Tagy Migranti

štítek: Migranti

Hovorca nemeckej záchrannej lode Sea-Eye tweetoval: “Moja posádka chce naďalej zachraňovať” + VIDEO

65 utečencov z nemeckej záchrannej lode zakotvenej pri Malte mohlo opustiť „Alan Kurdi“

Svobodnenoviny.eu: Salvini chce změnit zákon, aby mohl konfiskovat lodě nevládních organizací převážející migranty

Italský ministr vnitra Matteo Salvini údajně přepracovává dekret o bezpečnosti a migraci, aby umožnil vládě zabavit lodě plující pod italskou vlajkou.

Nosím stále sportovní obuv, kdybych musela utíkat… Hrozivý pohled do švédského města, kde ženy...

Česká mutace think-tanku Gatestone Institute vydala varovný článek od komentátorky, politické analytičky a právničky Judith Bergmanové, která se pozastavila nad současnou situací ve Švédsku s ohledem na bezpečnost. Bergmanová upozornila na to, že se ve Švédsku nedostává dostatečné priority případům znásilnění a policie je podfinancovaná. Zaměřila se i na navrátivší se teroristy z někdejšího Islámského státu a připomněla taktéž slova švédského premiéra Stefana Löfvena, podle nějž jsou teroristé ISIS švédští občané a mají prý „plné právo“ se vrátit do Švédska.

Papež obhajuje migranty po střetech mezi Itálií a záchrannými loděmi

Papež František v pondělí řekl, že „nikdo není osvobozen“ od pomoci migrantům, v nepřímém výtku italského ministra vnitra v Itálii Mattea Salviniho, který se pokoušel zavřít přístavy proti nevládním záchranných lodí migrantů.

Příliv migrantů pokračuje. Loď Alan Kurdi zachránila dalších 65 z nich

Loď humanitární organizace Sea-Eye zachránila při pobřeží Libye 44 migrantů včetně čtyř žen a třech dětí. Informaci přinesla v úteří agentura AFP s odvoláním se na vyhlášění Sea-Eye.

Maročtí imigranti obtěžují na koupališti: Zákaz!

Takové jedno letní multikulturní soužitíčko si užívají občané holandské obce Koewacht u hranic s Belgií.

Svobodnenoviny.eu: „Nikdo mi neřekl, že je to nezákonné!“, tvrdí migrant obviněný ze znásilnění dítěte

Migrant podezřelý ze znásilnění a sexuálního zneužívání mnohem mladší dívky tvrdí, že nevěděl, že je to ve Švédsku nezákonné, protože mu to nikdo neřekl.

Na maďarské hranici odražen nájezd imigrantů

V noci na středu podniklo 40 imigrantů z Afghánistánu nájezd na proslulý plot z roku 2015 na maďarsko-srbské hranici u obce Ásotthalom.

Macron vyzval EU k boji s národními státy. Západní Evropa se má zcela otevřít...

Francouzský prezident Macron ve svém víkendovém projevu ve Štrasburku vyhlásil otevřenou válku národním evropským státům, podpořil multirasovou Evropu a vyzval instituci Evropské unie, aby v EU potlačila populismus.

Polsko chystá imigrantům drsné přivítání

Obytné kontejnery, ostnatý drát a stráže. To v případě migrační krize čeká na všechny, kdo se do Polska pokusí ilegálně proniknout a žádat zde o azyl.

Oblíbené články

Merkelová kritizuje Trumpovy komentáře na adresu kongresmanek

Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek kritizovala komentáře amerického prezidenta Donalda Trumpa o demokratických zákonodárcích barev. Říká, že jsou v rozporu s tím, co považuje za „sílu Ameriky“ a vyjadřující solidaritu se ženami.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com