Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Muslimské děti se vracejí do bazénu rok poté, co byly kvůli svému oblečení nuceny...

Wilmington souhlasí s tím, že studentům po diskriminaci zaplatí 50 000 $ (39 000 GBP)

Pákistánci podpálili dům v Anglií. Uhořely děti a vůdce vrahů uprchl do Pákistánu

Mohamedovi se nelíbilo, s kým chodila jeho sestra a tak s kamarády podpálil dům člověka, který je dal dohromady. Uhořelo 5 dětí a 2 dospělí. Mohamed zdrhnul do Pákistánu, po letech ho vydali.

Potvrzeno: Integrace muslimů je holý nesmysl. Muslimové se integrovat odmítají

Jak vyplývá z životní reality i učiněných průzkumů, drtivá většina muslimů se do západní společnosti integrovat nechce a tudíž nebude. Integrace muslimů do západní společnosti je zkrátka holý nesmysl, který nemá nic společného ani s realitou ani s muslimy.

Muslimové v Kolíně pospíchali na vlak: Zasáhla zásahovka

Na jednu stranu groteskní podívaná, která ovšem na druhé straně tristně ukazuje jakým napětím a nervozitou trpí islamizovaná západní společnost, se odehrála v útev Kolíně nad Rýnem.

Muslimský „festival cukru“ na konci ramadánu záměrně šíří strach a hrůzu

"Festival cukru" na konci ramadánu má hořkou pachuť, protože je to především demonstrace moci, která je důkazem toho, že islám stále více patří do Německa a že tady je jeho „místo“.

Svobodnenoviny.eu: Šéf EU Juncker odsoudil Polsko, že přijímá migranty z Ukrajiny a ne muslimy

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker uvedl, že Polsko by si nemělo vybírat, které uprchlíky bude přijímat a mělo by akceptovat muslimy a jiné skupiny.

Nemecko varuje pred vzostupom antisemitizmu medzi moslimskými prisťahovalcami

Najvyššia spravodajská agentúra Nemecka vydala komplexnú správu o hrozbe rastúceho antisemitizmu medzi radikálnymi, moslimskými, prisťahovaleckými komunitami. Informuje CBN news.

Londýnská galerie zakryla kvůli muslimům dva obrazy. Proč? Jeden vám ukážeme (+ foto)

Londýnská galerie moderního umění Saatchi zakryla dva obrazy ze své výstavy. Důvodem se staly protesty ze strany muslimů.

Potvrzeno! Za útoky na Srí Lance mohou muslimové. Stovky křesťanů zraněny a již zhruba...

Světová média právě potvrdila, že již byli identifikování první dva vrazi z bestiálního útoku na kostely a hotely na Srí Lance. Oba identifikování jsou muslimského původu. Jedná se o Zahran Hashim a Abu Mohammada.

Svazáci a bonzáci našich dnů: Jak rudí Piráti bojují proti svobodě slova. Proč chtějí...

EVA SVOBODOVÁ si všímá iniciativy svazáků z Pirátské strany, jež vedla ke zrušení vystoupení Tommyho Robinsona na konferenci v naší poslanecké sněmovně
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com