Tagy Migranti

štítek: Migranti

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny...

Arabské klany hrozí německým policistům zabitím, pokud si dovolí vstoupit do jejich no-go zóny – muslimové tvrdí, že v těchto čtvrtích platí právo šáría.

Řečtí vlastenci „uvítali“ migranty grilováním vepřového a pitím alkoholu

Členové pravicové skupiny „Enomenoi Makedonie“ (Spojení Makedonci) uspořádali grilování s alkoholem a vepřovým masem na protest proti přesunu migrantů na řeckou pevninu.

Německá policie předala Česku 23 migrantů, našli je u hranic v dodávkách

Třiadvacet migrantů objevili němečtí policisté ve třech dodávkách, které zastavili u města Selb nedaleko hranice s Českem. Dvacet mužů a tři ženy byli podle nich „namačkaní ve velmi malém prostoru“, informovala agentura DPA. Všechny migranty i tři převaděče předala německá spolková policie do Česka.

Migranti šplhaly přes plot do Španělska z Maroka

Více než 80 migrantům se podařilo dostat přes ostatní drát do města Melilla v Španělsku.

Francie: Afghánský migrant byl odsouzen za útok na zaměstnance nemocnice a hrozbu zabitím AK-47

Devatenáctiletý Afghánec, kterého si místní policisté vyzvedli před nočním klubem kvůli silnému intoxikaci, zaútočil na čtyři zaměstnance zdravotní péče ve Fakultní nemocnici v Rennes, než byl zadržen.

Bijí nás, vyhrožují nám a týrají nás, stěžují si MIGRANTI

Migrantů procházejících Bulharskem museli strpět bitvy, hrozby a další týrání ze strany bulharských policistů. Podle agentury Reuters o tom informovala srbská organizace bojující za lidská práva. Bulharské ministerstvo vnitra se k těmto obviněním zatím nechce vyjádřit.

Nespokojení migranti si stěžují na ubytování: V Británii žijeme v nelidských podmínkách!

Prchají před násilím z válkou zmítané vlasti, ale v Evropě se jim lepších podmínek nedostává. Žadatelů o azyl ve Velké Británii úřady umisťují do ubytoven plných špíny a hlodavců.

„Drželi mě jako otroka“ – Migranti mluví o tom, proč riskovali všechno, aby se...

V roce 2020 překročilo Lamanšský průliv do Velké Británie více než 8 400 migrantů, což je čtyřnásobek počtu oproti roku 2019.

Po Vánocích byla ve škole znásilněna postižená dívka – zadržen bývalý syrský student

Po skončení školy se říká, že byla na školní toaletě znásilněna postižená dívka.

Dvacet migrantů bylo nalezeno v nákladním automobilu na hranici s Maďarskem

Dvacet migrantů, kteří žádají o azyl v Rumunsku, úřady objevily, když se pokusily nelegálně opustit zemi přes hraniční přechod Nadlac II, 18 bylo skryto v kloubovém nákladním voze a dva pod přívěsem seděli na rezervním kole, uvádí AGERPRES.

Oblíbené články

Čina začala stavět ostnaté ploty na hranici s Vietnamem. Bojí se...

Čína nyní začíná stavět a / nebo posilovat hraniční zdi poblíž svých hranic s jihovýchodem - podle nové zprávy australské ABC „vyvolává kontroverze“ se sousedními zeměmi.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com