Tagy Muslimové

štítek: Muslimové

„Nemluvilo by se vám lépe s mužem?“ Witowská si do studia ČT pozvala muslima...

Moderátorka Událostí, komentářů České televize Světlana Witowská přivítala ve studiu Badera Eknaifitha, majitele jazykové školy Alfirdaus. Pan Eknaifith se narodil v Kuvajtu, ale už 15 let žije v České republice. Witowská se ho zeptala, jak se u nás jako muslim cítí. Chtěla také vědět, jak se mu s ní mluví jako se ženou. A toto následovalo...

Žena z neziskovky promluvila o českém národě. Nic pěkného to není

Muslimky začaly z ohrožení místo šátků nosit čepice, zločin z nenávisti není jen násilí a pachatelé takových zločinů by měli poslat pracovat například do Muzea romské kultury místo do podmínky. To si myslí právnička Klára Kalibová z organizace IN IUSTITIA. Rozhovor s ní vedl Lukáš Houdek ze serveru HateFree.

Boris Johnson slušně naložil muslimkám v burkách: Vypadají jako poštovní schránky, řekl. Sluníčkáři hystericky...

Bývalý šéf britské diplomacie má na svém kontě další kontroverzní výrok, ženy v burkách přirovnal k poštovním schránkám a bankovním lupičům. Podle premiérky Theresy Mayové byla jeho slova „zjevně urážlivá“. Johnson se odmítá omluvit.

El Mundo: Boj za práva žen vedl Kanadu ke střetu se Saúdskou Arábií!

Poté, co Kanada kritizovala zatčení aktivistů na podporu práv žen v Saúdské Arábii, Rijád prohlásil kanadského velvyslance personou non grata a stáhl své diplomaty z Ottawy, napsal El Mundo.

To se vážně stalo. Slepce nepustili s vodícím psem do restaurace. Mohl prý urazit...

Pes je pro nás Evropany nejlepší přítel a žádná rasa na světě nemá psa za společníka v takové míře, jako bílí. V Americe je vlastnění psa zcela typické právě pro bělochy.

Žádní rasisté v ulicích! V Dánsku začal platit zákaz zahalování, fanoušci burek dali hlasitě...

V Dánsku začal platit zákaz zahalování obličejů. A ačkoliv zákon přímo nezmiňuje, jaké oděvy jsou zakázané, je všeobecně znám a kritizován jako zákon o zákazu burek a nikábů, tedy oděvů muslimských žen. Agentura Reuters informovala, že až 1 300 protestujících včera v Kodani proti zákazu protestovalo. Britský Guardian dokonce jejich názory zachytil na kameru.

Vyjádření k incidentu v Teplicích: Media šíři muslimské lži a pomluvy! Agresivita muslimů pokračuje

Zveřejňujeme vyjádření Ivy Procházkovou k obviněním vzneseným muslimskou aktivistkou Eman Ghaleb z Teplic: Takže milý cenzore na FB- ač nelogicky jsem odstranila všechna slova odvozena od slova "muslim" či "islám" , až na citaci dotyčné slečny- ta je zřejmě používat smí..

Co chtějí muslimové v Evropě? Zatím jenom mešity, korán a halal maso

Jestliže Dánsko, tak jako další země chce profitovat z muslimských turistů, musí své služby přizpůsobit jejich požadavkům, tvrdí Mehmet Taran, ředitel společnosti, nabízející muslimům cestování po Skandinávii.

Muslimské děti ve Švédsku už hrozí spolužákům podřezáním. Nadávají jim do „kafírů“ a je...

Švédská publicistka Judith Bergmanová informuje o nové studii Swedish Defence University, která se věnuje narůstajícímu salafismu, tedy růstu radikálního islámu v zemi. Některé pasáže ze studie jsou skutečně alarmující.

Muslimské dívce bylo horko a chtěla si sundat šátek. Manžel ji okamžitě zmlátil. Toto...

26-leté muslimské dívce původem z Bangladéše bylo horko a chtěla si sundat šátek. Manžel ji okamžitě zmlátil. A nebylo to poprvé. Již dříve dívku napadl např. za to, že chtěla podstoupit preventivní prohlídku rakoviny prsu.

Oblíbené články

Výsledek demonstrace v Dubí, kde napadli reportéra PL: Šest zadržených lidí

Policie dnes zadržela na shromáždění krajní pravice v Dubí šest lidí, dva podezřívá z výtržnictví v souvislosti s útokem na reportéra ParlamentníchListů.cz. Čtyři osoby jsou podezřelé ze spáchání přečinu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. ČTK to řekl mluvčí policie Dan Vítek. Zásah v Dubí policie krátce před půl čtvrtou ukončila.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com