Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Historická návštěva Merklové na nejtemnějším místě německé historie + VIDEO

Kancléřka Angela Merkelová (65, CDU) poprvé navštívila bývalý německý koncentrační a vyhlazovací tábor Osvětim (Polsko) poprvé ve svém čtrnáctiletém funkčním období.

Angelu Merkelovou při návštěvě Drážďan dav lidí vypýskal

Německá kancléřka Angela Merkelová dorazila do Drážďan, aby se zúčastnila setkání ženských sítí, kde jako čestná hostka přednesla projev, ve kterém požadovala rovnost všude.

Už to začíná: Merkelová tvrdí, že svoboda slova musí být omezena, aby byla zachována...

Německá kancléřka Angela Merkelová během svého posledního projevu před Bundestagem řekla zákonodárcům, že svoboda projevu musí být omezena, aby společnost zůstala svobodná.

Tak to je opravdu síla. Angela Mekel dokopala Andreje Babiše způsobem, který dosud česká...

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Merkelová chce, aby Německo zvýšilo prodej zbraní do Afriky. Znepokojuje ji Rusko na tamním...

Rusko nedávno zdvojnásobilo své úsilí o vytvoření užších vazeb s africkým kontinentem, a to i ve vojenské oblasti. V říjnu 2019 Moskva dokonce zorganizovala vůbec první rusko-africké fórum a na základě nařízení vlády vyslala některé ze svých vojenských poradců do Středoafrické republiky, aby školili vojáky země.

Erdogan varuje Merkelovou: Neopovažujte se dát islám a hrůzu do jedné věty! VIDEO

Erdogan varuje Merkelovou: Neopovažujte se dát islám a hrůzu do jedné věty!

Merkelová upadla na jevišti v Berlíně + Video

Německá kancléřka Angela Merkelová zakopla, když vycházela na jeviště během svého vystoupení na Berlínské konferenci o mnohostranném obchodě a digitální bezpečnosti. Videozáznam uveřejnily na svém kanálu YouTube britské noviny Daily Mail.

Německá novinářka v Česku: Svoboda projevu je na ústupu, Merkelová porušila ústavu

V Rozstřelu moderátora Vladimíra Vokála se objevila německá novinářka Alexandra Mostýn, která žije v Praze. Ta v pořadu promluvila například o tom, že německá kancléřka Angela Merkelová dle ní porušila ústavu a zmínila i svobodu projevu, která je podle jejího mínění již na ústupu.

Známý ekonom: Málo kdo napáchal v době míru tolik škod jako Angela Merkelová. Údaje...

Německý ekonom Daniel Stelter v článku pro německý politický časopis Cicero ostře kritizoval kancléřku Angelu Merkelovou. Stelter píše, že následující pokolení Němců zdědí dluhy ve výši miliard euro a že Merkelová a její vláda zničily rekordní množství národního bohatství.

Angela Merkelová už není „nejoblíbenějším“ německým politikem. A kdo jí predběhl?

Sahra Wagenknechtá převzala od Angely Merkelové túto pozici a v posledním průzkumu, který provedla autorizovaná průzkumná agentura INSA německého časopisu Focus. Porazila ji o tři body.

Oblíbené články

Archeologové objevili v Egyptě podzemní labyrint s 3000 místnostmi

Během Mataha expedice (Mataha = arabsky labyrint) v roce 2008 tým objevil ztracený podzemní labyrint. Ten se nachází v oblasti Hawara v Egyptě. Kolosální chrám, který byl již v dávné minulosti pospán klasickými autory jako je Hérodotos nebo Strabón, obsahuje více jak 3000 místností, jejich zdi jsou pokryté hieroglyfy a malbami.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com