Tagy Migranti

štítek: Migranti

Skupina migrantů zaútočila mačetami na vesnickou diskotéku

Skupina afghánských a syrských migrantů vyzbrojených mačetami zaútočila na diskotéku v malé německé vesnici poté, co dva členy skupiny vyhazovač před tím nevpustil na diskotélu.

Belgie: Migrant ze severní Afriky zatčen za použití falešného taxíků k znásilnění mladých žen

Severoafrický muž byl zatčen v souvislosti se znásilněním mladé studentky žijící v Bruselu, která tvrdí, že se představil jako falešný řidič taxi, aby ji nalákal do auta poté, co opustila studentský křest.

Slovinsko: Do hor vyšli protimigrantské ochranky: “Když si neví s nimi rady vláda my...

Slovinští paramilitáři, oblečeni v maskování a vyzbrojeni vzduchovými puškami, se pohybují ve formaci lesem co by kamenem dohodil od Chorvatska a hlídají pohraniční zónu, kde vedoucí skupiny říká, že nelegální migrace je rozšířená.

EU chystá nová řešení uprchlické krize. Zapojeno bude i Česko

Ursula von der Leyenová chce, aby příští Evropská komise (EK) pod jejím vedením v první polovině příštího roku předložila nový plán k řešení migrace. Chce jím překonat současnou patovou situaci, kdy se členské země nejsou schopny shodnout na jednotné migrační politice. Von der Leyenová to dnes řekla v Berlíně po jednání se svou bývalou vládní šéfkou a německou kancléřkou Angelou Merkelovou.

Více než 90 procent migrantů z Afriky by se i přes rizika znovu vydalo...

Zpráva Rozvojového programu OSN (UNDP) nazvaná Scaling Fences: Hlasy nepravidelných afrických migrantů do Evropy se snaží zjistit, proč ti, kteří se dostávají do rukou pašeráků lidí a přesouvají se do jiných zranitelných pozic, v první řadě rozhodnutí opustit domov a vyhnout se formálním přistěhovaleckým postupům?

Občané v Německu tvoří bezpečnostní hlídky proti imigrantům. Vláda supí

Prakticky ve všech německých městech dnes občané zřídili občanské hlídky, aby si zajistili bezpečnost proti imigrantům. To je samozřejmě pro vládní imigrační politiku veké odkopání, ostuda a propadák.

Imigrantské “děti” si hrají: na popravy bezvěrců

Obyvatelé čtvrti Lenaupark v Linzi jsou zděšeni. Na ulici si hrají děti! Imigrantské. Na popravy nevěrců...

Migranti si stěžují na špatné podmínky v Evropě: Nefunkční toalety a sprchy, špatné jídlo....

V migračním táboře Vucjak v Bosně zůstává přes 800 lidí bez tekoucí vody, elektřiny nebo funkčních toalet. Místní úřady oznámily, že dva oficiální tábory budou brzy uzavřeny, což znamená, že více než 2 000 lidí bude nuceno spát doslova na ulici. S blížící se zimou se mnozí obávají humanitární katastrofy, píše server Info Migrant.

Svobodnenoviny.eu: Na lodi německých neziskovkářů přijel i drogový dealer, podezřelý z napojení na mafii...

Loď Alan Kurdi, německá neziskovka Sea Eye přivezla již jednou vyhoštěného drogového dealera původem z Nigérie
Turecko

Řecko: Vláda plánuje přerozdělit 5 000 migrantů z ostrovů do kontinentální Evropy

Řecká vláda pokračovala přes víkend přesouvaním migrantů z přeplněných táborů na svých ostrovech na pevninu země, přičemž úřady uváděly, že do přístavu Eleusis poblíž Athén dorazilo celkem 795.

Oblíbené články

Podľa Zoltána Andruska bral minister Richter úplatky za vybavenie povolení pre...

Televízia Markíza získala detaily výpovede Zoltána A., ktorý pri uzatváraní dohody o vine a treste v prípade vraždy Jána Kuciaka prehovoril o údajnej trestnej činnosti ministra Jána Richtera a ďalších.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com