Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Koncentrační tábory pro muslimy budí pozdvižení. Z USA zní tvrdá kritika

Čína nadále považuje pozdvižení ohledně svých koncentračních táborů, v nichž drží na milion etnických Ujgurů a dalších lidí, za pouhý PR problém, konstatuje editorial serveru Washington Post. Renomovaný deník v něm připomíná, že v minulých dnech čínská vláda vydala další prohlášení, že v autonomní severozápadní provincii Sin-ťiang brání náboženské a kulturní svobody, navzdory důkazům, že čínské úřady poslaly většinu tamního muslimského obyvatelstva do spartánských táborů, kde jim jsou následně vymývány mozky.

Detektivka začíná: Jak to bylo se Somálkou s šátkem ze zdrávky? Neziskově-lidskoprávní mafie vykoukla...

LUBOMÍR VYLÍČIL sleduje, kam vedou nitky od somálské provokatérky, jež se před časem zviditelnila na základě kauzy nošení muslimského šátku na střední zdravotnické škole - a přichází na něco velmi znepokojivého

Petr Hampl: Kam muslimové přijdou, tam vyvolávají konflikty. Nevěřící platí daně. Média nám nestydatě...

Sociolog Petr Hampl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zhodnotil výsledky nedávného průzkumu Pew Research Center, který hodnotil postoje jednotlivých evropských zemí k náboženským a jiným minoritám. „Když smícháte dvě různé skupiny lidí, vzniká určité napětí,“ varuje Hampl. O islámu si nemyslí nic dobrého. Češi jsou podle něj veskrze tolerantní národ, jsou ale ostražití a dobře informovaní.

V italské škole zrušili vánoční besídku, bojí se muslimských žáků…

Tradiční vánoční besídka se měla také konat v Terni, městě uprostřed Itálie, ale ředitel školy se rozhodl besídku zakázat, aby "nepoškodil žáky jiných náboženství, kteří chodí do školy".

Sexuální zneužívání muslimy a jejich gangy je tam na denním pořádku… Čech vyrazil na...

IVAN POLEDNÍK má rád anglickou snídani i anglickou módu, tak se jel po letech mrknout do Birminghamu - a rozhodl se pevně, že už tam nepojede, protože si chce uchovat život, zdraví a naději

„V Afghánistánu není žena ničím“ – Expert hájí dva migranty, kteří v Německu znásilnili...

V Německu byl zahájen proces kvůli znásilnení 16 leté dívky. Ze znásilnění dívky ve městě Höhenkirchen – Siegertsbrunn jsou obviněni dva mladí Afghánci.

Metropole džihádu: Výlet strojem času, aneb okénko do budoucnosti. Plačící učitel. Přišlo to tak...

IVAN POLEDNÍK má rád anglickou snídani i anglickou módu, tak se jel po letech mrknout do Birminghamu - a rozhodl se pevně, že už tam nepojede, protože si chce uchovat život, zdraví a naději

Liverpool – muslimský gang mlátil bíle nemuslimy. Jedinou záchranou byla recitace koránu

Trojice mladých muslimů mlátila v centru Liverpoolu namátkou "bílé nemuslimy."

Další švýcarský region je jednoznačně proti nošení burky

V neděli občané ve švýcarském regionu St. Gallen hlasovali v místním referendu o zákazu nebo povolení nošení burek na veřejnosti.

Oblíbené články

Dvojice mužů byla v Argentině odsouzena za mučení a únosy. Jeden...

Soud v Argentině se rozhodl odsoudit dva bývalé manažery místního závodu americké automobilky Ford Motor a to za podíl na únosech a mučení 24 dělníků a odborářů za vojenské diktatury na přelomu 70. a 80. let.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com