Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Několik maskovaných jednotlivců zaútočilo na české velvyslanectví v Moskvě. “Naše tanky budou v Praze!”

Několik maskovaných jednotlivců zaútočilo na české velvyslanectví v Moskvě poté, co pražské úřady odstranily sochu sovětského vojenského velitele Ivana Koněva.

Zavraždil svou přítelkyni, mladou lékařku! Bál se, že ho nakazila koronavirem!

Tragicky zemřela Lorena Quarantaová, která v době pandemie koronaviru pracovala jako lékařka v sicilské nemocnici. Mladou lékařku zabil její dlouholetý přítel Antonio De Pace, který byl přesvědčen, že ho jeho přítelkyně nakazila Covidem-19 a uškrtil ji! Sám si pak podřezal žíly. Život Itala se podařilo zachránit kolegou mladé lékařky.

Velká Británie: 7 roční holčička byla dobodána na smrt somálskou ženou

Sedmiletá britská dívka byla zabita Somálkou v parku v Den matek, v neděli 22. března.

Pedofilný gang uniesol pred diskotékou dievča (†13) Znásilnili, uškrtili a zahrabali ju v lese

13-ročný Jelizaveta Černovová volala mame, že už diskotéka skončila a ona že mieria domov. S mamičkou sa ale bohužiaľ už nikdy nestretla. Neďaleko diskotéky ju mal zatiahnuť do auta násilník a s dvoma ďalšími mužmi dievča brutálne zneužiť, uškrtiť káblom a zahrabať v lese.

Koronavirus. Neuvěřitelné odhalení: Expert na biologickou bezpečnost odhaluje skutečný „původ přenosu lidského viru“

Koronavirus nyní infikoval více než 750 000 lidí na celém světě, v pandemii, která sevřela svět, ale odborník na biologickou bezpečnost odhalil nejnovější teorii o svém původu v dokumentárním filmu.

Neskutečné! Čínské biologické experimenty infikující lidi koronavirem vystaveným v roce 2015 italskými státními médii

Před pěti lety vystavila italská státní mediální společnost Rai - Radiotelevisione Italiana temné úsilí Číny o viry. Video, které bylo vysíláno v listopadu 2015, ukázalo, jak čínští vědci provádějí biologické experimenty na viru připojeném k SARS, který je považován za Coronavirus, pocházející z netopýrů a myší, a ptá se, zda stojí za to riziko, aby bylo možné modifikovat virus pro kompatibilitu s lidskými organismy.

Vražedné monstra! Rodiče nechali holčičku umírat ve špíně, lezly po ní šváby!

Pár své děti nechal hladovět a živořit v zamořeném domě. Když byla policie přivolána na místo, našla jedno batole mrtvé, jeho dvojče bylo v otřesném stavu. Děti neměli ani vyměněny pleny ...

Na internetu se šíří video, které ukazuje, jak je východoasijská dáma násilně vyhozena z...

Soudě podle výkladu se zdá, že záběry pocházejí z Brixtonu, rozmanité oblasti jižního Londýna, známého svými pouličními trhy. Ačkoli není jasné, co orientální žena udělala nebo jak se v obchodě chovala, diváci jsou slyšitelně šokováni, protože muslimská majitelka ji naháněla doslova kopnutím.

Sdílejte než to smažou: Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení...

Raper Jesse Ekene Nweke Conable, který se narodil v Nigérii, ale v roce 2008 emigroval do Švédska a má jeho občanství, vyzval příslušníky své rasy a fanoušky k zotročení a zabíjení bělochů.

“Bylo to brutální, nemoc měla jen pár dní,” Anna († 69) zemřela pouze za...

Se šířením koronaviru bojuje také Irsko, v zemi je 1329 potvrzených případů, boj s nemocí prohrálo už pět pacientů. Mezi nimi byla i maminka a babička Anna O'Rourkeová († 69) z Dublinu. "Bylo to brutální, nemoc měla jen pár dní," sdílel s irskou tiskem její syn Ciaran (36), který neměl ani šanci se s matkou rozloučit. Syn se nechal slyšet, že tušil, že "tento hrozný virus mámu zabije". Zpověď zlomeného muže přinesl deník The Mirror.

Oblíbené články

Hledání dalšího potenciálního hostitele živočichů s koronavirem

Když se COVID-19 plíží po celém světě, hodně se zaměřuje na zastavení šíření viru a léčbu nemocných. Ale virologové říkají, že je tu ještě něco, co si zaslouží naše zaměření - hledání budoucích zvířecích hostitelů. Odborníci říkají, že je možné, že by se virus mohl objevit u nového druhu a vybudovat pro budoucnost opětovné napadení lidí.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com