Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Česká poslankyně přirovnala muslimů k invazivním rostlinám a zvířatům

Česká policie vyšetřuje poslankyni za SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříková pro její výroky o migrantech. Politička v lednu na svém profilu na sociální síti přirovnala migrantů k invazivním druhům rostlin a zvířat, kterým by měl být zakázán vstup do Evropské unie.

Portál Aljazeera: Maličká muslimská komunita v České republice podléhá nenávisti

Když procházel idylickými ulicemi Prahy, jen pár bloků od známého Václavského náměstí, 38letý Raed Shaikh, rodák z Palestinců, se zastavil, aby poukazoval na halalský obchod s potravinami a na hrstku dalších muslimských obyvatel ve městě.

Belgie: Konzervativní novinář ohrožený muslimy kvůli zpravodajskému článku…”chceš, abych tě šukal?” vyhrožují mu

Belgičskému novináři hrozí muslimové za článek, který napsal tento měsíc o tříleté dívce zabité islámskými extremisty za použití mačet v Nigérii.

Toto plánují muslimové v Evropě: “Vy evropané jste si vytvořili takovou ubohou a zkaženou...

Toto plánují muslimové v Evropě: "Vy evropané jste si vytvořili takovou ubohou a zkaženou kulturu, že nemáte šanci přežít."
Korán

Šéf muslimů v Česku: Právo šaría je moudré. Evropa to pochopí

Ředitel Muslimské unie České republiky Mohamed Abbas v debatě na TV Barrandov Týden v ringu prohlásil, že právo šaría je "moudré". Jak řekl, Evropané jen potřebují čas na to, aby ho pochopili. Jeho oponent Tomio Okamura naopak označil islám jako "extremistický" a "ohrožující demokracii". Rozhodně by prý zpřísnil podmínky povolující islám v České republice.

Muslimská rada Británie přepojena ke kontroverznímu muslimskému bratrstvu, ukazuje zpráva

Muslimská rada Británie, největší islámská organizace v zemi, má „důležité“ spojení s muslimským bratrstvím, skupinou, kterou mnohé státy Perského zálivu považují za teroristickou organizaci, odhalila vládní zpráva.

VIDEO Znesvěcení? Muslimové navštívili německý kostel a dobře se bavili. Neuvěříte, co si dovolili

Vypadá to, že muslimům stovky vybudovaných mešit v Německu nestačí a směle se roztahují dál. Místopředseda SPD Radim Fiala na svém facebookovém účtu sdílel video zachycující muslima, jak v křesťanském kostele pronáší islámskou modlitbu a společně s dalšimi zvolává „Alláhu Akbar“. Mnozí jsou z této aktivity šokováni a vyjadřují silné obavy.

Schueftan: Arabové jsou nebezpeční, nepouštějte je sem, čím víc jich zachráníte, tím víc jich...

Čím víc lidí přijmete, tím víc jich bude chtít přijít, ve světě jsou stovky milionů lidí, kteří potřebují pomoc. Arabové jako kolektiv jsou nebezpeční, nepouštěl bych je dovnitř, nebo se jednou probudíte a už nebude žádná Evropa, říká izraelský bezpečnostní expert Dan Schueftan.

Moslim kresťanom: „Snažili sme sa vás varovať,“ je čas „prebudiť sa“

Moslimský spisovateľ Mohammad Tawhidi v rozhovore pre CBN News varoval kresťanov po celom svete pred rastúcou a veľmi reálnou hrozbou radikálneho islamu

Češi ubližují muslimům, uvedla arabská TV. Viděl to celý svět. A z Česka se...

Známý český bloger tuniského původu Hatem Berrezouga napsal otevřený dopis v angličtině arabské zpravodajské televizi al-Džazíra, která ve své nedávné reportáži, publikované i na serveru Parlamentní listy, označila Českou republiku za nesnášenlivou vůči islámu a muslimům. Mimo jiné citovala i představitelů tamní muslimské komunity Raed Shaikha a Vladimíra Sáňky.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com