Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Muslimské děti ve Švédsku už hrozí spolužákům podřezáním. Nadávají jim do „kafírů“ a je...

Švédská publicistka Judith Bergmanová informuje o nové studii Swedish Defence University, která se věnuje narůstajícímu salafismu, tedy růstu radikálního islámu v zemi. Některé pasáže ze studie jsou skutečně alarmující.

Muslimské dívce bylo horko a chtěla si sundat šátek. Manžel ji okamžitě zmlátil. Toto...

26-leté muslimské dívce původem z Bangladéše bylo horko a chtěla si sundat šátek. Manžel ji okamžitě zmlátil. A nebylo to poprvé. Již dříve dívku napadl např. za to, že chtěla podstoupit preventivní prohlídku rakoviny prsu.

Muslim sexuálně zaútočil na několik nezletilých dívek. Soud ho ale propustil. Vysvětlení vás možná...

Soud v kanadském Edmontonu osvobodil čtyřicetiletého muslima, který byl obviněn ze sexuálních útoků na šest nezletilých dívek. Soud v rozsudku uvedl, že dotyčný nevěděl, čeho se dopouští, protože pochází z „jiného kulturního prostředí“.

Británie hlásí tisíce zmrzačených dívek a žen, tamní Muslimové provádí ženskou obřízku i když...

Ve Velké Británii bylo jen za poslední rok zaznamenáno asi 4500 nových případů mrzačení ženských pohlavních orgánů – ženské obřízky. Podle oficiálních úřadů je to tedy jedna obřízka asi za dvě hodiny.

Veronika Žilková: U uprchlíků je to pud přírody. Časem k těm novým samcům půjdeme...

„Je to silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům...,“ zamýšlí se v rozhovoru ParlamentníchListů.cz populární herečka Veronika Žilková nad příčinami napadení některých žen v Německu, v Rakousku, ale i v dalších zemích.

Muslimské ženy odmítají pracovat. Místo toho se i násilím dožadují sociálních dávek. To je...

Nejčtenější rakouský deník Kronen Zeitung opět přináší neradostné zprávy z oblasti migrace. Tentokrát jde o zveřejnění utajované zprávy úřadů práce o obavách z klientů s přistěhovaleckými kořeny.

Napětí roste: Muslimové si pořizují zbraně. Je to naše právo, tvrdí

Pokaždé, když se v USA odehraje útok střelnými zbraněmi, objeví se hlasy požadující revizi Druhého dodatku Ústavy USA zaručující americkým občanům právo na soukromé držení zbraní. Zastánci dodatku tvrdí, že američtí občané se díky tomu mohou sami bránit a případně i zabránit teroristickým útokům uskutečněným muslimskými extrémisty. Samotní američtí muslimové ale též mohou práva využít a zbraně si pořídit – mimo jiné z obavy z útoků ze strany protimuslimsky naladěných amerických občanů.

Dánsko přitvrdilo, zakazuje nošení burek a nikábu na veřejnosti

Burka a nikáb jednoduše nepatří do západní kultury a jsou také bezpečnostním rizikem - po Francii a Rakousku nyní také Dánsko přijalo zákon zakazující zahalení.

Dobrá zpráva: švédským tzv. extrémistům stále stoupá. Za chvíli budou nejsilnější stranou v zemi

Stále více Švédů je rozhodnuto volit protiimigrační stranu Švédští demokraté.

Během Ramadánu by mohli kněží ostatních náboženství nosit „šátek“

Islámský měsíc půstu vyprovokoval německé příznivce islámu k „Ramadán Mánii“.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com