Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Malá muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Kráčeli jsme idylickými pražskými ulicemi, jen pár bloků od slavného Václavského náměstí, když se zastavil 38letý palestinský rodák Raed Shaikh, aby upozornil na halal obchod s potravinami, na který on a hrstka dalších muslimských obyvatel ve městě často chodí.

Kamenování? Penis musí vstoupit do vaginy ze dvou třetin. A musí to vidět čtyři...

ROZHOVOR Muslimové v Česku čelí diskriminaci, většinová společnost vnímá Islám velmi negativně, míní v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz muslimský konvertita a učenec s moravskými kořeny Milan Váhala. Terorismus a násilí ze strany islámských radikálů, ke kterému v posledních letech dochází v Evropě, Váhala odmítá s tím, že teroristé jsou podle islámu „velcí hříšníci a zločinci, kteří pošpiňují čest a pověst mírumilovných muslimů“. Váhala hovoří dle jeho slov na základě dlouholetého studia islámu. Co se týče práva šaría, hovoří poměrně překvapivě v tom smyslu, že je dle jeho názoru v podmínkách evropských zemí toto právo neaplikovatelné. A trest kamenování za nevěru? Podle Váhaly a jeho manželky se uděloval historicky jen ojediněle. Podmínkou pro jeho udělení je totiž to, že by přímo coitus museli vidět čtyři důvěryhodní svědci a penis by musel být „zasunut“ ze dvou třetin. Váhalovi tak vyvrací mystifikace o tom, že se za nevěru v Islámu kamenuje běžně.
Islámský učitel

Muslim přiznává: “Hlavním cílem je islamizovat Evropu a dát vám plodnost. My vychováme vaše...

Muž přiznává, že neutíká před válkou či před pronásledováním ISIS. Syrský uprchlík v rozhovoru s arabským televizním kanálem přiznává, že jeho hlavním cílem není uniknout válce.

Německý soud podpořil dětské sňatky muslimů, chrání je prý Ústava. Navíc otevřel dveře dalšímu...

Nejvyšší občanský a trestní soud v Německu, Spolkový soudní dvůr, vydal rozhodnutí, že nový zákon, který zakazuje dětské sňatky, může být protiústavní, protože všechna manželství, včetně sňatků uzavřených podle práva šaría, jsou chráněna Ústavou. Toto rozhodnutí, které prakticky otevírá v Německu dveře legalizaci dětských sňatků uzavřených podle práva šaría, je jedním z rostoucího počtu případů, kdy německé soudy – ať vědomě či nevědomě – podporují vytvoření paralelního islámského právního systému v zemi. Podrobně se touto záležitostí, ale i zasahováním islámského práva do německého právního systému a u našich západních sousedů fungující policii šaría, zabývá Soeren Kern, vedoucí spolupracovník Gatestone Institute v New Yorku.

Jesse Hughes, fontman kapely Eagles of Death Metal: Moslimovia vedia, že naše deti sú...

Frontman kapely Eagles of Death Metal, počas ktorej koncertu v parížskom klube Bataclan sa odohral teroristický útok, vyvolal vo Francúzsku polemiku svojimi vyjadreniami na adresu moslimov.

Bizarní vražda na VIDEU – muslim Alexander Jamal byl odsouzen k deportaci. Zde zůstává...

28letý Alexander Jamal unikl doživotnímu vězení poté, co zavraždil svého milence muže. Informoval o tom portál Gotland jako první. Jamal svázal, oblepil a uškrtil svou oběť. Okresní soud v Gotlandu ho odsoudil na 16 let vězení a deportace.

Mimovládky zuří, že jsou Muslimové často prohledávání na letištích. Prý jde o islamofobii

Neziskovka s názvem "Cage", která se zabývá muslimskými vězni, si stěžuje, že většina podezřelých z terorismu byli muslimové a jedná se podle nich o jasnou islamofobii.

Nenápadná infiltrace muslimů do Teplic v Čechách a okolí za lázeňské petrodolary pokračuje; kde...

Zatím jsou arabští muslimové v Teplicích a Rožnově, muslimské aktivity jsou zaznamenávány též u Karlových Varů, Ostravy a Karviné, zatím obnášejí 7 mešit a 13 modliteben. Tak vypadá islámská realita v Česku; jen prstíček strčíme ohřejeme se a hned zase půjdeme, vlastně jen si své choré údy a revma vyléčíme a hned za půjdeme do svých apartmánů v Modlanech...

Česká muslimka vynadala našemu národu. Podívejte se

České muslimce Janě Al Oukle připomíná přístup Čechů k uprchlické otázce novodobý hon na čarodějnice. Jeho terčem se přitom stala i ona sama. Když vzala své dvě děti, které má s Palestincem původem ze Sýrie, na výlet, kdosi na ni zavolal policii. „Prosím vás, vezměte rozum dohromady,“ vyzývá Al Oukla své spoluobčany.

Česká muslimka: Lidé jsou tady zlí a o Koránu vykládají nesmysly. Muslimové hází odpadky...

„Islamofobové vykládají Korán stejně, jako kdybychom chtěli po křesťanech, aby žili podle starého zákona,“ říká česká muslimka v rozhovoru pro server Manipulátoři.cz. Celá řada předsudků, které mají Češi o muslimech, se dle její zkušenosti a znalostí nezakládá na pravdě.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com