Tagy Léčba

štítek: Léčba

Muž, který šokoval svět: “Rakovinu je možné vyléčit během 3 minut, v Číně už...

Gregg Braden je úspěšný spisovatel, duchovní učitel a bývalý geolog je považován za průkopníka na poli spojujícím vědu, starobylou tradiční moudrost a současný svět.

Tohle vám lékař neřekne! Původně jed k likvidaci hlodavců podávají lidem jako léčbu!

Dlouhodobé podávání Warfarinu (chemikálie původně používaná jako jed k likvidaci hlodavců) je typickým obrazem způsobu myšlení v oficiální medicíně. Zřejmě nejčastější příčinou mnoha chronických onemocnění - včetně zvýšené srážlivosti krve - je chronické překyselování...

Konopný olej zachránil malému chlapci život

Vašemu synovi zbývá 48 hodin života. Tato slova slyšela vystrašená matka Landona Riddlea, kterému byla diagnostikována leukémie, s šancí osm až deset procent na přežití nemoci. Teprve tříletý Landon začal trpět touto zrádnou nemocí,...

Mocnější než chemoterapie: toto je bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

Jde o jednu z nejvíce rozšířených květin po celém světě. Roste doslova všude, jsou jí celé louky i trávníky na sídlištích. Roste po celý rok a dokonce se dá najít i v zimě, pokud není přikrytá sněhem. Neexistuje snad ani dítě, které by jí neznalo a i přesto ví o jejich nesmírně silných léčících účincích jen málokdo.

Proč se to tají? 10 příčin rakoviny, které denně používáte

dnešním článku vám prozradíme 10 nejčastějších příčin rakoviny, kterým jsme vystaveni na každodenní bázi. Často o nich ale nemáme ani tušení. Podle mnohých webových stránek zabírající se alternativní medicínou stojí za utajováním farmaceutické společnosti....

S tímto receptem vám do měsíce porostou vlasy jako divé

Jestli chcete mít krásné a hebké vlasy, pokračujte ve čtení. Věděli jste, že šťáva z obyčejné červené cibule dokáže zabránit vypadávání vlasů, jejich šedivění a zároveň urychlí růst a zlepší kvalitu?

Tento domácí sirup spálí až 1 cm břišního tuku denně

Ide o vysoko užitočný domáci prostriedok proti zadržiavaniu vody v organizme a taktiež na pomoc pri zbavovaní sa brušného tuku.

Tohle nikdo nečekal: Co se stane s vašim tělem po vypití 3 šálků kávy...

Mezi našimi čtenáři se jistě najdou tací, kteří si den bez kávy nemohou představit. Je ovšem rozdíl, když si člověk dá jednu kávu po ránu anebo tři šálky i přes celý den. Vědci ale nyní přišli k velice zajímavému a překvapivému výsledku.

Toto je co se opravdu stane, když přestanete kouřit – okamžité i dlouhodobé efekty!

Zatímco pořád ještě hodně lidí nemusí vědět, k čemu všemu kouření vede, je obecně známé, že ne vždy k něčemu pozitivnímu. Marketéři a Hollywood do nás za poslední desítky let úspěšně naočkovali trend kouření.

Varování: opakované ohřívání těchto 7 jídel může ohrozit celou vaši rodinu

Když nám zůstanou zbytky po nějakém čerstvě uvařeném jídle, obvykle je dáme do ledničky s tím, že je později zase ohřejeme. To ovšem není úplně bezpečné u některých jídel, jak z několika důvodů zjistíte níže. Některá jídla by vám dokonce mohla způsobit velice vážné potíže, pokud tak učiníte. Zde je 7 jídel, které byste neměli znovu ohřívat.

Oblíbené články

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com