Tagy Maďarsko

štítek: Maďarsko

Maďarsko oficiálně oznámilo OSN, že odstupuje od globálního kompaktu pro migraci

Maďarsko oficiálně oznámilo OSN, že odstupuje ze schvalovacího procesu globálního kompaktu pro migraci. Oznámil to maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto.

Szijjártó: Situace na hranicích Turecka a Řecka je znepokojující, Maďarsko chrání hranice „za všech...

Maďarsko bude chránit své hranice „za všech okolností“ a nedovolí žádným nelegálním migrantům, aby se dostali do naší krajiny, uvedl ministr zahraničí Péter Szijjártó po rozhovorech se srbským ministrem vnitra Nebojsem Stefanovičem v pondělí v Bělehradě.

Maďarský ministr zahraničí: USA by chtěly vidět víc imigrantů v Evropě. A vykázal americkou...

Americká velvyslankyně Colleen Bellová se během svého vystoupení na Korvínově univerzitě v Budapešti pustila do maďarské vlády a dostala odpověď.

Maďarsko se připravuje na vlnu 100 000 přistěhovalců

Maďarsko musí podniknout kroky proti 100 000 nelegálním přistěhovalcům, kteří se shromažďují na západním Balkáně, protože jsou připraveni vstoupit hlouběji do Evropy, uvedl v neděli viceprezident vládní konzervativní strany Fidesz Szilárd Németh.

Dva tunely nelegálních migrantů objevené na maďarsko-srbských hranicích

Maďarská pohraniční stráž objevila a uzavřela dva tunely, které nelegální migranti používají k přechodu do Maďarska ze Srbska.
Orbán

Maďarsko zpřísňuje kontrolu nad soudy a školami a vzbuzuje obavy z práv

Maďarská vláda navrhla právní předpisy, které by zvýšily její kontrolu nad soudy a nezávislými školami v zemi, což vzbuzuje obavy právnických skupin uvedla agentura Reuters.

Maďarsko má záujem,aby Turecko vrátilo migrantov do Sýrie. Erdogan ďakoval Orbánovi

Budapešť sa v tejto otázke podľa šéfa maďarskej diplomacie pozerá výhradne na vlastné národné záujmy a nie na záujmy druhých.

Maďarská opozice vyhrála volby v Budapešti. Je to rána pro premiéra Orbána

Maďarská opozice zaznamenala šok, když vyhrála v nedělních volbách v Budapešti, což je první volební rána pro nacionalistického předsedy vlády Viktora Orbana od jeho nástupu k moci v roce 2010.

Švédský ministr v Maďarsku poučoval, že masová migrace je pro Švédsko dobrá

Švédský ministr školství Gustav Fridolin tento týden navštívil Maďarsko a maďarskou vládu a vládní stranu požádal, aby přestali používat Švédsko jako příklad země, kde masová migrace selhala.

Orbán Německu: Maďarsko zpět žádné migranty nepřijme

Maďarsko nemůže a nechce vzít zpět žádné migranty, ale je ochotné pomoci nelegální migranty dopravit zpět do Řecka, řekl maďarský premiér Orbán v rozhovoru s německým ministrem vnitra Seehoferem v Berlíně, kde se setkal i s Angelou Merkelovou.

Oblíbené články

Daily Mail: Katastrofa v USA začala, v New Yorku zažívají biblické...

Peklo dorazilo do USA. Britský žurnalista Keith Griffith na portáli dailymail načrtáva pochmúrny obraz vírusom zasiahnutých USA, kde sa pandémia prudko šíri najmä v New Yorku. V posledných hodinách sa počet nakazených prudko zvýšil, prevyšuje počet 100 tisíc a americkému zdravotníckemu systému v New Yorku hrozí bezprostredný kolaps
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com