Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Svobodnenoviny.eu: Kámoška Merkel v čele Evropské komise

Vždy je velmi zajímavé sledovat, jaké relativně neznámé jméno vytáhnou představitelé evropských vlád po volbách do Evropského parlamentu na přední funkce v EU.

Svobodnenoviny.eu: EU: Vzpoura proti Merkelové

Angela Merkelová věřila, že dokončila složité puzzle jmenování nových kandidátů do funkcí EU.

Německá kancléřka Merkelová říká: „Jsem v pohodě“

Německá kancléřka Angela Merkelová říká, že po dvou incidentech v tomto měsíci, kdy byla viděna otřesená na veřejných akcích, chápe otázky novinářů, které se týkají jejího zdraví, ale trvá na tom: „Jsem v pořádku.

Merkelová se znovu třásla na akci v Berlíně

Německá kancléřka Angela Merkelová se jevila nestabilní a podruhé se třásla za deset dní na slavnostním ceremoniálu v Berlíně ve čtvrtek.

Smutný Deník Angely Merkelové

Když spustila Angela Merkelová v roce 2015 „svoji“ migrantskou politiku, tak do Evropy a především do Německa, země s jednou z nejvyšších sociálních podpor, začaly přicházet tisíce až stovky tisíc migrantů.

Merkelová přišla se skvělým plánem proti narůstajícímu vlivu islámu! Zpívejme…

Německá kancléřka Angela Merkelová na sjezdu její strany CDU ve Wittenburgu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) prohlásila, že lékem na obavy z islámu je zpívání koled.

Merkelová říká, že je v pořádku po třesení na obřadu

Německá kancléřka Angela Merkelová vypadala nestabilně a viditelně se třásla, když pozdravila nového ukrajinského vůdce v horkém slunci v Berlíně a později řekla, že zjevně nepila dostatek vody.

Svobodnenoviny.eu: „Děkuji mámo Merkelová“: Syrský uprchlík žije v Německu na sociálních dávkách se dvěma...

Dokumentární film o syrském uprchlíkovi, který žije v Německu se svými dvěma ženami a šesti dětmi mnohé rozčílil. Nejenže je polygamie proti německému zákonu, ale jedna z jeho manželek se oženila ve 13 letech – a celá rodina žije ze státních dávek.

Došlo konečně na Merkelovou?

Boží mlýny melou pomalu ale jistě.

Macron chce svou loutku Angelu do čela Evropské komise!

Žoldnéřská armáda EU, ministr financí a hospodářství EU, Unie pro převody a dluhy EU, systém pojištění vkladů v EU, pojištění v nezaměstnanosti v EU, úřad státního zastupitelství EU, masová migrace EU: megalománské projekty v celé EU.

Oblíbené články

Pokrytectví o uprchlících

Níže jsou uvedena dvě schémata z poslední výroční zprávy OSN o situaci uprchlíků ve světě, nazvané „Globální trendy UNHCR 2018“. Přestože tyto obrázky nezahrnují emocionální ránu ohledně mrtvoly utonulého dítěte - která byla nedávno vyplavena na pobřeží, když se jeho rodina pokoušela utéci ze země, kterou se USA a jejich spojenci „snažili osvobodit“ tím, že ji vybombardovali - každý z těchto dvou obrázků obsahuje mnohem větší a důležitější poselství, než jakákoli taková srdcervoucí fotografie nebo příběh.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com