Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

„Pokud by šlo o švédského chlapa a muslimku…“ Video, na kterém muž praštil náhodnou...

Na internetu se objevilo šokující video ze Švédska, na kterém muž bez varování praštil a srazil ženu do bezvědomí jediným úderem. Doba ani místo incidentu dosud nebyly stanoveny. Video původně na Instagramu zveřejnil @Aliballotellii, ale účet byl později deaktivován.

Muslimský duchovní popisuje, proč jsou muslimové líní a blbí + VIDEO

Muslimský duchovní popisuje, proč jsou muslimové líní a blbí

Muslimové kritizují design bot Nike, prý na podrážce zobrazují Alláha

Značka Nike čelí kritice kvůli designu svých bot ze série Air Max 270. Logo na podrážce prý připomíná arabský symbol pro Alláha. Online petici za stažení sportovních bot z prodeje podepsalo přes 20 tisíc lidí a jejich počet konstantně narůstá. Nike se brání, že logo představuje pouze stylizovaný nápis Air Max.

Muslimové již zcela otevřeně vzkazují Evropanům: Jednoho dne to všechno bude naše. Století Velké...

GIULIO MEOTTI – italský novinář a spisovatel – přichází s krajně znepokojivými prognózami úbytku původního evropského obyvatelstva a jeho nahrazení muslimskými imigranty

Panečku to je morální vzor: Zakladatel islámu se svým gangem přepadával ženy nevěřících a...

Ukázka z knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům: Již dříve jsme se dozvěděli, že Mohamed si myslel, že měl pohlavní styk, ačkoli k němu nedošlo. Existuje další hadís, podle kterého Mohamed se svými manželkami nemíval styk, ale pouze se s nimi „mazlil“. Navštěvoval je, někdy všechny během jedné noci, a věnoval se předehře, nikoli však souloži. Áiša údajně řekla: „Nikdo z vás se nedokáže ovládat tak jako Prorok, který se se svými ženami mazlil, aniž by s nimi měl styk.“

Do půl roku obohatím Česko! Abdullahovi už nevěsta vyřizuje papíry, aby mohl legálně migrovat

Maximálně půl roku a máte mě tu! Pákistánec Abdullah (23), který se před několika měsíci oženil s českou učitelkou Arianou (65), už nadšeně vyhlíží stěhování do Česka, kde by údajně rád založil rodinu. Zamilovaná žena už se vrátila domů a aktuálně zde zařizuje vše potřebné k tomu, aby Abdullah mohl legálně přicestovat a usadit se tu.

Teror muslimů v Evropě překračuje všechny meze. Podívejte se, jakého odporného činu se dopustili...

Francouzi se už delší dobu nemohou cítit bezpečně, a platí to o to víc v době ramadánu... Jedna z kamer v pařížském supermarketu zachytila útok muslima na muže, který si koupil karton piv.

Spoveď nemeckej policajtky: Moslimovia pred policajtmi nemajú absolútne žiadny rešpekt

Tania Kambouriová, policajtka v nemeckom meste Bochum, dcéra gréckych prisťahovalcov a autorka. 32-ročná Tania napísala knihu s názvom „Nemecko v modrom svetle – tiesňové volanie jednej policajtky“. V nej Kambouriová opisuje svoje skúsenosti, že stále viac ľudí má menší rešpekt k polícii. Policajtka si myslí, že to platí najmä pre moslimských imigrantov

Dědeček má čtyři manželky… Muslimská propaganda pro děti v zemi EU (+ foto)

Ve Švédsku vyšla nová dětská kniha s názvem „Dědeček má čtyři manželky“, což mj. další důkaz o normalizaci islámského mnohoženství ve Švédsku.

Šíří se zde strach z uprchlíků, kterých zde nemáme, z islámu, který zde nemáme....

Čaputová na úvod v diskusii o význame pravdy poukázala na to, že najdôležitejšie je „nestratiť ideály a nenechať sa odradiť“. Dnes podľa prezidentky čelíme výzvam v kvalite justície a Slovensko v tejto otázke práve prechádza očistným obdobím. Často sa v justícii podľa nej nachádza bariéra vlastnej pohodlnosti a určitej ľahostajnosti.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com