Tagy Migranti

štítek: Migranti

Je nový migrační pakt EU zadním vrátkem pro usazování migrantů v zemích jako Česko,...

Uprostřed pandemie se státy Evropské unie chystají zahájit jednání o reformě azylové politiky v Evropě, přetrvávají však obavy, že navrhovaný EU „Nový pakt pro migraci a azyl“ bude sloužit jako zadní vrátka pro přesídlení migrantů.

Příznivci uprchlíků pořádají „uvítací akci“ pro žadatele o azyl v Kentu

Více než 200 lidí se shromáždilo před bývalými vojenskými kasárnami, kde se nacházeli žadatelé o azyl poblíž Folkestone, aby potlačili rostoucí aktivitu krajní pravice proti migrantům.

Video: Imigrant vyvrací na kostele kříž

Multikulturní obohacování si nebere servítky.
Le Penová

Marine Le Penová odmítá nový pakt Evropské unie o migraci a označuje jej za...

Vůdkyně francouzské „populistické“ Národní rallye (RN) Marine Le Penová zahájila kampaň proti novému paktu Evropské unie o migraci a azylu a prohlásila, že povede k „sebevraždě“ Evropy.

Imigranti si přiletěli pro azyl soukromým tryskáčem

Minulý pátek měl na mnichovském letišti mezipřistání soukromý tryskáč z Turecka. Diplomaté letěli do Karibiku.

160 migrantů odvezeno zpět do Libye

Údajně 160 migrantů v noci z neděle na pondělí bylo pobřežními hlídkami odvezeno zpět do Libye, tweetoval to mluvčí Mezinárodní organizace pro migranty (IOM) Safa Msehli.

Proč v Turecku rostou zločiny z nenávisti vůči syrským uprchlíkům?

Podle uprchlické agentury OSN je Turecko od roku 2014 hostitelem největšího počtu uprchlíků na celém světě. Od září 2020 je domovem přibližně 4 milionů uprchlíků, z nichž 3,6 milionu jsou Syřané a téměř 370 000 žadatelů o azyl a uprchlíků jiných národností.

Migrantov si bude EÚ prerozdeľovať automaticky, tvrdí Macron

Štáty Európskej únie čoskoro dosiahnu dohodu na "automatickom" prerozdeľovaní migrantov zachránených na mori, vyhlásil v stredu francúzsky prezident Emmanuel Macron.

Proč Afrika nechce zpátky své běžence, jimž jsme měli otevírat svá srdce a poděkovat...

Tak nám to v Německu houstne a černá se od běženců, jichž je na západ od Česka přes 1,3 milionů, z nichž cca 600 tisíc nedostalo azyl a má být deportováno zpět. Pokud však budou deportace neúspěšných žadatelů ze severní Afriky probíhat stejným tempem jako nyní, tak jen Severnímu Porýní-Vestfálsku to prý bude trvat nejméně dvacet let, než se jí podaří vrátit tisíce uprchlíků.

Společné příběhy Eritrejců v Itálii a Nizozemsku. Migrant Johannes: “Nikde se zde necítím jako...

Uprchlíci nemohou začít nový život, pokud jim není dovoleno vytvářet si domovy pro sebe.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com