Tagy Nato

štítek: Nato

Je bezpečnost a budoucnost občanů a jejich rodin zajištěna účastí České republiky v NATO?

Je bezpečnost a budoucnost občanů a jejich rodin zajištěna účastí České republiky v NATO? Na tuto zásadní otázku bych, po dlouholetých životních zkušenostech, mohl odpovědět už nyní, ale myslím si, že by to nebyl ten nejvhodnější způsob. Pokusím se proto dojít k odpovědi až po velmi zjednodušené systémové analýze celé problematiky

„Turecko by mělo být vyřazeno z NATO“

Nový průzkum odhalil, že více než polovina německého obyvatelstva by ráda viděla, že Turecko zavedlo NATO z nedávného vojenského vpádu do severovýchodní Sýrie.

Generál Šedivý varuje: Nedáváme dvě procenta HDP na obranu jako jiné státy NATO. Takže...

30 LET POTÉ – KROKY K DEMOKRACII Demokracie po třiceti letech ohrožena není, ale čeští politici málo dbají na obranu země. To si myslí generál Jiří Šedivý, bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky, a varuje před neplněním našeho závazku vůči Severoatlantické alianci. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zhodnotil nejzásadnější zahraniční události a zamyslel se nad tím, nakolik Češi dokážou demokracii respektovat.

NATO obkličuje a plánuje: Válka s Ruskem do roku 2028! Právě v tuto chvíli...

VLADISLAV ŠURYGIN vypočítává masivní přesuny armád NATO na hranice s Ruskem a nenechává nikoho na pochybách, že USA hodlají rozpoutat velký válečný konflikt dřív, než Rusko uzavře pakt s Čínou

NATO: Česká republika a Švédsko se připojily k nadnárodní iniciativě pro boj s pozemními...

Iniciativa Land Battle Decisive Munitions vítá dva nové členy, Českou republiku a Švédsko, čímž se celkový počet zúčastněných spojenců a partnerů NATO zvýšil na dvacet tři. Na konci zasedání ministrů obrany NATO v Bruselu byla podepsána změna Memoranda o porozumění z iniciativy.

NATO je skutečným agresorem, ne Rusko, říká německý politik strany Bundestag

Uvedl to oficiální zástupce levé frakce pro otázky zahraniční politiky v německém Bundestagu Alexander Noah v článku pro portál Freiheitsliebe.

Americký časopis napsal o „ruské hrozbě“ pro stealth NATO

Americký časopis National Interes označil ruský radar Struna 1 za hrozbu pro „neviditelná“ letadla NATO. Hlavní rozdíl mezi tímto systémem a ostatními radary je v tom, že je bistatický - přijímač a vysílač radaru nejsou vedle sebe, což mu umožňuje lépe čelit letadlům vybaveným protiradarovou ochranou.

NATO vyzvalo na zdrženlivost a deeskaláciu napětí, nový konflikt nikdo nechce

Generální tajemník Severoatlantické aliance (NATO) vyzval na zdrženlivost v souvislosti s napětím mezi Spojenými státy americkými a Íránem, které mezi zeměmi panuje poté, co americký nálet zabil vysoce postaveného íránského generála.

Ruský stíhací letoun Su-57 je „zločincem“ – uvedlo NATO

NATO se rozhodlo klasifikovat ruské SU-57 bojovníka 5-té generace Su-57.

Ruský nejvyšší vojenský důstojník vysílá obavy ohledně cvičení NATO

Cvičení NATO blízko hranic s Ruskem odráží přípravy aliance na rozsáhlý vojenský konflikt, uvedl ruský vojenský důstojník v komentářích zveřejněných minulý týden.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com