Tagy Mafia

štítek: mafia

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je…

Jak uvedl jeden z nejúspěšnějších italských prokurátorů Nicola Gratteri, mafie zmírnila pravidla týkající se homosexuality. Dříve dokonce i podezření z homosexuality bývalo trestáno smrtí, ale dnes je situace taková, že syn jednoho z mafiánských šéfů žije jako drag queen jménem Lady Godiva.

Itálie: Policie zatkla 18 osob při zásahu proti rodině sicilské mafie

Sicilská organizovaná zločinná skupina Cosa Nostra je ve stavu volného pádu od roku 2017, kdy vůdce Salvatore „Toto“ Riina zemřel ve vězení. Úřady tvrdí, že rodina Inzerillo a jejich spojenci v New Yorku, klan Gambino, se pokoušejí získat kontrolu nad mocenským vakuem na Sicílii.

Je éra rodiny Musitano v Hamiltonu na konci? Pat Musitano prodáva dům

Rodinný dům šéf rodiny Musitano, Pata Musitana byl uveden do prodeje.

Frank Cali: Vražda šéfa newyorské mafie vrhá vzácné světlo na podsvětí organizovaného zločinu ve...

Vražda Francesca „Frankyho chlapce“ Caliho, údajného šéfa newyorské obávané zločinecké rodiny Gambino, vyvolala vzácnou pozornost ohledně fungování italsko-americké mafie.

Rodina mafiána Tota má na svém triku účet za pobyt ve vězení

Italský stát žádá po rodině zesnulého bosse sicilské mafie Salvatora „Tota“ Riiny uhrazení účtu ve výši dvou milionů eur (asi 31 milionů korun) za náklady spojené s jeho více než dvacetiletým pobytem ve vězení.

Zločiny, které otřásly světem: Mazaný Semjon aneb nejnebezpečnější gangster světa

Ale je to obrovský omyl. Mazaný Semjon alias Semjon Mogilevič je sice takový tatíkovský typ, ale odborníci jej považují za šéfa všech rusky mluvících mafií po celém světě. A aby to nestačilo, tak podle...

Oblíbené články

Buď to jsou regulérní idioti nebo to dělají na objednávku, cizí...

„Jsou pouze dvě možnosti. Buď to jsou regulérní idioti, kteří nedohlédnou důsledky svého idiotského počínání, to je ale ten lepší případ, nebo je to ještě horší, neboť to dělají na objednávku. Na cizí objednávku," konstatoval Petr Štěpánek po odvezení sochy maršála Koněva z prostranství Prahy 6.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com