Tagy Lukašenko

štítek: lukašenko

Alexandr Lukašenko hrozí střelbou do účastníků pokojných demonstrací

Celý květen docházelo v Bělorusku k masovému zadržování ve všech městech, podle stavu k 8. červnu se situace začíná vyhrocovat.

Smrtelný boj: Lukašenko vs Koronavirus. Hrozné fakta

Vážené dámy a pánové! Chtěl bych poslat článek o tom, co se dnes v Bělorusku děje

Moskva trvá na sjednocení Ruska a Běloruska, tvrdí Lukašenko s tím, že takové něco...

Ruské vedení trvá na tom, že Rusko a Bělorusko třeba sjednotit do jednoho státu. V pátek to prohlásil běloruský prezident Alexandr Lukašenko a zároveň dodal, že on s něčím takovým nikdy nebude souhlasit.

Lukašenko prozradil, co je hlavním bohatstvím Běloruska

Běloruský prezident Alexandr Lukašenko se zúčastnil novoročního charitativního festivalu pro děti v rámci akce Naše děti a hovořil o tom, co mu přináší největší radost. Informuje o tom Sputnik Bělorusko.

Lukašenko vyhlásil, že Bielorusko nemá nakupovať, ale vyrábať zbrane pre svoju armádu. Poradil aj...

„Výroba moderných zbraní a vojenskej techniky v Bielorusku a tiež rozsiahla modernizácia tej vojenskej techniky, ktorú už máme, je jedným z hlavných faktorov zabezpečenia obranyschopnosti našej krajiny,“ vyhlásil bieloruský prezident Alexander Lukašenko počas prehliadky zbraní a vojenskej techniky vyrobenej v Bielorusku na vojenskom polygóne v Ivacevičskom okrese

Lukašenko: „Rokovania s Putinom boli ťažké, ale dosiahli sme aj výsledky“. Myslel tým asi...

V Soči sa stretli prezidenti Ruska a Bieloruska Vladimír Putin a Alexander Lukašenko. Za zavretými dverami medzi štyrmi očami rokovali vyše 6 hodín. Alexander Lukašenko označil tieto rokovania za dosť ťažké, ale vyjadril celkovú spokojnosť s ich výsledkami

Oblíbené články

Twitter čelí tvrdému trestu. Co dělal s uživatelskými daty?

Federální obchodní komise USA (FTC) vyšetřuje Twitter. Stránka sociální sítě údajně zneužívala uživatelská data pro marketingové účely. Twitter čelí pokutě 250 milionů dolarů.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com