Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Francouzští intelektuálové sepsali apel proti proislámské cenzuře v Rakousku již podpořil Evropský soud pro...

Skupina francouzských intelektuálů sepsala otevřený dopis Evropskému soudu pro lidská práva, ve kterém vyzývá, aby soud umožnil nové projednání případu Elisabeth Sabaditch-Wolffové.

Švédsko stíhá penzisty a přijímá džihádisty

Považuje snad Rada Evropy Åbergovo udávání svých švédských spoluobčanů policii za údajné myšlenkové zločiny za příklad, který by měly ostatní evropské země následovat?

Nejsi očkován? Nesmíš do školy! Itálie přišla s novým zákonem

Podle nového zákona nesmějí beztrestně přijít do školy děti, u kterých není možné prokázat, že absolvovaly řádné očkování.

Svobodnenoviny.eu: Znásilněná, pobodaná a rozporcovaná zaživa

Pamela Mastropietro byla ještě naživu, když ji Nigerijec Osegale řezal na kusy. Vincezo Marino, klíčový svědek obžaloby proti Nigerijci Oseghale, vystoupil během druhého slyšení .

Svobodnenoviny.eu: Švédsko: Migrant zatčen za 4 pokusy o vraždu a za možnou vraždu ze...

Muž s „přistěhovaleckým původem“ byl zatčen poté, co údajně pobodal svou vlastní sestru v možném pokusu o „vraždu ze cti“ a za útok proti policejním důstojníkům ve švédském městě Malmö.

Rodiče zavražděné a znásilněné německé dívky si nechávají “srát na hlavu”. A teď je...

Tohle je nová doba. Rodiče německé dívky Marie Ladenburgové brutálně zavražděné a znásilněné muslimským uprchlíkem Husseinem Khavarim dostali ocenění od obhájců multikulturalismu.

Bílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev +...

Španělské feministky se nesetkaly na manifestaci 8. března v Madridu s láskou svých barevných sester. Na videu vidíme, jak jedna z barevných říká bílé soudružce: „Jsi rasová [tj. barevná]? Ne? Tak vypadni!“ Pak ji ještě počastuje slovy „puta blanca“ [„bílá ku.vo“], „tía blanca“ [„bílá tetko“] a prostě „blanca“ [„bílá“].

„Aláhu akbar!“: Panika na pohřební bohoslužbě za imigrantem zavražděnou dívku + VIDEO

Do sobotní smuteční bohoslužby za tuniským imigrantem zavražděnou 21-letou Němku náhle pronikl křik „Aláhu akbar!“.

Svobodnenoviny.eu: „Bílí by měli sloužit černým“: Kontroverzní prohlášení vůdce jihoafrické strany vyvolalo debatu +...

Jihoafrický politik Julius Malema vyvolal pobouření poté, co schválil Národní akční plán proti rasismu a uvedl, že nechce zabít bílou populaci – chce jen, aby sloužila černé populaci.

Oblíbené články

Zpěvák Dan Nekonečný zemřel

Módní fanatik, milovník rozkoše, žluté barvy, ohně a třpytek, showman, zpěvák a tanečník Daniel Nekonečný (†52) dnes zemřel.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com