Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Erdogan předpověděl konec Evropy

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan uvedl, že Evropa „připravuje svůj konec“ tím, že „otevře frontu proti muslimům“. Uvedl to ve svém projevu ve městě Kayseri.

Ahmad dostává v Německu 7500 EUR měsíčně jako sociální dávky + VIDEO

Ahmad dostává v Německu 7500 EUR měsíčně jako sociální dávky

Viktor Orbán: 20% evropské populace bude do roku 2050 muslimů, ale střední Evropa volí...

„Odhaduje se, že do roku 2050 bude bez Ruska 20 procent evropské populace muslimských,“ píše premiér Orbán

Malá muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Kráčeli jsme idylickými pražskými ulicemi, jen pár bloků od slavného Václavského náměstí, když se zastavil 38letý palestinský rodák Raed Shaikh, aby upozornil na halal obchod s potravinami, na který on a hrstka dalších muslimských obyvatel ve městě často chodí.

Kamenování? Penis musí vstoupit do vaginy ze dvou třetin. A musí to vidět čtyři...

ROZHOVOR Muslimové v Česku čelí diskriminaci, většinová společnost vnímá Islám velmi negativně, míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz muslimský konvertita a učenec s moravskými kořeny Milan Váhala. Terorismus a násilí ze strany islámských radikálů, ke kterému v posledních letech dochází v Evropě, Váhala odmítá s tím, že teroristé jsou podle islámu „velcí hříšníci a zločinci, kteří pošpiňují čest a pověst mírumilovných muslimů“. Váhala hovoří dle jeho slov na základě dlouholetého studia islámu. Co se týče práva šaría, hovoří poměrně překvapivě v tom smyslu, že je dle jeho názoru v podmínkách evropských zemí toto právo neaplikovatelné. A trest kamenování za nevěru? Podle Váhaly a jeho manželky se uděloval historicky jen ojediněle. Podmínkou pro jeho udělení je totiž to, že by přímo coitus museli vidět čtyři důvěryhodní svědci a penis by musel být „zasunut“ ze dvou třetin. Váhalovi tak vyvrací mystifikace o tom, že se za nevěru v Islámu kamenuje běžně.
Islámský učitel

Muslim přiznává: “Hlavním cílem je islamizovat Evropu a dát vám plodnost. My vychováme vaše...

Muž přiznává, že neutíká před válkou či před pronásledováním ISIS. Syrský uprchlík v rozhovoru s arabským televizním kanálem přiznává, že jeho hlavním cílem není uniknout válce.

Německý soud podpořil dětské sňatky muslimů, chrání je prý Ústava. Navíc otevřel dveře dalšímu...

Nejvyšší občanský a trestní soud v Německu, Spolkový soudní dvůr, vydal rozhodnutí, že nový zákon, který zakazuje dětské sňatky, může být protiústavní, protože všechna manželství, včetně sňatků uzavřených podle práva šaría, jsou chráněna Ústavou. Toto rozhodnutí, které prakticky otevírá v Německu dveře legalizaci dětských sňatků uzavřených podle práva šaría, je jedním z rostoucího počtu případů, kdy německé soudy – ať vědomě či nevědomě – podporují vytvoření paralelního islámského právního systému v zemi. Podrobně se touto záležitostí, ale i zasahováním islámského práva do německého právního systému a u našich západních sousedů fungující policii šaría, zabývá Soeren Kern, vedoucí spolupracovník Gatestone Institute v New Yorku.

Jesse Hughes, fontman kapely Eagles of Death Metal: Moslimovia vedia, že naše deti sú...

Frontman kapely Eagles of Death Metal, počas ktorej koncertu v parížskom klube Bataclan sa odohral teroristický útok, vyvolal vo Francúzsku polemiku svojimi vyjadreniami na adresu moslimov.

Bizarní vražda na VIDEU – muslim Alexander Jamal byl odsouzen k deportaci. Zde zůstává...

28letý Alexander Jamal unikl doživotnímu vězení poté, co zavraždil svého milence muže. Informoval o tom portál Gotland jako první. Jamal svázal, oblepil a uškrtil svou oběť. Okresní soud v Gotlandu ho odsoudil na 16 let vězení a deportace.

Mimovládky zuří, že jsou Muslimové často prohledávání na letištích. Prý jde o islamofobii

Neziskovka s názvem "Cage", která se zabývá muslimskými vězni, si stěžuje, že většina podezřelých z terorismu byli muslimové a jedná se podle nich o jasnou islamofobii.

Oblíbené články

V Belgii začíná soudní proces s policistou po smrti Kurdského batolete

Mawda Shawri měla jen dva roky, když zemřela v květnu 2018. Kurdské batole bylo v dodávce, která přepravovala své rodiče a další migranty na belgické pobřeží, v naději, že se dostanou do Velké Británie. Policista byl v lednu tohoto roku obviněn z neúmyslného zabití - dnes začíná soudní proces.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com