Tagy Koronavirus

štítek: koronavirus

Ako je to s nosením rúšok? Spôsobujú ťažkosti?

Sociálnymi sieťami a Facebookom sa v posledných týždňoch rozšíril článok, ktorý varoval zdravých ľudí pred nosením rúšok počas pandémie COVID-19 a uvádzal údajné zdravotné riziká s tým spojené.Odborníci však tvrdia opak. Podľa nich rúška...

Koronavirus? Takové cvičení. 60 % „původně” mrtvých neumřelo na něj. Silná slova expertů z...

Epidemiolog Rastislav Maďar se nechal v pořadu Leonardo Plus Českého rozhlasu slyšet, že koronavirová kize byla takovým cvičením, z něhož bychom se měli poučit, abychom obstáli v dalších pandemiích. ÚZIS již včera navíc uvedl odhady, že šedesát procent lidí, jejichž úmrtí v ČR jsou v koronavirových statistikách, nezemřelo primárně na covid-19, ale měli i jiné chronické nemoci.

Hlasování: 43% Čechů nechce být očkováno proti koronaviru. A co vy?

Podle průzkumu agentury Median 43 procent Čechů by nechtělo být očkováno proti koronaviru, i kdyby vakcína existovala.

Čínské státní média: Laboratoř ve Wuhanu má tři netopýři, které mají koronavirus!

Čínský virologický institut ve městě, kde se poprvé objevil COVID-19, má na místě tři živé kmeny netopýřího koronavírusu, ale žádný z nich neodpovídá novému šíření nákazy způsobující chaos po celém světě, uvedl jeho ředitel.

Operace COVID-19 je hra na svržení Putina, Trumpa a Xi Jinpinga, aneb – Co...

Známý politolog Igor Panarin hovoří o tom, proč se vojáci NATO nebojí koronaviru a zda Kreml dokončí Putinův levicový konzervativní převrat. "Do éteru byly vrženy dezinformace, že Putin je nejen nemocný, ale že uprchl z Moskvy. Stejné dezinformační schéma bylo použito proti Stalinovi v roce 1941: Němci se blížili k hlavnímu městu a generalissimus údajně zmizel a opustil zemi,“ říká profesor doktor politických věd Igor Panarin. V rozhovoru pro „BUSINESS Online“ hovoří o tom, koho američtí zpravodajští veteráni obviňují z výroby biologických zbraní a že na pozadí pandemie se v globálních i ruských elitách odehrává tvrdý boj.

Ztráta dvou smyslů je příznakem koronavirusu, potvrdili Britové

Ztráta čichu nebo chuti byla přidána na oficiální seznam symptomů nového koronavirus ve Spojeném království, uvedlo britské ministerstvo zdravotnictví a sociální péče.

Ruský doktor předpověděl pandemii koronavirus a vyvrátil mýtus o smrtelných injekcích

Informace o smrtelných injekcích a čipování lidi pod záminkou testování na koronavirus jsou úplný nesmysl, řekl doktor Alexander Myasnikov. Jeho slova jsou uvedeny na portálu stopkoronavirus.rf.

Slováci zúria. To je už vrchol! Matovič porušil svoje vlastné pravidlá!

"Nás tento psychopat núti za každú cenu nosiť rúška, ale on sám si ho nedá? To čo akože má byť? Vodu káže a víno pije? Odteraz odmietame nosiť na verejnosti rúška!," nechalo sa počuť...

Slovensko konečne prešlo do 2. a 3.fáze uvoľňovania korona opatrení

Na základe opatrenia môžu byť otvorené všetky prevádzky a služby z 1. fázy a pribúdajú k nim tieto ďalšie prevádzky, služby a hromadné podujatia:verejné stravovanie – vonkajšie terasy, kaderníctva, holičstvá, pedikúry a manikúry,...

Oblíbené články

Pentagon nasazuje armádu. 1600 armádních vojsk se přemístilo do společného základu...

Jednoho dne poté, co Trump varoval, že může zavolat do armády, pokud se situace ve Washingtonu DC nenormalizuje, což vyvolalo pobouření v liberálních kruzích, které to nazývalo de facto přípravou na občanskou válku, před chvílí mluvčí Pentagonu Jonathan Hoffman řekl, že 1 600 vojáků se přestěhovali z Fort Bragg a Fort Drum do regionu National Capitol, „ale nejsou ve Washingtonu“ - (technicky se nyní nacházejí ve společné základně Andrews, která je právě na okraji Washingtonu DC).
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com