Tagy Nato

štítek: Nato

Americký časopis napsal o „ruské hrozbě“ pro stealth NATO

Americký časopis National Interes označil ruský radar Struna 1 za hrozbu pro „neviditelná“ letadla NATO. Hlavní rozdíl mezi tímto systémem a ostatními radary je v tom, že je bistatický - přijímač a vysílač radaru nejsou vedle sebe, což mu umožňuje lépe čelit letadlům vybaveným protiradarovou ochranou.

NATO vyzvalo na zdrženlivost a deeskaláciu napětí, nový konflikt nikdo nechce

Generální tajemník Severoatlantické aliance (NATO) vyzval na zdrženlivost v souvislosti s napětím mezi Spojenými státy americkými a Íránem, které mezi zeměmi panuje poté, co americký nálet zabil vysoce postaveného íránského generála.

Ruský stíhací letoun Su-57 je „zločincem“ – uvedlo NATO

NATO se rozhodlo klasifikovat ruské SU-57 bojovníka 5-té generace Su-57.

Ruský nejvyšší vojenský důstojník vysílá obavy ohledně cvičení NATO

Cvičení NATO blízko hranic s Ruskem odráží přípravy aliance na rozsáhlý vojenský konflikt, uvedl ruský vojenský důstojník v komentářích zveřejněných minulý týden.

Svobodnenoviny.eu: Stoltenberg: NATO je „jediným garantem“ bezpečnosti v Evropě

NATO je jediným garantem evropské bezpečnosti „uprostřed ruského vojenského posilování“, uvedl generální tajemník organizace Jens Stoltenberg.

Jak se mohly dostat ruské S-400 do Srbska? V NATO budou padat hlavy!

Pentagon připravuje vyšetřování toho, jak S 400 a Pancir S dorazily do Srbska, přesněji, jak je možné, že Rusko přepravilo tyto systémy přes vzdušný prostor států NATO, když to nebylo povoleno západní vojenskou aliancí!

Ruské Su-27 odehnaly stíhačku NATO od letadla ministra obrany! + VIDEO

Bitevník NATO F-18 Hornet se pokusil sledovat letoun ruského ministra obrany Sergeje Šojgu, když letěl nad neutrálními vodami Baltského moře.

Títo chcú poraziť Rusko? Celý svet sa smeje z vojakov NATO, ktorí nevedia ani...

Internetom sa šíri virálne video, z ktorého pôjdete do kolien. Belgickí vojaci útočnej organizácie NATO sú celému svetu na smiech. Na vojenskej prehliadke v Buseli predviedli komický pochod, ktorý vyzerá skôr ako paródia, no je to realita. Ako nás títo ochránia pred “ruským agresorom”?
NATO

NATO náhodně objevilo místa, na nichž jsou skladovány americké jaderné zbraně

Ve zprávě Výboru Parlamentního shromáždění NATO se uvádí, že daná Aliance náhodně odhalila místa, kde jsou skladovány americké jaderné zbraně. O události informoval deník The Washington Post.

Ďalšia provokácia ruských militaristov: Ruské brehy sa objavili v blízkosti lodí NATO

Putin si nedá pokoj ani cez prázdniny: ruské brehy sú opäť nebezpečne blízko lodí krajín NATO, ktoré majú v Čiernom mori mierové vojenské cvičenie. Ťažko to hodnotiť inak ako ruskú provokáciu
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com