Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

“To je solidní plivanec do tváře ženám.” Merkelová schválila nové antidiskriminační opatření na Facebooku...

Nemecká strana SPD presadila nové opatrenia zamerané na podporu zásad rodovej rovnosti. Tie predpokladajú zvýšenie počtu žien v predstavenstvách firiem, a to povinnou prítomnosťou aspoň jednej ženy v tých spoločnostiach, v ktorých vedení zasadajú minimálne štyri osoby. Iniciatívu sociálnych demokratov podporila koalícia CDU/CSU.

To Merkelové nevadí ty znásilněné ženy, zavraždění lidé, ulice ovládané imigrantskými gangy?

Před pěti lety řekla německá kancléřka Angela Merkelová památnou větu k imigrační krizi „Wir schaffen das“ („Zvládneme to“).

Svobodnenoviny.eu: Pět let po migrační krizi, Merkelová řekla tisku: Udělala bych to znovu

Německá kancléřka Angela Merkelová prohlásila, že by zopakovala své kroky z roku 2015, kdy otevřela brány do Evropy, což způsobilo migrační krizi.

Merkelová: Navalnyj se stal obětí trestného činu, snažili ho umlčet. Von der Leyenová: Je...

Ruský opoziční politik Alexej Navalnyj se stal obětí útoku, který byl proveden s použitím látky ze skupiny Novičok, uvedla německá kancléřka Angela Merkelová. Podle političky jed v organismu Navalného je určen přesně a není o tom pochyb.

DWN: vysněný svět Angely Merkelové se zhroutil během okamžiku

Napadení žen ze strany migrantů v Kolíně způsobila, že sen německé kancléřky Angely Merkelové o úspěšné normalizaci uprchlické krize praskl jako mýdlová bublina, a výrok „otevřené hranice“ se stal pro Evropu skutečnou noční můrou, píší Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

The Guardian tvrdí, že hazardní hry Merkelové z roku 2015 se „vyplatily“, ale jak...

The Guardian prohlásil, že rozhodnutí Angely Merkelové z roku 2015 umožnit vstupu více než milionu migrantů do země byla „hazardní hra“, která se „vyplatila“, ale toto dílo glosuje nebo zcela opomíná mnoho negativních dopadů, které migranti měli na německou společnost a také obsahuje alespoň jedno falešné tvrzení.

Ja som to zvládol, hovorí utečenec. Slávne selfie s Merkelovou zmenilo život jemu aj...

„Wir schaffen das“ je veta, ktorú pred piatimi rokmi v čase vrcholiacej utečeneckej krízy vyhlásila nemecká kancelárka Angela Merkelová. Nebola prvá, kto ju vyslovil, ale práve jej prischla najviac.

Rusko: Merkelová poslala USA do háje. A následky jsou tu

Německá kancléřka Angela Merkelová oznámila, že plynovod Nord Stream 2 bude dokončen, ať už si o tom Američané myslí, co chtějí. A pokud někteří senátoři USA hrozí kvůli dokončení plynovodu sankcemi, měli by podle Merkelové vědět, že případné uvalení těchto sankcí bude Německo považovat za protiprávní. Proti Merkelové se dle informací médií obrací ve věci Ruska i část vlastní strany.

Jsem obětí neúspěšné německé azylové politiky, říká berlínská žena zbitá syrským uprchlíkem

V březnu 2018 byla nyní 43letá Berlíňanka Maria S. surově zbita syrským uprchlíkem. Zatímco muži poskytovali péči o duševní zdraví německé úřady, oběť zůstala sama při řešení posttraumatické stresové poruchy způsobené útokem. Po rozhodnutí státních zástupců zastavit případ před soudem sdílela svůj osobní příběh s německým zpravodajským serverem Junge Freiheit.

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..

Oblíbené články

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové...

Vidíme, že nenávistný islám vyhlásil válku Evropě a že muslimští hrdlořezové uřezávají Evropanům hlavy. Nedávno přišel o hlavu francouzský učitel kvůli karikatuře proroka Mohameda, teď zase muslimský útočník ženě v kostele téměř usekl hlavu, kostelníkovi podřezal hrdlo a třetí oběť, mladá žena, nakonec také zemřela.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com