Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Většina Němců je proti migrační politice Merkelové

Německá agentura INSA provedla minulý měsíc průzkum veřejného mínění, kterého se zúčastnilo 2 556 respondentů z celého Německa. Místopředsedkyně frakce Evropského parlamentu Evropa svobody a přímé demokracie Beatrix von Storch (AfD) uvedla, že průzkum jasně ukázal nárůst kritiky politiky otevřených hranic. Pouze 7 procent respondentů podporuje evropskou politiku otevřených hranic s neomezenou migrací.
Merkelová

Merkelová chce, aby státy jako Maďarsko a Polsko předaly kontrolu svých hranic EU

Maďarská vláda vyslala varování, že se EU společně s Angelou Merkelovou snaží odebrat národním vládám moc nad kontrolou svých vlastních hranic a změnit Evropu v kontinent migrantů.

Merkelová: „Německo musí být zemí imigrace“

Kancléřka Angela Merkelová ku příležitosti 70. výročí Německé ústavy promluvila k mladým imigrantům. Ujistila, že Německo musí být zemí imigrace a integrace.

Vytvoření nové italské vlády Merkelovou bude pro Němce drahé + VIDEO

Skandál týkající se přímého zasahování Angely Merkelové do formace italské vlády byl samozřejmě ignorován běžným tiskem v Německu, píše se v článku na webu Jouwatch.

Retro: Na Merkelovou vyběhl v Berlíně Afgánec + VIDEO

Afgánec, který včera s nezjištěným úmyslem vyběhl po kancléřce Angele Merkelové, když vycházela z parlamentu, byl podle policie převezen do psychiatrické léčebny.

“Zemětřesení” ve východním Německu by mohly Merkelové koalici oslabit

Volby ve dvou východoněmeckých státech se v neděli chystají přinést nárůst krajní pravice a zvýšit tlak na koaliční partnery konzervativní kancléřky Angely Merkelové (SPD), aby opustili svou vládu.

Merkelová skončila a už se věci mění. Zatím opatrná slova o AfD

O Alternativě pro Německo (AfD) se dlouho mluvilo jako o straně, se kterou se nejedná a nejlépe vůbec nemluví, protože sdružuje populistické radikály. Teď se však zdá, že se nálada v Německu proměňuje. Především konzervativní Unie hodnot, platforma uvnitř největší vládní strany CDU, začíná naznačovat, že by možná stálo za to na lokální úrovni s AfD v některé ze spolkových zemí vládnout.

Svobodnenoviny.eu: Víme první! Odhalili jsme, na co se týdny nedočkavě třese Angela Merkel

Již dříve jsem vyzýval novináře či politiky, kteří mají blízko k německé kancléřce Angele Merkel, aby se jí přímo zeptali, na co se to v jistých chvílích – třeba i za tónů německé národní hymny – tak nedočkavě třese.

Svobodnenoviny.eu: Merkelová požaduje, aby státy EU obnovily záchrany migrantů ve Středomoří

Německá kancléřka Angela Merkelová vyzvala členy Evropské unie (EU), aby obnovily záchrany migrantů ve Středomoří za pomocí námořních plavidel.

Pozvání nelegálních muslimských imigrantů Angelou Merkelovou nese svoje jedovaté plody…

Pozvání nelegálních muslimských imigrantů Angelou Merkelovou nese svoje jedovaté plody. Tři iráčtí migranti plánovali v Německu islámský teroristický útok autem s 10 kilogramy trhaviny.

Oblíbené články

Nejpodivnější havárie v dějinách? Tragédie v Montparnasse je stejně tak hrůzná...

O tragédiích se většinou nehovoří v dobrém. Ať už jde o výbuch, zemětřesení či nehody, umírají při nich lidé a mnoho zraněných si odnáší i celoživotní následky. 22. října 1895 se ale odehrála katastrofa, při níž sice umírali lidé, přesto dnes působí poněkud komicky.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com