Tagy Kultura

štítek: Kultura

Hypotézy o Lemurii

Lemurií je nazývána civilizace, která se rozprostírala po celém kontinentu a jejíž zničení bylo pravděpodobně zapříčiněno přírodní katastrofou.

Holčička se vzteká: V Kačerově nejsou homosexuálové! Stane se alespoň ze psa Goofyho tzv....

Nizozemská jedenáctiletá holčička Fenna si v programu Youth News („Zprávičky“) televizní stanice NOS stěžovala, že v komiksech s kačerem Donaldem chybí rodina, jako je ta její: se dvěma „gay“ tatínky a dvěma lesbickými maminkami.

Víkendové čtení: PETER RUNZEL 2. kapitola

Let proběhl standardně, jak jsem zvyklý. Zvláštní, let trvá jen chvilku, a ještě nikdy jsem na návštěvu Ruska ani nepomyslel. Asi to bude tím, že tato země neoplývá nejlepší pověstí.

O modernom umení

Pred niekoľkými rokmi, v prvých dňoch novembra 2011, v múzeu nemeckého mesta Dortmund, upratovačka zničila dielo moderného umenia poistené na sumu 800 tisíc eur.

Víkendové čtení: PETER RUNZEL 2. kapitola

Let proběhl standardně, jak jsem zvyklý.

Víkednové čtení: PETER RUNZEL 1. kapitola

Probouzím se a cítím, že toto ráno je jiné.

Víkendové čtení: Hrdina jiného dne

„Skvělá práce, skutečně skvělá práce!“ vykřikoval malý mužík za pultem a přehazoval si z jedné ruky do druhé malou krabičku. Muž stojící na druhé straně pultu si nápadně odkašlal, což vytrhlo obchodníka z jeho radosti. Schoval rychle krabičku do kapsy, pousmál se a zmizel ve dveřích za sebou.

Víkendové čtení: Nestrkej kočku do kuchyně!

„Joe, ukaž ruce,“ přikázala paní Wellsová.

Muslimům připadá v pořádku urážet nemuslimy, ale jakmile je jim oplaceno stejnou mincí, uchylují...

Ukázka z knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům: Mohamedovy výzvy k přestupu na víru se v Mekce setkaly s lhostejností.

Oblíbené články

Zpěvák Dan Nekonečný zemřel

Módní fanatik, milovník rozkoše, žluté barvy, ohně a třpytek, showman, zpěvák a tanečník Daniel Nekonečný (†52) dnes zemřel.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com