Tagy Maďarsko

štítek: Maďarsko

Maďarsko chce bránit své hranice i přes rozhodnutí soudu EU

Maďarské ministerstvo obrany uvedlo, že jak ozbrojené síly, tak maďarská vláda udělají vše, co je v jejich silách, k obraně hranic země navzdory novému rozhodnutí Evropského soudního dvora, že Maďarsko nelegálně zadržovalo žadatele o azyl v tranzitních zónách, uvádí voiceofeurope.com.

Dvacet migrantů bylo nalezeno v nákladním automobilu na hranici s Maďarskem

Dvacet migrantů, kteří žádají o azyl v Rumunsku, úřady objevily, když se pokusily nelegálně opustit zemi přes hraniční přechod Nadlac II, 18 bylo skryto v kloubovém nákladním voze a dva pod přívěsem seděli na rezervním kole, uvádí AGERPRES.

506 nelegálních migrantů se na Nový rok pokouší vstoupit do Maďarska. „Budeme se i...

Prosinec přinesl významný nárůst počtu pokusů o nelegální vstup do Maďarska, který pokračoval během dlouhého novoročního víkendu, ukázaly údaje maďarské národní policie.
Viktor Orbán

Švédští politici: Maďarsko a Polsko možná budou muset opustit EU

Švédští politici ostře kritizují Polsko a Maďarsko za jejich nedávná politická veta obnovovacího fondu a víceletého rozpočtu. Jdou až tak daleko, že říkají, že tyto dvě země hrají ošklivou hru, a zajímají se, zda jsou vůbec součástí evropské spolupráce.

Maďarsko zavírá své hranice

Příčinou je, že počet nakažených na koronavirus se v zemi zvýšil, přičemž většina z nich je ze zahraničí. Proto se maďarská vláda rozhodla chráni své obyvatele.Maďarsko zatím zaznamenalo 5511 nakažených, z nichž 614 zemřelo.Maďaři...

Maďarská policie zjistila, jak se migranti dostávají do EU. Vybudovali tajnou cestu

Maďarská policie objevila o víkendu na hranicích se Srbskem tunel, který migranti využívali na nelegální přechod hranic. Zabránila tak stovkám migrantům dostat se do EU. Informovala o tom v pondělí srbská stanice RTS a agentura HINA.

Maďarská policie: 300 nelegálních migrantů se pokusilo přes víkend projít hranice. Kiszelly: “Hranice zůstanou...

Zpráva uvedla, že policie a ozbrojené síly zadržely a vrátily 258 cizinců na území Maďarska, zabránily 58 lidem při pokusu o nelegální vstup do země, zadržely 28 osob chycených při protiprávním vstupu, obvinily pět osob z pašování lidí a dva s kováním oficiálních dokumentů.

Maďarsko osvobozuje uprchlíky uvězněné na jeho hranici, ale zpřísňuje pravidla

Maďarsko ve čtvrtek uzavřelo na svých hranicích „tranzitní zóny migrantů“ a osvobodilo asi 300 uprchlíků z podmínek podobných vězení - a zároveň zpřísnilo pravidla, která budou účinně blokovat budoucí žadatele o azyl.

Maďarsko tvrdí, že bude bránit své hranice a zachová hraniční plot i přes rozhodnutí...

Maďarské ministerstvo obrany uvedlo, že jak ozbrojené síly, tak maďarská vláda udělají vše, co je v jejich silách, k obraně hranic země a udržení hraničních hranic navzdory novému rozhodnutí Evropského soudního dvora, že Maďarsko nelegálně zadržovalo žadatele o azyl v tranzitních zónách.

Oblíbené články

Černoch v USA zastřelil starší bílý pár a jejich vnoučata

Umíte si představit, že by jakýkoli běloch vystřílel černou rodinu? Co by se dělo? Všechna mainstreamová média, nejen v USA, ale i v Evropě, by bila na poplach Opět bychom slyšeli pohádky o zlých běloších, kteří likvidují chudáky černochy, zvedla by se vlna protestů a podobný čin by byl nejen v USA zprávou dne. Ovšem v případě, že se zjistí, že je pachatel černý nebo muslim se čin bagatelizuje nebo se o něm hovoří jen okrajově. Několik zavražděných bělochů, včetně malých dětí, koho to zajímá? Důležitější je přece život jednoho černého kriminálního feťáka Floyda…
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com