Tagy Miloš Zeman

štítek: Miloš Zeman

Nachcat na hrob! VIDEO s promluvou Miloše Zemana o Romech a smrtelně vyhrocené ohlasy...

Zpravodajský kanál ČT24 se ještě jednou věnoval otázce výroků prezidenta Miloše Zemana na adresu Romů. Reportér Richard Samko se včera Zemana zeptal na fotografie pracujících Romů, které kolují českým internetem. Nyní se objevují představy močení na hrob či eutanazie.
Zeman

Zeman uděluje milosti. Desátou dostal i ten, co bral úplatek

Prezident Miloš Zeman se rozhodl udělit milost vězni s onkologickým onemocněním, který byl potrestaný za zneužití pravomoci a přijetí úplatku.
Zeman

Pane prezidente: Naše země nyní nevzkvétá. Příběh Koucourkova v srdci Evropy. Plýtvání, byrokracie a...

MILOSLAV KALA - šéf Nejvyššího kontrolního úřadu - píše zprávu prezidentu Miloši Zemanovi o tom, jak zoufalý je stav administrativy v naší zemi

Uvedomili si Česi po prejave, že je lepší mlčiaci Zeman ako hovoriaci Kiska?

V Českej republike sa začala pomerne široká diskusia o tom, či nebol silnejším gestom postoj prezidenta Miloša Zemana, že k 50. výročiu Augusta 1968 žiadny zásadný prejav neprednesie, pretože svoj postoj k okupácii už vyjadril práve po invázii a počas začiatku normalizácie, za čo bol v tom čase potrestaný. Na rozdiel od neho prezident Andrej Kiska sa na prejav pripravoval dlho, prednahral si ho, aby sa neskôr tváril, že je vysielaný naživo. Navyše, české médiá po prejave slovenského prezidenta začali rozoberať aj jeho minulosť, ktorá mnohých prekvapila.

Zahraniční pisálkové tepou Česko: Fraška, Češi o roku 1968 nic neví, Zeman se o...

Německý i rakouský tisk v posledních dnech přináší články připomínající 50 let staré události, které v srpnu roku 1968 ukončily pražské jaro, tedy období politického uvolnění v Československu. Přes ztroskotání pokusu o „socialismus s lidskou tváří“ listy zdůrazňují jeho dopady na úspěšnou sametovou revoluci z roku 1989.

Píseň o Zemanově smrti? Hutka se vylíhl z vejce blbosti, naštval se známý herec

Před pár dny se o velký rozruch postaral známý písničkář Jaroslav Hutka. V písni „Miloš a Zubatá“ zpívá o smrti českého prezidenta. Jak sám přiznává, původní verze byla ještě o něco ostřejší, nakonec ji ale zmírnil, aby ji publikum uneslo. I přesto se na něj snesla vlna kritiky.

Jaroslav Hutka se v písničce těší na smrt Miloše Zemana. A nadává mu +...

Písničkář Jaroslav Hutka se ve své skladbě Miloš a zubatá velmi nelichotivě vyjádřil k současné hlavě státu Miloši Zemanovi.

Zemanovy zábrany kvůli vývoji jeho nemoci už mizí. Schwarzenberg tvrdě zúčtoval s prezidentem

Čestný předseda Top09 Karel Schwarzenberg nebyl Zemanovými slovy o novičoku zaskočen. Prezident podle Schwarzenberga zcela vědomě plní zájmy cizího státu a západní spojenci z něj mají spíš legraci.

Zděšení politici KDU a TOP 09: Zeman je mstivý, ubohý a zapšklý prezident, nejmenování...

Prezident Miloš Zeman podle informací serveru Aktuálně.cz odmítl jmenovat šéfa Bezpečnostní informační služby (BIS) Michala Koudelku generálem. Řadě politiků se ale prezidentův postup nelíbí.

Zeman: Klameme si do vlastnej kapsy. Novičok bol na území Česka vyvíjaný aj testovaný

Prezident Miloš Zeman vo štvrtok večer v televízii Barrandov povedal, že v Česku sa v malom množstve vyrábal a testoval jed Novičok, ale po testovaní bol zničený
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com