Tagy Kontroverzní zprávy

štítek: kontroverzní zprávy

Otřes: Prodavač byl napaden imigrantmi poté, co je požádal o nošení obličejových masek +...

Augustin M., 44, říká, že byl přepaden útočníky po několika konfrontacích týkajících se jejich masek, které jsou v mnoha francouzských podnicích povinné kvůli souvisejícímu koronaviru.

Archiv: Lidem doporučovali „vykadit“ rakovinu, teď lákají pacienty pod novým jménem + VIDEO

Centrum alternativní medicíny AKTIP pod svým původním názvem končí. Provozovatelé to v úterý oznámili na svém facebookovém profilu. Centrum v minulosti čelilo kritice kvůli neodvyklým léčitelským praktikám. Na léčbu závažných chorob radilo detoxikaci po které je možné „vykadit“ rakovinu.

Hrůza. 5 migrantů zabilo ježka v Německu poté, co použilo zvíře jako míč na...

Pět mladých migrantů v jihozápadním německém městě Rastatt kopalo do ježka, kterí sloužil jako míč pro fotbal v zahradách místního barokního paláce, informoval místní zpravodajský portál Karlsruhe Insider.

Afghánský migrant v Německu znásilnil 11-letá dívka a byl propuštěn. Poslankyně Maříková klade nepříjemné...

V německém Dortmundu došlo ke dvěma tragickým událostem. Třiadvacetiletý migrující z Afghánistánu znásilnil 11-letou dívku, byl ale následně propuštěn z vazby. O několik týdnů později násilník spáchal další podobný zločin, jehož obětí se stala 13-letá Němka. Česká poslankyně Karla Maříková opakovaně varovala před nebezpečím nelegální migrace.

Panika v USA: “Zelení mužíčci” obsazují americké města

Americké médiá sú zhrozené tým, čo sa deje v niektorých mestách Spojených štátov. Neznepokojujú ich masové protesty, zabití policajti, spálené obchody a čerpacie stanice ani hromadné nepokoje s použitím násilia. Nie, znepokojujú ich a desia až do nervózneho tiku tzv. zelení mužíčkovia- po zuby ozbrojené neoznačené bezpečnostné sily, píše Ivan Danilov

A je to tu! Švédska biskupka-lesbička navrhuje dať dole kríže z kostolov a vytvoriť...

Zdá sa, že tie najhoršie obavy z prílevu utečencov do Európskej únie sa začínajú napĺňať. Mnohí politici, analytici a médiá varovali, že moslimovia sa v Európe nielen neprispôsobia tunajšiemu životu, ale postupne budú „islamimizovať“ Európu

Zmrzačení mladých životů: Jak radikální transgenderový rozjetý vagón ničí dívčí těla a ničí jejich...

Debbie Hayton je učitelka a tvář transgenderové kampaně se sídlem ve Velké Británii.

„Všichni běloši jsou rasisté,“ tvrdí černá aktivistka a bývalá poradkyně belgické vlámské rady mládeže

Černá aktivistka a bývalá poradkyně vlámské rady mládeže Sabrine Ingabire čelí kritice po rozhovoru zveřejněném v belgickém časopise De Morgen, ve kterém učinila několik pozoruhodných prohlášení o „bílých lidech“. Například uvedla, že „všichni bílí lidé jsou rasistů a že se nikdy necítí v bezpečí v prostorech, kde jsou jen „bílí lidé“.

FRANCIE: muslimský gang utloukl a ukopal řidiče autobusu, policie se snažila utajit totožnost vrahů

O tomto případu, který se stal před pár dny ve Francii, se zmínila i některá mainstreamová média, nicméně vždy uvedla, že za smrtícím napadením stáli “mladíci” či” skupina mladíků”. Ve Francii měli také snahu utajit totožnost těchto pachatelů, nicméně se ji nakonec podařilo médiím zjistit.

Otřes: Muž si klekl na plačící bílé dítě a hrdinsky šířil fotku na podporu...

20 ročný Jackson z amerického mesta Ohio sa odfotografoval, ako kľačí na malom plačúcom bielom dieťati a má odkazovať na protesty Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží). Na sociálnu sieť pridal drastickú fotografiu s popisom „BLM now MF“ čo v diskusiách popisujú ako „Black Lives Matter now Motherfucker“.

Oblíbené články

Infektológ z poradného tímu premiéra: Už teraz sa diskutuje o obmedzeniach...

Infektológ Pavol Jarčuška, ktorý pôsobí v poradnom tíme premiéra a ako konzultant Ministerstva zdravotníctva pri nákupe koronavakcíny, hovorí, že vakcína proti ochoreniu COVID-19 bude už tento rok. S masívnym očkovaním sa vo svete podľa neho začne už na jeseň, najskôr pravdepodobne v USA
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com