Tagy Macron

štítek: Macron

„Neskutečná arogance a drzost.“ Okamura nenechal na Macronovi nit suchou

Lídr SPD Tomio Okamura se na Facebooku pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvůli jeho kritice zemí Evropské unie. Francouzské hlavě státu se totiž nelíbilo, že některé země zavírají hranice kvůli obavám ze šíření nového koronaviru.

Macron si odstranil masku při rozhovorech ze studenty univerzity. Byl zato kritizován. Problém byl...

Francouzský prezident Emmanuel Macron byl obviněn z toho, že nebere vážně nařízení. Byl natočen při rozhovorech ze studenty jak si dal dolů masku.

Macron odsuzuje „rasismus“ a zároveň říká, že žádné sochy padat nebudou. Nejsme přece Británie

Francouzský prezident Emmanuel Macron uznal, že francouzská společnost je sužována „rasismem“, ale slíbila, že žádné sochy ve Francii nebudou padat, protože jsou součástí dědictví země.

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

Francie: Macron zahajuje program výuky arabštiny na francouzských školách

Cílem programu je zaručit „jazykovou rozmanitost“ a nabídnout kurzy arabštiny studentům francouzských škol od prvního ročníku až po vysokoškolské kurzy. Vyvíjí se ve spolupráci s orgány v Tunisku podle zprávy Valeurs Actuelles.

Macron vysvětlil, proč musí Evropa přijímat běžence

Evropa musí přijímat migranty, protože je to tradice a je to věc cti, prohlásil v pátek francouzský prezident Emmanuel Macron v projevu během summitu EU v Bruselu.

Telegraph: Připraví Macron Merkelovou o „evropskou korunu“?

Francouzský prezident je otrávený německou kancléřkou, která odmítá podporovat jeho reformy, jejichž cílem je posílení evropské integrace.

“Gentleman” Macron. Odhalená jeho pravá tvář. Na kameře je zachycena jeho návštěva v nemocnici,...

Francouzský prezident Emmanuel Macron je pod velkým tlakem poté, co dnes dopoledne šokové průzkumy ukázaly, že 3 ze 4 Francouzů si myslí, že prezident země „lhal o krizi“.

Krize zničila pražskou restauraci, v níž si prezident Macron dával slivovici

Kromě luxusních podniků má pod sebou i pekárnu nebo řeznictví. Populární síť Ambiente ale včera musela ze svého portfolia vyškrtnout restauraci Kuchyň na Pražském hradě. A spolu s ní také bezmála dvě desítky zaměstnanců.

Už i Macron varuje, že Evropská Unie nemusí vydržet kvůli pandemii

Francouzský prezident Emmanuel Macron varoval během videokonference v rozhovoru s vůdci 26 států Evropské unie, že základní projekty bloku, včetně zóny bez hranic, by mohly být ohroženy, pokud národy selžou v projevu solidarity během krize, píše tisková agentura Reuters.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Vatikánská akademie zveřejnila fotografii Panny Marie, která drží černého Ježíše

Papežská akademie života zveřejnila na Twitteru upravenou verzi Michelangelovy sochy Pietà, na které bylo černé tělo Ježíše Krista. Papežská akademie v čele s arcibiskupem Vincenzem Pagliou ve svém příspěvku nazvala fotografii „Obraz, který stojí za řeč.“
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com