Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Měla to být akce pro děti za 400 000 EURO, ale nakonec zbylo dětem...

FINSKO / NESKUTEČNÉ PLÝTVÁNÍ PENĚZI DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ V EU: Město Vantaa dostalo od EU částku EUR 400 000,--!!!! na projekt "začlenění migrantů pomocí sportu." Šlo o akci placenou z fondu ERASMUS + sport (Youth with immigrant background in sport).

„Nechte hidžáb zapnutý“: Němci nyní „posedlí“ uprchlickým pornem. Názor psychologa Vás překvapí

Po masové migraci zhruba milionu uprchlíků do Německa za posledních několik let se Němci „posedlí“ pornografií uprchlíků. Podle The Sun citovala data z platformy pro obsah pro dospělé „xhamster“, která uvádí zhruba 800 000 měsíčních vyhledávání tohoto fetiše.

Horor: Mladík byl obviněn z vraždy, když střílel během basketbalového zápasu + VIDEO

15letý chlapec byl zatčený po střelbě, která vypukla tento měsíc na basketbalovém zápase na střední škole v Dallasu a nyní čelí obvinění z vraždy poté, co jedna z obětí zemřela na zranění, uvedla policie.

Bruselská policie rozpustila „přistěhovalecký gang“ pro sexuální obchodování s nezletilými dívkami

Bruselská policie zatkla členy notoricky známého „přistěhovaleckého gangu“ poté, co zmizela šestnáctiletá francouzská dívka a nejméně dva další byli podle zpráv uneseni a nuceni k prostituci.

Finští „Odinovy Vojáci“ oznamují v kontroverzním videu hon na násilníky a pedofily

Finská policie zkoumá video nedávno zveřejněné v sociálních médiích skupinou „Soldiers of Odin“, která oznamuje „lov“ pro násilníky a pedofily.

Je to možný začátek třetí světové války? Írán vydává děsivé video, které ukazuje, že...

V Íránu bylo zveřejněno propagační video znázorňující falešnou vraždu světových vůdců, jako je Donald Trump a izraelský premiér Benjamin Netanyahu, což výrazně zvyšuje obavy z třetí světové války.

Světová válka 3: Jak se ukázalo, že „Barack Obama sponzoroval vládu teroru na Soleimaniho...

Bývalý americký prezident Barack Obama pomohl sponzorovat íránského generála Qasema Soleimania, vládu teroru na Středním východě, což vyvolalo obavy z třetí světové války, tvrdí bývalý stratég Donalda Trumpa.

Německo: Prudký nárůst útoků migrantů na policii “Migranti k nám nemají žádný respekt.”

"Policie nemůže vyhrát válku s námi Libanonci, protože ji početně převyšujeme... "Když budeme chtít, tak to bude platit pro celý Gelsenkirchen." - Libanonský klan v Gelsenkirchenu, Německo.

Otrasné! V osade pri Trebišove organizujú deti psie zápasy! Umierajúce zvieratá končia v žumpe!

Psie zápasy v osade pri Trebišove sú pre miestnych obľúbenou kratochvíľou. Svedčí o tom natrhnuté uši, škrabance a chýbajúce kúsky mäsa na telách tamojších psov. A tomu všetkému sa prizerajú deti, ktoré mnohokrát samotné zápasy organizujú! Všetkému podľa miestnych prihliada aj polícia!

Bestie v lidské kůži nebohému pejskovi přes Vánoce nalila do očí žíravinu!

Aký netvor mohla toto urobiť … Neuveriteľne zmrzačeného psíka našla v jednej obci pri Bardejova len deň po Štedrom dni rodina na prechádzke. Chlpáča nejaká beštia oslepila žieravinou!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com