Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Co je hodně to je hodně! Útok na Merkelovou. Obviňují ji z rozpadu Eurozony....

Angela Merkelová byla obviněna z umožnění kolapsu eurozóny poté, co německá kancléřka odmítla požadavky Emmanuela Macrona na další finanční integraci.

Merkelová v rozhovoru přiznala, že v Německu skutečně jsou no-go zóny

V Německu no-go zóny existují, přiznala konečně Angela Merkelová v rozhovoru pro RTL a uznala, že příchod “tolika uprchlíků” vyvolal mnoho otázek a v Německu jsou oblasti, kde se lidé necítí bezpečně. Podle ní je prý čas, aby úřady konečně začaly něco dělat.
Merkelová

Německá novinářka: Tato kancléřka mě děsí více než strach z koronaviru

„Jsme na začátku globální revoluce. Vše, co stále chybí, je velká globální krize, než národy přijmou „nový světový řád,“ řekl David Rockefeller na konferenci Bilderberg v roce 2005 v Rottach-Egern v Německu.. „V politice se nic neděje náhodou. Pokud se tak stane, bylo to rozhodně naplánováno, “ řekl Franklin D. Roosevelt

Merkelová přišla se skvělým plánem proti narůstajícímu vlivu islámu! Zpívejme…

Německá kancléřka Angela Merkelová na sjezdu její strany CDU ve Wittenburgu (Meklenbursko-Přední Pomořansko) prohlásila, že lékem na obavy z islámu je zpívání koled.

Politico: Evropu čeká „šokující zvrat“ Merkelové

Spirála migrační krize se roztočila do bodu, v němž je Německo v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou hotové přeškrtnout všechny dřívější závazky a zavřít hranice Bavorska před miliony běženců, píše ředitel berlínského Ústavu globální veřejné politiky Thorsten Benner pro list Politico.

Merkelová chce, aby státy jako Maďarsko a Polsko předaly kontrolu svých hranic EU

Maďarská vláda vyslala varování, že se EU společně s Angelou Merkelovou snaží odebrat národním vládám moc nad kontrolou svých vlastních hranic a změnit Evropu v kontinent migrantů.

Italský novinář obviňuje Německo z krytí koronaviru: „Hanba!“

Ve středu Itálie uložila rozsáhlé celostátní omezení v oblasti cestování a veřejného života, v zoufalém pokusu omezit ohnisko koronavírusů, které vypadá, že uvrhne osmou největší ekonomiku světa do prudké recese. Mezi oznámená opatření patří cestovní omezení pro 60 milionů obyvatel, zákaz veřejných akcí, uzavření škol, kin, muzeí a tělocvičen, restaurací, barů a obchodů. Vláda podnikla kroky, protože počet úmrtí způsobených koronavirem dosáhl 827 a infekce dosáhly 14 000.

Macronova zuřivost v EU: francouzský vůdce „zklamán Merkelovou a Německem“ vzhledem ke rostoucímu napětí

„Zklamání“ EMMANUELA MACRONA vůči Angele Merklové a Německem je „mimořádně akutní“, protože napětí mezi dvěma těžkými váhami Evropské unie stále stoupá na znepokojující úroveň.

Merkelová? Nevěřit ani slovo. Multikulti si má a musí vyžrat do dna

Lidé, kteří tvrdí, že multikulturalistická ideologie je velkou chybou s obrovskými a nevratnými náklady, jsou za slova Merkelové rádi. Já říkám, že by jí Němci měli hnát volebním bičem. Je to právě i kancléřka Angela Merkelová, která za současný stav může.

„Merkelová je nejškodlivější politička novodobé evropské historie.“ Štěpánka naštvaly kroky německé kancléřky

Hudebník a politik Petr Štěpánek (Trikolóra) zveřejnil na svém facebookovém účtu nový příspěvek, který vyvolal bouřlivou reakci ze strany uživatelů. Český politik okomentoval kroky a rozhodnutí jedné z nejvlivnějších žen v Evropě – Angely Merkelové.

Oblíbené články

Poučí se Číňané? Čínské trhy stále prodávají netopýry a zabíjejí zvířata...

Kočky, psi a jiná domestikovaná a divoká zvířata volně k dispozici ke koupi? Trhy ve Wuhanu se vrátily do normálu stejným způsobem jako před koronavirem, a to navzdory ohniskům spojeným s netopýry. Divoká zvířata jdou stále na prodej jako jídlo a tradiční medicína.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com