Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

“Suprhrdinka” ANGELA MERKEL bizarně pózovala vedle řady superhrdinů během návštěvy Gamescomu při pokusu o...

Německý kancléřka byla spatřena vedle Batmana, Spidermana a Super Maria při zahájení Gamescom 2017 v Kolíně nad Rýnem.
Merkelová

Frontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují Merkelové

Berlínská islámistická scéna opět sbevědomě vyhřezává napovrch. Ti nejradikálnější islámisté a často přívrženci Islámistického státu jsou v Berlíně seskupeni okolo buňky Tauhíd Berlín. Netají se vyhrožováním terorizmem židům, konkrétním soudcům, policistům a i samotné kancléřce Merkel, která má lví podíl na tom, že radikální islámističtí imigranti v Německu jsou. Kancléřku označují jako hloupou a bez mozku, soudce jako prznitele dětí, policisty jako bastardy.

A je to venku: Angela Merkel po schůzce globalistů skupiny G7 prohlásila, že pandemie...

Tiskové prohlášení de facto znamená, že německá kancléřka odhalila, že pandemie bude trvat napořád jako virus chřipky, protože nikdy se nepodaří naočkovat úplně všechny lidi v jednom státě, natož na světě! V českých lékárnách vypuklo boží dopuštění, lidé hystericky vykupují respirátory a SÚKL nechce povolit ani Ivermectin, ani ruskou vakcínu Sputnik! Lékárnice popsala situaci zevnitř systému a přinášíme její děsivé svědectví! Lubomír Volný se nebál citovat Aeronet, teď ho mainstream za to ukřižuje?
Le Penová

Poradce Marine Le Penové kritizuje dohodu o brexitu, když tvrdí, že „Německo dominuje EU“

Francie a Německo byly považovány za klíčové činitele v procesu brexitu. V prosinci se obě strany údajně neshodovaly s tím, jaké ústupky měl britský hlavní vyjednavač EU Michel Barnier dát. Francouzský ministr pro Evropu Clement Beaune varoval, že Paříž bude vetovat „špatnou“ obchodní dohodu po brexitu.

„Merkelová nemá žádnou vizi,“ říká ředitel muzea House of Terror

„Angela Merkelová je velmi dobrá, pokud jde o udržení moci, o přemožení jejích soupeřů. Ale nemá žádné nápady, žádnou vizi, žádnou znalost historie nebo světa, “řekla Maria Schmidt, ředitelka muzea House of Terror v Budapešti pro The Gateway Pundit.

Zaznělo od Merkelové: Je jen otázkou času, než se lidé imigrantského původu stanou většinovým...

Spolupracovnice německé kancléřky z Křesťanskodemokratické unie (CDU) sepsala sloupek nabádající Němce, aby si tím, že se ve svých městech stávají menšinou, starosti nedělali.

Merkelová se prořekla, že ve vizi globálního světa bude už za 20 let možné...

Nyní vyplula na povrch další klíčová informace, že globalistické řízení světa se rozhodlo pro aplikaci jiného způsobu snížení komerční spotřeby fosilních paliv na planetě Zemi, než jsou klimatické dohody a emisní povolenky. I když paralelně budou klimatické dohody globalisty prosazovány i nadále, hlavním nástrojem se nově stane přechod západního automobilismu od éry spalovacích motorů k novému věku elektromobilismu. Jaký to bude mít důsledek, to si probereme v tomto článku, ale nejprve začneme zásadní informací z Argentiny.

Angela Merkelová: Cílem nového návrhu je větší integrace migrantů v Německu

Za posledních 15 let němečtí politici a statistici označovali cizince a jejich potomky žijící v Německu jako „lidi s migračním původem“. Cílem nového návrhu je to však změnit.
Merkelová

Do basy za urážku Angely: Evropská unie salámově rozšiřuje své justiční pravomoce. O čem...

IVAN DAVID vysvětluje, jakými cestami EU pokračuje v rozkladu suverenity členských států a jejich přeměně na bezmocné gubernie Čtvrté říše

Skandál ukrajinské elity s používáním ruských vakcín bude rychle Nabirat na obrátkách. Překvapila i...

Svetlana Krjukova, zástupkyňa šéfredaktora ukrajinských novín Strana.ua, vyzvala svojich kolegov, aby sa aktívne venovali téme používania ruskej vakcíny proti COVID-19 politikmi a veľkými podnikateľmi.

Oblíbené články

Ľuďom už došla trpezlivosť. Bezpodmienečne žiadajú hlavu nebezpečného psychopata, mafiána a...

Už stačilo! Slovákom došla s terajšou mafiánskou vládou psychopata a zločinca Igora Matoviča trpezlivosť, hoci pred rokom jej dali svoj hlas. V liste, ktorý...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com