Tagy Migranti

štítek: Migranti

Německo ve velkém přesouvá migranty do jiných zemí EU

Tvrzení Angely Merkelové, že „my to zvládneme“, se očividně nezakládalo na střízlivém odhadu reálné situace. Jak jinak si vysvětlit, že Německo přesouvá stále více migrantů do jiných zemí EU.

Premiér Lybie: Je tu připraveno 800 000 migrantů na cestu do Evropy

Mezinárodním společenstvím uznávaný premiér Lybie tvrdí, že na území tohoto státu čeká téměř jeden milion migrantů připravených na cestu do Evropy.

„Inženýři“ se nechali ilegálně převést na Kypr. Mysleli si, že jsou jen kousek pěšky...

Někteří migranti, kteří přišli kulturně obohacovat Evropu, doplatili na své špatné znalosti zeměpisu. Běženci ze Sýrie, Somálska či Kamerunu se nechali převést na Kypr, kde skončili v tamním uprchlickém táboře.

„Místo přijímání uprchlíků bychom měli do Afriky posílat kondomy“ řekl francouzský spisovatel. Čelí za...

Kontroverzní francouzský spisovatel Renaud Camus neví, co je politická korektnost a rád věci nazývá pravými jmény. Nyní čelí obvinění za slova, která napsal na sociální síť Twitter.

Většina Němců je proti migrační politice Merkelové

Německá agentura INSA provedla minulý měsíc průzkum veřejného mínění, kterého se zúčastnilo 2 556 respondentů z celého Německa. Místopředsedkyně frakce Evropského parlamentu Evropa svobody a přímé demokracie Beatrix von Storch (AfD) uvedla, že průzkum jasně ukázal nárůst kritiky politiky otevřených hranic. Pouze 7 procent respondentů podporuje evropskou politiku otevřených hranic s neomezenou migrací.

“Zkusíme to znovu”: Migranti našli novou cestu do Evropy. Přes vyprahlé hory

Hidaja Salah a jeho spolucestující v noci šli přes řecké hranice do vyprahlých hor jihovýchodní Albánie oslepeny světlomety policejního auta.

Žraloci ve Středozemním moři po potopení lodi snědli několik desítek imigrantů

Nejméně 31 imigrantů zemřelo a 200 bylo zachráněno poté, co se na trosečníky, kterým se na moři při plavbě do Evropy potopila loď, vrhli žraloci.

Afričtí migranti ovládali trh s drogami v Praze. Policie zakročila

Více jak sto prodejců drog na Václavském náměstí zadrželi specialisté s policejního týmu Krystal. Drtivá většina zadržených byli cizinci.

Pete Buttigieg: Každý, kdo podporuje Trumpa, “podporuje rasismus”

Během čtvrtečního demokratického prezidentského jednání, roku 2020, demokratického kandidáta na prezidenta Southa Benda, a starostu Peteho Buttigiegiho řekl, že příznivci prezidenta Donalda Trumpa "podporují rasismus".

Řecko: Pobřežní hlídka zatkla dva migranty za pašování lidí

Začátkem tohoto týdne příslušníci řecké pobřežní stráže chytili plachetnici a zatkli dvě osoby za pokus o pašování 37 nelegálních migrantů do Itálie.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com