mnohoznačnou úterní poznámku, která zdánlivě hrozila Rusku preventivním úderem v případě, že začne rozmisťovat nové střely, jež zakazuje klíčová smlouva o kontrole zbrojení.

Při vývozu demokracie Západ zapomněl na úctu k jiné kultuře

Navzdory všem výhodám demokracie v západním stylu lidé, kteří jí opěvují, nejsou romantiky a dobře si uvědomují, že tak propagují své ekonomické a strategické zájmy, píše Geo Stenius pro Hufvudstadsbladet.

Dá sa vystúpiť z NATO? Veľmi jednoducho!

Slovenská verejnosť je masírovaná klamlivými faktami pravidelne. Zámerné vytváranie informačného poľa má poslúžiť zdaniu, že členstvo SR v štruktúrach NATO je nemenné, definitívne a večné. Enormný tlak na zachovanie stavu má svoje opodstatnenie.

Tagesspiegel: Generál NATO vyzval Západ, aby učinil Rusko partnerem!

Válka s Ruskou federací bude katastrofou jak pro Evropu, tak pro zbytek světa, prohlásil generál NATO Manfred Hofmann v rozhovoru pro Der Tagesspiegel.

Raketa NATO vystrelená v blízkosti Ruska sa zatiaľ nenašla. Estónsky premiér so znepokojením telefonoval...

Incident “náhodného” vystrelenia rakety NATO v blízkosti hraníc s Ruskou federáciou zaujíma aj oficiálnych estónskych predstaviteľov, keďže raketa mala byť vypálená zo vzdušného priestoru tohto pobaltského štátu. Premiér Juri Ratas v tejto súvislosti telefonoval šéfovi aliancie Jensovi Stoltenbergovi, aby sa oboznámil s podrobnosťami. Generálny tajomník NATO sľúbil dôkladne prešetrenia prípadu, píše agentúra Reuters.

Oblíbené články

Nakupujte chytře – s webem AkcniCeny.cz

Láká vás trvale šetřit na potravinách a dalším zboží až 80 procent z běžných cen a nešidit přitom kvalitu? Ulevit rodinnému rozpočtu až o tisíce korun měsíčně? Stačí aktivně využívat web AkcniCeny.cz, který každodenně sleduje letákové akce prodejců potravin, drogerie, nábytku, textilu, hraček, elektroniky i ostatního běžného sortimentu.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com