Tagy Macron

štítek: Macron

Macron chce na celý život zakázat odsouzené „nenávistné řeči“ ze všech sociálních médií

Emmanuel Macron navrhl, aby každý, kdo byl odsouzen za „nenávistné projevy“, ztratil na celý život přístup k platformám sociálních médií.

Macron: Brazilské ženy by se měly stydět za Bolsonara zato, že si dovolil zesměšnit...

Brazilské ženy by se měly stydět za prezidenta Jaira Bolsonara, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron v pondělí poté, co brazilský vůdce zesměšnil Macronovu manželku na Facebooku.

Macronova zuřivost v EU: francouzský vůdce „zklamán Merkelovou a Německem“ vzhledem ke rostoucímu napětí

„Zklamání“ EMMANUELA MACRONA vůči Angele Merklové a Německem je „mimořádně akutní“, protože napětí mezi dvěma těžkými váhami Evropské unie stále stoupá na znepokojující úroveň.

To je demonstrace: Rozzlobení francouzští důchodci přerušili napájení centrální banky

Francouzské odbory ve středu bránily řadu nezákonných výpadků elektřiny na 150 000 domů, tisíce společností a Francouzskou banku ve snaze donutit makronskou vládu, aby zrušila svou rozsáhlou penzijní reformu, uvedla agentura Reuters.

Anketa: Mezera mezi Le Penovou a Macronem pro zúžení prezidentských voleb do roku 2022

Francouzská populistka Marine Le Penová pokračuje v překonávání mezery v budoucím souboji mezi ní a prezidentem Emmanuelem Macronem v prvním a druhém kole prezidentského závodu 2022, odhalila nová anketa.

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo taká premena?

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkelovú, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych politikov, ktorí hlásajú tzv. politickú korektnosť. Jeho vyhlásenie privítalo však AfD i Sebastian Kurz a aj Matteo Salvini i ďalší pravicoví politici

Francouzi vedou hádku o Notre-Dame, Macron odmítá původní vzhled věže

Ve Francii se v posledních dnech vyhrotily hádky o tom, jak přesně zrekonstruovat části pařížské katedrály Notre-Dame, které 15. dubna zničil požár.

Macron věštil Rusku budoucnost: A opět přestřelil. Více než o Rusko jde nyní o...

PETR AKOPOV koriguje Macronova slova adresovaná Rusku o nutnosti jít společně s Evropou a ukazuje, jak zoufale jsou zkreslené představy exponentů EU o této zemi

Macron říká světovým lídrům “nacionalismus je válka”

Francouzský prezident Emmanuel Macron pořádá celosvětové mírové fórum s výraznou absencí členů administrativy Donalda Trumpa. Francouzský vůdce varoval před „bezprecedentní krizí“ na mezinárodní scéně.

Bosenské předsednictví: Macron už přestaň mudrovat a plašit!

Bosenské předsednictví v pátek svolalo francouzského velvyslance, aby protestovalo proti poznámce prezidenta Emmanuela Macrona, že tato země je kvůli návratu islámských bojovníků „časovanou bombou“, uvedla agentura Reuters.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com