Tagy Maďarsko

štítek: Maďarsko

Zeman: Česko se musí v EU ve vlastním zájmu postavit za Maďarsko

Česká republika se v Evropské unii ve vlastním zájmu musí postavit proti sankcím vůči Maďarsku, protože něco podobného by mohlo v budoucnu postihnout i ji, řekl dnes v televizi Barrandov prezident Miloš Zeman.

Maďarský konzulát vydává pasy Ukrajincům, ale ti musí o tom mlčet + VIDEO

V Berehovu v Zakarpatské oblasti na maďarském konzulátu jsou vystavovány Ukrajincům maďarské pasy .

Helsinský výbor financovaný Sorosem zajistil azyl afgánskému kriminálníkovi, který v Maďarsku znásilnil ženu

Případ, kdy afgánský uprchlík znásilnil v Budapešti na veřejných toaletách maďarskou ženu, dostal nečekaný směr.

Ruce pryč od Maďarska. Šikana ze strany Evropské unie musí přestat

Podle Evropského parlamentu Maďarsko porušuje společné hodnoty Unie. Nechová se totiž dobře k migrantům, není uctivé k Sorosovi, nevyznává gender a má moc „úzkou“ definici rodiny.
Klaus

Klaus o trestání Maďarska Bruselem: Skandální vrchnostenská arogance EU a vyhrožování odpůrcům migrace. Babišova...

Bývalý prezident Václav Klaus odpověděl na otázky ParlamentníchListů.cz, které se týkaly kroků Evropské unie proti Maďarsku. „Krok Evropského parlamentu vůči Maďarsku je skandální. Je to zjevný příklad vrchnostenské arogance těch, kteří dnes EU ovládají, vůči menším a především postkomunistickým zemím… Poslední hlasování v Evropském parlamentu je výhrůžkou i vzkazem všem dalším zemím, jak s nimi bude „poevropsku“ zacházeno,“ uvedl k tomu Klaus.
Viktor Orbán

Maďarský premiér Orbán v reakci na hlasováni Nejvyššího sovětu EU: Brusel je centrem nového...

Česká novinářka Lucie Sulovská na svém facebook profilu informuje o projevu maďarského premiéra Orbána k hlasování Nejvyššího sovětu Evropské unie (europarlamentu): "Orbán se před chvilkou na Kossúth rádio po dvou dnech mlčení konečně vyjádřil k...

Arogance Bruselu vs. křesťanské vzepětí v Maďarsku

Za komunizmu byli u nás lidé, kteří chodili do kostela komunistickým církevním tajemníkům navzdory z protestu a disidentských pohnutek. Kdyby to komouši neřešili, možná by šli spíš na pivo.

Kolaboranti! To Poche. Tak co, Babiši? Lžete, je to jinak, začalo peklo kvůli Maďarsku

Čeští europoslanci hlasovali o „potrestání“ Maďarska. Ti, kteří zvedli ruku pro, sklízejí nyní ostrou kritiku. „Projevili se evropští kolaboranti,“ zhrozil se nad jejich stanoviskem na sociální síti poslanec ODS Václav Klaus mladší. „Poche se diskvalifikoval pro roli ministra zahraničí,“ přidal se bývalý europoslanec Petr Mach. Ozvaly se i výsměšné reakce na to, že mezitím, co europoslanci za ANO hlasují pro trestání Maďarska, premiér Andrej Babiš se fotí se svým maďarským protějškem Viktorem Orbánem.

Na hranicích rozdávali uprchlíkům spacáky a ošetřovali je. Teď končí. Maďarský zákon Stop Soros...

V Maďarsku začal před pár dny platit zákon známý pod označením Stop Soros. Zákon je namířen proti neziskovým organizacím, které v Maďarsku pomáhaly žadatelům o azyl. Jedna z neziskovek oznámila, že brzy ukončí svou činnost.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com