Tagy Macron

štítek: Macron

Macron odsuzuje „rasismus“ a zároveň říká, že žádné sochy padat nebudou. Nejsme přece Británie

Francouzský prezident Emmanuel Macron uznal, že francouzská společnost je sužována „rasismem“, ale slíbila, že žádné sochy ve Francii nebudou padat, protože jsou součástí dědictví země.

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

Francie: Macron zahajuje program výuky arabštiny na francouzských školách

Cílem programu je zaručit „jazykovou rozmanitost“ a nabídnout kurzy arabštiny studentům francouzských škol od prvního ročníku až po vysokoškolské kurzy. Vyvíjí se ve spolupráci s orgány v Tunisku podle zprávy Valeurs Actuelles.

Macron vysvětlil, proč musí Evropa přijímat běžence

Evropa musí přijímat migranty, protože je to tradice a je to věc cti, prohlásil v pátek francouzský prezident Emmanuel Macron v projevu během summitu EU v Bruselu.

Telegraph: Připraví Macron Merkelovou o „evropskou korunu“?

Francouzský prezident je otrávený německou kancléřkou, která odmítá podporovat jeho reformy, jejichž cílem je posílení evropské integrace.

“Gentleman” Macron. Odhalená jeho pravá tvář. Na kameře je zachycena jeho návštěva v nemocnici,...

Francouzský prezident Emmanuel Macron je pod velkým tlakem poté, co dnes dopoledne šokové průzkumy ukázaly, že 3 ze 4 Francouzů si myslí, že prezident země „lhal o krizi“.

Krize zničila pražskou restauraci, v níž si prezident Macron dával slivovici

Kromě luxusních podniků má pod sebou i pekárnu nebo řeznictví. Populární síť Ambiente ale včera musela ze svého portfolia vyškrtnout restauraci Kuchyň na Pražském hradě. A spolu s ní také bezmála dvě desítky zaměstnanců.

Už i Macron varuje, že Evropská Unie nemusí vydržet kvůli pandemii

Francouzský prezident Emmanuel Macron varoval během videokonference v rozhovoru s vůdci 26 států Evropské unie, že základní projekty bloku, včetně zóny bez hranic, by mohly být ohroženy, pokud národy selžou v projevu solidarity během krize, píše tisková agentura Reuters.

„Smrt Schengenu“: Macron varuje vůdce EU před pandemií, která ohrožuje „přežití evropského projektu“

Toto prohlášení přichází v časech pandemie coronaviru (COVID-19), která v současnosti infikovala téměř 465 900 po celém světě, podle posledních údajů stále roste ve všech částech světa a zabila již nejméně 21 000 lidí.

“Neskutečná arogance a drzost.” Okamura nenechal na Macronovi nitku suchou

Líder SPD Tomio Okamura sa na Facebooku pustil do francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, a to kvôli jeho kritike krajín Európskej únie. Francúzskej hlave štátu sa totiž nepáčilo, že niektoré krajiny zatvárajú hranice kvôli obavám zo šírenia nového koronavírusu

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se...

Statistiky z povinných jazykových kurzů nabízených migrantům v Německu ukazují nepatrnou úspěšnost. Zástupci strany pravicové Alternativy pro Německo (AfD) tvrdí, že to dokazuje, že migranti mají jen malou vůli integrovat se do německé společnosti.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com