Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Portál Ozzy: ČESKÁ REPUBLIKA JE NEJMÉNĚ PŘÁTELSKÁ ZEMÍ V EVROPĚ PRO MUSLIMY. SLOVENSKO JE...

Jaromir Balda roky žil v severní části České republiky většinou klidný život. Ovšem díky zprávám a politikům, kteří v televizi chrlí proti přistěhovalecké příznaky, vyvinul 72letý otevřený politický názor. Balda začal podporovat krajně pravicové hnutí za svobodu a přímou demokracii a sousedé ho viděli projíždět plakátem, kde bylo napsáno anti-přistěhovalecký migrant v okně auta.

Indie dává muslimům červenou

V současné době žije v Indii dvě stě milionů muslimů a vláda Naréndra Módio usoudila, že vzhledem k historickým zkušenostem a selhání sekulární náboženské politiky to pro brzy nejlidnatější zemi světa stačí. Proto nový zákon, který schválila, umožňuje všem ilegálním přistěhovalcům získat indickou státní příslušnost ať se klaní jakémukoli bohovi, jen ne Proroku Mohamedovi.

Muslimský zpěvák oslavuje smíšená manželství evropských žen s muslimy, jako zbraň ničení naší Evropy

Už to neskrývají. Arabsko-muslimský raper Younés aktuálně vydal píseň vysmívající se Evropanům a oslavujícím, že evropské ženy se zamilovávají do muslimských imigrantů a uprchlíků a rodí jim děti.

Veřejnoprávní televize si do vysílání “Vánoční klasiky” pozvala muslimku Camillu Hamid, která dorazila v...

Švédská veřejnoprávní televize, program TV4 Nyhetsmorgon, během Vánoc neslavila ani tak Ježíška a křesťanské poselství těchto svátků, ale multikulturalismus.

Bývalý čínský muslimský úředník a hlava Sin-ťiangu je odsouzen k doživotnímu vězení za přijetí...

Čínský muslimský úředník byl odsouzen na doživotí za přijetí úplatků ve výši 79,1 milionu juanů (8,7 milionu liber) za práci ve vyšších vládních funkcích, včetně vedoucího provincie Sin-ťiang a národní energetické správy.
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

V Polsku byly zadrženy osoby podezřelé z příprav teroristických útoků na muslimy

Dvě osoby podezřelé z příprav teroristických útoků za použití výbušniny byly zadrženy příslušníky polské Agentury pro vnitřní bezpečnost (ABW), uvádí se ve zprávě tohoto rezortu.

Holandský profesor: Muslimy se zatím žádné západní zemi nepodařilo integrovat

Profesor sociologie Ruud Koopmans přišel za dvacet let detailního zkoumání na skutečnost, která je mnohým lidem „z praxe“ dlouhodobě známá, tedy že muslimské obyvatelstvo se integruje do západní společnosti daleko hůře, než jakákoliv jiná minorita.

Zrušte “pannu” z muslimských oddacích listů: bangladéšský soud

Nejvyšší soud země nařídil odvolání tohoto výrazu a jeho nahrazení výrazem "nezadaná".
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com