Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Bývalý čínský muslimský úředník a hlava Sin-ťiangu je odsouzen k doživotnímu vězení za přijetí...

Čínský muslimský úředník byl odsouzen na doživotí za přijetí úplatků ve výši 79,1 milionu juanů (8,7 milionu liber) za práci ve vyšších vládních funkcích, včetně vedoucího provincie Sin-ťiang a národní energetické správy.
Viktor Orbán

Viktor Orbán: Tajná dohoda mezi Tureckem a Německem přivede další uprchlíky do Evropy

Maďarský premiér Viktor Orbán informoval o tajné dohodě mezi Tureckem a Německem, která zaručuje převoz žadatelů o azyl z blízkého východu do Evropské unie. Viktor Orbán tvrdí, že tento pakt zajistí podle zpráv přibližně půl milionu uprchlíků do Evropy

V Polsku byly zadrženy osoby podezřelé z příprav teroristických útoků na muslimy

Dvě osoby podezřelé z příprav teroristických útoků za použití výbušniny byly zadrženy příslušníky polské Agentury pro vnitřní bezpečnost (ABW), uvádí se ve zprávě tohoto rezortu.

Holandský profesor: Muslimy se zatím žádné západní zemi nepodařilo integrovat

Profesor sociologie Ruud Koopmans přišel za dvacet let detailního zkoumání na skutečnost, která je mnohým lidem „z praxe“ dlouhodobě známá, tedy že muslimské obyvatelstvo se integruje do západní společnosti daleko hůře, než jakákoliv jiná minorita.

Zrušte “pannu” z muslimských oddacích listů: bangladéšský soud

Nejvyšší soud země nařídil odvolání tohoto výrazu a jeho nahrazení výrazem "nezadaná".

Muslimské děti se vracejí do bazénu rok poté, co byly kvůli svému oblečení nuceny...

Wilmington souhlasí s tím, že studentům po diskriminaci zaplatí 50 000 $ (39 000 GBP)

Pákistánci podpálili dům v Anglií. Uhořely děti a vůdce vrahů uprchl do Pákistánu

Mohamedovi se nelíbilo, s kým chodila jeho sestra a tak s kamarády podpálil dům člověka, který je dal dohromady. Uhořelo 5 dětí a 2 dospělí. Mohamed zdrhnul do Pákistánu, po letech ho vydali.

Potvrzeno: Integrace muslimů je holý nesmysl. Muslimové se integrovat odmítají

Jak vyplývá z životní reality i učiněných průzkumů, drtivá většina muslimů se do západní společnosti integrovat nechce a tudíž nebude. Integrace muslimů do západní společnosti je zkrátka holý nesmysl, který nemá nic společného ani s realitou ani s muslimy.

Muslimové v Kolíně pospíchali na vlak: Zasáhla zásahovka

Na jednu stranu groteskní podívaná, která ovšem na druhé straně tristně ukazuje jakým napětím a nervozitou trpí islamizovaná západní společnost, se odehrála v útev Kolíně nad Rýnem.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com