Tagy Migranti

štítek: Migranti

Itálie masivně posiluje ostrahu hranice se Slovinskem: Imigranti

Itálie masivně posiluje ostrahu své hranice se Slovinskem a vysílá tam další vojenský kontingent. Příčinou je zvýšený průnik ilegálů za pomoci převaděčů. Zejména na hraničních přechodech v Terstu a Gorci se imigranti dostávali do Itálie tak snadno jako v dodávkách, přívěsech a pod. To se v nynější době pandemie setkává s ještě vytočenější reakcí obyvatel regionu Udine.
Le Penová

Marine Le Pen slibuje, že pokud bude zvolena, bude deportovat zločineckých migrantů

Marine Le Pen sa zaviazala deportovať všetkých zločineckých migrantov, ak v roku 2022 vyhrá francúzske prezidentské voľby.

Rodina ve Velké Británii našla migranty skryté uvnitř nákladního vozu během cestování po Francii...

Šestnáctiletí migranti si mysleli, že jsou ve Velké Británii, ale místo toho se jim podařilo dostat se dál od francouzského přístavu Calais, kde se nejprve schovali do nákladního boxu, informovala francouzská rozhlasová stanice France Bleue.

Matteovi Salvinimu hrozí až 15 let za mřížemi za “uzavření hranic”

Po celé Evropě se sbírají podpisy na podporu Mattea Salviniho, který čelí až 15 letům vězení za "uzavření hranic". A to díky tomu, že byl italským Senátem vydán k trestnímu stíhání. Kdo sdílíte názor, že nikoli ochrana hranic, ale jejich neomezené otevření komukoli je trestné - podepisujte. Českou a slovenskou verzi petice vytvořila paní Monika Pilloni.

VIDEO Migrant připlul do Itálie a hned dostal záchvat. Pobřežní stráž mu dala deku,...

Na pozadí koronavirové a ekonomické krize probíhá potichu stále ještě krize migrační. Před 14 dny varovali lídři jihoitalských regionů, že do Itálie stále připlouvají noví a noví migranti. Nejedná se o plané varování. Rybářskou loď s migranty zadrželi italští celníci zrovna včera. A pak se museli postarat o jednoho z nich, který přímo před nimi zkolaboval.

O strach: Imigranti jedou vlakem. Mrkněte

Imigranti jedou v pařížské imigrantské čtvrti Seine-Saint-Denis příměstským vlakem. Zachraň se kdo můžeš! Mrkněte.

Na migranty máte, důchodcům nedáte! Nekupujte noviny, lžou. Východní Němci se zase naštvali

V německém Sasku to opět vřelo, tentokrát v městečku Köthen, které se nachází na severozápad od Lipska poblíž Labe. Demonstrovalo se tu opět proti imigrantům, ale také proti německým médiím a německé vládě. Na místě byly protestovat oba tábory, takže se dostavila i policie, která měla za úkol je od sebe udržet. Video s reportáží pochází od televize Prima a je dostupné na jejím facebookovém kanálu.

Francouzská policie vyčistila masivní tábor migrantů na předměstí Paříže + FOTO + VIDEO

Francouzská policie zahájila proces zúčtování velmi velkého tábora migrantů v pařížském předměstí Aubervilliers, podle zpráv se přesunula až 2 000 obyvatel převážně mužů na jiná místa v okolí.

Rozčúlený Salvini po návšteve migračného centra: „Nenašiel som žiadnych utečencov, sú tu len silní...

Vedúci strany Liga a bývalý taliansky minister vnútra Matteo Salvini tvrdo kritizoval vládu vedenú Giuseppeom Contem. Stalo sa tak v rámci návštevy migračného centra na Lampeduse 23. júla

Česká víza jako brána do Evropy pro Maročany? Padají závažná obvinění, ministerstvo je odmítá

Inspekce ministerstva zahraničí se už vloni v říjnu začala zabývat podezřením, že se na českém velvyslanectví v Maroku udělují krátkodobá schengenská víza za úplatu, údajně za částky v řádech několika tisíc eur. Jediný, kdo na věc zatím doplatil, je konzulka Jana Chaloupková, která takto víza vydávat odmítla. Z pozice v Rabatu byla odvolána.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com