Tagy Nato

štítek: Nato

Svobodnenoviny.eu: 20 let našeho působení v NATO – je vůbec co slavit?

Česká republika vstoupila do Severoatlantické aliance (NATO) v roce 1999, tehdy společně s Polskem a Maďarskem. 12. března 1999 podepsal tehdejší prezident Václav Havel přístupové listiny NATO.

Fantazie Tast & Purpose: Jak Rusko zničí NATO ve válce v roce 2024!

Profesor vojenské historie John Kuehn ve svém článku v Tast & Purpose představil scénář budoucího konfliktu mezi Ruskem a NATO, který by podle jeho verze mohl začít v roce 2024.

Kiska po stretnutí s Porošenkom: Tešíme sa, keď bude Ukrajina v EÚ a NATO,...

Slovensko sa teší na čas, keď bude Ukrajina súčasťou Európskej únie a NATO. Na pracovnej návšteve Kyjeva to v piatok vyhlásil prezident SR Andrej Kiska. Po rokovaní s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom dodal, že Ukrajina je na dobrej ceste a povzbudil ju k ďalším reformám

„Lovem” ve vodách Sýrie dalo Rusko najevo, že neumožní invazi NATO

Během cvičení ve Středomoří válečné lodě ruského námořnictva „praktikovaly lov" na ponorky, napsal Contra Magazin.

To snad nemůže být ani pravda. Vojáci NATO se pěkně zesměšnili a Putin se...

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg uvedl, že na největších tréninkových cvičeních posledních let Trident Junction v Norsku vojenské vybavení selhalo kvůli chladu.

Afgánci získali moderní protiletadlové rakety a začínají masakrovat letectvo NATO …

Vzhledem k tomu, že většina základen "spojenců" v Afghánistánu je primárně zásobována letecky, znamená informace (byť oficiálně popřená) o sestřelení afghánského vrtulníku s vysokými činiteli oficiální afghánské armády Talibanem bezprostředně po startu přenosným protiletadlovým systémem velmi špatnou zprávu pro vojáky všech zahraničních armád, přítomných v zemi.

Metropole džihádu: Výlet strojem času, aneb okénko do budoucnosti. Plačící učitel. Přišlo to tak...

IVAN POLEDNÍK má rád anglickou snídani i anglickou módu, tak se jel po letech mrknout do Birminghamu - a rozhodl se pevně, že už tam nepojede, protože si chce uchovat život, zdraví a naději

Biden: Hlavním cílem Putina není obnova SSSR, ale zničení NATO a EU

Na akci, kterou předsedal ředitel Chatham House sir Robin Niblett, bývalý víceprezident Joe Biden varoval před nebezpečím toho, co nazval "upadajícím, ale agresivním Ruskem".

CM: NATO provokuje Rusko manévry na ukrajinském nebi!

Ukrajina provede na svém území společné „nebezpečné“ manévry se Spojenými státy a dalšími členskými zeměmi NATO, uvedl reportér Contra Magazin.

Šedá zóna pokrytectví aliance NATO

Tento týden byl skutečně povedený! Bylo třeba snažit se tolerovat pokrytectví a hysterii Spojených států a jejich partnerů v NATO. Nactiutrhačná obvinění proti Rusku a zejména Číně mohou být sotva absurdnější, nebo nepříčetnější.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com