Tagy Migranti

štítek: Migranti

Kvóty na migranty: Potrestat Česko! žádá Češka ve službách EU

Evropská komise žádá unijní soud, aby potvrdil, že Česká republika, Polsko a Maďarsko nesplnily v souvislosti s jednorázovým programem přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót své povinnosti plynoucí z unijního práva. Informuje o tom ČTK.

Loď s migranty se potopila přibližně 40 námořních mil od tuniského pobřeží

V mezinárodních vodách při tuniském pobřeží se utopilo nejméně 70 migrantů. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní zpravodajskou agenturu Tunis Afrique Press.

Německý ekonom varuje. Jde o dvojí migraci v jeho zemi. Kdo přichází a kdo...

Německý ekonom Heribert Dieter v komentáři pro švýcarský deník Neue Zürcher Zeitung prohlásil, že Německo čeká velký problém. Opravdu velký. Na jedné straně do země přichází méně vzdělaní migranti. Horší prý ovšem je, že někteří vzdělaní Němci svou zemi raději opouštějí. Odcházejí např. do Švýcarska. A tato dvojí migrace podle ekonoma uvrhne naše západní sousedy do krize.

Svobodnenoviny.eu: Migrant, který napadl 11 švédských žen vyklouzl s pokutou a podmíněným propuštěním

23letý muž napadl v období mezi lednem a únorem ve městě Uppsala téměř tucet žen a jako převlek nosil chirurgickou masku, přičemž mnohé ženy uváděly, že teď mají pocit zranitelnosti a bojí se samy vycházet na ulici.

Afričané a Arabové v Itálií málem umlátili italský pár k smrti a ještě vyhrožovali...

To se tak vracíte ve svém městečku domů coby mladý pár, když vtom na vás vlítne osm Afričanů a bezdůvodně vás začne mlátit tak, že jste v ohrožení života.

Fox News: Nelegální migranti stojí USA 116 miliard dolarů ročně

Nelegální přistěhovalci stáli 116 miliard dolarů ročně, a to především proto, že platí malé daně a jsou velmi aktivní při využívání sociálních dávek, jako jsou například stravenky a bezplatná lékařská pomoc, uvedla Kristina Tate.
Migrantské cestovky

Líder kandidátky do EP za Progresívne Slovensko, Michal Šimečka: “Slovensko potrebuje migrantov”

Podľa prieskumov druhá najsilnejšia politická strana Progresívne Slovensko otvorene podporuje migráciu. Líder ich kandidátky do europarlamentu Michal Šimečka tvrdí, že Slovensko potrebuje migrantov hlavne z ekonomických dôvodov

Svobodnenoviny.eu: Španělský hasič čelí až 20 letům vězení za záchranu migrantů na moři

Italské úřady obvinily 32letého hasiče Miguela Roldána ze španělského města Málaga, že pomáhal obchodníkům s lidmi poté, co pomohl zachránit tisíce lidí ve Středozemním moři.

Při Řeckém pobřeží se převrátil člun s 50 migranty

Plavidlo s desítkami migrantů na palubě havarovalo v neděli při skalnatém pobřeží gréckeho ostrova Samos.

Více než 60 migrantů z loďe Alan Kurdi si rozeberou 4 krajiny EÚ

Migrantů, které ještě na začátku dubna zachránila loď Alan Kurdi u libyjského pobřeží, přijme kromě Francie a Německa také Portugalsko a Lucembursko.

Oblíbené články

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com