Tagy Nato

štítek: Nato

Rusi vymysleli zaručenú obranu pred NATO

Vraj „nový spôsob“ (lebo na Slovensku sa o niečom podobnom už písalo) spočíva v preventívnom (predstihovom) alebo protismernom nasadení vzdušno-kozmických síl. Ruskí vojenskí vedci ho predstavili v časopise „Vzdušno-kozmické sily. Teória a prax“.

V Černém moři bylo extrémně horko a velmi rušno, US Navy a NATO svůj...

Začalo sa to obvyklým každoročným cvičením ruskej čiernomorskej flotily v Čiernom mori. Následne tam NATO zo španielskej základne poslalo pomotať sa torpédoborec US Navy triedy Burke. A to robiť nemalo!
NATO

US novinář: Bezprecedentní zločin USA a NATO v Srbsku! Co bude dál?

Organizace spojených národů 5.ledna 2001 uvedla, že „důkazy o radioaktivitě byly nalezeny v osmi z 11 oblastí testovaných v Kosmetu“.

Rusko našlo spôsob, ako si poradiť s torpédoborcami NATO v Čiernom mori

Zistiť typ cieľa, jeho parametre, zistiť kurz a národnú príslušnosť – Ministerstvo obrany RF testuje v Čiernom mori najnovší systém automatického informovania o situácii na mori Stratégia.
NATO

Švédsko se blíží členství v NATO

Švédsko přehodnocuje svoji bezpečnost a zda je mimo NATO opravdu nejbezpečnější.
NATO

Litva i NATO popřeli, že při hranici Běloruska shromažďují vojáky a tanky, nepopřeli však,...

Litva ako členský štát NATO v nedeľu vyhlásila, že nepredstavuje vojenskú hrozbu pre svojho suseda Bielorusko. Litva tak reagovala na bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka, ktorý Severoatlantickú alianciu obvinil, že zhromažďuje vojakov pri západnej hranici jeho krajiny

Deutsche Wirtschafts Nachrichten: NATO jako umírající organizace?

Nedávný konflikt mezi Francií a Tureckem ve Středomoří může být předzvěstí kolapsu Severoatlantické aliance, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Kanónenfutr a pokladnička. Tak nás vidí v NATO!

A teď je to definitivně jasné. Česká republika ví, jak nás vnímá Severoatlantická aliance. Jsme poslušný psík, jako oslíku otřes se musíme přidat. Vysvětlil to ministr obrany Lubomír Metnar.

NI: Moskva má právo obávat se invaze NATO!

Rusko má důvod se obávat Západu, protože v posledních několika stoletích do země opakovaně vtrhly Polsko, Švédsko, Francie, Německo a dokonce i Spojené státy.

Uniklý dokument odhaluje tajný Turecký plán napadnout Řecko! Jak bude reagovat NATO?

Dokumenty byly zveřejněny a znovu publikovány ve zprávě Nordic Monitor. Dokument, který je prezentací PowerPoint připravenou pro turecký generální štáb, byl objeven ve spisu, který byl použit v soudním řízení vycházejícím z vyšetřování role generálního štábu v neúspěšném převratu proti tureckému prezidentovi, Recep Tayyip Erdoğanovi.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com