Tagy Merkelová

štítek: Merkelová

Merkelová: Navalnyj se stal obětí trestného činu, snažili ho umlčet. Von der Leyenová: Je...

Ruský opoziční politik Alexej Navalnyj se stal obětí útoku, který byl proveden s použitím látky ze skupiny Novičok, uvedla německá kancléřka Angela Merkelová. Podle političky jed v organismu Navalného je určen přesně a není o tom pochyb.

DWN: vysněný svět Angely Merkelové se zhroutil během okamžiku

Napadení žen ze strany migrantů v Kolíně způsobila, že sen německé kancléřky Angely Merkelové o úspěšné normalizaci uprchlické krize praskl jako mýdlová bublina, a výrok „otevřené hranice“ se stal pro Evropu skutečnou noční můrou, píší Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

The Guardian tvrdí, že hazardní hry Merkelové z roku 2015 se „vyplatily“, ale jak...

The Guardian prohlásil, že rozhodnutí Angely Merkelové z roku 2015 umožnit vstupu více než milionu migrantů do země byla „hazardní hra“, která se „vyplatila“, ale toto dílo glosuje nebo zcela opomíná mnoho negativních dopadů, které migranti měli na německou společnost a také obsahuje alespoň jedno falešné tvrzení.

Ja som to zvládol, hovorí utečenec. Slávne selfie s Merkelovou zmenilo život jemu aj...

„Wir schaffen das“ je veta, ktorú pred piatimi rokmi v čase vrcholiacej utečeneckej krízy vyhlásila nemecká kancelárka Angela Merkelová. Nebola prvá, kto ju vyslovil, ale práve jej prischla najviac.

Rusko: Merkelová poslala USA do háje. A následky jsou tu

Německá kancléřka Angela Merkelová oznámila, že plynovod Nord Stream 2 bude dokončen, ať už si o tom Američané myslí, co chtějí. A pokud někteří senátoři USA hrozí kvůli dokončení plynovodu sankcemi, měli by podle Merkelové vědět, že případné uvalení těchto sankcí bude Německo považovat za protiprávní. Proti Merkelové se dle informací médií obrací ve věci Ruska i část vlastní strany.

Jsem obětí neúspěšné německé azylové politiky, říká berlínská žena zbitá syrským uprchlíkem

V březnu 2018 byla nyní 43letá Berlíňanka Maria S. surově zbita syrským uprchlíkem. Zatímco muži poskytovali péči o duševní zdraví německé úřady, oběť zůstala sama při řešení posttraumatické stresové poruchy způsobené útokem. Po rozhodnutí státních zástupců zastavit případ před soudem sdílela svůj osobní příběh s německým zpravodajským serverem Junge Freiheit.

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..
Merkelová

Měla Merkelová právo otevřít dveře stovkám tisíc migrantů?

Přesně před pěti lety německá kancléřka Angela Merkelová oznámila, že její země je připravena přijmout syrské uprchlíky, bez ohledu na to, do které země EU přišli jako první.

Vměšování do vnitřních záležitostí Běloruska je nepřijatelné, varoval Putin Merkelovou

Ruský prezident Vladimir Putin o napjaté situaci v Bělorusku telefonicky hovořil s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Řekl jí, že Rusko považuje vnější vměšování do vnitřních záležitostí Běloruska za nepřijatelné.

The Times: Merkelová varovala Rusko, aby nezasahovalo do evropské politiky

Německá kancléřka Angela Merkelová odmítla na každoroční tiskové konferenci sdělit podrobnosti o svém zdravotním stavu, píše The Times. Místo toho politička mluvila o tom, že by Rusko nemělo podporovat evropské populistické strany, jelikož tím zasahuje do evropské politiky.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com