Tagy Maďarsko

štítek: Maďarsko

Maďarsko se připravuje na vlnu 100 000 přistěhovalců

Maďarsko musí podniknout kroky proti 100 000 nelegálním přistěhovalcům, kteří se shromažďují na západním Balkáně, protože jsou připraveni vstoupit hlouběji do Evropy, uvedl v neděli viceprezident vládní konzervativní strany Fidesz Szilárd Németh.

Dva tunely nelegálních migrantů objevené na maďarsko-srbských hranicích

Maďarská pohraniční stráž objevila a uzavřela dva tunely, které nelegální migranti používají k přechodu do Maďarska ze Srbska.
Orbán

Maďarsko zpřísňuje kontrolu nad soudy a školami a vzbuzuje obavy z práv

Maďarská vláda navrhla právní předpisy, které by zvýšily její kontrolu nad soudy a nezávislými školami v zemi, což vzbuzuje obavy právnických skupin uvedla agentura Reuters.

Maďarsko má záujem,aby Turecko vrátilo migrantov do Sýrie. Erdogan ďakoval Orbánovi

Budapešť sa v tejto otázke podľa šéfa maďarskej diplomacie pozerá výhradne na vlastné národné záujmy a nie na záujmy druhých.

Maďarská opozice vyhrála volby v Budapešti. Je to rána pro premiéra Orbána

Maďarská opozice zaznamenala šok, když vyhrála v nedělních volbách v Budapešti, což je první volební rána pro nacionalistického předsedy vlády Viktora Orbana od jeho nástupu k moci v roce 2010.

Švédský ministr v Maďarsku poučoval, že masová migrace je pro Švédsko dobrá

Švédský ministr školství Gustav Fridolin tento týden navštívil Maďarsko a maďarskou vládu a vládní stranu požádal, aby přestali používat Švédsko jako příklad země, kde masová migrace selhala.

Orbán Německu: Maďarsko zpět žádné migranty nepřijme

Maďarsko nemůže a nechce vzít zpět žádné migranty, ale je ochotné pomoci nelegální migranty dopravit zpět do Řecka, řekl maďarský premiér Orbán v rozhovoru s německým ministrem vnitra Seehoferem v Berlíně, kde se setkal i s Angelou Merkelovou.

Maďarsko odkazuje evropské unií ohledně přerozdělování migrantů: “Odmítáme to! Tečka.”

Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto prohlásil, že Maďarsko bude nadále bránit své hranice i při nových pokusech Evropské unie o zavedení povinných kvót na přerozdělování migrantů svým státem.
Orbán

Nizozemský velvyslanec srovnal Maďarsko s Islámským Státem, protože nepřijímá migranty. Má to dohru.

Tamas Menczer, Maďarský státní tajemník pro komunikaci a mezinárodní zastoupení prozradil, že bývalý holandský velvyslanec v Maďarsku srovnal tuto zemi s Islámským státem, protože odmítala přijímat migranty.

Politizace „krize“ migrantů v Maďarsku, která je činí obětními beránky, varuje nezávislý expert OSN...

Nezávislý expert OSN pro lidská práva ve středu vyzval vládu, aby okamžitě vyjádřila hluboké znepokojení nad tím, jak jsou politizováni migranti, a kteří byli obětováni v Maďarsku.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com