Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Merkelová

Merkelová přišla se skvělým plánem proti narůstajícímu vlivu islámu! Zpívejme…

Německá kancléřka Angela Merkelová na sjezdu její strany CDU ve Wittenburgu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) prohlásila, že lékem na obavy z islámu je zpívání koled.

Apokalypsa a spirála nekonečného vraždění. Vědec přinesl převratné vysvětlení, proč Merkelová pozvala migranty, a...

Společnost pro vědy a umění – pražská skupina a Platforma poslanců a senátorů pro zachování evropské kultury a jejích hodnot uspořádaly ve středu komponovaný večer zaměřený na otázku migrace.

Evropa potřebuje spravedlivý systém rozdělování migrantů, prohlásila Merkelová

EU musí vytvořit spravedlivý systém rozdělení migrantů nezávisle na jejich zeměpisné poloze, prohlásila německá kancléřka Angela Merkelová.

Merkelové postoj k migrací zničil její pověst v České republice. Přesto si stále stojí...

Češi se podle údajů z průzkumu výzkumného ústavu STEM postavily čelem proti německé kancléřky Angely Merkelové kvůli její postoji k migraci.

“To je diktát a tyranie!” Okamura vybuchl, Merkelová s Macronem třeste se!

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na svém Facebooku uvedl, že v některých studiích se uvádí, že Brusel rozhoduje o 65 až 85 procentech našich zákonů. „To není demokracie! To je diktát a tyranie!“ vybuchl Okamura.

Strašit lidi příběhy agónie! Obří skandál Merkelové se provalil

Když německé ministerstvo vnitra v únoru před zavedením rozsáhlého lockdownu potřebovalo propracovanou analýzu, státní tajemník Markus Kerber mimo jiné požádal učitele německého jazyka Otto Kölbla. Ten je přitom zastáncem vůdce čínské komunistické revoluce Mao Ce-tunga. Píše o tom server iDnes.cz.

Guardian: Merkelová jako spasitel nebo jako ničitel Evropy?

Bez ohledu na to, kdy německá kancléřka Angela Merkelová konečně opustí politickou arénu, ponechá za sebou kontroverzní dědictví, napsal The Guardian.

Putin obviňuje Ukrajinu z provokací v telefonátu s Merkelovou. Merkelová nařídila Putinovi aby stáhl...

Ruský prezident Vladimir Putin obvinil Ukrajinu z provokativních akcí na východní Ukrajině, které vyvolaly tamní situaci během telefonátu s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, uvedl ve čtvrtek Kreml.

Maltský velvyslanec ve Finsku přirovnal Angelu Merkelovou ke Hitlerovi

Maltský velvyslanec ve Finsku rezignoval v neděli poté, co se dostal pod palbu kritiky pro srovnání německé kancléřky Angely Merkelové s Adolfem Hitlerem, uvedlo ministerstvo zahraničních věcí Malty v e-mailovém prohlášení.

Vytočený Putin rozcupoval Merkelovou jako nikdy! Tak tohle si za rámeček nedá!

Velmi kritický vzkaz poslal obyvatelům západních států ruský prezident Vladimir Putin. Kritizoval liberální hodnoty, práva gayů nebo migraci. Rozhodnutí přijmout uprchlíky označil za "kardinální chybu" německé kancléřky Angely Merkelové.

Oblíbené články

Nizozemsko: Zesílené volání mešity k modlitbě umlčané přežírnutým kabelem

Intenzivně zesílené volání k modlitbě v Amsterodamské Modré mešitě, které bylo poprvé slyšet minulý pátek v newyorské čtvrti Amsterdamu, umlčel někdo, kdo přerušil kabel zvukového systému. Zítra nastane nový pokus.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com