Tagy Migranti

štítek: Migranti

Kdo z vás si myslí, že musíme být solidární s migranty? Kdo? Vy? Nebo...

V souvislosti s i italským ne připlouvajícím lodím „charitativních“ organizací, se objevil starý nešvar. Musíme být solidární. Musíme pomáhat, musíme, prostě musíme.
Merkelová

Merkelová se snažila o akci ohledně migrace. Ale dopadla zle. Do hry vstoupí i...

Způsobilo politické zemětřesení v Itálii rozpad politických vazeb v Německu? Jak silná je nyní koalice Merkelová – Seehofer? Existují indicie, že dochází k vážným problémům. Ministr vnitra Seehofer totiž pozval svého kolegu Salviniho k jednáním o budoucnosti migrační politiky. Merkelová včera vedla v Berlíně summit o integraci. Neuvěříte, co jí její ministr vnitra provedl. Jan Zahradil reaguje.

Do EU míří desetitisíce migrantů? Obavy rostou, Rakousko už trénuje uzavření hranic

Balkánská policie varovala, že do západní Evropy se chystá vydat dalších 80 tisíc migrantů. Rakouští vojáci proto provedou cvičení na hranicích, do kterého by se měla zapojit asi tisícovka vojáků.

Österreich: Kurzovi hrozí smrtí za „novou křížovou výpravu” proti

Jakmile nová rakouská vláda oznámila uzavření sedmi mešit a vyhnání 40 imámů se kancléř Rakouska Sebastian Kurz stal terčem hrozeb, včetně vyhrožování smrtí, uvedl Österreich.

Rakouské deníky Kronen Zeitung, Kurier a Die Presse živelně komentují odhalení auditorské zprávy, podle...

Audit měl jako první k dispozici deník Kronen Zeitung, který se problematice věnuje celou řadu měsíců. Již loni v létě deník citoval anonymního úředníka, jenž upozorňoval na chaotickou situaci a neuvěřitelné plýtvání penězi daňových poplatníků. „Kdyby situace nebyla tak alarmující, mohli bychom cítit jisté zadostiučinění. Pět měsíců poté, co nám jeden z úředníků sdělil informace o chaotické situaci sociálního odboru, audit vše potvrdil,“ konstatuje šéfredaktor Richard Schmitt.

Salvini: Uprchlíci si musí uvědomit, že v Itálii pro ně pohodička nejenom že skončila,...

Salvini: "Uprchlíci si musí uvědomit, že v Itálii pro ně pohodička nejenom že skončila, ona KOMPLETNĚ skončila!

Dárek od migrantů? Na Slovensku se objevila nebezpečná blízkovýchodní klíšťata, přenáší nám neznámé nemoci

Ve slovenské metropoli bylo objeveno nebezpečné klíště rodu Rhipicephalus sanguineus. Vyznačuje se především tím, že je jeho výskyt typický pro Afriku a Blízký východ a přenáší nemoci, se kterými středoevropané nepřicházejí běžně do styku.
Merkelová

Merkelová po tlaku z USA urguje reformu EÚ vrátane nových migračných pravidiel

Nemecká kancelárka Angela Merkelová poskytla odpovede na otázky o podobe novej reformy EÚ, ktorú avizuje už niekoľko mesiacov. S jej francúzskym kolegom, prezidentom Emmanuelom Macronom, sa však doteraz nezhodli na konkrétnej podobe novej azylovej politiky, spoločnej európskej obrany a reformy eurozóny, informuje Reuters.

Poslední dva nelegální pařížké tábory migrantů jsou už minulostí

Francouzská policie se dnes ráno rozhodla evakuovat poslední dva velké provizorní tábory imigrantů, které se nacházejí v Paříži.

George Soros osobně vyhlásil klatbu nad novou vládou Itálie. Jenže obratem přišla podobně rázná...

Jeden z nejznámějších finančníků a jeden z nejbohatších mužů na světě, ale také zastánce iniciativ liberálních politických forem v Evropě, George Soros řekl, že je „velmi znepokojen z ruského vlivu na Evropu a na novou italskou vládu“. Také politika Donalda Trumpa, je Sorosem považována za hrozbu pro celý svět, ale především pro Evropu.

Oblíbené články

Francie: muslimka včera v supermarketu pobodala 2 lidi

V neděli dopoledne v supermarketu Leclerc ve francouzském La Seyne-sur-Mer pobodala 24-letá muslimka oděná v černém 2 lidi, než se personálu a zákazníkům podařilo ji zastavit a odzbrojit.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com