Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Skandální ODHALENÍ: zaočkovaný pacient se v Česku nakazil jihoafrickou mutací koronaviru

V Českej republike sa objavil prvý pacient infikovaný juhoafrickým variantom koronavírusu, ktorý ochorel po dvoch dávkach vakcíny. Informoval o tom Marián Hajdúch z Lekárskej fakulty Palackého univerzity v Olomouci, uviedol v utorok server Novinky.cz.

Výsledky covid testů jsou předem určeny podle použité špejle

Zdravotní sestra v práci tajně vyfotila výtěrové špejle používané na testy, u nichž je předem dán výsledek

Panečku to je morální vzor: Zakladatel islámu se svým gangem přepadával ženy nevěřících a...

Ukázka z knihy Jak porozumět Mohamedovi a muslimům: Již dříve jsme se dozvěděli, že Mohamed si myslel, že měl pohlavní styk, ačkoli k němu nedošlo. Existuje další hadís, podle kterého Mohamed se svými manželkami nemíval styk, ale pouze se s nimi „mazlil“. Navštěvoval je, někdy všechny během jedné noci, a věnoval se předehře, nikoli však souloži. Áiša údajně řekla: „Nikdo z vás se nedokáže ovládat tak jako Prorok, který se se svými ženami mazlil, aniž by s nimi měl styk.“

Footlocker obchody v Minnesotě byly znovu vypleněny a vyhozeny, přestože společnost v minulém roce...

Záběry z nedělní noci ukázaly, že se lupiči vloupali do obchodu s obuví a ukradli trenéry Nike, protože spravedlnost pro Daunte Wright vypadá zjevně hrozně jako dostat se do rukou zcela nového páru Air Max.

Spoluzakladatelka společnosti Black Lives Matter Patrisse Khan-Cullors se rozhodla žít v jedné z nejbělejších...

Zpráva realitního webu Dirt odhaluje, že společnost Khan-Cullors, která v roce 2013 spustila hashtag #BlackLivesMatter v reakci na osvobozující rozsudek George Zimmermana, zakoupila „odloučenou minisloučeninu zastrčenou v rustikálním a částečně vzdáleném kaňonu Topanga v LA“.

První záběry černošské Anny Boleynové jsou venku! „Na tohle se dívat nebudu,“ píší lidé

V době, kdy se aktivisté bouří proti dabování černochů lidmi bílé pleti, či dokonce proti tomu, aby dílo afroamerického básníka běloch překládal, vzniká v Británii mimořádně kontroverzní seriál. Annu Boleynovou, známou panovnici z 16. století, v něm hraje černoška Jodie Turnerová-Smithová. Na veřejnost se nyní dostal první trailer a způsobil poprask. Lidé se posměšně ptají, zda by roli královny Alžběty v dalších dílech seriálu Koruna neměla hrát třeba Whoopi Goldbergová.

Ruská média: USA odstartují třetí světovou válku, aby zachránily „americkou říši“

Problematika financování volebních kampaní amerických prezidentských kandidátů začíná ve Spojených státech přitahovat pozornost. Účast tak zvané židovské lobby v tomto procesu se stala v poslední době také aktuální. Jak důležitá je tato lobby pro Spojené státy? Kdo kontroluje tok peněz v Americe? V jakém rozsahu spolu podnikání a moc souvisejí?

Likvidace Evropy? Pravda o Gretě Thunbergové. Začalo to v USA

V médiích hlavního proudu se v poslední době často píše o upřímném a spontánním zájmu mládeže, vycházející ve školní pátky do ulic, o otázky životního prostředí. Jenže příběh, jak „stávky za klima“ vznikly, svědčí místo spontánního nadšení spíše o promyšleném plánu skupiny obchodníků a neziskových organizací.

Putin: Nový světový řád je v konečné fázi svého evropského mistrovského plánu

Mezitím co evropské národy truchlí nad mrtvými a připravují se na další vlnu „bezprostředních útoků“, prezident Putin varuje, že Nový světový řád je ve své závěrečné fázi svého „70letého mistrovského plánu pro Evropu“ a že se tento proces odteď jen urychlí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com