Tagy Nato

štítek: Nato

Při vývozu demokracie Západ zapomněl na úctu k jiné kultuře

Navzdory všem výhodám demokracie v západním stylu lidé, kteří jí opěvují, nejsou romantiky a dobře si uvědomují, že tak propagují své ekonomické a strategické zájmy, píše Geo Stenius pro Hufvudstadsbladet.

Dá sa vystúpiť z NATO? Veľmi jednoducho!

Slovenská verejnosť je masírovaná klamlivými faktami pravidelne. Zámerné vytváranie informačného poľa má poslúžiť zdaniu, že členstvo SR v štruktúrach NATO je nemenné, definitívne a večné. Enormný tlak na zachovanie stavu má svoje opodstatnenie.

Tagesspiegel: Generál NATO vyzval Západ, aby učinil Rusko partnerem!

Válka s Ruskou federací bude katastrofou jak pro Evropu, tak pro zbytek světa, prohlásil generál NATO Manfred Hofmann v rozhovoru pro Der Tagesspiegel.

Raketa NATO vystrelená v blízkosti Ruska sa zatiaľ nenašla. Estónsky premiér so znepokojením telefonoval...

Incident “náhodného” vystrelenia rakety NATO v blízkosti hraníc s Ruskou federáciou zaujíma aj oficiálnych estónskych predstaviteľov, keďže raketa mala byť vypálená zo vzdušného priestoru tohto pobaltského štátu. Premiér Juri Ratas v tejto súvislosti telefonoval šéfovi aliancie Jensovi Stoltenbergovi, aby sa oboznámil s podrobnosťami. Generálny tajomník NATO sľúbil dôkladne prešetrenia prípadu, píše agentúra Reuters.

Ruské ministerstvo zahraničí: Vojenský blok NATO je “zbytečný”

Ruské ministerstvo zahraničí žertovně komentovalo incident s chybným vystřelením rakety stíhačkou NATO na obloze nad Estonskem.

Trojice mladých vojáků NATO zahynula při sebevražedném útoku v Afghánistánu

Při nenadálém útoku během rutinní hlídky byli zraněni další tři vojáci - jeden Američan a dva Afghánci. Ostatky padlých armáda převeze do Česka ve středu.

NATO v roce 2011 bombardovalo Libyi municí s ochuzeným uranem!

Podle zprávy z libyjských jaderných vědců, NATO v roce 2011 během bombardování Libye použilo zbraně s ochuzeným uranem.

Výdaje USA a NATO už dvacetinásobně převyšují ruské!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

Rusko vyzvalo se zamyslet při srovnání výdajů na obranu NATO a RUSKA!

Ruský velvyslanec ve Velké Británii Alexandr Jakovenko vyzval při porovnání nákladů na obranu USA, NATO a Ruska, čtenáře na Twitteru, aby přemýšleli o těchto číslech.

Jak na Ukrajině vymysleli se dostat blíže k NATO!

Šéf ukrajinského Centra pro armádu, konverze a odzbrojení Valentin Badrak navrhl umístit na území Ukrajina americkou protiraketovou základnu, a několik praporů s „Patrioty“ a vytvořit „bariéru“ z jednotek NATO.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com