Tagy Macron

štítek: Macron

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo taká premena?

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkelovú, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych politikov, ktorí hlásajú tzv. politickú korektnosť. Jeho vyhlásenie privítalo však AfD i Sebastian Kurz a aj Matteo Salvini i ďalší pravicoví politici

Francouzi vedou hádku o Notre-Dame, Macron odmítá původní vzhled věže

Ve Francii se v posledních dnech vyhrotily hádky o tom, jak přesně zrekonstruovat části pařížské katedrály Notre-Dame, které 15. dubna zničil požár.

Macron věštil Rusku budoucnost: A opět přestřelil. Více než o Rusko jde nyní o...

PETR AKOPOV koriguje Macronova slova adresovaná Rusku o nutnosti jít společně s Evropou a ukazuje, jak zoufale jsou zkreslené představy exponentů EU o této zemi

Macron říká světovým lídrům “nacionalismus je válka”

Francouzský prezident Emmanuel Macron pořádá celosvětové mírové fórum s výraznou absencí členů administrativy Donalda Trumpa. Francouzský vůdce varoval před „bezprecedentní krizí“ na mezinárodní scéně.

Bosenské předsednictví: Macron už přestaň mudrovat a plašit!

Bosenské předsednictví v pátek svolalo francouzského velvyslance, aby protestovalo proti poznámce prezidenta Emmanuela Macrona, že tato země je kvůli návratu islámských bojovníků „časovanou bombou“, uvedla agentura Reuters.

Angela Merkelová odsuzuje Macronova „drastická slova“ o NATO

Německá kancléřka Merkelová poté, co francouzský prezident prohlásil, že NATO je „mrtvým mozkem“, uvedla, že vojenská aliance zdaleka nepotřebuje podporu života. Nazvala NATO základním kamenem německé bezpečnosti.

Macron je buď naivní nebo americký spolupachatel: íránský nejvyšší vůdce Khamenei obviňuje prezidenta z...

Mluvit s Američany je zbytečné, protože jejich požadavky jsou „nekonečné“ a je zvláštní, že francouzský prezident Emmanuel Macron tomu nerozumí, řekl nejvyšší vládce Ajatolláh Ali Khamenei.

Merkelová řekla Erdoganovi, aby okamžitě zastavil syrskou operaci – ale proč by se měl...

Merkelová požadovala během nedělního telefonního hovoru, aby Erdogan ukončil svou vojenskou operaci proti kurdským milicím v severní Sýrii, uvedla mluvčí německé vlády.

Retro: Salvini: “Macron nemá co udělovat Itálii nějaké lekce”

V rozhovoru pro CNN se italský ministr vnitra Matteo Salvini znovu pustil do francouzského prezidenta Emmanuela Macrona.

Retro: Macron vyhodil velvyslance v Maďarsku, který chválil Orbánovu migrační politiku

Francouzský prezident Macron nahradil velvyslance v Maďarsku poté, co do médií uniklo memo, ve kterém diplomat chválí Orbánovu migrační politiku. Eric Fournier byl během víkendu nahrazen Pascalem Andreanim.

Oblíbené články

Archeologové objevili v Egyptě podzemní labyrint s 3000 místnostmi

Během Mataha expedice (Mataha = arabsky labyrint) v roce 2008 tým objevil ztracený podzemní labyrint. Ten se nachází v oblasti Hawara v Egyptě. Kolosální chrám, který byl již v dávné minulosti pospán klasickými autory jako je Hérodotos nebo Strabón, obsahuje více jak 3000 místností, jejich zdi jsou pokryté hieroglyfy a malbami.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com