Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Retro: Turecký ministr: V Evropě brzy vypukne svatá válka

Turecký ministr zahraničí Mevlut Cavusoglu v reakci na výsledky voleb v Holandsku prohlásil, že nevidí rozdíl mezi Wildersem a ostatními stranami.

Likvidace křesťanů a jejich způsobu života: Kde je rozhořčení Západu?

Islámští extremisté pochopili, že Západ se jim nijak nechystá bránit v brutálním pronásledování křesťanů. Je to, jako by zde díky našemu mlčení nevědomě existoval překvapivý souhlas s etnickými čistkami Islámského státu, jejichž hlavním cílem je likvidace křesťanů.

Kvóty na migranty: Potrestat Česko! žádá Češka ve službách EU

Evropská komise žádá unijní soud, aby potvrdil, že Česká republika, Polsko a Maďarsko nesplnily v souvislosti s jednorázovým programem přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót své povinnosti plynoucí z unijního práva. Informuje o tom ČTK.

Velká Británie: Radikální muslimové jsou vítáni, pronásledovaní křesťané vítáni nejsou

Zamítnutím žádosti o azyl muže, který konvertoval od islámu ke křesťanství a jeho vynuceným návratem zpět do Íránu, ho britská vláda účinně odsuzuje k smrti.

Svobodnenoviny.eu: Německý časopis pro ženy dává tipy jak léčit bodné rány

Vzhledem k tomu, že kriminalita za pomocí nožů je v Německu stále hlavním problémem, jeden německý časopis pro ženy napsal článek o léčbě bodných ran v sekci „„zdraví a fitness“.

Čtyřletý chlapec: Zastřelím Židy, kteří zastřelili Omara + VIDEO

Jedna z odstrašujících stran islámu: dětská indoktrinace. V tomto propagačním videu pro islámskou „mučednickou smrt“ se malý jordánský chlapec vydá na cestu do Jeruzaléma, aby zemřel „hrdinnou smrtí“.

Potratárka povedala žene, že novorodencovi „zlomí krk,“ ak prežije potrat a narodí sa živý

Priznanie potratárky z potratovej organizácie Planned Parenthood sa opäť dostalo do centra pozornosti po tom, čo Demokrati v americkom Kongrese opakovane zablokovali zákon, ktorý by ochránil novorodencov pred infanticídou

V Česku je povolen sex se zvířaty! Jak na to reagovat?

Někdo rád holky, jiný vdolky. V ČR vyšla kniha pojednávající o zamilovaných hermafroditech a ani filmy o homosexuálech či lesbičkách dnes nikoho nepřekvapí. Co nám ještě zbývá? Á, pardon, máme tu zoofilii – případ, kdy člověk duševně a fyzicky miluje zvířátko.

Arménský holocaust – jak muslimové dokázali vyvraždit skoro celý arménský národ aneb kde se...

Mnozí již minimálně zaslechli o probíhající genocidě křesťanů v Sýrii a Iráku a o pogromech na křesťany v Egyptě či Pákistánu.

Muslimka s kumpány unesli italskou dívku a nutili ji k prostituci. Itálie zažívá prvé...

Za pokřiku "Allah Akbar" napadl příslušníky pořádkových sil tyčí.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com