Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

Italové zbourali muslimům mešitu

V italském městě Verona zbourali muslimskou mešitu. Na jejím místě chtějí poslanci ze xenofobní strany Liga severu postavit náměstí, které pojmenují po známé protiislámské spisovatelce.

Obyčejní muslimové v Česku mají strach, říká muslimka

Cítím se být pod tlakem už delší dobu. Společnost nebo někteří politici se čím dál více staví proti islámu, ale hlavně proti obyčejným muslimům, říká Kateřina Gamal Richterová. Informuje portál aktualne.cz.

Moslimovia a černosi sú na Slovensku v ohrození

Prieskum ukázal, že veľkú časť cudzincov u nás napadli.

Exkluzivní průzkum: Češi muslimy neznají, v rodině ani domě by je nechtěli

Většina Čechů má vůči zdejším muslimům výhrady. Nechtějí je mít ve své blízkosti, zhruba pětina lidí by jim nezaručila takřka žádná práva. Méně se vyznavačů islámu bojí ti, kteří někoho z nich osobně znají. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro iDNES.cz, kterým startuje seriál Muslimové v Česku.

Polské speciální služby zabránili teroristickému útoku na muslimy

Vyšetřování plánovaného teroristického útoku proti třem osobám provedla Polská agentura pro vnitřní bezpečnost (ABW) a ministerstvo pro organizovaný zločin a korupci prokuratury ve Štětíně na severozápadě Polska. Výsledkem vyšetřování bylo podání obžaloby 17. prosince proti dvěma osobám.

Prostí Rusové “vítají” islámské přistěhovalce + VIDEO

Video ruských pouličních rváčů, kteří si to rozdali s "muslimy", je hodokvasem nejprimitivnější brutality. Ale přesto stojí za shlédnutí.

Muslimové ve Francii se modlí v autobuse za smrt nevěřících

Muslimové ve Francii se modlí v autobuse za smrt nevěřících

Dánsko plánuje klasifikovat muslimské přistěhovalce samostatně do statistik kriminality

Dánsko plánuje klasifikovat muslimské přistěhovalce a jejich děti samostatně v oficiálních statistikách, včetně kriminality a zaměstnanosti.

Toto je nemožné, Švýcaři nebudou dávat imigrantům dávky, rozhodli v referendu….

Obyvatelé Švýcarska už nechtějí vyhazovat své peníze na lidi, kteří pro jejich zemi nic neudělali. V referendu, které se konalo v kantonu Curich odhlasovali snížení dávek pro imigranty. Informoval portál Globe 24.

Jeden z trojice muslimů plivl na Rusa ve výtahu … To neměl dělat (VIDEO)

Jeden z trojice muslimů plivl Rusa ve výtahu. Ten vyčkal dokud se na výtahu otevřou dveře a kluků vyškolil přesnými K.O. údery. Údajně se jednalo o třech Turků, informace však není ověřena.

Oblíbené články

Luxusní alkohol je investicí do čirého štěstí

Jak si vychutnáváte chvilky pohody nebo úspěchu? Někdo je jednoduše rád, že je rád, ale někteří si na úspěch rádi připijí. Odjakživa se považovalo za samozřejmost mít doma lahev kvalitního alkoholu, na kterou můžete pozvat rodinu nebo přátele. Je důležité si umět život vychutnávat a když jazyk pohladí doušek luxusního alkoholu, hned se člověk cítí šťastnější. Nejen humor, ale i alkohol je kořením života a mnohým pomůže odstranit zábrany, aby si alespoň na chvíli mohli vyčistit hlavu a cítili se opravdu dobře.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com