Tagy NASA

štítek: NASA

Vědci objevili černou díru nejblíže k naší Zemi

Evropští astronomové objevili černou díru, která je dosud nejbližší k Zemi. Objekt, který se nachází v souhvězdí Dalekohled, je od naší planety vzdálen zhruba 1000 světelných let. Je součástí systému, jehož další dvě hvězdy lze z jižní polokoule sledovat pouhým okem.

Neskutečné. Nasa vyfotila draka na Marsu! Foto v článku

Spojte svoji představivost s obrázkem Marsu a na červené planetě můžete spatřit koberec, odznak Star Treku nebo dokonce Pac-Mana. Tým za kamerou HiRise na NASA Mars Reconnaissance Orbiter si představovala draka.

Opravdu NASA natočila UFO mimo ISS? Jaká je tedy pravda? Budete šokován+ VIDEO

Záběry, které zachytily četné zpravodajské kanály a od té doby na YouTube zaznamenaly více než půl milionu zhlédnutí, ukazují jasně viditelný objekt poblíž Mezinárodní vesmírné stanice.

Mimozemský intelekt? Vědci poprvé lokalizovali zdroj jednotlivých „rádiových signálů mimozemšťanů“

Velmi výkonný radioteleskop ASKAR pomohl astronomům poprvé velmi přesně zjistit polohu a změřit vzdálenost ke zdroji jednotlivých FRB radiových zákmitů - záhadných „rádiových signálů mimozemšťanů“. Jejich závěry byly zveřejněny v časopise Science.
NASA

Další vědec NASA tvrdí: „Někdo jiný je již na Měsíci“!

Žijeme ve velice podivném světě. Jak Neil Armstrong jednou řekl, „existují velké neobjevené myšleny, velké průlomy jsou k dispozici těm, kteří dokáží odstranit jednu z ochranných vrstev pravdy.“ Díky rychlému posunu vpřed k dnešním...
NASA

NASA zveřejnila dosud utajované video. Ukazuje, co astronauti dělali na Měsíci

Před padesáti lety posádka Apollo 11 odletěla do vesmíru, aby přistála na Měsíci. Ku příležitosti výročí se hodí připomenout veselé video, zveřejněné NASA, které ukazuje, že malý krůček pro člověka bylo na Měsíci ve skutečnosti těží udělat, než se zdá.

Katastrofálne VAROVANIE vedcov! Svet tento rok zažije masívnu zmenu! Najväčšiu za 200 rokov!

Vedci tvrdia, že nám tento rok hrozí nová doba ľadová. Odborníci z NASA sa totiž domnievajú, že v roku 2020 dôjde k najmasívnejšiemu solárnemu minimu, ktoré našu krajinu postretlo za posledných dvesto rokov.

Je ledový měsíc naší nejlepší šancí najít cizí život?

Vědci stále více věří, že život existuje mimo Zemi. Pro mnoho z nich je nyní hlavní otázkou, kam bychom se měli dívat?

Obrázek NASA ukazuje obrovský, tajemný geoglyf Marree Man z vesmíru + FOTO

Marree Man je geoglyf s rozpětím 3,5 km a nachází se uprostřed pouště Jižní Austrálie poblíž města Marree, které je 585 km od města Adelaide.

Nasa zveřejnila obraz neznámého záhadného objektu, který přišel z jiné sluneční soustavy + FOTO

Nasa zveřejnila dosud nevídané snímky 2I / Borisov, jen druhý známý objekt, který navštívil naši sluneční soustavu odkudkoli.

Oblíbené články

Video: Studenti říkají, že obětují svobodu projevu, aby se vyhnuli urážce...

Video natočené Campus Reform ukazuje mladé Američany, kteří se slibují vzdát svého práva na svobodu projevu, aby se ostatní lidé cítili pohodlněji a vyhnuli se jejich urážce.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com