Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Krize Merkelové: Německo čelí očarujícímu zvýšení příspěvků do EU po Brexitu o 14 miliard...

Nemecko Angely Merklové by mohlo být ponecháno v krizi, protože se ukázalo, že země bude muset po Brexitu platit výrazně vyšší příspěvky do EU.

Merkelová: Nakonec je Brexit pozitivní, je pro Evropu „budíčkem“

Angela Merkelová uvedla, že Brexit je pro EU „budíčkem“ a Evropa bude muset začít dělat věci jinak.

Merkelové klamstvo migrantů

Jak se nyní ukázalo, maďarský premiér Viktor Orbán měl po celou dobu pravdu o „tajné dohodě“.

Politico: Evropu čeká „šokující zvrat“ Merkelové

Spirála migrační krize se roztočila do bodu, v němž je Německo v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou hotové přeškrtnout všechny dřívější závazky a zavřít hranice Bavorska před miliony běženců, píše ředitel berlínského Ústavu globální veřejné politiky Thorsten Benner pro list Politico.

Macronova zuřivost v EU: francouzský vůdce „zklamán Merkelovou a Německem“ vzhledem ke rostoucímu napětí

„Zklamání“ EMMANUELA MACRONA vůči Angele Merklové a Německem je „mimořádně akutní“, protože napětí mezi dvěma těžkými váhami Evropské unie stále stoupá na znepokojující úroveň.

To je vyhlášení války! – Bild o reakci Merkelové na americké sankce

Americký kongres schválil zákon ukládající sankce „Nord Stream-2“ a kancléřka Angela Merkelová nejdvojsmyslně odpověděla.

Merkelová varuje, že nedostatek pracovních sil v Německu může vyvolat obchodní exodus

Německá kancléřka Angela Merkelová v sobotu informovala, že je nedostatek kvalifikované pracovní síly v zemi, a řekla, že by to mohlo nutit společnosti, aby se přestěhovaly jinam.

Zlé, pani Merkelová… Tereza Spencerová cíti nervozitu: Ide o Západ a Rusko

OKNO DO SVETA TEREZY SPENCEROVEJ „Áno, to museli byť časy, keď ešte existovala Varšavská zmluva! Pretože teraz sú USA na svojich spojencov ako psy a zadarmo nič nedajú...“ komentuje analytička Tereza Spencerová zhoršujúce sa vzťahy medzi USA a európskou „polovicou“ NATO, čo znepokojene komentovala nemecká kancelárka Angela Merkelová. A bude horšie, glosuje v súvislosti s nadchádzajúcim summitom NATO. V rámci pravidelného zhrnutia udalostí z ostatných dní na Parlamentných listoch sa Spencerová venuje aj čerstvej výročnej správe BIS.

Padne Merkelová? Kdepak. Důvody jsou dva, upozorňuje politoložka

Německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) zůstane ve funkci až do konce volebního období v roce 2021, a to i kdyby se předtím rozpadla vláda konzervativní unie CDU/CSU a sociální demokracie (SPD), je přesvědčena německá politoložka Andrea Römmeleová. Řekla to v Berlíně zahraničním novinářům. Sama má za to, že velká koalice i přes řadu problémů další dva roky vydrží.

Ruská média odhalila, co Merkelová řekla Putinovi po rozhovorech Paříže se čtyřmi vůdci Normandie....

Provádění mírových dohod týkajících se urovnání ve východním ukrajinském regionu Donbass bylo vrcholem agendy na čtyřdenních rozhovorech v Normandii, které se konaly v úterý v Paříži.

Oblíbené články

Radim Uzel: Člověk je od přírody muž, nebo žena. Nenechte si...

Vidíme, že sociální sítě rozšiřují tradiční představu o pohlaví občanů. Šílenství nebere konce. Milenci si možná začnou posílat formální elektronické souhlasy k legálnímu pohlavnímu aktu. Rodiče, aby se pomalu báli pohladit své vlastní děti. Zpovídáme sexuologa a gynekologa MUDr. Radima Uzla, CSc., proč se lidem vnucuje (digitální) samota, unisex…
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com