Tagy Macron

štítek: Macron

Macron vyzval EU k boji s národními státy. Západní Evropa se má zcela otevřít...

Francouzský prezident Macron ve svém víkendovém projevu ve Štrasburku vyhlásil otevřenou válku národním evropským státům, podpořil multirasovou Evropu a vyzval instituci Evropské unie, aby v EU potlačila populismus.

Svobodnenoviny.eu: Francouzská starostka napadla Macrona: „Masová imigrace musí být zastavena!“

Francouzský prezident Emmanuel Macron byl varován před hněvem, který vyvolal tím, že zasypal migranty zvýhodněným zacházením a zdroji během návštěvy radnice, kde se setkalo asi 600 starostů z celé země.

Macron vyzval EU k boji s národními státy. Západní Evropa se má zcela otevřít...

Francouzský prezident Macron ve svém víkendovém projevu ve Štrasburku vyhlásil otevřenou válku národním evropským státům, podpořil multirasovou Evropu a vyzval instituci Evropské unie, aby v EU potlačila populismus.

Macron chce svou loutku Angelu do čela Evropské komise!

Žoldnéřská armáda EU, ministr financí a hospodářství EU, Unie pro převody a dluhy EU, systém pojištění vkladů v EU, pojištění v nezaměstnanosti v EU, úřad státního zastupitelství EU, masová migrace EU: megalománské projekty v celé EU.

Svobodnenoviny.eu: „Nemůžeme se skrýt za zdí“: Macron pochválil svět s masovou migrací

„Žijeme ve světě masové migrace,“ prohlásil Emmanuel Macron a varoval občany, aby se nenechali „oklamat“ tvrzením, že Evropa by mohla zastavit příliv (migrantů), protože hraniční „zdi prostě nefungují“.

Svobodnenoviny.eu: Maďarsko odsoudilo Macrona a Junckera: „Jejich cílem je změnit složení lidí žijících v...

Francouzský prezident Emmanuel Macron a prezident Evropského parlamentu Jean-Claude Juncker jsou pro-migrační politici, kteří kritizují a „napadají“ Maďarsko, protože odmítlo akceptovat migranty a chrání své hranice, uvedl maďarský ministr zahraničí.

Macron chce vyloučit země V4 ze schengenského prostoru: Trest za to, že jsme se...

VLADIMÍR DOBRYNIN vidí v siláckých slovech a gestech prezidenta Macrona další pokus jak jinou cestou transportovat muslimské teroristy do středoevropských států - a především "přeladit" pozornost Francouzů od žlutých vest a dalších skvělých úspěchů zakomplexovaného "Napoleona"

Svobodnenoviny.eu: Smlouva Macron – Merkelová je „třístupňová“ EU.

Nová smlouva mezi Francií a Německem – zpochybnění Evropské unie a NATO nebo jen potvrzení faktického stavu spolupráce?

Svobodnenoviny.eu: Macron: Macron navrhuje zmenšení schengenského prostoru, protože migrační politiky EU „nefungují“

Schengenská dohoda a současný mechanismus sdílení migrantů jsou chybné a vyžadují naléhavou opravu, řekl francouzský prezident Emmanuel Macron. Evropa musí „mít hranice“, i když to znamená menší schengenskou zónu.

Nespokojení Francouzi neskočili na Macronovy sliby. V ulicích jich byly znovu tisíce

Ve Francii to stále vře. I když prezident Emmanuel Macron občanům slíbil nižší daň z příjmu a některá sociální opatření, i dnes vyrazily do ulic tisíce lidí k dalším protestům. Jak píše server Novinky.cz, žluté vesty se nejvíce objevily ve Štrasburku a Paříži.

Oblíbené články

Svobodnenoviny.eu: Migranti v Německu zaútočili na průvodčího ve vlaku a křičeli...

Skupina přistěhovalců z Eritreje zaútočila na průvodčího ve vlaku v Německu, plivala na něj a nazvala ho „nacistické prase,“ poté, co ji odmítl nechat ve vlaku se zapálenými cigaretami, podle místních médií.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com