Tagy Konflikt

štítek: Konflikt

Ukrajina posílá do Azovského moře další vojenské lodě

K šesti obrněným dělostřeleckým člunům, které jsou nyní v Azovském moři, plánuje Ukrajina přidat námořnictvu v roce 2019 další dělostřelecký člun a dva výsadkové čluny Centaur.

Záchranáři promluvili o požáru na lodích v Kerčském průlivu

Záchranáři zatím nehasí požár na lodích, které hoří v Kerčském průlivu, oznámili v Novorossijském velitelském záchranném středisku.

Ukrajinské médiá: Počas zajatia troch ukrajinských plavidiel v Azovskom mori ruské lode na ne...

Viaceré ukrajinské médiá na základe vyhlásení advokáta ukrajinských námorníkov zajatých ruskou pohraničnou strážou v Azovskom mori uviedli, že počas zajatia troch ukrajinských plavidiel ruské lode na ne vypálili 1200 granátov z kanónov

V parlamentu vyzvali Porošenka, aby vyhlásil Rusku válku!

Poslanec Vitalij Kuprij předložil Nejvyšší radě návrh s požadavkem na prezidenta Petro Porošenka na vyhlášení války Rusku. Zdá se, že šílenství na Ukrajině dosahuje nové úrovně.

Porošenko musí spustit válku, zbývá mu už jenom 13 dní

Na základě Ukrajinou vyprovokovaného incidentu v Kerčské úžině vyhlásil Petro Porošenko výjimečný stav, i když ne tak jak si představoval, ale i přesto byl odměněn Západem. Výjimečný stav skončí 26.prosince.

Zatímco EU se zabývá tím, jestli štrasburský střelec byl terorista nebo obyčejný zločinec, přípravy...

Zatímco EU se zabývá tím, jestli štrasburský střelec byl terorista nebo obyčejný zločinec, přípravy na válku na východě Evropy se blíží do svého finále.

Kyjev utajil údaje o tom, kdo a proč poslal lodě do Kerčské úžiny!

Kyjev utajil informace proč odeslal ukrajinské námořníky do Kerčské úžiny 25. listopadu, informovala zpravodajská agentura „Ukrajinské zprávy“.

Dobrá analýza toho, o co jde v konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou v případě...

LADISLAV VĚTVIČKA se právě vrátil z Ukrajiny, aby referoval nejen o tamní náladě, ale aby též přidal několik informací o pozadí i zamlčovaných okolnostech nynější bezpečnostní krize.

Šéf SBU připustil: Na ukrajinských lodích v Kerčském průlivu byli agenti!

Šéf bezpečnostní služby Ukrajiny (SBU), Vasilij Gricak, potvrdil informace o přítomnosti dvou důstojníků oddělení vojenské kontrarozvědky na palubě lodí ukrajinského námořnictva, které byly v neděli zadrženy v Kerčské úžině kvůli porušení ruských hranic.

Rusko pohrozilo tvrdým zamezením pokusů o zmaření urovnání v Sýrii

RF hodlá tvrdě zamezit pokusy o další rozněcování protiruské a protisyrské hysterie a o zmaření politického urovnání v Sýrii, praví se v komentáři MZV RF k rezoluci RB OSN.

Oblíbené články

Imigranti útočili nožem v Burger Kingu ve Švédsku + VIDEO

V sobotu večer ve 23,03 nastal hluk u Burger Kinga v centrální části univerzitního města. Ve videu je vidět jak, se během boje zdá, že přistěhovalec sebere předmět a rozdá několik rychlých útoků
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com