Tagy Migranti

štítek: Migranti

Migrační fronta v Itálii: Eldorádo pro neziskovky. Zrádci bohatě financují. Obchod s údajnými trosečníky....

MONIKA PILLONI přináší další díl italské migrační detektivky kterou právě rozplétají italské soudy

Více než 1100 uprchlíků opouští Lesbos

Všichni uprchlíci byli před přijetím trajektu do přístavu Pireus poblíž Atén testováni na koronavirus.Úřady pokračují v úsilí o uvolnění zařízení na ostrově, píše portál Ekathimerini.Podle oficiálních údajů bylo ve stanovém táboře Kara Tepe poblíž...

,,Bože chraň! Já Afriku znám.” Diplomat zděšen chválou migrace v ČT. Popsal zlo

„Bože chraň, aby se její naivní neomarxistické (sebevražedné) představy, podporované a prosazované EU, staly skutečností. Nastaly by totiž nevratné demografické změny, jak je vidíme například ve Francii, v Belgii, v Německu a v dalších zemích, které se tak soucitně a naivně otevřely africké migraci. Pokud se nepoučíme z toho, co se tam děje, budeme moci zapomenout na mnoho vymožeností, které máme. Například bezpečnost na ulicích. To, co paní prezentuje, nejsou vize, to je noční můra každého, kdo o Africe něco skutečně ví,“ reaguje někdejší diplomat a nynější poslanec Jiří Kobza (SPD) na slova Kristýny Bodjony Michkové v České televizi.

Německá komisařka: Migrace je pro nás obohacením a nutností. Migranti musí u nás cítit...

Nemecká komisárka pre integráciu, Annette Widmann-Mauzová z vládnej Merkelovej strany CDU vyhlásila, že migrácia je pre Nemecko obohatením a nutnosťou. Migranti podľa nej sa tiež musia cítiť v bezpečí. Zriadila preto linku, na ktorú môžu migranti volať ak sa stretnú s rasizmom, alebo ak sa budú cítiť nejako ohrození

Konžská uprchlice o mukách v Řecku: Na záchod chodíme do kbelíku, muži nás u...

Vydaly se na dlouhou a náročnou cestu do Evropy, vysnily si Německo a Francii, místo toho skončila dvojice žen z Konga v uprchlickém táboře na řeckém ostrově Lesbos. Už několik měsíců marně čekají na vysvobození a jedna z nich tam dokonce vychovává dítě, které se jí narodilo poté, co byla znásilněna. Podmínky, jež musí Rose a Théthé snášet, prý přitom hraničí s psychickým mučením. „Měly bychom dostat příležitost jako všichni ostatní,“ myslí si dvojice konžských uprchlic.

Nelegální imigranti ve Francii chtějí balenou vodu. Ta z vodovodu prý není dobrá. Taky...

Nelegální imigranti, kteří přebývají ve středisku Briancière v Champcueil nedaleko Paříže vznesli svoje požadavky na vylepšení pobytu ve Francii, které předložili novinářům a podpořili je i pochodem a demonstrací.

Antifa blokuje cestu na rakouské letiště, aby zabránila deportaci afghánských migrantů

Skupina asi 45 migrantů byla podle plánu deportována z Rakouska do Afghánistánu charterovým letem v úterý, uvádí Junge Freiheit.

Bez servítky s Gábinou Osvaldovou! Zeman, migranti i šílenci z Evropské unie

„Je to svérázná osobnost, která má svérázný humor, a je i člověkem, který je ve svém jednání docela odvážný. Nechová se úplně běžně a stojí si za tím, co dělá. Později necouvá a neříká: to jsem přehnal. Jsem ráda, že je na Hradě člověk, který dokáže jít proti proudu, věří sám sobě a je svým způsobem i docela hrdina,“ říká na konto hlavy státu herečka a textařka Gabriela Osvaldová. Kromě toho se Osvaldová kupříkladu vyjadřuje i k imigrantům a ke konání „byrokratů“ z EU.

Co radí maďarský starosta, který přežil migrační vlnu 2015, řeckým kolegům u turecké hrance?

László Toroczkai starosta příhraniční maďarské obce Ásotthalom si natvrdo se svými občany prožil imigrační vlnu 2015. O své nezapomenutelné zkušenosti se nyní na videu dělí se starosty řeckých obcí na turecké hranici. Je to ze života..

Německo by mělo ilegálním migrantům vyplatit 1 500 eur koronavirové pomoci a udělit jim...

27 německých poslanců podepsalo dopis žádající o finanční pomoc ilegálům stejně jako o udělení amnestie pro ně a suspendování deportací.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com