Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Liverpool – muslimský gang mlátil bíle nemuslimy. Jedinou záchranou byla recitace koránu

Trojice mladých muslimů mlátila v centru Liverpoolu namátkou "bílé nemuslimy."

Další švýcarský region je jednoznačně proti nošení burky

V neděli občané ve švýcarském regionu St. Gallen hlasovali v místním referendu o zákazu nebo povolení nošení burek na veřejnosti.

Pavel Rajčan – bývalý starosta Modlan na Teplicku prodal Čechy muslimům! Vydělal na ničeni...

Bývalý starosta obce Modlany na Teplicku prodal obrovské pozemky muslimský investorům, kteří na nich chtějí stavět arabské obytné čtvrtě. Podívejte se na reportáž České televize, která ukazuje jak bezcharakterní vlastizrádce zaprodá tuto zemi za pár milionu korun novým osadníkům z islámských zemí.

Nová uniforma pro muslimské policistky v evropské zemi. Moc slušivá není, ale co by...

Policie v západním Yorkshiru představila uniformu, na jejímž návrhu se podílela muslimská policistka. Uniforma je „navržena tak, aby nezdůrazňovala ženskou postavu“. Policie doufá, že díky tomu vroste v jejích řadách počet žen z etnických menšin.

V Rakúsku skupina väznených migrantov zapálila svoju celu. Dvoch museli resuscitovať

Skupina väznených migrantov, ktorí mali byť deportovaní z Rakúska, zapálila v noci na sobotu svoju celu v detenčnom policajnom zariadení vo viedenskej štvrti Josefstadt. Na mieste došlo k viacerým vážnym zraneniam, informovala podľa agentúry DPA viedenská polícia.

Kulturní soužití v praxi: Muslim chystal masakr v kostele či gay klubu. Policie jej...

Německá policie zadržela nedaleko Frankfurtu nad Mohanem 17letého muže s německým a tureckým občanstvím podezřelého z plánování teroristického útoku.

140 000 muslimů na veřejné bohoslužbě v britském Birminghamu… Neuvěříte tomu, co se doopravdy...

Arabské země vědí lépe než Evropa, že ke zkrocení islámského fundamentalismu, je potřeba ovládat ulice.

Pokud se nic nezmění, tak se nemuslimská populace Francie může stát za 40 let...

Ministerstvo spravedlnosti Francie není nezávislé na vládě. Žádný soudce se nebude snažit zjistit více o skandálu prezidenta Macrona. K žádnému důkladnému vyšetřování nedojde. Francouzské sdělovací prostředky jsou z velké části dotovány vládou a nejsou tak více nezávislé na vládě, než je ministerstvo spravedlnosti.

Žena v Británii útočila mačetou na tržnici, Zabít, zabít, zabít, křičela. Dle médií zahalená...

Britská policie musela zasahovat v britském městě Barnsley. Bezpečnostní složky dostaly upozornění, že na tržnici útočí žena s velkým nožem či mačetou.

Oblíbené články

Konec cirkusů v Čechách?

Cirkusy, které majú v Čechách dlouholetou tradici, budou musel vynechat ze svých představení všechna zvířata. Ministerstvo zemědělství (MZe) na základě požadavku ministerstva životního prostředí totiž navrhuje úplný zákaz vystupování a drezury zvířat v cirkusech.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com