Tagy Konspirační teorie

štítek: Konspirační teorie

Fotografie: Dinosauři v obraze Pietera Bruegela Staršího v roce 1562

Olejomalba holandského renesančního umělce Pietera Bruegela staršího, malovaná v roce 1562 .. Název tohoto mistrovského díla je Saul Suicide.

Dr. Steven Greer – MIMOZEMŠŤANÉ: Vraždy s.r.o.

Už několikrát jsme byli opravdu blízko tomu, aby nastala dramatická změna v kurzu, jakým se plaví naše společnost na této Planetě Zemi. Vždy v poslední vteřině zakročily (doslova) temné síly sociopatických mocipánů, kteří chtějí zachovat status quo. Mezi těmi, kteří stojí za oponou jsou i lidé, kterým páteř ještě přeci jen trochu slouží a byli by ochotní jít s pravdou ven. Bojí se ale krutých trestů od těch, kterým osud moc soucitu a lásky do života nenadělil…

Senzace: Astronomové objevují čtyři nikdy předtím neviděné kruhové rádiové objekty v hlubokém vesmíru

Nejnovějším objevem by mohl být zcela nový typ astronomického objektu, který je fascinující a trochu strašidelný.

Konspirační teorie

Nový svetový poriadok, či ako sa to vlastne volá – na civilizovaný svet sa rúti niečo, s čím bežní ľudia nepočítajú. Nevedia, lebo nevidia. Necítia, lebo zatiaľ nebolí. Ale bude.

Století vývoje biologických zbraní vyvrcholilo operací COVID-19

Historie v pozadí. Zřejmě nejlepší bude začít výklad od španělské chřipky v roce 1918, která vypukla ve Fort Riley v Kansasu; tuto vysoce nakažlivou infekci rozšířil program povinné vakcinace amerického vojska v průběhu 1. světové války. Smrtící virulentní kmen španělské chřipky byl vyroben bioinženýrsky a poté svévolně vypuštěn do světa jako biologická zbraň, a to již před více než 100 lety.

Pravda o vakcínách + VIDEO

33-minutové video z USA o tom, jaké všechny látky se nacházejí ve vakcínách, jak moc americký stát nutí lidi rodiče k očkování dětí a jak silná je očkovací propaganda.

COVID-19: Přírodní původ vyloučen! Jak v laboratoři upravili koronavirus pro člověka. Vše se vymklo...

REDAKCE PROTIPROUD přináší zásadní rozhovor s významným mikrobiologem Igorem Nikulinem, jehož závěry ohledně původu a skutečných příčinách pandemie jsou "našimi" hlavními médii ignorovány

Lincolnshire mezi top 20 oblastí pro pozorování UFO + VIDEO

Lincolnshire se umístil na 15. místě napříč všemi místy v zemi, s podezřením na 13 pozorování za jediný rok.

UFO jako tajná zbraň Třetí říše nebo návštěvníci z jiného světa?

Odpočet talířové epidemie započal v červenci roku 1947 poté, co americký podnikatel Kenneth Arnold sledoval asi tři minuty ze svého vlastního letadla řetězec objektů, které se podobaly talířům letících nad horami (tzv. UFO). To co spatřil, oznámil úřadům a samozřejmě i tisku. Sám neměl tušení, že vyvolá reakci takové obrovské síly. Noviny se mu nejdříve vysmívaly. Pak následoval příval zpráv o létajících talířích, které lidé viděli ve dne i v noci. Některé z těchto talířů se pohybovaly pomalu, jiné naopak letěly obrovskou rychlostí. Byly pozorovány jak jednotlivci, tak i skupiny lidí, a to nejenom ze země, ale i z letadel.

Byly odhaleny podrobnosti konspirace proti Kaddáfímu

Bývalý poradce libyjského lídra Muammara Kaddáfího Saleh Bashir vypověděl, že hlavu libyjského státu zavraždili v důsledku konspirace, a ne prostě během revoluce. To Bashir prohlásil v rozhovoru pro RT.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com