Tagy Migranti

štítek: Migranti

Dva syrští uprchlíci zmlátili ortodoxního kněze v Aténách, Řecku

Kněz byl zmlácen dvěma Syřany v Aténách, informoval řecký deník Proto Thema.

Migranti v Morii žijí ve strachu: Ženy nosí pleny, aby v noci nemusely chodit...

Charitativní organizace Oxfam tvrdě kritizuje Evropskou unii kvůli údajně nehumánním podmínkám v uprchlickém táboře na řeckém ostrově Lesbos. Podle Oxfamu musí ženy v noci nosit pleny, protože se příliš bojí opustit své stany a jít na záchod.

Salviniho dekret, proti kterému křičí hlavní italská média, opozice i neziskovky. Takto dopadne na...

Americký think-tank Gatestone Institute zaregistroval, že Itálie připravila velmi přísné imigrační zákony. Analytik Soeren Kern těmto zákonům věnoval pár řádek. V novém zákonu je jasně řečeno, kdy přijde uprchlík o ochranu. A nejen to. Českým čtenářům nový zákon přiblížil překladatel Josef Janeček.

Za tři a půl roku vyplatilo Sasko migrantům kapesné 190 milionů euro

Svobodný stát Sasko zaplatilo žadatelům o azyl v posledních třech a půl letech téměř 190 milionů euro.

Migranti se vztekají. Dva týdny čekají na lodi, nechápou, proč je nikdo nechce

Dvě německé lodi čekají v maltských vodách na bezpečný přístav kdekoliv na březích Evropy. K záchraně téměř 50 migrantů zatím nepomohl ani apel zástupců OSN. Italové nabídli, že přijmou alespoň ženy a děti, ministr vnitra Salvini to ale vzápětí popřel.

Uprchlíky tu nepotřebujeme! Lidé žijící u migračního centra mají obavy. Dívka se svěřila, co...

Většina žadatelů o azyl, kteří žijí ve středisku Schweinfurt v Bavorsku, nemá dobré šance na získání legálního pobytu v Německu - bez ohledu na osobní utrpení, které mnozí migranti prožili, aby se dostali do Evropy. Novináři ze serveru InfoMigrants osobně centrum navštívili a mluvili s jeho obyvateli.

Za záchranu desítek lidí udělilo Řecko občanství třem migrantům – rybářům

Řecko udělilo své občanství třem migrantům - rybářům, kteří během červencového požáru nedaleko Atén zachránili desítky lidí.

Co bude s uprchlíky z lodi Sea-Watch 3? O část se hlásí německý Marburg,...

Německé město Marburg je ochotno přijmout uprchlíky z německé lodi Sea-Watch 3, která od 22. prosince pluje ve Středozemním moři. Informovala o tom dnes místní radnice. Sociálnědemokratický (SPD) starosta hesenského města Thomas Spies vyzval ministra vnitra Horsta Seehofera z bavorské Křesťanskosociální unie (CSU), aby to umožnil. Zájem údajně mají i další německé obce.

Imigrantský znásilňovací rekord v Německu: na 18-tileté se jich vystřídalo 15!

Německo zaznamenalo patrně imigrantský znásilňovací rekord.

Žiadna šanca na útek. Migranti brutálne zmlátili niekoľko obyvateľov Bavorska

Portál Focus zverejnil informáciu o tom, že v bavorskom meste Amberg došlo k šokujúcemu napadnutiu. Štyria mladí azylanti totiž napadli, zbili a zranili celkovo 12 ľudí. O udalosti informoval portál Novinky.cz
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com