Tagy Kultura

štítek: Kultura

Petr Mach: Jak vystoupit z EU

Toto je ukázka z knihy Petra Macha.

Kulturní tramvaj donese do pražských ulic kulturu

Dnes vyjela do pražských ulic kulturní tramvaj, která pomůže propagovat akce v hlavním městě. „Kulturní život se po koronaviru konečně pomalu probouzí. Těší mě, že můžeme Pražanům zprostředkovat setkání s kulturou i tímto netradičním způsobem,“ uvedla v...

Najväčšie hity Karola Duchoňa zaznejú na hradnom nádvorí v Kežmarku

Z nádvoria Kežmarského hradu sa budú ozývať najväčšie hity Karola Duchoňa. Koncert PRE100 v podaní kapely Duchoňovci sa uskutoční v piatok (12. 6.) o 19:00 h. Informuje o tom tamojšie mestské kultúrne stredisko.

Samuraj, který okouzlil Evropu

Podrobnosti z pasu Hasekura Rokuemon Tsunenaga. Narodil se v roce 1571 a japonského císařského původu; pokřtěn byl v katolickém kostele jako Francisco Felipe Faxicura ve Španělsku, v roce 1615.

Pyramidy s dvojitým dnem – mayská civilizace odhaluje nová tajemství

Archeologové pracující na poloostrově Yucatán v Mexiku učinili objev, který se může být klíčový k pochopení celé mayské kultury. Mnohavrstevný památník známý jako El Castillo nebo Pyramida Kukulkána se nachází právě zde. Jeho dvojitá struktura byla objevena již ve 30. letech minulého století, ale vědci netušili, že je to jenom počátek historie.

FROM 911 TO NOVUS ORDO SECLORUM IN 2033 5/5

The average Protestant bible has 31,071 verses=GIZA in gematria, for the bible is Giza pyramids complex in words, and the Giza complex is bible in the stones!( The same can be said of the Chinese White pyramid of the Yellow Emperor with Milky Way on the ceiling covered with white pearls and dark in the Drak Rift area, totalling as is words in the bible Pentateuch, and another on the floor with liquid mercury when his tripple coffin tries to enter the cave-fountain of eternal life, plus the local terracotta army Pits as luni-solar calendars)!

FROM 911 TO NOVUS ORDO SECLORUM IN 2033 4/5

From the Seven buildings of World Trade Center,3 were demolished,(as WTC1+WTC2+WTC7=10 (cabalistic “sepiroths”) and 4 buildings were added=8,new octave and cycle of life to come after 2025 and 2032/2033...

Před 39 lety turecký terorista zaútočil na polského papeže Jana Pavla II. Atentátnik Agca...

Ve svém vystoupení ke publiku vysílaném z Říma si papež František připomněl útok na papeže Jana Pavla II. 13. května 1981, při kterém turecký terorista Mehmet Ali Agca ho střelil a zranil.

FROM 911 TO NOVUS ORDO SECLORUM IN 2033 3/5

Amounts of floors,above and below the ground weren’t given,it took an individual search.The same with the heights in meters. There are also numerous comments on the plan to individual buildings on the same pages, 156-157 and comments in white(on Blue “lodge” backround).

Bezpečnostní promítání: Česká kina se otevírají s novými virovými pravidly

Po dvou měsících, kdy bylo všechno uzavřeno kvůly koronaviru, se do kina teší také šestnáctiletý Tomáš Fohler, která nyní přichází s novými pravidly ve světě sevřeným pandemií.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com