Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Neuvěřitelné: Americká národní garda „vykázána“ do garáže, když byla donucena opustit Kapitol

Tisíce národních gardistů byli podle zpráv „vykázáni“ do stísněné garáže poté, co byli ve čtvrtek náhle nuceni opustit části areálu amerického Kapitolu.

„Rusové jsou plní ho*en!“ Řval mladík v letadle. Pak přišla jedna rána…

Níže uvedený záznam ukazuje, že Rusové si nenechají nic líbit, ani když jste v letadla a hrozí vám vyhazov…

Video: Imigranti atakovali a podpálili policejní stanici v Bruselu!

500 imigrantů zútočilo na policisty a policejní stanici v Bruselu-Sever. Rozhořčená manifestace se proměnila v trestnou výpravu proti policejní stanici, poté co tam v sobotu "náhle" zemřel jejich 23-letý kumpán jménem Ibrahima.

Zakladatelka webu o bezpečnosti vakcín, zasvěcená do farmaceutického průmyslu, byla nalezena mrtvá

„Pokud by se mi něco stalo,“ napsala Brandy Vaughanová na konci roku 2019, „bude to násilný čin a vy budete přesně vědět, kdo a proč ho spáchal.“

Tohle vám na ČT rozhodně neřeknou! Exkluzivní výpověď dvou Čechů, kteří pod vlajkou Cizinecké...

Před několika dny se nám podařilo kontaktovat dva Čechy, kteří se coby příslušníci Cizinecké legie podílí na udržování pořádku v tzv. no-go zónách na území Francie. Tyto oblasti se nachází vedle Francie také ve Velké Británii, Švédsku, Belgii či Německu a jsou charakteristické vysokým podílem muslimského obyvatelstva, vysokou kriminalitou, vysokou nezaměstnaností a rovněž vysokou neúctou k dodržování zákonů dané země. Zkušenosti Viléma i Čeňka z působení v no-go zónách jsou šokující a stěží uvěřitelné. Bohužel, taková je realita

Muslimský duchovní Mahmood Madne: “Ve vakcínách na covid je vepřová želatina”

Debata o používání vepřového masa ve vakcíně Corona pokračuje mezi islámskými náboženskými vůdci po celém světě. Muslimský duchovní Mahmood Madni ve zvláštním rozhovoru s indickou televizí o vepřové želatině ve vakcíně uvedl, že by mělo existovat právo vědět, co je ve vakcíně.

Koronavirus a testy v Tanzanií …Neuvěřitelné !!! (VIDEO)

Koronavirus a testy v Tanzanií ...Neuvěřitelné !!!

VIDEO: V americkém Kongresu zazněla poprvé v historii děsivá modlitba k pohanskému božstvu Brahma...

Vatikán mlčí a věřící po celém světě mluví o blasfemii, jiní označili modlitbu za provolání k Luciferovi, protože kongresman v modlitbě mluvil o trůnu, světlu a lampě! Bůh ale nenaplňuje lampy, trůn náleží jen králům na Zemi a jediný, kdo svítí na cestu, je Lucifer! Deep State právě inauguroval na trůn moci v kongresu Světlonoše?
Viktor Orbán

PM Orbán: Maďarsko vetuje rozpočet EU a balíček obnovy! „Nedojde k žádné dohodě, pokud...

Kvůli rozhodnutí Evropské unie spojit rozdělení plateb z rozpočtu EU a plateb na ozdravení s politickými kritérii bude Maďarsko obě vetovat, napsal v pondělí předseda vlády Viktor Orbán vrcholným lídrům EU.

Po Vánocích byla ve škole znásilněna postižená dívka – zadržen bývalý syrský student

Po skončení školy se říká, že byla na školní toaletě znásilněna postižená dívka.

Oblíbené články

PROBLÉM LÍBIVÝCH INFORMACÍ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A MOŽNOSTI ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU

Prakticky všechny sociální sítě, včetně všech nejoblíbenějších, jako je Facebook, Youtube nebo Whatsapp, jsou soukromé organizace. Sociální sítě, stejně jako všechny soukromé organizace, především vydělávají peníze a zisk je jejich hlavním cílem. Problematice objektivity zpráv sociálních sítí se systematicky věnuje autorka knihy Průmysl lží Alexandra Alvarová.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com