Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Na internetu se šíří video, které ukazuje, jak je východoasijská dáma násilně vyhozena z...

Soudě podle výkladu se zdá, že záběry pocházejí z Brixtonu, rozmanité oblasti jižního Londýna, známého svými pouličními trhy. Ačkoli není jasné, co orientální žena udělala nebo jak se v obchodě chovala, diváci jsou slyšitelně šokováni, protože muslimská majitelka ji naháněla doslova kopnutím.

Ex-muslim z Maroka varuje: Muslimové věří, že Evropa bude do 15 let islámská

Bývalý muslim z Maroka v současnosti žijící v Curychu má na Facebooku svou stránku.

Slovensko účinně zakazuje islám v krajině, zakazuje mešity a v České republice se objevují...

Od roku 2016 slovenská legislativa znemožňuje islám se státem uznávaným náboženstvím. Slovensko přijalo opatření, která znesnadňují islámu stát se jedním z oficiálně uznávaných náboženství této země, což z něj činí evropskou zemi s nejpřísnějšími zákony proti islámu v celé Evropě.

Veronika Žilková: U uprchlíků je to pud přírody. Časem k těm novým samcům půjdeme...

„Je to silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům...,“ zamýšlí se v rozhovoru ParlamentníchListů.cz populární herečka Veronika Žilková nad příčinami napadení některých žen v Německu, v Rakousku, ale i v dalších zemích.

Studie psychologa: Charakter muslimů se vyznačuje hněvem

Dánský psycholog Nicolae Sennels o integraci muslimů

Muslimové prorokují Evropě: “Jednoho dne to všechno bude naše.”

Štrasburský arcibiskup Luc Ravel, jmenovaný do funkce papežem Františkem v únoru, prohlásil, že "muslimští věřící velmi dobře vědí, že jejich plodnost je dnes taková, že to nazývají... Velkou výměnou. Řeknou vám velmi klidně a pozitivně: 'Jednoho dne to všechno bude naše'...."

Maličká muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Muslimové tvoří méně než 0,5 procenta populace, ale čelí nepřiměřené nenávisti vůči spoluobčanům.

Portál Ozzy: ČESKÁ REPUBLIKA JE NEJMÉNĚ PŘÁTELSKÁ ZEMÍ V EVROPĚ PRO MUSLIMY. SLOVENSKO JE...

Jaromir Balda roky žil v severní části České republiky většinou klidný život. Ovšem díky zprávám a politikům, kteří v televizi chrlí proti přistěhovalecké příznaky, vyvinul 72letý otevřený politický názor. Balda začal podporovat krajně pravicové hnutí za svobodu a přímou demokracii a sousedé ho viděli projíždět plakátem, kde bylo napsáno anti-přistěhovalecký migrant v okně auta.

Indie dává muslimům červenou

V současné době žije v Indii dvě stě milionů muslimů a vláda Naréndra Módio usoudila, že vzhledem k historickým zkušenostem a selhání sekulární náboženské politiky to pro brzy nejlidnatější zemi světa stačí. Proto nový zákon, který schválila, umožňuje všem ilegálním přistěhovalcům získat indickou státní příslušnost ať se klaní jakémukoli bohovi, jen ne Proroku Mohamedovi.

Muslimský zpěvák oslavuje smíšená manželství evropských žen s muslimy, jako zbraň ničení naší Evropy

Už to neskrývají. Arabsko-muslimský raper Younés aktuálně vydal píseň vysmívající se Evropanům a oslavujícím, že evropské ženy se zamilovávají do muslimských imigrantů a uprchlíků a rodí jim děti.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com