Tagy Konspirační teorie

štítek: Konspirační teorie

Žili na Zemi opravdu obři? + Foto

Některé archeologické nálezy svědčí o tom, že naši prapředkové nebyli žádní drobečkové. V roce 1821 byly ve státě Tennessee v USA nalezeny ruiny starobylé kamenné zdi, pod kterými byla objevena kostra člověka vysokého 215 cm.

Muž, který trpí spánkovou paralýzou, natočil ve své ložnici temný přízrak

Jistý Mike Pike, který trpí spánkovou paralýzou (stav mezi spánkem a bděním, kdy si mozek ještě částečně uvědomuje realitu, ale nedokáže ji už dostatečně odlišit od snů a zejména nemůže ovládat svaly), míval při usínání pocit, že se v jeho ložnici objevuje nějaký přízrak nebo stín. Do své ložnice proto nainstaloval videokameru, která zachycovala dění v místnosti.

Snímky UFO, které stále čekají na objasnění

Americké úřady přiznávají, že 5 % pozorování UFO se nedaří vysvětlit. Podívejte se na archivní snímky, na kterých jsou zachyceny neidentifikovatelné létající objekty, jejichž původ je stále zahalen rouškou tajemství.

Prokletý obraz Plačícího chlapce

Je možné, že by obyčejný obraz mohl způsobovat požáry? V Anglii o tom byli přesvědčeni. Domácnosti, kde visely reprodukce oblíbeného portrétu Plačícího chlapce, lehly popelem, ale samotný obraz nikdy neutrpěl újmu.

NEUVĚŘITELNÉ: Na Venuši jsou města! + VIDEO

Venuše je druhou nejbližší planetou Slunci, které oběhne jednou za 224,7 pozemského dne. Znaly ji už starověké a pravěké civilizace a jejím pozorováním se zabývali nejenom proslulí babylonští astronomové, ale také naši předkové z pozdní doby kamenné ve své svatyni nedaleko Makotřas ve středních Čechách.

Na Marsu byla nalezena mumie humanoida

Virtuální archeologové se netají nadšením. Rover Curiosity pořídil další unikátní záběry z rudé planety, na kterých je zachycen mrtvý humanoid.

Oumuamua – záhadný návštěvník z mezihvězdného prostoru – pravděpodobně nebude kosmickou lodí z nějaké...

Oumuamua - záhadný návštěvník z mezihvězdného prostoru - pravděpodobně nebude kosmickou lodí z nějaké mimozemské civilizace, řekl tým vědců.

Skutečný příběh oblasti AREA 51

Uprostřed neplodné pouště Nevada se nachází prašná neoznačená cesta, která vede k přední bráně prostoru 51. Je chráněna o něco více než plot z řetězových článků. Je na ní zastrašující pronikavé znamení.

Smrt na jižním pólu: Tajemství nevyřešeného případu otravy v Antarktidě

Rodney Marks šel z výzkumné budovy na hlavní základnu u stanice Amundsen-Scott South Pole, když se začal cítit podivně. Nebylo to normální podivnost, s jakou se lidé vyrovnávají, když se přizpůsobili teplotám -80 ° F a 24 hodinovým nocím v antarktických zimách. 32letý astrofyzik se snažil dýchat.

My Evropané jsme možná opravdu potomky bytostí z vesmíru

Klasická věda utrpěla zase jednu porážku, se kterou si neví rady. Dlouholeté výzkumy DNA, které měly přinést odpověď na otázku, odkud vlastně pocházejí Evropané, odhalily záhadu, která zatím nemá řešení. V genetické historii současných obyvatel mnoha evropských zemí, včetně České republiky, zeje díra jako hrom a skoro se chce říct, že nemáme předky, ale spadli jsme odněkud z nebes.

Oblíbené články

Merkelové je 65 let: může „věčná kancléřka“ opustit svou funkci kvůli...

Německá kancléřka Angela Merkelová slaví ve středu 65. narozeniny. Bývalá vědecká pracovnice v oblasti fyziky z východního Německa už téměř 14 let nepřetržitě stojí v čele německé vlády.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com