Tagy Macron

štítek: Macron

Vražda, mccarthismus a islamofobie ve Francii

Samuel Paty, 47letý učitel, byl 16. října brutálně zavražděn před svou pařížskou školou poté, co svým žákům ukázal karikatury proroka Mohameda. Od té doby francouzská vláda a další islámofobní organizace využily událost k zahájení vlny politických útoků proti muslimům a muslimským organizacím. Levický Berlín, progresivní žurnalistický projekt, hovořil o situaci s pařížským aktivistou Johnem Mullenem.

Již 150 000 francouzských vojáků pohrozilo Macronovi státním převratem

Poté, co francouzské úřady ignorovaly výzvu 1000 francouzských důstojníků, kteří varovali francouzského prezidenta Emmanuela Macrona o připravenosti na vojenský převrat v zemi, pokud tato země nezajistí vnitřní bezpečnost a stabilitu v zemi, podepsali zástupci francouzské armády nové otevřené dopisem však tentokrát vznesly požadavky 150 tisíc francouzské armády, což při velikosti pravidelné francouzské armády 220 tisíc svědčí o vážnosti situace.

“To je diktát a tyranie!” Okamura vybuchl, Merkelová s Macronem třeste se!

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na svém Facebooku uvedl, že v některých studiích se uvádí, že Brusel rozhoduje o 65 až 85 procentech našich zákonů. „To není demokracie! To je diktát a tyranie!“ vybuchl Okamura.

Obavy s Frexitu? Macron byl varován, aby se poučil z Velké Británie „než bude...

Emmanuel Macron byl varován, že Francie by se mohla připojit k Velké Británii při odchodu z EU, pokud se francouzský prezident nepoučí z brexitu dříve, než bude „příliš pozdě“.

Macron a Merkelová diskutovali o potenciální spolupráci vakcín proti Sputniku V s Putinem

Francouzský prezident Emmanuel Macron a německá kancléřka Angela Merkelová diskutovali o možné spolupráci v oblasti vakcín s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v úterý na společné videokonferenci, uvedla Macronova kancelář a Kreml.

Príde“európsky Trump“? Najväčší súper Macrona! Jeho téma: Islam Zničí Francúzsko

(Dole je: Korona ovláda médiá a hrozné zločiny migrantov si nevšímajú:Strašná vražda nemeckého študenta)../..Pred niekoľkými dňami sa vo Francúzsku už v podstate začal prezidentský volebný boj. V ňom prezentovala Marine Le Pen obšírne svoj volebný program v televíznej konfrontácii s ministrom vnútra Gérardom Darmaninom vo francúzskej verejno-právnej televízii.

Frexit se blíží! Emmanuel Macron připustil, že „Francie bude hlasovat pro odchod z EU“

Euroscepticismus ve Francii zaznamenal v posledních letech vzestup v důsledku vzniku Marine Le Penové, pravicové nacionalistické vůdkyně National Rally. Byla neochvějnou kritičkou EU, dříve se zasazovala o to, aby Francie uspořádala referendum o jejím členství.

Francie: Macron požaduje seznam 300 až 500 „černých nebo arabských historických osobností“, které budou...

Páteční rozhovor francouzského prezidenta Emmanuela Macrona s online médii Brut, ve kterém hovořil proti údajným diskriminačním zásahům policie proti imigrantům a vyzval k vytvoření seznamu 300 až 500 „černých nebo arabských historických osobností“, kteří by měli mít veřejná místa, památky a ulice pojmenoval podle nich.

Macron měl jiný názor než EU a hned se do něj pustila německá ministřyně...

Macron kritizoval Annegret Kramp-Karrenbauerovou poté, co trvala na tom, aby se Evropa v nadcházejících desetiletích spolehla na bezpečnost USA a vojenské aliance NATO.

Emmanuel Macron v pohotovosti. Charles-Henri Gallois, prezident Generation Frexit, označil Evropskou unii za naprosto...

EMMANUEL MACRON byl varován před možnými důsledky hlasování poslanců EP o blokování vyplácení finančních prostředků EU zemím, které nerespektují právní stát.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Farage: Hnutí Black Lives Matter „chce svrhnout celou západní civilizaci“

Šéf brexitu Nigel Farage pronesl ostrá slova na adresu anglické fotbalové reprezentace, která během opožděného evropského fotbalového šampionátu UEFA 2020 podlehla hnutí Black Lives Matter.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com