Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Merkelová vyzvala EU, aby přemýšlela o světě bez vedení USA

Evropské země by měly vážně přemýšlet o nové realitě, kde se Spojené státy nemusí snažit být světovým lídrem.

Uprchlíci: Angela Merkelová dostala další převratný nápad

Německá kancléřka Angela Merkelová v úterý vyzvala členské státy Evropské unie a země ležící na severu Afriky, aby spolu uzavřely dohodu podobnou té, která existuje mezi EU a Tureckem, tedy dohodu o výměně uprchlíků, informuje francouzská AFP.

Německo: Zneužívání migrační krize

Podle zprávy vyžádané německou vládou, stojí za více než 90 % nárůstu zločinnosti v Dolním Sasku nově příchozí žadatelé o azyl.

Merkelová podpořila Antifu 1 milionem euro

Od chvíle, kdy Donald Trump oznámil, že bude jmenovat „Antifu“ jako teroristickou organizaci, se objevily výzvy k pronásledování násilných krajně levicových davů a ​​jejich temných podporovatelů v mezinárodním měřítku.

Erdogan a Merkelová vedli telefonický rozhovor a takhle to dopadlo

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a německá kancléřka Angela Merkelová vedli telefonický rozhovor.
Merkelová

Merkelová ZRADILA Evropu! Varovala, že Spojené království musí nyní opustit EU nebo bude čelit...

Boris Johnson byl vyzván, aby doručil Brexit včas, protože čelil stupňující se hrozbě stále agresivnějšího Ruska, Vladimíra Putina, říká poslanec.

Merkelová: Poválečné vyhnání Němců nebylo spravedlivé. Z Hradu přišla tvrdá odpověď

Na mezinárodní den uprchlíků kancléřka Merkelová prohlásila, že pro odsun Němců ze zemí střední a východní Evropy po druhé světové válce neexistovalo morální ani politické ospravedlnění.

Merkelová tvrdí, že národní státy by se měly vzdát své suverenity

Německá kancléřka Angela Merkelová nedávno prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.
Merkelová

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..

Merkelová uvedla, že se stala cílem ruských kybernetických útoků

Německá kancléřka Angela Merkelová ve středu uvedla, že se stala cílem ruských špionážních aktivit. Pro své tvrzení prý má konkrétní důkazy, píše agentura AFP.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com