Tagy Mimozemšťané

štítek: Mimozemšťané

EBE mimozemšťan – jediný, kdo přežil

Zatímco jsem prostřednictvím sociálních médií dělal malý průzkum, narazil jsem nedávno na video o EBE mimozemšťanovi. S tímto tématem jsem se už mnohokrát setkal, ale kvůli tolika podvodům a dezinformacím jsem se rozhodl to ignorovat … až dosud!

Tajné soubory KGB o UFO, které Vám vyrazí dech + VIDEO, FOTO

Podle informací z Ruska ví o mimozemských civilizacích v průběhu několika desetiletí, takže pro mnohé není překvapivé, že takové pověsti kolují mnoho let.

Pokročilá technologie a starověké civilizace na Zemi? + VIDEO, FOTO

Je možné, že naši předkové ve starověku navštěvovali mimozemšťané, kteří jim poskytují pokročilou technologii? Četné zachované budovy a artefakty, které navrhují. Pokud ano, kde přišli? Kam šli? Vrátí se?

Whistleblower tvrdí, že existuje více než osmdesát dva druhů cizinců v kontaktu s lidmi...

Ve dvacátém prvním století byl svět zaplaven různými účty mimozemské interakce s lidmi na planetě Zemi, a bylo naznačeno, že existuje snad příliš mnoho informací, které by lidé mohli tenhle fenomén brát vážně, zejména kolik z toho je nepravdivé. V průběhu let si lidé zvykli na spoustu podvodů s UFO a mimozemšťany, díky nimž byli lidé neuvěřitelně opatrní ohledně přijímání jakýchkoli informací o mimozemské činnosti za nominální hodnotu.

V malém mimozemském světě byly nalezeny stopy dešťových mraků!

Dva týmy astronomů vůbec poprvé objevily vodní páru v okolí malé planety, obíhající v obyvatelné zóně vzdálené hvězdy. V přilehlých mracích nalezli dokonce stopy po dešti. Potvrdily se tak dřívější předpoklady astronomů, že se voda, považovaná za základní složku života, vyskytuje i v atmosféře malých exoplanet.

NASA tají mimozemskou aktivitu kolem asteroidu + VIDEO

NASA zveřejnila snímky jednoho z mnoha asteroidů, ke kterému se blíží 70metrové UFO. Videu ale chybí konec, takže není vidět závěrečné přiblížení objektu k povrchu tělesa.

Žijeme v hologramu vytvořeném mimozemskou silou, tvrdí vědec z NASA

„Je to zajímavý nápad a mít bláznivé nápady je zdravé,“ sdělil deníku Telegraph.

Ufologové obviňují NASA, že tají stopy mimozemšťanů na Měsíci

Na Google Earth objevili podivné stavby, které byly ze snímků NASA odstraněny.

Oblíbené články

Známá proimigračná aktivistka Racketeová žádá zrušení hraniční policie v Evropě

Zrušte financovanie hraničnej organizácie Frontext, hovorí kontroverzná aktivistka organizácie Sea Watch Carola Racketeová. Vyhlásila tiež, že hraničná polícia schválne bráni hranice Európskej únie tak, aby migranti umierali v stredozemnom mori, pretože im odopiera bezpečné cesty do členských krajín.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com