Tagy Migrace

štítek: Migrace

Juncker: Budoucnost Afriky utváří osud Evropy

"Budoucnost Afriky utváří evropský osud," řekl předseda Evropské komise Juncker na společném investičním fóru Africká unie-Evropská unie ve Vídni.

Globální pakt o migraci? Konzultant upozornil na hlavní iluze

Světoví politici se minulý týden shromáždili v marockém Marrákeši, aby přijali vůbec první globální dohodu o migraci pod záštitou OSN, připomíná Solos Ardittis v komentáři pro server Washington Post. Ředitel konzultační a výzkumné společnosti Eurasylum konstatuje, že se objevilo množství nesprávných interpretací cílů uvedené dohody.

OSN IOM 2017: Migrace je nevyhnutelná, nezbytná a žádoucí

Již v roce 2017 napsala OSN Mezinárodní organizace pro migraci IOM: "S 244 milióny lidí na pochodu je migrace nevyhnutelná, nezbytná a ŽÁDOUCÍ."

17.12.2018 se bude v New Yorku podepisovat Globální kompakt o uprchlících, což je obdoba...

17.12.2018 se bude v New Yorku podepisovat Globální kompakt o uprchlících, což je obdoba Globálního kompaktu o migraci

Babiš natvrdo: Jsme šestou nejbezpečnější zemí. Ženy a dívky mohou chodit v noci domů...

Předseda vlády Andrej Babiš v Poslanecké sněmovně navrhl odmítnout Globální pakt o migraci.

Zaznělo od Merkelové: Je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou většinovým...

Spolupracovnice německé kancléřky z Křesťanskodemokratické unie (CDU) sepsala sloupek nabádající Němce, aby si tím, že se ve svých městech stávají menšinou, starosti nedělali.

Odejděte z Nizozemska! Vzkázal Nizozemcům předseda parlamentní imigrantské strany v Nizozemsku

Předseda strany DENK v Nizozemsku, která reprezentuje turecké imigranty, zaútočil na ty, kteří s ním nesouhlasí, Dal jim jasně na srozuměnou, aby odjeli z vlasti, pokud se jim nelíbí kulturní změny v zemi.

Soudce bránil svoji rodinu a dům. Byl zatčen a je obviněn z rasového útoku

67letý Nigel Stringer bránil svoji manželku Cindy a tři děti před lupiči, kteří se vloupali na jeho pozemek počátkem tohoto roku. Lupiči měli nože, kovové pruty a kuši. Nebyli však zatčeni, místo nich policie odvezla majitele domu.

Migrační dekret, kterým se zamezí rozdělování rodin podepíše Trump

Americký prezident Donald Trump, jehož administrativa čelí doma i v zahraničí kritice kvůli spornému rozdělování rodin migrantů bez dokladů, chce ještě dnes podepsat exekutivní příkaz, který umožní dětem zadržených přistěhovalců zůstat s rodiči.

Kolik stojí Německo uprchlíci? Stát to spočítal, částka je neskutečně obrovská

Německo předpokládá, že do roku 2022 vynaloží v souvislosti s migrací kolem 78 miliard eur (zhruba dva biliony Kč). Informuje o tom v nejnovějším vydání německý časopis Der Spiegel s odkazem na podklady ministerstva financí k finančním plánům pro středně dlouhé období.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com