Tagy Nato

štítek: Nato

Kanónenfutr a pokladnička. Tak nás vidí v NATO!

A teď je to definitivně jasné. Česká republika ví, jak nás vnímá Severoatlantická aliance. Jsme poslušný psík, jako oslíku otřes se musíme přidat. Vysvětlil to ministr obrany Lubomír Metnar.

NI: Moskva má právo obávat se invaze NATO!

Rusko má důvod se obávat Západu, protože v posledních několika stoletích do země opakovaně vtrhly Polsko, Švédsko, Francie, Německo a dokonce i Spojené státy.

Uniklý dokument odhaluje tajný Turecký plán napadnout Řecko! Jak bude reagovat NATO?

Dokumenty byly zveřejněny a znovu publikovány ve zprávě Nordic Monitor. Dokument, který je prezentací PowerPoint připravenou pro turecký generální štáb, byl objeven ve spisu, který byl použit v soudním řízení vycházejícím z vyšetřování role generálního štábu v neúspěšném převratu proti tureckému prezidentovi, Recep Tayyip Erdoğanovi.

Rusko považuje vojenské cvičenia NATO pri svojich hraniciach za provokáciu

Velenie ruskej armády označilo vojenské cvičenia USA a ich spojencov z NATO v blízkosti hraníc Ruska za provokatívne. Generálny štáb ruských ozbrojených síl považuje za provokáciu predovšetkým vojenské cvičenie krajín NATO v Barentsovom mori, počas ktorého sa uskutočnil nácvik útokov na objekty v Rusku a jednotky sa cvičili aj v likvidácii balistických rakiet.
Si Ťin-Pching

Archiv: Si Ťin-pching: Rusko a Čína mohou vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné

U příležitosti 95. výročí založení Komunistické strany Číny se v Pekingu konalo slavnostní shromáždění, na němž vystoupil vůdce země, generální tajemník ÚV KS Číny, čínský prezident Si Ťin-pching, který prohlásil: za 10 let budeme mít nový světový řád, v němž hlavní slovo bude mít společenství Číny a Ruska. Rusko a Čína mohou vytvořit alianci, před níž bude NATO bezmocné.

Generál Pavel zaútočil na Zemana a Čínu. Vyzývá děkovat EU a NATO, které podle...

Generál a bývalý předseda Vojenského výboru NATO Petr Pavel se rozhodl upozornit na pomoc NATO a finanční příspěvek EU v dnešním boji Česka s koronavirem. Číně a prezidentovi Milošovi Zemanovi podle něj poděkovali už dost.

Hlavní generál NATO podporuje pražské politiky ve sporu s Ruskem

„Jakýkoli pokus o použití síly nebo zastrašování zvolených představitelů je pokusem o podkopání demokracie jako takové,“ říká Stoltenberg.

Generál Dempsey: u Ruska se objevil hrozný potenciál ve vesmíru

Rusko se snaží vytvořit podmínky, v nichž nebude moci NATO plnit své úkoly, prohlásil předseda Sjednoceného výboru náčelníků štábů USA generál Martin Dempsey na setkání se zástupci Obranných sil Irska v Dublinu. Bylo to oznámeno na oficiálních webových stránkách Ministerstva obrany USA.

Pilot MiG-31 zdravil na obloze pilota stíhačky NATO (video)

Pilot ruské MiG-31 pozdravil stíhacího pilota F-16 jedné ze zemí NATO, když se spolu setkali ve vzduchu..

Je bezpečnost a budoucnost občanů a jejich rodin zajištěna účastí České republiky v NATO?

Je bezpečnost a budoucnost občanů a jejich rodin zajištěna účastí České republiky v NATO? Na tuto zásadní otázku bych, po dlouholetých životních zkušenostech, mohl odpovědět už nyní, ale myslím si, že by to nebyl ten nejvhodnější způsob. Pokusím se proto dojít k odpovědi až po velmi zjednodušené systémové analýze celé problematiky

Oblíbené články

Lovec UFO tvrdí, že fotografie NASA na Marzu ukazují zbytky „starodávného...

Expert na mimozemské lovy věří, že spatřil starodávný proudový motor ležící na povrchu Marsu. Říká, že je to důkaz, že Marťané existovali a měli technologii mnohem lepší než naše vlastní.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com